• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee ty jo,já funím už tedka.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 @tasmailla1 jj, sice mi všechny věcičky příjdou voňavé a nažehlené, ale nějak mi to nedalo a když už jsem to sortovala, tak i rovnou vyprala, aspoň už je to schované ve skříních :slight_smile:
7. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je nás ufuněných víc :grinning: :grinning: já vždy lítala jak šus a teď se vždy ze zvyku "rozlítnu" a po pár metrech rychle ubírám na tempu a lapám po dechu... :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já nejdřív musím mít tu komodu a pak se taky vrhnu na praní a žehlení.... :grinning:
7. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to já jenom dneska jsem trošku lapala po dechu,ale doted vlastne se me dejchalo dobře,žádné funení....ach jo a to jsem na začátku šestýho mesíce...copak budu říkat tak za 2 mesíce.... :grinning:
7. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tož to máš fajn, já mám takovou tu permanentní rýmu, takže lapám už dlouho :grinning: no červen a červenec v horku.. to si užijeme :grinning: :grinning: no dnes jsem lapala po dechu hodně, páč mě chytly pěkně záda :frowning2: z ničehož nic zase, tak jsem teď z vany vylezla jak lemra a kulhala jak starej kostelník :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já nikdy moc na rýmu netrpela,ale jak jsem zistila,že jsem tehotná,tak mám rýmu pořád...tomu nerozumím....čéče já si spíš připadám jak stará důchodkyne..... :grinning: a v tom červnu v teple se nejradši nekam uchýlim,ven zbytečne nebudu vycházet....pač bych to už opravdu neudejchala :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to naše miminko zase bubnuje, že to nejde přehlédnout.. včera tak vykoplo, že "koplo" až do talířes melounem, co mi ležel na klíně. no a teď 2x taková pecka do notebooku... taky už natahuje nožičky nebo ručičky tak 4 prsty nad pupíkem...snaží se došáhnout mi na žebra asi... pak do nich bude asi pěkně brnkat a kopat... :sweat_smile: :grinning:
7. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty to aspon budeš mít dřív za sebou,než my,když budeš mít cisaře nekdy v červnu,to my ostatní budem nosit jazyk na veste v tých vedrech..... :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, to chce vyzbrojit se slunečníkem a do mrazáku zásoby zmrzliny :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo,já takovýdle kopance nemám,ješte to není videt volným okem.....počkej ješte si to s kopancema ješte pořádne užijem...... :grinning:
7. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 máš pravdu, dá se to tak říct. ale stále tajně doufám, že budu moci nosit mimi déle :wink:
7. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a služky co by me obskakovali a plnej bazén vody..... :grinning: to si o tom mužu jenom zdát....ale myšlenka je to pekná....
7. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :sweat_smile: já už si užívám teď... hlavně když šťourá dozadu do střev a dolů :sweat_smile: :frowning2: :grinning: jinak v sobotu putovala po bříšku první výzvědná broulička-prostě ostřejší boulička tak 2cm vysoká a putovala nad pupíkem sem a tam tak 10cm a přes pupík... to bylo tak zvláštní-jakoby tam šmátralo pěstičkou :slight_smile: no přítel se tomu vždycky jen směje, hlavně, když mám z bříška šišku! :sweat_smile:
7. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo to je zlatý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no zbohem,když to budu mít já,tak se občas určo pekne leknu...to bude takovej malej špion....
7. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to jo, občas mě to doslova fascinuje, co vše to mrně nevymyslí... :slight_smile: teď mě napadlo, možná zaslechlo, že půjde na svět dřív, tak nechce nic promeškat a ani já, abych o nic nepřišla.... :grinning: :grinning: :grinning: tak se snaží co může :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to jo fascinuje to moc...protože to miminko ješte není tak veliké a už má takovýdle nápady....mne by zajímalo,kam na to chodí......
7. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 moc pěkná...jeee :wink: :wink: :wink:
7. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mají ji z 3999kč na 1999kč to si myslím je dobré:slight_smile:
7. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 krásná postýlka :slight_smile: , také chci takovou (hodí se nám tvarem ke skříni) , nebo klasickou.
@tasmailla1 nj, jsou to malí lumpíčci a miláčci ta naše miminka :slight_smile:
ted koukám na matrace a tak
@zlatunka84 to je super sleva :slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 super cena.....tak si ji objednáš?
@druidee miláčkem je odvtedy co jsem zistila,že jsem tehotná..... :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak tak. i když já tomu uvěřila až co se mi prcek ozval kopanečky (páč předtím mi bylo porád jen zle :frowning2: ) :grinning:
7. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ano je poslední a váhám jestli budu kupovat i nebesa nebo ne ale asi jo
7. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - tak tomu úplně rozumím :slight_smile: Když spal Matýsek poprvé 8hodin v kuse (asi po měsíci), tak jsem k němu vstávala pomalu po hodině, jestli je v pořádku, jestli dýchá, bylo mi to divný, že se nebudí na kojení :grinning: Doteďka spí s náma v ložnici a je to pro mě i pohodlnější - trpí hodně záněty průdušek, tak ho mám pod kontrolou.
7. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tady :slight_smile: mrknu se na téma, co probíráte a hned jsem tady :grinning:
7. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já být tebou,tak do tý postýlky jdu,pač je krásná a nebesa na ni budou krásný..... i když já nebesa nemám,vím si to představit....
@druidee no aspon má přítel taky o zábavu postaráno.....koukat jak se ti delaj bouličky....no muj pořád šahá na bříško a mimi vtedy přestane kopkat..... :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, k těm zádům, taky mě strašně bolí -ale nejvíc, když dlouho sedím a pak se mám zvednout - tak to mám úplně křeče v kříži. Zítra jdu zase na cvičení na míčích, tak snad to pomůže :slight_smile: Jinak prďolka kope jak splašenej - nejvíc večer. Už je to i cítit na omak :grinning:
7. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek