• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 je to nase spolecny dite tak je jasny ze budu spat u nas s malym prece od nas nebude odchazet ne ? a kdyz by nahadou ale moc tomu neverim protoze se tesi snad vic nez ja tak ma obyvak s rozkladacim gaucem :slight_smile:
7. bře 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hezké :slight_smile: my jsme to neplánovali teda vůbec ale než jsem podelší době stačila pořídit antiko. bylo hotovo:slight_smile:))moc se na malého lumpa těším
7. bře 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee šikovní :slight_smile: to je dneska docela štěstí když to tak vyjde co vím z okolí :slight_smile:
7. bře 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :sweat_smile: a bude z toho krásná holčička:slight_smile: těším se až tady budou fotky všech miminek :slight_smile:
7. bře 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak komodu přebalovací jsme vymyslela tak že vemu komodu která mi stojí nevyužitá v pokoji a koupila jsem na ní jen ten pultík plus podložku přítel mi to přivrtá a bude myslím že to tak bude stačit:slight_smile: jsme ale holka šikovná ???:slight_smile:)
7. bře 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojojojojojo asi tak do 9hod si tady můžu povídat sama se sebou je mi to jasné :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak všem maminkám které dorazí přeji krásné pondělní ráno :slight_smile:
7. bře 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jak jste si užili víkend? My docela parádně, od sobotky jsme byli u babičky, tak samý jídlo, žádný vaření, procházky, paráda.
@zlatunka84 přesně tak budeme řešit přebalovák taky, myslím, že to stačí, účel to splní a využije se nevyužité :grinning: jsi šikovná :wink:
7. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka děkuji:slight_smile: no a taky kolem 3tis. v kapse:slight_smile: jaký byl víkend???
7. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aha jsem tele už to čtu...já o víkendu samé návštěvy tak jsem skákala kolem nich:(
7. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 tak ták :slight_smile: no měli jsme jakože oslavu zásnub, takže večeře s našima a Ondrovejma rodičema, všichni se ožrali :grinning: a já si dala sváteční skleničku piva :sweat_smile: byli jsme ve skalách na procházce, bylo to fajn, jen kdyby mě nebolely ty záda :slight_smile: jenže to už asi jiný nebude. A co u vás?
7. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ježíííš, teď to má být obráceně! Jinak jdu dnes na pracák :unamused: tak jsem zvědavá jaký to bude. A chystám se začít vyšívat obrázky pro tu naší prďolku.
7. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmmm tak to jsi měla krásný víkend:slight_smile: procházku bych taky brala nějakou pěknou ale když já jsem taková zmrzlina to je hrozné pořád mi je zima i ted :slight_smile:) takže vystrčit noc je pro mě trochu problém už at je to léto :slight_smile: dneska já jsem v práci na chvíli musela jsem takže nic moc už se nemůžu dočkat domů:slight_smile: do postýlky

chápu to dobře že vašich zásnub???
7. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já byla nadšená, že svítí sluníčko a nefouká vítr a po půl hodině jsem byla hotová :grinning: tak jsme zas kousek přejeli autem, já se ohřála šli jsme ještě na půl hoďku :grinning: hrozný to s emnou je taky. No jo jo, našich, nenapadlo mě, že to budou brát tak oficiálně. To ti nezávidím, představa, že zítra budu zas vstávat do práce ve čtyři mě děsí :unamused:
7. bře 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmmm ale s miminkem se těším na procházky moooc pokud nebudu padat únavou:slight_smile:) tak to je fajn ž jste to pořádně oslavili teda mimo tebe :slight_smile: no já o víkendu měla tak y jenom skleničku šampusku a nic ani prd:slight_smile:)) a všichni pili :slight_smile:))
7. bře 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 já měla špatnej pocit i z tý skleničky, hrůza :grinning: no na to se taky těším, už plánujeme výlety a podobně, ale jsem zvědavá jak na tom budu po porodu, snad nebudu mít dlouhou rekonvalescenci :slight_smile:
7. bře 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hm to se uvidí no :slight_smile: moc si přeju aby mě nemuseli šít:slight_smile:) ale takové štěstí mít asi nebudu :slight_smile: já měla spíše špatný pocit z půlky energetáku so jsem vypila ale snad to nebude tak hrozné jednou za měsíc..... mamka moje říkala že se mnou já jsem taky letnáček vyrazila poprvé až po dvou týdnech ...to jsem nevěděla že tak pozdě se může s mimčem:slight_smile:)
7. bře 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Tak jak je po ránku?? Já poslední tři dny spím ukázkově,takže se mi nechce z postele dřív jak v 8,ale koukám že jste mě předběhly :grinning: Já si teda taky nedakážu představit,že bych měla vstávat do práce a už vůbec ne,že bych měla v práci 8 hodin normálně fungovat. Jak rychle si člověk zvykne na to nicnedělání...

Ale mě dneska čeká uklízecí den. O víkendu jsme nic nestihli když bylo tak hezky... Takže dneska mi ten den uteče rychle... A taky se musím vrhnout na to žehlení,který věčně odkládat nemůžu :slight_smile: To je snad nejhorší práce,nechápu,jak někoho může bavit žehlit...

Začínáme už natvrdo vybírat auto ,chceme ho co nejdřív koupit... Mě se líbí Ford C-MAX a manžel nakonec taky souhlasí,tak uvidíme,jestli seženeme nějaký,co bude splňovat naše požadavky :slight_smile: Jemu se to nejdřív moc nezdálo,chtěl něco většího,Alhambru nebo Sharana,ale nakonec dostal rozum a uznal,že je to pro nás fakt zbytečně veliký...
Ale teda když si představím,co bysme si za ty prachy mohli pořídit... Jenže auto potřebujeme.

Zítra mažu na gyndu,to není možný,že je zase měsíc pryč :slight_smile: Utíká to,utíká... Za chvilku budeme rodit... Manžel měl jít s náma,ale asi se zase neuvolní z práce,tak uvidí mrňouse až v dubnu na 3D. Mrzí mě,že je takovaj ošizenej,ale nechám mu udělat fotku,ikdyž blbou,tak snad tam něco vidět bude... Ať má taky představu.
7. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 taky mám strach z toho šití, vím, jak holky potom měly problémy s hojením, no ale tak uvidíme, uděláme pro to všechno :grinning: no já jsem taky letňáček a mamka říkala to samý :slight_smile: ono 14 dnů ale uteče, než se s miminkem trochu sžijeme, ale myslím, že na prochajdu můžeme vyrazit i dřív. Jinak mezi lidi by se nemělo chodit snad 6týdnů :grinning: , ale když není období chřipek a bude hezky, tak k babičce na návštěvu klidně pojedeme. To je asi na každé mamině a miminku, jak se na to cítí. Já si myslím, že ty dva týdny jsou akorát, když jste v pořádku. Ale určitě ne mezi cizí lidi no.
7. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásne ráno...
@zlatunka84 to až tak pozde se muže s malým na procházku?já myslela,že pokud bude hezky a mimi bude ok,jinak by nás nepropustili z porodnice,že mužem na procházku hnedka.....tos me překvapila,protože já si už brousím zoubky,jak budu chodit hnedka od začátku s kočárkem na procházky...doma me to v léte bavit určo nebude....
7. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete si před porodem provádet masáž hráze?
7. bře 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84
@tasmailla1 no v létě většinou můžeš vyrazit skoro hned, vím, že je to i podle váhy, že třeba kamarádka čekala do 3kg než vyrazila ale to bylo v zimě. Já vyrazila hned druhý den po propuštění :wink: samo nepůjde člověk ven v pravé poledne ve 30 stupních ale jinak si myslím, že klidně
7. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ráno :slight_smile:
7. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je dneska teda mrazivo ale modro a sluníčko svítí o 106 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už aby bylo teplíčko
7. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mě baví žehlení a mooooc:slight_smile:) jinak přítel byl se mnou jenom na 3d jinak ho s sebou neberu je taky pořád v práci a v pohodě ale že byl na 3d to se mu moc líbilo :slight_smile:je ted s miminkem více sžitý:slight_smile: jde to poznat...

s tím autem jsem zvědavá jak to budu dělat když máme 3dvéřového glofíka se mi do zadu bude blbě lozit ale co se dá dělat no :slight_smile:
Ješte jedna otázečka,jak to je s koupáním miminka,když ješte nemá úplne zahojenej pupečník?nekde jsem četla,že se nemá koupat,jenom třeba otřít žínkou a vodou,ale do vany neee.....
@tasmailla1 ale nechci tady šířit mylné info nevím jak je to ted přece jenom mamka mě měla před 26lety takž je to poněkud starší informace:slight_smile:))))))))))) hezké ráno i tobě
7. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky sluníčko ale zima...
7. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my máme sharana a nemůžu si ho vynachválit, super se v něm jezdí i když je velkej, všechno se vejde- s dvěma dětma ho fakt užijeme :grinning: dobře jede no prostě fajn. Ono se to nezdá ale to cestování s mimčem je na prostor náročný :grinning:
přebalovák budu taky řešit deskou na komodě-i s Aduškou jsem to tak měla a bylo to praktické, prostě se pak sundala ta deska a komoda s věcma zůstala stát v pokojíku.
7. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
masáž hráze aha tak o tom si musím něco přečíst to netuším :slight_smile:))
@zlatunka84 no me třeba mamina taky říkala,že před 28 lety se každý miminko balilo naširoko a tedka jenom vtedy,pokud to řekne ortopéd...to je to to samý,všechno se pořád mení....
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek