• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee jaký bereš železo? Já beru naprostej hnus, musím to rozžvýkat, má to příšernou chuť a lepí se to na zuby :grinning:
7. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mám pocit, že to já už tady nebudu až se v HK postaví Ikea :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já nekdy brala Sorbifer a po nem me bylo taky příšerne...ale tedka naštestí krevní obraz mám krásnej...
7. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to jako kam se chystáš?
@hradilenka tak masážovat se už může, jo? hmmm, tak asi pomalu začneme, myslím, že Ondřej bude mít radost :grinning:
7. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka blbka,na tohle myslet :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@tasmailla1 já mám maltofer a nic mi po něm taky není, ale hnus to je fialovej
@dpetulinka ten veletrh je pak i v praze,ne?
7. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to já radši manžoj nebudu ani říkat,pač by se toho hnedka mohl chytnout... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 ale né, to jen špetka trapnýho humoru. Čekám jestli mi dnes nepřijde laclík nebo brumla zásilka :grinning: dávali vám nějak vědět, že odesílájí objednávku?
@misi.21 jo? To nemám zdání, já myslela, že je jen v Brně, to bude v Praze asi až dlouho, ne? Potřebuju tam jet teď, aby se zařídil byt
7. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo chodej od nich maily,když přijmou objednávku a pak když ji posílaj...
7. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já myslím na konci března...
7. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no aby to pak vůbec k něčemu bylo, viď? :grinning:
@dpetulinka no v praze je nekdy v březnu veletrh
@dpetulinka jo můj se na to už taky těší :grinning: :grinning: :grinning: prý teď ze začátku stačí jen 1x za den promazávat ... aby to bylo k porodu nachystané pružné :grinning:
@misi.21 jdu pojukat na net :slight_smile: díky za typ
@dpetulinka ono ti to na 1OO% nezaručí to,že te pak nemužou ješte stříhnout na sále....takže nevím,když budu masírovat jak divá a pak me stříhnou,tak me to naštve a pro druhý krát bych se na to vyprdla,nebo objednala rovnou epi-no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a čím se mastí?
7. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jak všechno platím radši předem, tak to pak trvá, chjo, tak to ještě neposlali :unamused:
@tasmailla1 nemůžu to najít, našla jsem jen, že někdy na podzim
7. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý mám říct v lékárně něco na masáž hráze, že mi doporučí , prý je toho hafo :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska ráno stoupla na váhu a mám 6,5 kg + :confounded:
7. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to já samozřejmě vím, ale proč to nezkusit, pak si aspoň nemusím vyčítat, že jsem pro to nic neudělala, koupím ještě ty kuličky v drogérii, to jsem zvědavá :grinning: jsou přímo olejíčky na masáž hráze
7. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dnes budou kuřecí řízky po dlouhé době (byly v akci :grinning:), jen bramborový salát už nestihnu, tak brambory :dizzy_face: a zeleninku
@dpetulinka veletrh pro děti je i v Praze koncem března :wink:
@hradilenka tak ten tvůj vitamínek zní aspoň, že má něco se železem společného :grinning: . Ten můj zní jak zaklínadlo z Harryho Pottera :grinning: :grinning: :grinning: : Sorbifer Durules! no celé roky mi to říkají všichni lékaři, že mám slabý krev. obraz, ale až tato paní Dr to chtěla změnit :sweat_smile:
7. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já mám skoro 8 kg nahoře... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka dobře, dobře, ozkoušíme, uvidíme :grinning:
@dpetulinka http://www.forkids.cz/2011/cz/intercept.asp koukám, že to mezitím napsala i misi.21 :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dobře, já vám věřím, ale kdyby jste někdo našel odkaz bylo by to super :grinning: já jsem nemožnej hledač, prostě to nemůžu najít. A tak zkusit nějaký jiný železo? Třeba by to pomohlo
7. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no, tak se spožděním čtu, že máš taky zkušenost se Sorbiferem... to je ono, tak ode dneška to neberu.. :wink:
7. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek