• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
tak vás všechny zdravím :slight_smile: včera jsem neměla čas na vás juknout. Byla jsem se sebou na kontrole na kardiologii tak naštěstí jsem dopadla dobře a mám dorazit až po porodu. Honzík byl odpoledne u svého otce tak jsem toho využila a žehlila. Měla jsem včera nějakou blbou náladu a vytáčeli mě maličkosti. :angry:
Teď jsem dovařila rajskou omáčku a hovězí masíčko abych si Martina po včerejšku udobřila byla jsem na něho hodně hnusná. :frowning2:
4. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - pošli nám trochu toho sluníčka i sem!!! Tady je hnusně - odvezla jsem malýho do jesliček a chystám se do Podolí na UZ a kontrolu. Tak jsem zvědavá, jak mimi povyrostlo - hlavně, aby to bylo všechno v poho - antibiotika jsem dobrala ve středu, snad to nic neovlivní.
4. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, myslím komodu levněji. občas vyprodávají vystavené kusy atd nebo i ty trošku škráblé či tak. no my o víkendu nakupujem, jen když musíme. a dopoledne také nechodím, to všude panují důchodci a docela mě umí taky vytočit... to jsou právě ti, co jedou podle letáků a slev... :grinning: takže jako vy-přes týden a večer a pohoda :wink:
No já bych se nejraději na tu tchýni vybodla, koupila kočár dle sebe a ať ona teda přispěje... :frowning2:
@micka1 ahojda, no to je super, že na kardiu vše ok :slight_smile: tyjo, budeš muset dočítat... bylo tu téma, že žehlení v těhotenství škodí!!!!!! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: werty to psala, říkali na kursu pro těhulky :wink: Ty jsi na něj ale hodná... i když mě taky mrzí, když jsem občas na svojeho podrážděná výbušnina...
4. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, tak ať vše dobře dopadne, pochlub se pak s fotečkou z utz :wink: tak hlavně, když ta antibia opravdu pomohla...
4. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy už posílámmmmm....tak at ti to dobře dopadne.....
4. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak nám tohle na kurzu neříkali. Nevím kdo by to u nás žehlil. :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak přítel by se naučil,ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ono já kdybych to řekla svýmu,tak asi nepochodím,pač ani neví,jak se drží v rukách žehlička.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,jedu vařit,už mám nejakej hládeček...tak se zatím mějte..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: já se přiznám, já s tím pochodila... přítel mi to okamžitě zakázal, ale já se jen smála. on se chudák nažehlil dost, když mi bylo v I.trimestru šíleně z nevolností... :grinning: :grinning: a nebo když jsem bývala hodně v práci :unamused: a zase když věším prádlo já, tak se spousta žehlení ušetří a jen se to dá složit, vyhladit :slight_smile: no hele, zkus to... za to nic nedáš :wink: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 já mám houbovou omáčku a rýži od včera, takže dneska pohoda :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jsem tu měla jsem návštěvu :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahojky z toho si nic nedělej ... taky mám poslední dobou nějakou depku :unamused:
@msevy tak ať vše dopadne oki :wink:
4. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak už to mám všechno rozbaleno a věcičky moc hezké , šatičky , rifličky, dupajdy atd ... dostala jem i 2 body zdrama a 2 čepičky a ponožečky :wink: Jsem spokojená
4. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dáreček? :slight_smile: takže bazárek, juhů, také jsem dostala krásné dárečky... :slight_smile: takže nemusím kupovat už ponožky,bryndáčky,bodýčka... :wink:
4. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už teď kupuji jen velikost 80 a výš ... jinak už vše mám asi :grinning: Jak si na tom Ty?
4. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 u nás je to úplně stejné :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka děláš si zásoby oblečení až do 2 let???? Tak to nevím kde bych to skládala. :grinning:
4. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: :grinning: :grinning: to kupuji jen to, cěmu se nedá odolat :grinning: :grinning: :grinning: Mám dotaz jaké si měla peřinky do kočárku?
4. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 @hradilenka holky, jsme na tom stejně :grinning: :grinning: když vidím něco hezkého-dobrý kauf, koupím to.. :sweat_smile: (jakože jsem to přidala k objednávce něčeho jiného, co jsem sháněla a tak) takže u nás už i vel 90 jsou jedny ty veselé kalhotky z mmb :slight_smile: a tchýně se poučila aspoň v tomto, že do vel 74 mám vše a tak už kupuje 80 a víc :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo,ty už jedeš kupovat 82?já ješte ani nezačala 74... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opravdu mamino to bereš svědomite....vždy na všechno připravená.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo,další svedomitá mamina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo jak to tak sleduju jste holky napřed:slight_smile: já se ještě pořád hrabu v 62a 68 hihi ale co no :slight_smile:jinak všem přeji krásný slunečný pátek maminky
4. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @hradilenka no já asi zaspala na vavřínech.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak uklidnuje me,že mám už aspon neco a do porodu je ješte času.....i když to rychle utíká,lae tak snad stíhám,horší bude,co kdybych předčasne porodila....
4. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @tasmailla1 Dělám to jako Ty , když jsem něco kupovala, tak jsem k tomu vzala i něco většího co se mi moc líbilo a bylo za dobrou cenu ,,,, aby se mi vyrechnovalo poštovné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Já Tobě také :wink: tady je krásně ... za chvíli jdu na poštu a pak razím s psiskem ven na delší špacírek ... ať mi to sluni neuteče .... zase má být mráz :angry:
4. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 tobe taky přeju hezkej pátek.....
4. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka mizím... jdu luftovat plíce ven ... pa pa :sweat_smile:
4. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nějak si myslím, že si tím kompenzuji nějaký mindrák nepřipravenosti duševní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 ahojík, pletu se, nebo dnes oznamujete rodině pohlaví miminka? máš to nějak naplánované? jako třeba tématicky barevné botičky nebo tričenko? :slight_smile: tak ať se to povede :wink:
@hradilenka přesně tak , když už tím živím poštu, tak ať se to vyplatí :slight_smile: :grinning:
Tady je také sluníčkově, nádherně. jen jsem si dala obídek a nějak je mi šoufl, no nechápu. ale miminečko od rána v bříšku tančí jak divé, asi vzpomíná na včerejšek :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahojky nepleteš pod tlakem jsme donucení všechno vyklopit :slight_smile:)) babičky prostě nevydrží už déle čekat takže musíme kdybychom byli škaredí tak si to necháme pro sebe ještě nějakou dobu musím totiž přiznat že v první euforii jsem měla chut to říct každému ale ted už si to naše tajemství moc užívám a jsem ráda že to víme jenom já a tatínek :slight_smile: no ale co nebudu je trápit stojí s nastartovanýma košíkama před obchodem tak jim to musím říct dědečci to mají na háku:slight_smile:))

nemám to nijak vymyšlené jako s tatínkem tomu jsem dala pyžámko v barvičce a bylo jasno:slight_smile: ale rodince to řeknem jen tak u plného stolu jídla u nás doma :slight_smile:

dneska na to sice nemám vůbec náladu zase se mě chytá rýma a nějaký bacil jsem slaboučká jako moucha a musím napéct koláč štrůdl a nachystat chlebíčky a uklidit no takže bych se na to nejraději vyprdla :slight_smile: tak děkuji

pak vám to tady už konečně napíšu :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka uži si procházku....
4. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 děkuji jinak mi dorazily věcičky z dětského světa.... no a jsou tak z 70% jako nové akorát na jedněch tepláčkách zrovna na těch nejpěknějších jsou dole na nohavičce malé flíčky ale skoro to není vidět ale jsem tak na 90% spokojená vzhledem k ceně takže s laclíkem jsem spokojenější:slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek