Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
micka1
4. bře 2011
tak vás všechny zdravím 🙂 včera jsem neměla čas na vás juknout. Byla jsem se sebou na kontrole na kardiologii tak naštěstí jsem dopadla dobře a mám dorazit až po porodu. Honzík byl odpoledne u svého otce tak jsem toho využila a žehlila. Měla jsem včera nějakou blbou náladu a vytáčeli mě maličkosti. ]-(
Teď jsem dovařila rajskou omáčku a hovězí masíčko abych si Martina po včerejšku udobřila byla jsem na něho hodně hnusná. 😞
msevy
4. bře 2011
@tasmailla1 - pošli nám trochu toho sluníčka i sem!!! Tady je hnusně - odvezla jsem malýho do jesliček a chystám se do Podolí na UZ a kontrolu. Tak jsem zvědavá, jak mimi povyrostlo - hlavně, aby to bylo všechno v poho - antibiotika jsem dobrala ve středu, snad to nic neovlivní.
druidee
4. bře 2011
@tasmailla1 jj, myslím komodu levněji. občas vyprodávají vystavené kusy atd nebo i ty trošku škráblé či tak. no my o víkendu nakupujem, jen když musíme. a dopoledne také nechodím, to všude panují důchodci a docela mě umí taky vytočit... to jsou právě ti, co jedou podle letáků a slev... 😃 takže jako vy-přes týden a večer a pohoda 😉
No já bych se nejraději na tu tchýni vybodla, koupila kočár dle sebe a ať ona teda přispěje... 😞
@micka1 ahojda, no to je super, že na kardiu vše ok 🙂 tyjo, budeš muset dočítat... bylo tu téma, že žehlení v těhotenství škodí!!!!!! 🙂 😃 😃 😃 werty to psala, říkali na kursu pro těhulky 😉 Ty jsi na něj ale hodná... i když mě taky mrzí, když jsem občas na svojeho podrážděná výbušnina...
druidee
4. bře 2011
@msevy ahoj, tak ať vše dobře dopadne, pochlub se pak s fotečkou z utz 😉 tak hlavně, když ta antibia opravdu pomohla...
tasmailla1
4. bře 2011
@msevy už posílámmmmm....tak at ti to dobře dopadne.....
micka1
4. bře 2011
@druidee tak nám tohle na kurzu neříkali. Nevím kdo by to u nás žehlil. 😃 😃
tasmailla1
4. bře 2011
@micka1 tak přítel by se naučil,ne? 😃 😃 😃 😃 no ono já kdybych to řekla svýmu,tak asi nepochodím,pač ani neví,jak se drží v rukách žehlička.... 😃 😃 😃 😃 😃
tasmailla1
4. bře 2011
No nic holky,jedu vařit,už mám nejakej hládeček...tak se zatím mějte..... 🙂 🙂 🙂
druidee
4. bře 2011
@micka1 😃 já se přiznám, já s tím pochodila... přítel mi to okamžitě zakázal, ale já se jen smála. on se chudák nažehlil dost, když mi bylo v I.trimestru šíleně z nevolností... 😃 😃 a nebo když jsem bývala hodně v práci :-| a zase když věším prádlo já, tak se spousta žehlení ušetří a jen se to dá složit, vyhladit 🙂 no hele, zkus to... za to nic nedáš 😉 😃 😃
@tasmailla1 já mám houbovou omáčku a rýži od včera, takže dneska pohoda 🙂
hradilenka
4. bře 2011
Holky už jsem tu měla jsem návštěvu 🙂
hradilenka
4. bře 2011
@micka1 Ahojky z toho si nic nedělej ... taky mám poslední dobou nějakou depku :-|
@msevy tak ať vše dopadne oki 😉
hradilenka
4. bře 2011
@druidee Tak už to mám všechno rozbaleno a věcičky moc hezké , šatičky , rifličky, dupajdy atd ... dostala jem i 2 body zdrama a 2 čepičky a ponožečky 😉 Jsem spokojená
druidee
4. bře 2011
@hradilenka dáreček? 🙂 takže bazárek, juhů, také jsem dostala krásné dárečky... 🙂 takže nemusím kupovat už ponožky,bryndáčky,bodýčka... 😉
hradilenka
4. bře 2011
Já už teď kupuji jen velikost 80 a výš ... jinak už vše mám asi 😃 Jak si na tom Ty?
micka1
4. bře 2011
@tasmailla1 u nás je to úplně stejné 😃 😃 😃
micka1
4. bře 2011
@hradilenka děláš si zásoby oblečení až do 2 let???? Tak to nevím kde bych to skládala. 😃
hradilenka
4. bře 2011
@micka1 😃 😃 😃 to kupuji jen to, cěmu se nedá odolat 😃 😃 😃 Mám dotaz jaké si měla peřinky do kočárku?
druidee
4. bře 2011
@micka1 @hradilenka holky, jsme na tom stejně 😃 😃 když vidím něco hezkého-dobrý kauf, koupím to.. :-N (jakože jsem to přidala k objednávce něčeho jiného, co jsem sháněla a tak) takže u nás už i vel 90 jsou jedny ty veselé kalhotky z mmb 🙂 a tchýně se poučila aspoň v tomto, že do vel 74 mám vše a tak už kupuje 80 a víc 🙂
tasmailla1
4. bře 2011
@hradilenka ty jo,ty už jedeš kupovat 82?já ješte ani nezačala 74... 😃 😃 😃 😃 😃 opravdu mamino to bereš svědomite....vždy na všechno připravená.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tasmailla1
4. bře 2011
@druidee ty jo,další svedomitá mamina 😃 😃 😃 😃
zlatunka84
4. bře 2011
ty jo jak to tak sleduju jste holky napřed:) já se ještě pořád hrabu v 62a 68 hihi ale co no 🙂jinak všem přeji krásný slunečný pátek maminky
tasmailla1
4. bře 2011
@druidee @hradilenka no já asi zaspala na vavřínech.... 😃 😃 😃 😃 ale tak uklidnuje me,že mám už aspon neco a do porodu je ješte času.....i když to rychle utíká,lae tak snad stíhám,horší bude,co kdybych předčasne porodila....
hradilenka
4. bře 2011
@druidee @tasmailla1 Dělám to jako Ty , když jsem něco kupovala, tak jsem k tomu vzala i něco většího co se mi moc líbilo a bylo za dobrou cenu ,,,, aby se mi vyrechnovalo poštovné 😃 😃 😃 😃 😃
hradilenka
4. bře 2011
@zlatunka84 Já Tobě také 😉 tady je krásně ... za chvíli jdu na poštu a pak razím s psiskem ven na delší špacírek ... ať mi to sluni neuteče .... zase má být mráz ]-(
tasmailla1
4. bře 2011
@zlatunka84 tobe taky přeju hezkej pátek.....
hradilenka
4. bře 2011
Děvčátka mizím... jdu luftovat plíce ven ... pa pa :-N
druidee
4. bře 2011
@tasmailla1 nějak si myslím, že si tím kompenzuji nějaký mindrák nepřipravenosti duševní 😃 😃 😃 😃 😃 😃
@zlatunka84 ahojík, pletu se, nebo dnes oznamujete rodině pohlaví miminka? máš to nějak naplánované? jako třeba tématicky barevné botičky nebo tričenko? 🙂 tak ať se to povede 😉
@hradilenka přesně tak , když už tím živím poštu, tak ať se to vyplatí 🙂 😃
Tady je také sluníčkově, nádherně. jen jsem si dala obídek a nějak je mi šoufl, no nechápu. ale miminečko od rána v bříšku tančí jak divé, asi vzpomíná na včerejšek 😃 😃
zlatunka84
4. bře 2011
@druidee ahojky nepleteš pod tlakem jsme donucení všechno vyklopit 🙂)) babičky prostě nevydrží už déle čekat takže musíme kdybychom byli škaredí tak si to necháme pro sebe ještě nějakou dobu musím totiž přiznat že v první euforii jsem měla chut to říct každému ale ted už si to naše tajemství moc užívám a jsem ráda že to víme jenom já a tatínek 🙂 no ale co nebudu je trápit stojí s nastartovanýma košíkama před obchodem tak jim to musím říct dědečci to mají na háku🙂))

nemám to nijak vymyšlené jako s tatínkem tomu jsem dala pyžámko v barvičce a bylo jasno:) ale rodince to řeknem jen tak u plného stolu jídla u nás doma 🙂

dneska na to sice nemám vůbec náladu zase se mě chytá rýma a nějaký bacil jsem slaboučká jako moucha a musím napéct koláč štrůdl a nachystat chlebíčky a uklidit no takže bych se na to nejraději vyprdla 🙂 tak děkuji

pak vám to tady už konečně napíšu 🙂
tasmailla1
4. bře 2011
@hradilenka uži si procházku....
zlatunka84
4. bře 2011
@tasmailla1 děkuji jinak mi dorazily věcičky z dětského světa.... no a jsou tak z 70% jako nové akorát na jedněch tepláčkách zrovna na těch nejpěknějších jsou dole na nohavičce malé flíčky ale skoro to není vidět ale jsem tak na 90% spokojená vzhledem k ceně takže s laclíkem jsem spokojenější🙂

Začni psát odpověď...

Odešli