• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 ja asi taky proto jsem radsi sla uz se to tam zaclo rozjizdet a to neni nic pro me :slight_smile: jj pomaha ted ma pritel hodnesmeny navic abysme nasetrili co nejvic korunek to mi pomaha ale nemuzes vsechno zabalit hned protoe tu budes jeste tyden tak z ceho budem jist koupat se a spat to je to na prd ze to mam jenom z pulky a z toho jsem v nervu nemam to hotovy chapes ne ??? :confounded: :confounded:
6. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chvilku jsem tu nebyla, doufám, že se máte všechny krásně i s mimískama :slight_smile:
mě je většinu dne na zvracení a je to od středy, co jsem dostala od doktorky železo, že mám slabý krevní obraz... (tak jsem to dnes pročítala a neměla bych k tomu brát ani dopegyt, ani kalcium, magnézko-no, myslím, že to poletí brzo do koše...) tak bych raději jedla 2kg špenátu denně než tohle..
Tady bylo včera nádherně teplíčko- jaro, dnes jen slunce, ale poletuje sníh a je mráz... :angry: a miminko v noci tak akčařilo, že jsem akčařila taky :sweat_smile:
6. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ale když máš ješte na to týden,tak to dáš.....hlavne se moc neupracuj...at neublížíš miminku.... :wink: :wink: :wink: :wink: ale víš ,musíš si představit to,až budete v novým a budete už mít všechno vybaleno,jenom si pak už budete užívat...jak tehotenství i pak mateřství.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a v tom novým byte pak budete malovat?
6. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 uz nam vymaloval majitel tak to mam nastesti za sebou huraaa :grinning: nastesti tam neni vymalovano bile ale jak sme si prali my takze je to dobry mas pravdu jeste tyden uz se nemuzu dockat az odsud vypadnu :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahojky,to je nemilý,že ti je blbě,ale to je určo z prášků....u nás včera bylo taky krásne i dnes svítí sluníčko,ale strašne tam fouká a je zima...tak som zalezlá doma v teple a koukám na telku.....
6. bře 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 tak naše mimi bylo plánované, zadařilo se do 3 měsíců :dizzy_face:
6. bře 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to ste meli dobře s tím majitelem,že vám to vymaloval dopředu...to se jen tak nevidí...to teda čumím....
6. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, nj, stačilo mi dnes pověsit prádlo na balkoně a už z procházky sešlo :grinning: :grinning: ještě dočítám, ale jak jsi si užila maminku a nákupy? :slight_smile:
6. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no mamina přijede až na konci března,ale jenom na 3 dny,tak to budeme muset pořádne si užít...
6. bře 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 on nam to tam pekne pripravil at pak prijdem uplne do cistyho tak mam radost ale stejne tam bude bordel takze se na gruntovani tesim aspon se zabavim :wink:
6. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahoj, no to je právě stěhování...člověk to musí stihnout, ale nemůže hned sbalit vše... ale to půjde :wink: tak ať se prcek zítra na kontrole ukáže! :slight_smile: jste jen zvědaví, nebo si přejete určité pohlaví? :slight_smile:
6. bře 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha, no nevím proč, ale jsem si myslela, že Ti přijede tento víkend :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to ti věřím,že se aspon zabavíš.....jak je velkej ten byt?
6. bře 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nene až na konci mesíce.... :grinning:
6. bře 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahojky asi je to zvedavost s pritelem sme se vsadili o to ze kdo neuhodne tak nosi pul roku odpadky tak se tesim kdo vyhraje a vcera rikam pritelovi ze bych si prala holcicku predtim jsem si prala chlapecka a pritel holcicku a pritel mi rekl ze si preje chlapecka takze si myslim ze nam je to jedno :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 je to 2+kk takze myslim ze na zacatek je to dobry pak si vezmeme hyposku a jde do vlastniho :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no na začátek to stačí...ale až bude miminko na svete,tak vám bude trošku tesnejc.....aby se pak mel kde přítel vyspat,když mimino bude v noci vzhuru..... :grinning:
6. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: pěkná sázka :grinning:
6. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ty svoje miminko nebudes mit u sebe ¨? ja teda jo az tak do roku a pak se to vyresi ale ze zacatku chci mit mimco u sebe
6. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, občas tady nakouknu, ale nereaguju, máte to tady pěkně rozběhnuté :slight_smile: Ostatně jsem doma v úplně jiné kecací skupině :slight_smile:

Chci Vám jenom všem popřát příjemné těhulkovaní a zdravé a krásné miminka :slight_smile: :slight_smile: Už se nám to blíží :slight_smile:
6. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pismenko ahojky moc dekuju taky preju at se ti dari ostatne muzes sem psat ne ? :wink: :wink: :wink:
6. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc díky za rady ohledně dětského kola - něco jsem našla na netu, do Sportissima se podívám. Mám na to ještě 3týdny čas :slight_smile: Jinak u prvního mimča jsme to tak nějak plánovali - no plánovali, tehdy přítel pořád chtěl čekat, až na to bude víc připravený, mě se blížila 30 a čekat jsem nechtěla - no docela jsme si prošli velkou krizí a v den, kdy jsem se chtěla zbalit a odejít, jsem zjistila, že jsem těhotná :grinning: Ale nejdřív jsem si zašla s přítelem na skleničku, tam jsme mluvili o nás, co dál, no vůbec neuvažoval, že bysme se rozešli.. Prý chce se mnou být celý život. Tak jsem mu teprve potom ukázala důkaz o mimču - radost obrovská, ale i obavy a musím říct, že náš vztah to zase nakoplo - posunulo nás to dál. Vloni v září jsme se vzali a druhé mimčo už bylo opravdu plánované :grinning: Podařilo se během 3týdnů, takže super :grinning: :grinning:
6. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem měla Honzíka v ložnici až do 3 let. Budil 1-2 za noc a během rozvodu to bylo ještě horší. Ve svém pokojíku začal spávat přesně na 3 narozeniny. I teď se budí tak 2 za noc. Když spí celou noc tak je to malý zázrak. :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - 2+kk je pro začátek dobrý. Matýskovi budou teď 3 a do těch jeho 2let to bylo fajn. Ale teď už potřebuje svůj pokojík jako sůl. Spí s námi, manžel když marodí nebo se chtěl vyspat, tak spal v kuchyni. Dá se to, ale jak dítě poroste, potřebuje už taky svůj prostor. Už se taky těším na to, až půjdeme do většího :grinning:
6. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já jsem první chtěla tak v 27 ale bohužel se nám nedařilo a tak jsem chodili do CARu ve Zlíně a tak máme Honzíka po IUI. To bylo ještě s exmanželem. Tohle druhé jsem sice plánovali, ale já jsem chtěla ještě počkat. Jsme s Martinem rok a půl. Tak se mě to zdálo brzo, ale při pomyšlení že bych zase musela do CARu tak jsem to zkusili . Tak nám to vyšlo po 3 měsicích přirozeně. :grinning: :grinning:
6. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - tak to je super, že se takhle brzy zadařilo. Rok a půl není tak krátká doba, zvlášť jestli jste spolu začli brzy bydlet. My spolu byli skoro 6let, než se Máťa narodil. A to jsem ho chtěla taky dřív, biolog.hodiny už ve mě tloukly (spíš mlátily na poplach) tak kolem 28let. Dokonce to tak rok před Máťou došlo tak daleko, že jsem začala nenávidět všechny maminy s kočárkama nebo těhule - proč oni můžou a já ne? No jak jsem psala předtím, proběhla u nás krize ve vztahu.
6. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu žehlit to "kilimanžáro", tak se loučím, zítra večer ahooooj
6. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tomu rozumim je jasny ze bude po case potreba vetsi byt a naprosto s tim souhlasim ale ted na to nejsou finance a stejne chci mit maly u sebe sama budu vydesena co a jak a jeste ho mit jinde to uz bych asi neustala :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já budu mít miminko u sebe ,ale druhá vec je to,kde pak bude manža,či bude v ložnici s náma,nebo každý večer se bude stehovat do obyváku.....
6. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight spíš jsem to myslela tak,když budeš s miminem,aby se přítel vyspal,má se kam odstehovat?nebo bude spát s váma? :wink:
6. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek