• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 no my ho kupovali 2007 a byla to 2003 a euro bylo skoro třicet :sweat_smile: no fordíci dobrý, máme druhé auto mondeo v combiku a super a mé první auto byla fiesta- do dnes na něj vzpomínám :sunglasses:
7. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka jo taaak ikea aha tak to je fakt no shoping park je celkem vybavený
7. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo,a s tím plánování mimča..obě děti jsou plánované.U Šimonka jsme začali relativně brzo-bylo mi 24,protože jsme očekávali problémy a ono se zadařilo na první pokus:slight_smile:.Teď to druhé na sebe dalo chvilku čekat,zadařilo se po sedmi měsících,už jsem začínala být nervozní.
7. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 a už víš co čekáte? nevím zda jsi to tady psala :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 no,prý to má být holka..doktor si byl dost jistý,tak snad se nespletl.Ne,že by mi chlapeček vadil,sle jsem natěšená na páreček:slight_smile:
7. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsme doma,ale venku me už nedostane ani párem volů,pač je tam zima jak v Rusku....hnusnej ,silnej vítr...ješteže krámek máme blízko domova..... :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 ahaaaa:slight_smile: tak to je pěkné taky bych chtěla jeeště v budoucnu holčičku ale i chlapečka takže to je jedno kdybych měla dva kluky taky byhc měla radost:slight_smile:
7. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já mám taky obchůdek kousek ale třeba zelenina je tam ošklivá a drahá asi hřeší že naše sídliště je odstrčené od centra tak ty ceny tam nic moc
7. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , u nás svítí sluníčko a je bezva. V sobotu jsme byli na oslavě , tak to bylo dobré , sešla se rodina .Co mi přišly balíčky v pátek tak jsem už oprala a dneska a nebo zítra se chystám žehlit.
My miminko chtěli, ale vyskytly se u mě zdravotní problémy, tak jsem to musela o rok odložit a pak to vyšlo hned první měsíc. Pan doktor říkal, že je to v mém věku unikát.... že to trvá většinou půl roku až rok. No ještě to tak čekat tak dlouho , tak to bych se taky dočkat nemudela :sweat_smile: . ( uváděno dle statistik ) :slight_smile:
Jinak jste tady psali o tom, kdy dítě může ven, má citlivé očička , tak já bych s tím ten týden počkala.
Další věc masáž hráze, včera tady přijela švagrová a říkala, že by se mělo začít už teď v polovině těhu .
Ptala jsem se na košile v porodce a říkala, že nemusíš dostat žádnou jen na porod a pak musíš mít své... záleží jak která porodnice na tom je. Oni prý dávají jen na porod. Tak vlastní musí být tak 4ks.
Jinak už nevím co jste tady probíraly :grinning: :grinning: :grinning: Je toho moc .
7. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré "ránko" :sweat_smile: tak jsem vás v rychlosti dočetla
@micka1 my se tam chystáme v sobotu :slight_smile: tak jsem zvědavá, jaké dojmy a pojmy tam nabudeme :grinning: hlavně chceme dokoupit zbytek výbavičky..
@myschka v Plzni se Ikea plánovala před xx lety, že? ani nevím, proč z toho sešlo.. asi, že je blízko Prahy..
:grinning: no vidíš, a aktivity, co jsem hledala já, jsou všechny Plzeň, Praha :grinning: :grinning: :grinning: (potřebuji se dostat na aqua-terra výstavu) tak na veletrh do Prahy to máte kousek, ne?
@zlatunka84 tojo, povedlo se nám to brzo, to miminko. U bráchy čekali snad 5let a povedlo se až umělým..
7. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka no my zeleninu v tom krámku taky nemáme nic moc,ale vedle je krámek samotná zelenina...sice občas není hezká,ale oproti obchodákom je na muj vkus drahá....já sem do krámku moc často nechodím,ale když neco zapomenu,tak jsem ráda,když je mám pod nosem...i pak s kočárkem to bude jednoduchší sem zajít,než do mesta na MHD....no mne to je jedno,co to bude,či klučik nebo holčička a určite bych do budoucna chtela ješte pak jedno...a kdyby byl páreček,nebo ne,tak se nic nedeje,ale jedináčka nechceme mít...no uvidíme,jak to potom brzo se začneme snažit...až by tohle trošku odrostlo,třeba rok nebo 2,tak bych chtela otehotnet....ale to říkám tedka,když ješte ani nevím pořádne ,do čeho jdu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 hihi jojo taky si říkám uvidíme jak to budeme zvládat a pak bychom tak ještě jedno tak do tří let:slight_smile:
7. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no me to přijde brzo tedka delat masáž hráze,nekde na nete jsem četla,že se začíná nejak kolem 34 týdne....
7. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: také mám takovou představu o druhém mimi, ale jak píšeš, ukáže se později :grinning:
7. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
7. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky , jak chceš , já začnu ... nic mi to neudělá :grinning:
7. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee třeba budu opravdu hodne dlouho nadávat na porod a nebudu chtít do toho tak brzo vlítnout....ale zas na druhou starnu bych se nechtela za 3 roky vrátit do práce,pač by to taky mohlo bejt na chvilku,dokud bych neotehotnela a to me za to nestojí.....takže je to lepší si to tedka hnedka odkroutit a ani deti by nemuseli mít velkej vekovej rozdíl mezi sebou....ale zas taky jak na tom budem finančne,tot otázka je další....rodičák nebude nic moc...chudák manža bude makat od rána do večera,jen aby zajistil hladový krky doma..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ahoj, žehlení jsem zvládla už včera, dnes ještě znova rozdělit dle velikostí, zapsat a uložit :slight_smile:

Jsem zde na bazárku neodolala a objednala přenosnou postýlku, co se mi už dlouho líbila a pár věciček zase...a je mezi nimi čistě klučičí svetřík :grinning: tak jsem zvědavá..
Dnes jsem si nevzala ten vitamín od doktorky, ať zase celý den nehekám, že je mi na zvracení. Jdu vařit, zatím se mějte holky :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no já si nejsem jistá,či vubec budu začínat...stejne pokud me budou nastřihávat,tak to potom nemelo žádnej význam...tak nevím,či do toho mám nebo nemám jít....
7. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No já spíš jsem si minulej tejden objednala z laclíku spíš mikinky,tak doufám,že to bude klučík,at to unosí,i když holka muže nosit taky mikiny....ale ružovou teda nemám nic.... :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee papa at se daří..
@druidee co bereš , že je Ti po tom zle? Jo tak bazárek :grinning:
@tasmailla1 no, je to tak, uvažuju stejně-než jít na chvíli do práce a pak zas na mateřskou...i ten věkový rozdíl dětí je ideální takhle.
jinak s tím nadáváním na porod...kamarádka se po porodu zařekla, že další dítě opravdu nechce, u porodu si užila své.. no a teď po třech letech najednou těhotná a šťastná :grinning:
7. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee hmmm,taky v to doufám,že když budu i nadávat,že me to hnedka přejde a budu se na druhé taky moc moc tešit....
7. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka železo, páč mám slabý krev.obraz. jenže co čtu, tak bych s tím nesměla brát ostatní léky a vitamíny, co beru a opět vyžírám hlavně vedlejší účinky :grinning:
7. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee a copak dobrýho uvaříš? :wink:
7. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee já beru taky železo aktiferrin a nic mi to nedělá s ostatními léky .... Ty máš co?
7. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee to mám taky ten kr.obraz ....ale zatím mi na to nic nedali:slight_smile:
7. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky u nás taky nic není :/ ani Ikea ani nic, nejblíž to máme do Prahy 150km :slight_smile: zátah do Ikei chystám tenhle, nebo příští týden, ale veletrh... na ten se nedostanu, Brno už je opravdu trochu z ruky. Takže po víkendu tu budu jen tiše závidět, co jste pořídili :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka vyčkej času,v Hradci se má nekdy začít ikea stavet,ale už nevím kdy a kde to bude stát... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek