• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 no v porodnici jsme normálně za asistence sester koupaly :unamused: a domů jsme jeli už se zahojeným pupíčkem tak nevím :unamused:
7. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlavne musím pak nekde za levnejc sehnat komodu...pač jsem zistila duležitou informaci,že vecičky pro mimi mám,ale až se vyperou a vyžehlej nemám je kam uskladnit...tedka jsou v taškách na hromádce.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaaaaaaaaa 2000novinek na laclik.cz zachrante mě někdo at tam nelezu toto jsem koupila neodolala jsem o víkendu

http://i.mimibazar.cz/h/bc/2/110214/21/b42052104.jpg
7. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a co se používa na hojení pupíka?neco extra,nebo se to jenom nechá tak sterilne zakryté?
7. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 copak už nakupuješ?no já čekám bud zítra nebo pozítří taky na objednávku z laclíka....už se na ni teším...
7. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no změna je život :grinning: :grinning: taky se dřív doslazoval cukr a už od miminek drtili do sunaru piškoty a dneska skrz lepek všude píšou piškoty až po roce :wink: :grinning: člověk si vybere, každej to vnímá jinak. někdo jede přesně podle všech rad a někdo si vybere co se mu pozdává.
7. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 to bude malej leopardíček?
7. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 kombinézka skvělá :dizzy_face: jj už jsem taky nakukovala, zítra čekám další balík a rezervaci tam mám už zase za 600 :sweat_smile: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 pupíček jsme měli nezakrytej aby dýchal, před odjezdem ho seřízli a byl úplně ok, jen jsem po koupání tyčinkou v lihu vytírala.
7. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 komodu asi nejlíp v ikea. mají je už od pár korun :wink:
7. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakupování po nete je jako droga.....já radší už nikam taky lízt nebudu...manža spíš už se tlemí na mne a já mu pořád říkám,ale tohle všechno budeme stejne potřebovat,až se to narodí.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no my se do ikei chystáme,ale koukala jsem,že tam maj tak za 4000 kč....
7. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jee tedka koukám na ikeu a komody tam až tak drahej nemaj..
7. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky zatím se mejte,jedu na nákup...papa :wink:
7. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahooooj:slight_smile: a kup si něco dobrého
7. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no přebalovák jo ale komody mají už od 500,- :wink:
holky koukejte co jsem objednala mimísce :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13453341&tab=1
Aduš jí má taky a je božská, v létě je příjemná, že je lehoučká a v zimě hřeje. Pod červenou si miminka připadají jak v děloze. Všem doporučuji :wink: Aduš si jí rvala přes hlavu a jakmile se zachumlala hned spala
@tasmailla1 papa to já přemýšlím, že ještě zalezu do postýlky :sweat_smile: :grinning:
@myschka páni já už mám zakázáno protože to ani chudátko neunosí ale ten tygřík to jsme musela koupit prostě
7. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no kdyby nám nešlo o prachy,tak Sharan taky vyhrává. Ale já dala strop 150 000 a ikdyž se mu to nejdřív zdálo málo,sám uznal,že pro nás držší auto nemá smysl. Teď bude mimi,časem je potřeba udělat jádro,tak se pak budou peníze hodit. Ale jinak je to jeho srdeční záležitost,mluví o něm strašnou spoustu let... :grinning:
@myschka jé to je roztomiloučké moc krásné:slight_smile:))
@misi.21 hmmm z německa by se ale dotáhnout možná dal do 150tis. ne? nevím ale tam je to za lepší penízky
7. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem tak u nás svítí sluníčko, ale fouká hnusný vítr. Honzík je ve školce a my jedeme s Martinem do města. Chceme Honzíkovi novou autosedačku tak to omrkneme co a jak. Jinak se chystáme v neděli do Brna na veletrh. U nás zjistíme jaké jsou ceny a pak uvidíme. :grinning:
7. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jaký veletrh je tedka v brně?
7. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka taky máme, taky máme :slight_smile: ta červená je skvělá, to po tvojí radě jsme objednali :slight_smile:
7. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 zlatunka má pravdu z německa by jste ho za tu cenu měli, my to máme k hranicím kousek teda on našich(1km) taky ho od sousedů máme :grinning: :grinning: vyšel asi na 160 tis i s převodem atd. a měl servisní knížku a plnej kufr náhradních dílů :wink:
7. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning:
holky já vám ten veletrh závidím :frowning2: normálně mám pocit, že na tu Plzeň ve všem zapomínají
7. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tyjo,já se fakt už musím podívat na ty oblečky po Šímovi a začít to třídit,ale nějak se k tomu nemůžu dokopat..:slight_smile:Teď mám slíbeno od kamarádky,že si můžu vybrat něco po jejích holkách,akorát už nemá ty úplně nejmenší.Ale to nevadí,ty nejmenší věcičky mám doufám tak nějak neutrál a něco málo kdyžtak dokoupm.
Jinak s těma procházkama..to léto,co se Šíma narodil bylo hrozný vedro,ale chodili jsme ven hned.Jen jsme chodili brzo ráno a pak večer po sedmý,ale nikdo neříkal,že nemůžeme.Stejně se musí do poradny,tak jsem to tak neřešila.
7. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no nemít brno celkem kousek po dálnici tak jsme tady v ostravě zahrabaní jako hrůza:((( takže tě celkem chápu
7. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no nevím když je teď euro skoro za 25 Kč. A hlavně Sharan by byl za ty peníze tak 10let starej a ten ford bude tak o 4 o 5 roků mladší... Uvidíme co seženeme tady.

7. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no ale ikea v Ostravě je :frowning2: já vždycky držkuju, že když sakra může být v Ostravě proč není v Plzni :grinning: :grinning: :grinning: takhle musim až do Prahy a nebo když jedem ke tchánovcům do Brna
7. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek