• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka ty jo no tak si procházku krásně užij::slight_smile: je tam fakt nádherně:slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no když ti je šoufl,tak se na to vybodnete a přesunte to na jindy.....At se vyléčíš.....a oni babičky by to ješte chvilku vydrželi.....ale tak pokud jim to řeknete dneska,tak at to dopadne...já už jsem zvedavá,až napíšeš,co to bude.....
4. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee psychická připravenost hnedka si myslím dojde,až se to malé narodí a človek si opravdu uvedomí,jaké má štestí a že toho malýho drobečka musí chránit ze všech sil a postarat se o nej.....dokud sme to nezažili,tak nevíme do čeho jdeme,ale ono to pujde...bude muset.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ono jeden děda je kamionák a druhý je vytížený tak že je zázrak že se sejdou všichni v jeden den a je to pátek ještě k tomu takže to doklepu a pak celý víkend odpočinek :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já tedka jsem akorát taky brázdila laclik a už jsem si objednala taky neco z neho jako mikinky,tepláčky,lacláčky,overaly a nejaká bodíčka,tak jsem zvedavá,až přijedou,jaké budou....se na to zase teším,jak malé díte.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no tak koukej pořádne odpočívat o víkendu...já jsem zejtra bez práce,teta nás pozvala na obed,tak zítra nemusím nic delat.....
4. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,já taky zase mizím,jedem s manžou do mesta.....paaa...a přeju krásne slunečné odpoledne.... :wink: :wink: :wink: :wink:
4. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Honzík se narodil 27. října a to už byla celkem zima tak zrovna fusak a na jaro jsem měli deku. Takové ti klasické peřinky jsem neměli vůbec.
4. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já má ještě všechno po Honzíkovi a teď jsem jenom něco málo nakoupila na holčičku. Jinak budu mít všechno do kamarádky která má holčičky narozené v srpnu. Zatím to ještě nepřebrala tak doma toho moc nemám. Na Honzíka jsem měla do 3 měsiců neutrální barvy. :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: já mám také neutrální barvy, i když pravda, pár modrých (tepláčky, lacláčky,svetýrky) ale to jsem pořídila , ale ještě před prvním verdiktem paní Dr.kluk, jako neutrální :wink: no a teď nevíme. jinak je vše béž, bílá, žlutá, oranžová :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:tak se mi potvrdilo, že miminko už slyší. už chvilku nekopkalo, tak jsem pustila Mozarta a hned se pohnulo :grinning:
@tasmailla1 pá, užijte si to :slight_smile:
@zlatunka84 nechceš raději skočit do cukrárny pro něco pro hosty? ať se nemusíš honit, když Ti není nej... :wink:
4. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 takže také fusak? taky nechci peřinky. mě se, popravdě, ty klasické peřinky ani moc nelíbí a příjdou mi jen na parádu, nepraktické. do dnešních kočárků, které jsou spíše sportovního vzhledu, mi to ani nesedí :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky venku je zase krasne ani se mi nechce nic delat a asi nebudu :grinning: :grinning: dneska mam jit slavi narozeniny ale nak se mi tam nechce co vy co dneska budete delat ???
4. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpátky z kontroly - UZ dopadl výborně, vážíme 307g, míry už nedokázali říct, že se tam mimčo nevejde :slight_smile: Jinak všechno v naprostým pořádku, tak mám radost. V poradně se mě opatrně ptali, jak se cítím - tlak jsem měla 90/50 :grinning: No, cítila jsem to od rána, že se mi trochu motá hlava, ale nízkej tlak mám normálně - tak nemám nikam chodit bez pití a vždycky si sebou vzít i něco malýho k jídlu. Na cukrovku jdu 4.dubna - už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letím pro malýho do jesliček a nakoupit. Díky za poslání sluníčka - je tu náááádherně :grinning: :grinning: Jo holky, za jak dlouho vám dorazil balík z Brumly? Já objednávala v pondělí a zatím nic nepřišlo. No, ještě jsem tam vlezla včera a zase nechala pár stoveček :confounded: Jsem zvědavá, v jakým stavu to přijde - vypadalo to nádherně :grinning:
4. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to je dobře,že kontrola dopadla dobře...no a já mám u mudr vždy tlak okolo 125/8O,ale inak ked som sa merala v práci,tak som mala 9O/6O...je test na cukrovku,to jsem zvedavá,kdy to budu mít ja,pač tedka ve středu jedu do poradny....z brumly jsem ješte nic neobjednávala,ale z laclíku me to přišlo za 3 nejdýl 4 dny.....
4. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z vycházky uťapkané jsme obě .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bylo tam nádherně, viděly jsme srnečku , zajíčky ... moc pejků a slyšely ptáčky a motorové pily :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahoj, no já taky nic nedělám. jen jsem dala prát prádlo a trochu úklid, ale žádné přehánění :slight_smile:
@msevy to je fajn, že je vše ok :slight_smile: no teda, takový tlak by se mnou už švihnul o zem :grinning: :grinning: :grinning: moje tělo už si zvyklo na vysoký, takže s poklesem tlaku klesám i já :slight_smile:
@tasmailla1 tyjo, no já zase zapoměla, co jsem Ti to chtěla celou dobu napsat... ježiši, to už je po desáté asi, :unamused: :grinning:
@hradilenka :grinning: :grinning: romantika.. no včera jak jsme vyzvedávali mamku okolo půl třetí, tak jsem si vzpoměla a koukala, jestli někde neuvidím vaši Blešku, že byste byly zrovna na procházce, tak že bych zamávala :grinning:
4. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky konecne jdu na nakou spolecenskou udalost jsou to jen narozky ale vypadnu mezi lidi aspon na chvili do pulnoci chci byt doma pak se tak zacnou bavit vic a to uz neni pro me a v tu chvili uz tam nemam co delat takze v tom dobrym pojedu domu za milackem za tim nejlepsim co mam :slight_smile: :slight_smile: hoolky tak se tu mejte zitra napisu jak pokracuju z balenim :wink:
4. bře 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, tak my dnes měli náročnej den, kamarádka se v červenci vdává (mimochodem stejný termín svatby, jako my termín porodu :grinning: ) a dnes došlo na vybírání šatů, objely jsme takovejch salónů, vyzkoušely takovejch šatů, všechno nafotily, zúžily výběr a já teď přijela domů a jsem úplně hotová. U nás je jinak krásně, celý týden pořád svítí sluníčko a když nefouká, tak je to paráda. Já teď jdu asi akorát do vany a zalézt do postele a čekat na Ondruška, snad neusnu.
@zlatunka84 s laclíkem spokojenější? hmmm... tak děkuji za recenzi :slight_smile: tak ještě zvážím jestli něco objednám z toho dětského světa, teď už se musím zaměřit jen na to, co chybí, nebo je toho málo, protože kolik jsem toho objednala... to bude balík jako blázen :slight_smile: už aby to přišlo
4. bře 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tééééda, takovej tlak??? :fearful: tak bejt opatrná, já měla vždycky nižší a holky, co jsem těhotná, mám tlak jak z učebnice :slight_smile: hlavně že mimi hezky roste :slight_smile:
4. bře 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tak hezkou zábavu večer :slight_smile: paa
@dpetulinka hihi, tak snad kámošce ještě nejdeš za svědka :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nene, to opravdu nejdu :grinning: je to zdravotní sestřička, tak třeba by mě odrodila :grinning: no všichni to mají naplánovaný tak, že přijedu už s kočárkem, tak jsem zvědavá.
4. bře 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: tak to budeš mít pěkně napěchovaný program na léto :grinning: :grinning:
no já stále uvažuji, jestli do toho nepraštíme koncem léta... prstýnky už máme od listopadu :slight_smile: ale nevím. budu nevyspaná, vnady vykojené... :grinning:
4. bře 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee My chodíme do přírody a ne kolem cesty čichat ty olovnatý splodiny .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bych prcka přiotrávila .... a Bleška by se vůbec nevylítala .... :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já chci být přece jen na svou svatbu v rámci možností pěkná, svatba koncem léta by mě zabila :grinning: vidím to tak za rok na jaře. Uvidíš, třeba budete mít neplačící, spící miminko a klíďo brďo to půjde :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ..... budeme mít chlapečka:slight_smile:
4. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, to mi dnes došlo, jak jsi psala o zvířátkách :grinning: :grinning:
@dpetulinka hihi, no právě, taky chci trochu vypadat, i proto se nevdávám teď :grinning: ale nevím, stále to mám v hlavě :wink:
@zlatunka84 takže k chlapečkovi moc gratulujeme! :slight_smile: no je tu převaha holčiče, tak aspoň další chlapák tady :grinning: co na to rodinka???
4. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Gratulace :sweat_smile: !!! A kluka jste i chtěli ne? Co na to bábi a dědové? Jméno bude po dědečkovi ? :sweat_smile:
4. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj no zvířátka to je naše .... hned má Bleška důvod si zasportovat jak vidí zajíce .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu .... už jí moc nevzrušují a odvolám jí ..... jo ale veverky a ptáci .... tak to udelá frnk a je v čudu .... když vidí veverku, tak by i vylezla na strom .... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek