• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka hihi no jo a dneska budu fotit věcičky pro malého tak je dám sem na fotoblog
5. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 To bude fajn ,,, pokocháme oči .... :wink:
5. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaa holky já toho svého chlapa asi opravdu zabiju, ten mi tak hnul žlučí :angry: :angry: :angry:
jsem si musela ulevit :grinning: jinak pěkné poledne :wink:
5. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka hihi tak to je pěkné snad se ti ulevilo....:slight_smile:
5. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ahojky copak Ti provedl ? :grinning:
5. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za přáníčka :slight_smile: Jinak pohyby jsou už cítit i na omak - hlavně v dolní části břicha a nejvíc ráno :grinning: Tak mi přišel email z Brumly - hadříky budou v pondělí na poště :grinning:
5. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ahojky , můžu se Tě zeptat kde si jezdila s malým na to koupání v Praze s tou mořskou vodou ? Švagrová by chtěla taky je kousek od Prahy. :slight_smile:
5. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - ahojky, je to klub Bublinka (www.klub-bublinka.cz), je to kousek od letiště.
5. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy A prosím jak je tam ten bazém s tom mořskou vodou velký a jaký je tam vlezný ? Jestli si to teda ještě pamatuješ :grinning:
5. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - velký moc není, já nevím, asi 4x3metry. Ceník je na stránkách. Myslím, že cena 10kurzů (+2náhradní) je něco kolem 3500,-. Ale všechno najde na těch stránkách.
5. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Děkuji moc za info předám dál :sweat_smile: Pěknou sobotu ... jdu s hafíkem ven :wink: U nás je moc hezky ....
5. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
za málo:slight_smile: Tady je taky nádherně, čekám, až se Máťa vyspinká a pádíme taky ven. :grinning:
5. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byl dnes pracovní den. Uklizeno, vyprány 4 pračky, navařeno a teď už jenom odpočinek. Honzík za chvilku přijede domů od táty tak už se budu věnovat jenom jemu. :slight_smile:
5. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no klasickej chlap, už jsem vychladla :grinning:
holky já objednala dneska kočár tak snad během příštího týdne příjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ty si teda pilná :wink:
5. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko děvuchy:slight_smile:
jak jste se vyspaly?Já docela dobře,jen,kdyby to naše zlatíčko nevstávalo pravidelně nejpozději v 6:30..ale šla jsem spát poměrně brzo,tak jsem vyspaná.Manža je po druhý noční,tak vyspává,pak jedeme ke tchánovi na oběd...A odpoledne oslava synovcových narozenin
6. bře 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 - dobré ránko :slight_smile: Všichni tu ještě asi vyspávají, náš prďola vstává tak kolem půl osmé, ale stačí pustit Krtečka, dát mu snídani a mám ještě tak hodinku pro sebe :grinning: Nejsem příznivcem televize, ale takhle ráno je to příjemný, když si můžu přispat :grinning: :grinning: Dneska konečně vyrážíme měřit náš nový byteček, rozkreslit kde co bude a co se bude bourat, překopávat apod. Tak se konečně něco pohne :slight_smile: Matýsek bude mít 22.3 narozeniny, tak mu sháním kolo, zatím brouzdám jenom po netu, tak snad něco objevím. Nemáš nějaký tip na dětské kolo s jednou brzdou - aby to brzdilo normálně dozadu?
6. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy my taky kupovali ke třetím narozeninám kolo..šli jsem do sportu-konkrítně to bylo myslím Sportissimo a tam jsme se poptali.Nevím přesně,co to je za značku,ale má ruční brzdu,ale tu loni ještě Šimonek neovládal,a pak se brzdí klasicky šlápnutím dozadu.
6. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :slight_smile: kolo nám tu taky od narozenin stojí ale Aduš víc drandí na odrážedle a koloběžce a samo na bruslích
6. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou neděli všem
@msevy Honzík dostal na vánoce nové kolo a je taky ze sportisima. Značka myslím že Arcore přední brzda, zadní dozadu, zvonek. Už jsme ho zkoušeli a Honzík na něm jezdí rád. Máme ještě jedno,ale to šlape pořád na tomhle se naučil akorát šlapat a na novém jezdí jak ďas. :grinning:
6. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jakou máte neděli? já jsem zrovna dodělala lassagne:slight_smile:

napadlo mě jesli byste tady nenapsaly jestli vaše miminko bylo plánované nebo spíše překvápko :slight_smile:
6. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky přeju krásnou slunečnou nedeli...u nás je krásne,i když vítr venku řádí jak děs....takže dnes ani procházka do přírody nepřichází v úvahu....na obed byla česnečka,sekáná,br.kaša a tedka s eme ješte dodelal koláč s broskvema a drobenkou.....tak jsem si k tomu udelala kafíčko a koukám na telku.....
@zlatunka84 no my sme se snažili ani ne moc dlouho a přišlo to skoro hnedka,takže bylo to i snažení a pak velký překvápko,že se nám to povedlo docela rychle.....plánovali sme to,ale zas na druhou stranu sme si chteli ješte trošku i užít života.....Ale teraz sme moc rádi,že to takhle dopadlo a staršne se na to malé těšíme....
6. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 nás mimčo dost překvapilo :sweat_smile: zkoušeli jsme to snad dva roky a nic a když jsme si začli dávat pozor tak najednou zpoždění a // :sweat_smile:
6. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky preju dobre odpoledne jak ste se meli pres vikend ??? ja jsem se nezastavila porad neco delat a predstavte si jeste me tu neco ceka ale v pondeli to mam hotovy a budu se tesit na patek az se zacne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v sobotu se s vama rozloucim pac nebudu mit nekolik dni net tak jsem zvedava jak to bez vas vydrzim uz jsem si na vas zvykla :slight_smile: :slight_smile: jinak zitra me ceka poradna tak se tesim co bude doufam ze by uz malej se udobril a rekl co bude :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky...ty jo,ty si pořád v jednom kruhu,že pořád balíš,ale tak už sa to blíží do zdarnyho konce a už pomalu budete v novým.....ty jo,ale to ti pak nezávidím všechno vybalovat....víkend probehl v klidu,ale rychle.....tak at ti to zítra u dr dobře dopadne...já jedu ve středu na gyndu....už se teším.....a až budeš mít přístup na net,tak sem pak přijid....paaaa a hlavne at se to mimo už pořádne ukáže ve vší kráse....i s tajemstvím mezi nožkama.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj ja si to taky nezavidim tedd tu ziju mezi krabicema a chodim kolem nich to desny jako kdybych tu byla v neuveritelnym bordelu... :slight_smile: ani nevis jak se k tomu doktorovi tesim treba to uz vyjde :wink: pak podam hned infoo
6. bře 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to jo,to pak budeš muset podat správy o pohlaví.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už to máš všechno zbalený,nebo skoro všechno?to se aspon doma nanudíš...a jak vlastne bylo na tý oslave narozek?
6. bře 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj bylo to tam fajn pred pulnoci jsem zmizela prece jenom v mym stavu jsem tam nemela co delat :grinning: :grinning: prisla jsem pozdravit a oslavenec uz nebyl stredem pozornosti ale ja se svym briskem tak jsem to zase pak otocila zpatky nemam rada kdyz jsem stredem ppozornosti ale pokecala jsem s lidma ktery jsem nevidela i 5 let tak to bylo dobry.... no mam zbalo nezbaleno nejradsi bych uz vsechno zabalila ale to nejde takze pulka obleceni pulka kuchyne jinak cd a ty kravinky to uz je cely diky bohu proste jak rikam vypada to tu jak na stavenisti vsude je neco katastrofa
6. bře 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no aspon si se tam ukázala,i když já třeba nevím,či bych vubec dýl než do pulnoci vydržela,jasne doma třeba koukám do pul noci na telku,ale jít nekam do společnosti v tomhle stavu,asi bych to teda nedala.....no jo je to jinej stav.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to ti přítel s tím nepomáha?to balíš všechno sama?
6. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek