• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka A ja bych se na ty pohledy vykašlala,at me vylezou na záda,neznaj me,tak prd jim je po tom,že čekám mimino....no me až se to narodí bude už 28,tomu říkám starý páky a ne Vám....... :grinning:
24. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no mne práve se ty plný čela vubec nelíbej.....já bych si to nevybrala a taky tmavý dřevo bych nechtela....
24. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já vím, že jo, ale fakt je, že když pak sedím čtyři hodiny v tý čekárně, tak mám chvilkama chuť napsat si na čelo prohlášení o svéprávnosti, ale jak to říkáš, prd je jim po tom a já už je v životě neuvidím...
24. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooolky, vy tedy jedete..na chvilku odskočím prcka vykoupat a nestačím se divit.. :grinning:

Jo ohledně postýlky...já jsem kupovala na www.batoleshop.cz ...a tam jsou si myslím docela cenově dobrý a jsem moc spokojená...ještě zkusím najít název tý naší postýlky..jo a matraci máme půl kokos, půl molitan..a je fakt, že drží tvar a je super! :wink: ..a myslím, že opravdu stačí povlečení (což jsme kupovali v Ikee za pár korun a stejně tak i mantinel) a můžu doporučit..super...joo a i peřinku a polštářek máme z Ikei a za pár korun...

Jo, plíny...tak my jsme vyzkoušeli opravdu dost plín a prostě u nás vyhrály pampersky...prostě po nich nebyla v životě opruzená, jakmile jsme změnili, okamžitě byla opruzená...ale je fakt, že asi záleží na každým dítěti...třeba hodně lidí je spokojeno s teskáckýma...ale my tedy vůbec, pročůrala se atd...fakt je to asi individuální...

No a jinak tříletá mateřská je 7600,-, což mám teď a můžu říct, že je to fakt znát...že chybí ta jedna vejplata...právě, že my máme taky úvěr na barák, takže, když si pomyslím, že s druhým to bude ještě míň...3800,-, tak z toho už je mi úplně na nic...
:angry:
24. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na lidi bych se vykašlala, když se na to cítíš ty.
A ohledně postýlky, jákouila tu úplně obyč v ikea když si to člověk hezky povleče, nandá kolotoč,mantinel a nějaké hračky je roztomilá a hlavně si své splní. :wink: Já budu rodit v 31 letech a taky jsem se setkala s tím, že se někomu zdá, že jsem stará :rolling_eyes: a zbytečně jsem čekala
24. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla není to ono ty plný čela, prostě je to zbytečný, když si pak lidi kupujou všechen ten nábytek od toho, tak budiž, ale my teď ani zařizovat pokojíček nebudeme, přítel chtěl, ale mě to příjde zbytečný, stejně mimino bude s námi ještě nějakej rok v ložnici , tam se dá co bude potřeba, přizpůsobí se to a během dne se mnou bude putovat po bytě, stejně bych ho samotný v pokojíčku nechat nemohla a kačky na to nebudou, musej se zařídit podstatnější místnosti, takže pokojíček, až odroste a pak ať si samo vybere co se mu líbí. Prosím tě, já musím jít, za hoďku přijede Ondra z práce a já mu slíbila, že mu schovám tousty a ještě jsem je nedělala, protože tady žvaním :grinning: :grinning: :grinning: tak upaluju, ať nejde spát hladovej
24. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já zase pampersky nesnášela, Aduš měla pořád hovínka až na zádech a Aduš mělaa atopický ekzém a i se po nich dost oprudila :unamused: každédítě je jiné amusí se to vyzkoušet. Zlušný jsou ty lepší tesco pleny ale až na větší děti, my používali huggysky :wink:
24. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme tuhle postýlku...jukněte...
http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=149878
24. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky, téda, tady to popolítlo :slight_smile: a rozrostly jsme se, tak ahoj všechny nové budoucí maminky. Víkend jsem strávila s přítelem u jeho rodičů a dnes ve fakultce v OL u mého nového pana doktora na odd. pro rizikové těhulky. Tak než jsem to tu vše nové pročetla :grinning: , mimínek dokončil svoji skoro hodinovou rozcvičku - kopanou :slight_smile: . Je to krása a pozoooor holky - strašně návykové!! (kope od minulé soboty a prvně se neozval teď v sobotu a já byla celý den na nervy, jestli je vše v pořádku. :frowning2: )Nejvíc kope při jízdě autem-dnes totálně na dálnici :slight_smile: tak nevím, jestli se mu auto líbí, nebo je m u blbě :grinning: (jako bývá jeho taťkovi) :sweat_smile:

V sobotu jsme si projeli na prodejně pár kočárů, našich favoritů, jelikož na tu naši značku (Teutonia) je po objednání čekačka 3měsíce, takže pokud neulovíme v Brně na výstavě to co chceme, tak objednáme hned potom. Možná na to brzy je, ale kupuji takovou věc poprvé, tak si chci v klidu rozhodnout, do čeho ty nemalé penízky dám...

Ty houpačky pro mimi jsou úžasné, ale mě už 2 roky leží na skříni závěsné křeslo pro mě a není na něj v bytečku místo :frowning2: a já přemýšlím, kam ho vecpat a pověsit-na dobu kojení třeba :slight_smile:

Těhulky, je mezi vámi některá, co se také rozhodla látkovat? bude někdo rodit ve fakultce v OL?
Mějte se moc krásně a pohodové těhulkování :slight_smile:
24. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 jů, moc hezká, také jsem po podobné pokukovala o víkendu :slight_smile:
24. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já chci zkusit látkovky, už se začínám orientovat. Dost mě to nadchlo ale kdo ví jak to zvládnu
24. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no jasne,no my taky nebudeme tedka zařizovat pokojíček,stačí postýlka a lehátko ve kterým bude díte putovat se mnou po byte.....skříne na věci pro malé,už jsem vyklidila,protože jsem tam mela svoje veci...takřže místa je kde to všechno dát.....jj tak se mej krásne,paaa
24. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a víš co je na tom nejhorší, že kdyby si s těma ženskejma v poradně člověk třeba popovídal, tak by zjistil, že si ním může rozumět, přesto, že jedna čeká dítě ve dvaceti a druhá ve třiceti :slight_smile: a jeto pravda... vykašlat se na to, každej to musí brát, tak jak to má a jak se na to cítí a někdo čeká a někomu to prostě dřív nevyšlo...

@veve21 já si myslím, že se teda fakt vyplatí to papírování překousnout, protože ani takhle ta mateřská není moc, ale čtyři tisíce, ani ne? ... to je opravdu děsný a není to na měsíc, je to na víc jak tři roky a stát se může cokoliv a tímhle člověk pak při nějakým problému určitě nevyjde. Mě právě taky hodně ldí říká, že s pamperskama problém nebyl, že jim vyhovujou i někerý z teska, ale že teda nejsou tak drahý a taky dobrý, spíš poměr cena kvalita, ale že ty pampersky prostě... jdou, tak uvidíme, uvidíme.
24. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 jeee ta je hezká a umím si ji živě představit,když je načančaná.....
24. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty už cejtíš pohyby?jeee to je hezké a já ješte vubec nic,,,, :frowning2: :frowning2:
24. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, obdiv všem látkařkám, taky jsem nad tím uvažovala, ale nevím jestli ... upřímně nevím jestli nejsem moc pohodlná... pro miminko je to určitě lepší a zvykání v tom létě by bylo zase lepší pro mě než v zimě, bylo by kde sušit a všechno hraje pro, jen nevím jestli já sama se odhodlám.
24. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo je látkovky?nejak nechápem,sorryy
24. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne to je používanie obyčajných plienok,nejak som nechápaala :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 postýlka opravdu nádherná :slight_smile:
@druidee jéééééééé, já už bych taky chtěla cítit nějaké to kopnutí :slight_smile: to musí být krásné, tak snad se taky dočkáme.

a co se týče té brněnské výstavy, myslíte že se to vyplatí, máme to dost z ruky, ale zase bych to brala jako fajn výlet...
a už fakt jdu pryč, nebo tady u toho počítače umřu :grinning:
24. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no me drží zamestnavatel 3 roky místo,ale co když znova otehotním a mezi tím se nevrátim do práce?to jako já asi pak taky skončím jako vy,bez příjmu a se 4-letou variantou na krku....
24. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no dneska už to nejsou klasické látkovky, spíš to vypadá jako jednorázovky jen z látky, fleesu, vlny.
Noo, já jsem taky asi pohodlná...zůstávám u papírovejch.. :wink:

@tasmailla1 Jo a pohyby už taky cítím...ale nebooj, brzy se dočkáš... :slight_smile: ..u první jsem je začala cítit někdy po 18tt a teď už v 15tt...a je to úúúplně stejný pocit, jako u Nikči, jsem si na to hned vzpomněla...takový jakoby šimrání, vrnění v břiše, pak to bude pomalu přecházet v pořádný kopance..ale na to je ještě čas.. :wink: .. Jo a s postýlkou jsem opravdu moc spokojená, za tu cenu a je opravdu dost bytelná...co s ní Nikča potom dělala, když už stála, jak s ní lomcovala...no a pořád je fakt nevyklinkaná... :slight_smile:
@tasmailla1 ne, to prostě pokračuješ a zaměstnavatel ti drží místo další tři roky pokud teda budeš s mateřskou navazovat
24. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já budu pohodlná a bdüdu kupovat plíny a nepoužívat ty látkové.....
@tasmailla1 ..myslím,že to pak ne...že jakmile máš smlouvu na dobu neurčitou, tak se tě to netýká.. :slight_smile:
@veve21 tak budu ješte na ty pohyby čekat,tak jsem zvedavá do kdy......doufám,že to dlho trvat nebude.....už se nemužu dočkat....
24. led 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 @myschka tak já mám dobu neurčitou,takže pokud by mateřská pak navazovala,tak bych byla v klidu....já si práve myslím,že je lepší mít deti po sobe a ne že po prvním se vracet do práce a pak zas za nejakou dobu odjet....nejlíp si to odkroutiti hnedka...ale to říkám tedka a skutečnost pak bude jiná...ješte uvidíme jaký bude porod...od toho všeho se bude odehrávat volba druhýho mimi
24. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 určitě je lepší si to odbejt při jednom :wink: a i když bude porod špatnej po pár měsících už si nevzpomeneš, příroda to tak zařídila. Já byla přesvědčená, že už nikdy ani za nic :grinning:
24. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..já jsem právě taky chtěla navázat, protože já si budu muset najít práci a že bych si našla práci a pak zase šla hned na mateřskou, to se mi moc nechtělo...takže jsem ráda, že nám to vyšlo a vlastně hned na poprvé... :wink: ...a myslím, že na porodu až tak nezáleží...hele, já třeba, když jsem porodila, tak první co bylo, tak jsem říkala, že už v životě nebudu rodit... :grinning: pak asi týden po porodu jsem si říkala, že budu, ale až za dlouho...no a pak se to postupně stupňovalo, okolo mě začaly být zase samý těhulky a ve mě to začalo opět tikat... :grinning: no a teď se nemůžu dočkat toho nejkrásnějšího pocitu, co jsem zatím zažila...a to, když malá vylezla...to bylo tak krásný...jééé... :sweat_smile:
24. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek