• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky haloo halooo je tady někdo a nebo všichni chrní ....? :slight_smile: U nás je hezky , svítí sluníčko, ptáčci zpívají, veverky lícou po stromech a můj pes za zajíci :grinning: :grinning: :grinning: Jinak dobré ránko všem :wink:
4. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahoj, dobré ránko jsem vyjimečně mezi bdělými :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,no dneska jsem si teda pekne pospala....před chviličkou jsem vstala,no to se me dlouho nestalo,takhle dlouho spát.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak hlásím u nás taky krásne,taky sluníčko,taky veverky......
4. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahojky jak bylo na lordech?a co v ikei, neco ste si pořídili?
4. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no povídej kolik si utratila ? :grinning: a za co .... pochlub se :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, hlásím, že tady chybí veverky. ale zato tu ťuká zase strakapoud :slight_smile: lordi super, je to rachot :slight_smile: opravdu zážitek. byli jsme i vloni. akorát prvních pár minut potom, co nastoupili s prvním tancem, se ve mě navalily emoce a hormony dohromady a já se zuby nechty držela nerozbrečet se. takže první hormonální krize :grinning: :grinning: :grinning: miminko řádilo hlavně při houslích, tak si od toho slibuji, že se mu to asi líbí :grinning: :grinning: v Ikea jsme koupili jen potřebné věci a navíc jen maňáska na ruku-číču.ale tam byla taky super podívaná :grinning: :grinning: :grinning:
no koukala jsem, řešíš kočárek, viď...
4. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ani fakt neutratila. šla jsem na pléd za 29,- a ručníčky za 5,- páč to chci na plíny.jo akorát neteři jsme koupili stan pro děti, až bude mít v květnu 1rok.. no a naši (moji vysněnou) rohovou pracovnu už asi nepořídíme, ruší výrobu série.béééééééééé
4. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee "hormonální krize" to je dobrý....ten malej bude asi nejakej virtuoz..... :grinning: :grinning: :grinning: jojo kočárek,to je opravdu težky....
4. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no hlavne ste si to užili,ty jo já taky bych nekam vypadla,ale na koni mesíce me přijede mamča ze slovača,tak budeme pořád trandit po meste,už se na to teším...dneska jsou lordi vedel v Pardubicích..... :grinning:
4. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak to si moc utržit nedala :grinning: ... já mám napsaný seznam, ale ještě jsme se tam nedostali.
4. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahojda, no tyhle díry ve spaní mě taky občas zlobí. pořád si říkám lepší než ty noční můry, ale taky to člověka deptá jak nevím co... vůbec nevím, co s tím.. asi to holt k těhu patří (klasická fráze, hm) :wink: nejlepší je, že jsem občas čumákovala do 3 do rána v klídku a míru že za chvíli usnu. najendou 3ráno, tak jsem pustila pc, pohádku a do minuty chrnim...
4. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi, no hned bych si Ikea prošla znova, i když postýlky tam mají nízké (levné) nebo hezké (ale za stejný peníz koupím raději z obchodu pro děti), přebalovák mají krásný, ale bez koleček atd atd a jiné věci jsem si sehnala přes net levněji nebo hezčeji a v domácnosti-akorát jsme koukali po gaučích, že bysme koupili takové "kanape" aby se do obýváku fakt nešlo pověsit to křeslo. a místo normal křesla koupit nějaký pytel na sezení (to je zase přítelovo sen) takže plánujeme...ale teď bylo mnoho jiných výdajů (kočár, lednice,výbava...) :wink:
A co plánuješ v Ikea Ty??

@tasmailla1 jj, to je supr, užij si pořádně mamči! :slight_smile: ta moje na to moc není, jen pořád hurá na chalupu s přítelem atd, tady se moc neukáže. ale včerejšek se jí líbil (dostala lístek od ježíška) :wink:
4. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera jsem se byla podívat v tescu , kdyby tam měli nějaké akce na oblečení a nestačila jsem se divit , Tak třeba za riflíky 470,- Kč .... za 3 body 300,- a za dupajdy s trikem taky kolem 300,- .... to je maso ... tak jsem namlsala oči a šla :grinning:
4. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky se chystáme do ikei,ale jen na takové maličkosti-závesy do ložnice,lampu k postýlce a koukla bych se jaký maj tam samolepky na zed.....a třeba ručníky a žínky za pár kaček.....no to jsem ráda,že přijede,ona je takovej akčnej typ,neposedí doma a když vždy přijede,tak chodíme po kavárnach a tak.....joj,tak to dostala hezkej dárek k Vánocum.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jenom namlsala a nic se neodnesla??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to já bych tam potom ani radši nešla,pač bych si musela domu objednat stehovací vuz... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jen jsem zvedavá,jak nákupy po meste budu dávat já... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jo jasne dám,ješte na tom nejsem nejhur......břicho není tak velký,abych nákupy nemohla zvládnout,zvlášt když to je pro dobrou věc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee stojací lampu, ta se mi tam líbila a oni jí slevnili :slight_smile: pak židličku jídelní, a nějaké obaly na květináčky do pokojíčku aby to ladilo s malbou... a ještě se najde věcí .... :wink: To se tam chce jěště podívat.

4. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jé, no vidíš, já zapoměla na ty samolepky tam... neva, bez toho přežijeme :wink: my tam byli i na ikea večeři (levné,jedlé :grinning: ) kde jedete do Ikea? praha nebo ostrava? hradec nebo pardubky není, že?
@hradilenka jů, tak to jsou ceny, při kterých taky jen krmím oči :grinning: ale v Tescu mají skvělé věcičky, vždy čekám na slevy :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak za ty prachy ani náhodou :grinning: :grinning: :grinning: To je tak drahý jak na mě a je toho kousek ... :grinning:
4. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jasne my tam taky vždy sme i na jídle,za pár kaček se človek dobře nají...no jedeme do Prahy,pač po dálnici je to jen hodka od nás....ale to říkám,musím říct manžoj at si vezme na to volno,pač chci tam jít přes týden a ne o víkendu,když tam je lidí jak mraky.....Hradec a Pardubky ikeu nemá,ale práve že u nás v Hradci ji maj stavet,už vedí i kde,takže jsem zvedavá ,kdy to bude,ale jsem ráda,že ji tady budeme mít....
@hradilenka ale když tam maj akce,tak se to dá....ale to človek musí vychytat ,kdy je maj a já osobne nejsem takovej týpek,co furt jenom studuje letáky a číhá,co kde by se dalo splašit za pár kaček.....
4. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to se pak líp vyplatí z bazárku nakupovat...
4. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no nedoporučuji hračkářství....já nikdy nevyšla bez placení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka :slight_smile: jj, to jsou samé krásné starosti :slight_smile: já mám spíš opak....jak udělat v bytě místo... :grinning: :grinning: :grinning: takže už mám vytažený starý kufr a budu ho zase plnit věcma do charity... :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je jak magnet pro oči,chytneš se a už te to nepustí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak to mám už za sebou ,,, já do čeho jsem se už nevešla tak je ve 3 pytlích dole ve sklepě :grinning: :grinning: :grinning:

Holky jdu rozbalovat přišly mi 4 balíčky chi chi chi :sweat_smile:
@tasmailla1 no tak paráda, v Hradci, tak to budu pak v Ikea pořád, co pojedeme ke tchánům. jenže zase vidím, že nás nemine pokaždé tam jet teda v sobotu s tchýní :confounded: (jojo, také nesnáším soboty obecně-nákupní dny... my jezdíme i do Kaufu nebo Tesca zásadně v 8večer a později) :slight_smile:
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: přesně tak... :grinning: ruka už to spátky nepoloží :grinning: :grinning:
@hradilenka jééééééééééé, tak to se pak honem pochlub! :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ješte jsem taktne,aby se manža nezalekl,mu řekla,že stejne budeme potřebovat komodu pro vecičky pro mimi,pač jich mám poskládané po velikostech v taškách,ale až to začnu prát a žehlit,budu je muset nekam uložit....tak jsem zvedavá,kam se pak pojedem podívat ješte na komodu,aby nebyla moc drahá....pač co jsem koukala na komody ikea,přišli me drahý.....a místo v ložnici se pro ni musí najít......
4. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, ale možná tam najdete nakonec přece něco v akci v ikea nebo i třeba v té výprodejně ikea :wink:
4. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no my zásadne do tesca nechodíme o víkendu,pač to je v Hradci jak obrácene,v lete,když je nádherne,tak je tady málo lidi,ako náhle venku prší,nebo je zima,je plné tesco lidí...a já na to nervy nemám,takže chodíme na nákupy ve čtvrtek odpoledne,jenom výjimečne v pátek odpoledne a to už pomalu pěním,pač bych to tam v pátek nejradši "pozabíjela".....

Holky a se podržte,tchýne nemela nejak představu ,kolik stojej kočárky,takže me to neřekla,ale pak manžoj,když ji odvážel včera po nákupech domu,že na náš kočárek má jenom 5000 kč ,že na víc nemá a že či si nedoplatíme samy...tak to me docela naštvalo,pač říkala,že její známy maj třeba kočárky za 3000 kč a ona si myslela,že si taky takovej levnej vyberem....tak ji manža řekl,že tak levnej nechceme,trošku chceme od kočárku víc a nechceme nejakej koupit ojetej ....no to me fakt pobavilo...a tedka si představ,že bych si vybrala dražší kočárek,tak to by sme si ho rovnou mohli celej zacálovat...to je fakt pomoc,opravdu....a pak si chodí 2 krát za rok na dovču k moři,je fakt,že ji to platí přítel,ale když to má zaplacené,tak přeci ušetří a peníze ji zbydou,já teda nevím,kam ona ty peníze dáva....
4. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jako myslíš komodu že seženeme za levnejc?
4. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek