• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka :grinning: tak doufám, že veverka udělá frnk rychleji a nekončí to špatně :grinning:
4. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 juchůůů, gratulujeme, konečně taky zas nějakej chlap do toho babince :grinning:
4. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Dnes bylo tak krásně a my jsme dopoledne 2 hodiny trčeli u dr.- má před dovolenou a říkala, že jí volali 3 jiní dr., že jim musí ty pacientky akutně vzít...a já objednaná n a10. jsme se dostala na UTZ ve 12 :frowning2: . Al eona za to nemůže, ještě jsem jí litovala, páč měla pracovat jen do 12 a když jsem odcházela, ještě tam měla plno.
UTZ dopadl dobře - mimís má 418g, a je průměrě o 3 dny věztší - takže by to teď vypadala na 12.7. :slight_smile: . A je to opět poslušné miminko, páč si zachovalo tajemnství svého pohlaví a ani paní doktora neví :grinning: :grinning: :grinning:. Byla se mnou mamka a ta byla nadšená.
nedočítám, msím dodělat buchtu na zítr a, sbaleno nějak mám a zítra hurá pryč :grinning: :grinning: :grinning:

@zlatunka84 - moc gratuluju k chlapákovi :dizzy_face:
4. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 jééé úžasná správa,gratuluju k chlapečkovi.....
@peta3 tak je dobře,že je vše ok....ten malý nebo malá vás napíná jak kšandy...do poslední chvíle ani nebudete vedet,co to bude.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem zase tady :grinning: Jinak doktor mi dneska oznámil, že to je opravdu kluk :grinning: :grinning: no má štěstí, protože jsem všechno z oblečení objednávala do modra, i když pořád lepší když by byla holčička v modrý, než kluk v růžový :grinning: :grinning: Takže jsem doma manželovi oznámila, že do třetího už nejdu, dva (vlastně tři) chlapi mi doma bohatě budou stačit - o fotbalovou jedenáctku nestojím :grinning:
4. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte všichni.mám termín 6.7. tak jestlimě vemete mezi sebe budu ráda :0)
4. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy - tak alespoň bude mít Matýsek parťáka :dizzy_face: . A třeba by to potřetí ta holka byla :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kajka1j - určitě tě sem vezmeme, ale je to tak 10 stránek denně popsaných - holky jsou děsně ukecaný. Koukám, že budeš mít drobky dost u sebe :wink: , to bylo v plánu? Nebo spíš překvapení (dle toho sdělení v profilu to vypadá na milé překvapení :dizzy_face: )
4. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta3 - no právě proto jsem chtěla druhýho kluka - všichni kolem nás mají holky, takže u nás to musel být samozřejmě kluk :grinning: :grinning: Jsem spokojená :slight_smile: a to třetí - no uvidíme jaký bude druhý porod a podle toho se uvidí :grinning:
4. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka1j - vítej :slight_smile:
4. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji.teda tak to tu jedete :slight_smile: jj budou od sebe rok a třičtvrtě . překvapení to bylo milí i když dřív než jsme čekali .když byl malímu rok tak jsme si řekli že to necháme náhodě ,že to zas tak rychle nebude když je malej z ivf a hups když jsme to počítali a popřemýšlely tak to bylo hned na ´malího narozeniny :0)
4. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy - mně by právě taky ani kluk nevadil - by byli parťáci :dizzy_face:. A pak bych mohla vymrzovat o to třetí, který P. zatím nechce :pensive:

@kajka1j - tak to byla hezká oslava narozenin, jen dáreček vykoukne až za dlouho :grinning:
4. bře 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta3 - no právě - budou mít alespoň společné zájmy. Nejlepší bylo, že jsme si to nechtěli nechat říct (u Matýska jsme to nevěděli taky až do porodu), ale na UZ se ten malej prďola tak natočil, že pindík byl přes půlku obrazovky - to se nedalo přehlídnout :grinning: :grinning: Takže to víme, ale větší kouzlo má určitě to překvápko :slight_smile:
4. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, padám do postele - mějte se fajn a zítra se tu určitě objevím :slight_smile:
4. bře 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy - já se dnes hrozně bála, abych tam něco nezahlídla,když popisovla nohy a pak pupík a pupeční šňůru, a bylo po překvápku :pensive: ...naštěstí mám poslušné dítě, které se prostě jen tak nevystavuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
hezky se vyspi, já se tu ukážu až za týden
4. bře 2011 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee my :grinning: bychom chtěli do toho praštit tak v záři, ale ještě nevím. Už jsem se jednou v záři vdávala a jak to dopadlo. Asi to necháme a další rok na jaro.
5. bře 2011 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy u nás to bude holka a Martin už začal zvažovat že si pořídíme ještě jedno. Momentálně jsem ho poslala do háje. Zatím mě dvě děti stačí., ale začal že by chtěl kluka vlastního. Honzíka má velice rád i když není jeho. :wink:
5. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné ráno a krásnou sobotu...dnes jsem bez práce,na obed nás pozvala teta,tak dnes nic nedelám.....Zdravím novou těhulku,víte mezi náma.....@msevy gratulace ke chlapečkovi...
No tak to už pomalu bude pul na pul mezi klakama a holčičkama tady.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
já se taky dneska nepředřu,jedu na oběd k našim,manžu necháme doma,je po noční a večer jde znovu na noční,tak ať má klid.Zítra jedeme pro změnu na oběd ke tchánovi a pak odpoledne nás čeká oslava synovcových narozenin,takže příjemnej víkendovej plán:slight_smile:
5. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunkaO1 no to opravdu máte vyýbornej víkendovej plán.....
5. bře 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,mě se dneska tak nádherně spalo,asi proto že jsem byla včera od dvou vzhůru a zrovna jsem musela o půl šesté vstávat,měla jsem jet k našim na tu zabijačku no a když jsem byla nachystaná jít z domu,tak mi volali,že mamku bolí v krku a asi na ní něco leze,tak jsem se zase pěkně vrátila a budu tvrdnout doma. Já teď všechno hned chytnu a naposledy jsem se z toho dostávala měsíc... :unamused:

Manžel v tahu,dělají se švagrem bednu na prase,tak se za nima půjdu pak asi podívat.Vařit se mi jen pro sebe nechce,tak se odbiju chlebem a zítra mám v plánu udělat to maso,jak včera vařila v prostřeno,dostala jsem na to hroznou chuť. :wink:

Jinak už se hrozně těším v úterý na gyndu,zase už mám takovej divnej pocit,jestli je vše OK. Už bych ráda začala chodit častěji než po měsíci,protože teď vždycky ten poslední týden přemejšlím o blbostech a moc se sleduju a pak jsem z toho na prášky. Až ten kuliferda začne kopat,tak to taky bude něco jiného,až ho ucítím každý den. Zítra jsme 20+0,půlka za námi a k ničemu se zatím nemá :slight_smile: Ale teda nikdy bych nevěřila,že to bude tak strašně rychle utíkat...

Příští sobotu má přijít baba s lejstrama na sčítání obyvatel,ale to je zrovna ten veletrh v brně,takže má smůlu a musí se sem projít ještě jednou. Už se těším,mám slíbeno že si můžu koupit co chci,jenže já toho zase tak moc nepotřebuju,takže jedeme hlavně na postýlky a na kočárky. Jestli nic nepořídíme,tak pak hned objednáváme. :slight_smile:
5. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no u nás taky budou chodit sčítavat lidi ale tedka v uterý...tak to jsem zvedavá,co po nás budou chtít všechno přiznat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já asi tejden cejtím pohyby,teda od nejakýho 2O+2,ale kopance to nejsou,jen takový tukání zevnitř v podbřišku,každej den se to ozývá,i když včera se mu asi do toho nechtelo,pač moc o sebe nedávalo vědet.....tak jsem pak zvedavá,až budou opravdový kopance,jaký to bude......No jo,holka musíš se vyhejbat nemocem a chřipečke,at taky to neschytáš....
5. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no já občas když ležím na zádech,tak cítím jako bych tam měla bublinu a ona vždycky praskla,ale taky nevím jestli se mi tam nerovná to jídlo co přes den spořádám. A že toho není málo :grinning: Takže když si počkám na kopance,tak to bude jistější :slight_smile: Když už jsem to vydržela čtyři a půl měsíce,tak už mě nemůže nějakej ten tejden rozhodit :slight_smile:
No já jsem taky zvědavá,já tam přiznám všechno co mám doma a pak nás přijde někdo vybrat,nebo udělají jak jsou češi bohatý a zvednou vše co budou moct... Na to se jim můžu vyprdnout.
5. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 jídlo kdyby ,tak se ti rovná v břiše,ale tohle praskání je níž v podbříšku,přesne tam kde ti delají i venkovní ultrazvuky...tak to si myslím,že občas už cejtíš pohyby.....no já kopance necejtím...zatím...ale až přijdou,tak možná budu nadávat,že se v noci nevyspím... :grinning: :grinning: :grinning: Dnes o pulnoci jsem byla na WC,asi jsem malého zobudila,pač se tam zas vrtěl a pekne jsem ho cítila.....
Jojo oni určo na neco přijdou,že si až moc žijeme nad poměry české....ale nechápu,vždyt právo na to nemají....
5. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Končí to jen smutným výrazem ve tváři Blešky.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky dobré ránko ,,,, dneska je ta m zase parádně venku .... zdravím novou maminu a @msevy gratuluji k chlapečkovi :slight_smile: !!!

Co máte dneska v plánu .... jak tak čtu každý má o jídlo postaráno. :grinning: :grinning: My jdeme večer na chvíli do resty oslavit tu naší malou Elišku. Tak jsem zvědavá kolik se nás tam sejde. :slight_smile:
5. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee děkuji jo super rodinka slavila až do pozdního večera:slight_smile: každý říkal že to říkal no legrace:
5. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka babičky i dědové měli velkou radost:slight_smile: jméno zatím probíráme..jojo přáli jsme si moc kluka tak máme radost
5. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka jojo už to chtělo chlapa
5. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
5. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 Tak to je super ... já si to myslela už podle té barvy kočárku :sweat_smile:
5. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek