• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee mnamy výbornej obídek budete mít...já taky brala sorbifer a my v práci ho dávali pacošum,i když brali třeba dopegyt a podobne....spíš si myslím,jak tobe je občas blbe,tak se ti sníži tlak a ty bereš do toho dopegyt?tak si myslím,že to ani nemusí bejt sorbiferem ale tlakem....
7. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ale je fakt,že po sorbiferu me bylo blbě od žaludku taky....
7. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee děkujuuuu :sweat_smile:
7. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: odkaz už je tam. no včera jsem říkala, že raději budu cucat železnou trubku, že mi po tom nebude tak zle jak po těch tabletách :grinning: řeknu to mudr na další kontrole :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak doufám,že když ji budeš cucat,že si očkovaná proti tetanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nj, měla jsem vysoký tk, tak beru dopegyt a teď mi dají holter, aby zjistili, jestli nemám velké dávky, když často omdlévám.. ale spíš to vypadá na kolísavý tlak, který se holt těžko léčí. ale tyhle nevolnosti -na zvracení a průjmy mám od středy, co beru to železo.. vypiju čaj, je mi zle. sním oběd, je mi zle. už číhám nad mísou, že to všechno vrátím, ale naštěstí jsem to zatím rozdýchala. :grinning: myslím, že je to sorbiferem. a hlavně se u něj nesmí dopegyt a další :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: není to jednoduchý, mě taky pořád něco je, už mě to štve. Musím jít vykoupat psa :grinning:
7. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to je ale děsný, tak to by doktoři skoro mohli vědět, ne?
7. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky běžím pryč,taky jedu vařit obídek..papa
7. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ten jsem brala taky .... ještě před těhu. Taky mi to nic nedělalo , tak to řekni doktorovi , že to špatně snášíš, možná bude lepší pokud Tě odešle přímo na hematologii jako mě.
7. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: tojo a prý nejkrásnější období v životě ženy :grinning: :grinning: ...člověk pořád zelenej nevolností, bolí záda nebo bříško, celý dny v teplácích ... :grinning:
7. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, určitě to s mudr prodebatím. ale teď to brát nebudu, aŤ si říká, co chce :slight_smile: . je zajímavé, že to všem dělá špatně.. :unamused:
no nic, jdu zdolávat hromadu nádobí a ty řízky :wink:
7. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee my chceme kočárek a taky ještě něco málo z výbavičky a taky Honzíkovi autosedačku. Pro Honzíka se mě tam podařilo koupit sporťák o 800,- levněji než v obchodě. Tak jsem zvědavá co tam bude tentokrát. Chtěla bych taky do Ikei ta uvídím jak to Martin vezme. Je mu se moc do Ikei nechce. :grinning:
7. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jj, no já jsem zvědavá fakt.. chceme tam kyblík (prohlédnout si více tipů) a postýlku, moskytiéru ke kočáru,matraci...atd atd. jo a chůvičky... takže už mám rozpracovaný seznam s cca cenama z netu... :grinning: :grinning: tak to máme podobný plán :grinning: i když víkendová Ikea je o nerva (davy lidí) i když od výstaviště pár minutek autem :wink:
7. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dneska šla koupit ten olej na masáž hráze a tady u nás nic nemají v tom zapadákově :grinning: :grinning: :grinning: čučela na mě jak na jelena :grinning: :grinning: :grinning: ani nevěděla co mi doporučit , že by to objednali. No děs. Musím říct švagrové, ať mi něco koupí ona :sweat_smile:
7. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka se divím,že ti neodporučila rostlinní olej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: nojo i takoví odborníci se najdou za pultem :grinning: a to všude, neboj :sweat_smile:

já tu už hromádkuju přeprané a vyžehlené věci dle velikostí a tak jsem sama zvědavá, zda něco chybí, nebo kolik čeho přebývá :sweat_smile:
7. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty už máš všechno vyprané?ty jo já ješte ani nezačala.... :confounded: :confounded: :confounded:
7. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ta jsi holka šikovná. Já to mám jenom ve skříni přebrané věci po Honzíkovi které budeme používat a které budou jenom na doma. :grinning: Dnes jsem oblídala rychlozavinovačky tak jsem něco vybrali tak uvidíme jestli ještě nepůjde cena dole.
7. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já byla v pátek na kontrole. Holčička je veliká podle termínu a chlapeček je o 3 dny větší. Já jsem snad taky v pořádku (vše drží) . Jen mě hrozně vyděsil, chce abych už jen ležela....Říkal, že bude šťastný, když s těmi svými 50kg zvládnu dvojčata donosit do 30tt. Mě se táááák nechce jen ležet - už začíná být hezky a já je chci mít u sebe delší dobu než jen do 30tt. Docela mě strašil. Ach jo....
Jíst se hrozně snažím - už jsem přibrala 6kg!

@druidee to mi je líto, že Ti není dobře. Snad se to brzo zlepší.

Už budu muset zase utíkat. Chci dochodit ty zaplacené dvojčecí kurzy. :slight_smile:
Snad vás pak stihnu dočíst.:grinning:
7. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jejda už od tedka ležet?to tě teda dobře postrašil mudr....přesne jak píšeš,začíná být hezky.....ale co bys neudelala pro dvojčátka,aby byly v pořádku...no budeš se muset přemáhat a udelat to..... :wink: :wink: :wink: :wink: tak hlavně pevný nervy....
7. bře 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě tak dneska bolí děsně záda .... u toho žehlení nemůžu ani ustát :unamused:
7. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Docela jsem z toho byla smutná, snad to dopadne dobře. Říkal, že na malou procházku můžu....Ani se mi nechtělo psát.....
7. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka me tedka bolej,pač dlouho sedím u PC,tak se musím jít protáhnout......
7. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty a na ty kurzy te pustí?
7. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty teda, moc na tebe myslíme a držíme palečky, ale hlavně mysli na hezké věci, všechno bude v pořádku, miminka budou zdravá
@hradilenka no já včera nemohla už nic, ani stát, ani ležet, jen sedět v takovým komickým předklonu, je to šílený, uplně mě děsí, že mám jít zítra do práce.

tak třikrát hurá, zítra by měl přijít laclík i brumla :slight_smile: juchuchů. Já se jdu pustit do vyšívání.
7. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty to oni straší preventivně :wink: neboj. já teda nečekala dvojčata ale s Aduš mě strašili, že porodím nejpozději v 36 když budu mít kliku a ve finále jsem rodila 42+3!! a to jsem měla zkrácený čípek a otvírala jsem se od 22 tt :wink:
7. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty nj, co se dá dělat, ale horší byly ty nevolnosti v prvním trimestru :wink: v podstatě je to taková prkotina, co jen kazí den, ty moje nevolnosti...:slight_smile:
Jen lež a odpočívej, je to nuda, to věřím, ale asi to má důvod.. i když oni často raději straší a pak to není tak žhavé :wink: mě mudr. řekla, že se budeme snažit nerodit před 36tt... tak jsem zvědavá, jak to bude v reálu: sbaleno od začátku června a možná budu funět s pupíkem až do TP:slight_smile: (kéž by :wink:)
7. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a už víš,kdy pojedete na cisaře,nebo ješte ne?
7. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek