• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka no ono je plno mamin,co pak říkají,že už nikdy a práve proto mám z toho strach,že človek zatím neví,do čeho pujde......
24. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 @myschka vy už máte skušenosti,jak to všechno je,ale já to neznám,takže obavy budou,zatím nejsou,ale myslím,tak měsíc před porodem se to všechno vystupnuje......jenom,abych to pak přežila... :grinning: :grinning: ale říkám si,že přežili jiný,já musím taky......tak snad to bude ok a bez komplikací...... :grinning:
24. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no co si budem řikat, bolí to ale ten výsledek stojí za to. Já měla porod děsivej, 36 hodin beze spánku, preeklapsii, Aduš byla obrovská a já šitá všude. Ale hormony člověka podrží, všechno se zahojí a ten pocit je super. I
24. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..nebooj, hele na konci už si říkáš, ať už rodíš, protože to neustálý čůrání, neustálý se převracení v posteli - tím pádem nevyspáním, a že je člověk neohrabanej...tak si přeje, ať už to přijde...no a nebooj, zvládneš to...přesně jak říkáš, zvládli to jiní.. :grinning: ...
24. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no aspon na ty hormony se mužu spolehnout,tak doufám,že me nasklamou......ale já bych ráda,kdyby to bylo co nejrychlejší a ne se tam lopotit nekolik hodin......
24. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..jojo, přesně jak píše @myschka ..bolí to jako sviňa, ale ten výsledek stojí za to...taky si říkám, že je snad horší druhej porod v tom, že víš, co tě čeká, ale neboj...je to opravdu krásný, ten konečný výsledek... :wink:
24. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no já si taky říkám,že pak určo budu říkat,že at už to je venku,,,a pokud budou vedra,o to věčší bude zátež na telo uníst pár kil navyše..... :grinning:
24. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no já se na to teším,až to bude venku,ale co tomu bude předcházet budu muset překlepat..... :grinning: :grinning: a mela si partnera při porodu?
24. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páni, vy jste se rozepsaly. :slight_smile: Trošku mě děsíte - ty výdaje s těmi dvojčaty budou asi síla a už teď mám pocit, že se skoro nemůžu hýbat a že jsem nemotorná. :wink:
24. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 taky si říkám, že je lepší nevědět :grinning: i když zase budu v klidu jestli poznám, že rodím :grinning: :grinning: toho jsem se prvně bála, já naivka :grinning:
24. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jeee ty čekáš dvojčatka,no já jsem taky po nich toužila,ale nejak příroda to tak nechtela..... :grinning:
24. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ste to na sobe poznali,že už rodíte a už opravdu musíte jít do porodky?
24. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je werty to je super :dizzy_face: my taky čekali dvojčátka ale jedno to v 7tt vzdalo. Bude to asi záhul ale i dvojnásobná radost :slight_smile:
24. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 věř mi to poznáš :wink: já to hrozně řešila, doufala jsem, že mi praskne voda a já budu vědět a prd ale bolesti byli neomylný :grinning:
24. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: na mě také každý valí oči - a to se Ti bude chtít všechno žehlit?? každý fakt vidí jen ty klasické čtverce :grinning: pro mě to byla jasná volba a teď, když koukám na první plínečky-dnes přišly... to je tak úžasný materiál! (a že už jsem do toho nemálo investovala, tak nevycouvám) :wink: objednala jsem od Anavy a čekám na Haipa-Daipa Pastelky...no je to věda, študovala jsem asi 2 měsíce fóra, recenze atd...uf!

@tasmailla1
@dpetulinka určitě se brzy také dočkáte! :slight_smile: já byla překvapená že tak brzy, ale je to tak (mimčo je ale podle utz celou dobu o minim.týden větší, než dle ms) bublinky a šimrání bylo párkrát už od 12tt. Největší ťukání je ale vždy, když dá na bříško ruku můj přítel! jak poprvé, tak i dnes :grinning:

My také pokojíček nemáme. Postýlka i přebalovák příjde vedle nás do ložnice, věcičky příjdou do naší skříně. snad prosadím do obýváku to závěsné křeslo...? :slight_smile: a mám vybrané to přenosné křesílko/lehátko, líbí se mi, že je až do batolecího věku (http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=172001&e=detail&site=cz&selcat=bgb&pid=38361) tak snad ho vychytám někde na bazárku :slight_smile:
No a teď jsem konečně přišla na to, jak odpovědět více lidičkám najednou :sweat_smile: :grinning:
24. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo, manžel byl u porodu a byla jsem za to moooc šťastná...protože v podstatě v těch kontra jsi tam celou dobu sama, vždycky se přišli podívat akorát po nějaký době, co a jak...a takhle mě Jirka aspoň podpíral, šel se mnou na záchod, dával mi napít a pak při samotným tlačení pomáhal...no a pak se rozbrečel, když byla malá venku a měl si jí podepsat... :sweat_smile: ..no kráásný....
Jo a opravdu se neboj, že to nepoznáš...kontrakce se opravdu dají poznat...toho se neboj... :grinning: taky jsem si to říkala, přesně jak ty...jestli to poznám....mě tedy praskla jako první voda, takže tím to bylo jasný hned.. :grinning:
@myschka ..noo, taky si říkám, že určitě budu vědět, že to jsou kontra a ne jen nějaký píchnutí, co jsem si u první myslela, že jsou asi kontra.... :grinning: :grinning: a už jsem brala do ruky mobil, jestli to píchnutí je pravidelný... :grinning:

@werty ...neboj, zvládneš to...budeš mít ty štěstíčka dvě...ale tedy určitě to bude ze začátku hodně těžký, ale zase potom si budou hrát spolu a tak... :dizzy_face:
24. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty pastelky jsem taky objednala i když na látkovkách mě dost zrazovaly holky, že tvrdnou a málo sajou :unamused:
budu brát tyhle u ebay http://cgi.ebay.com/16-U-PICK-AIO-BABY-CLOTH-DIAPER-ONE-SIZE-16-INSERTS-/320614561801?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4aa61df809 výborný reference a ta cena je super
24. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já mám od fisherprice taky vyhlídnute tohgle lehátko,ale do 18 kg...je fakt supr.tak budu koukat po nete,kde se dá sehnat levneji.....
24. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee...tak přesně tohle lehátko máme a nedám na něj dopustit, už když Nikča byla malinká, super věc...pak měla období, kdy v něm být nechtěla - to je takový to období, kdy ještě nechodí, ale už lezou, takže jen ležet, nebo sedět nebudou...no ale pak začala chodit a houpací křesílko byla super věc a můžu říct, že to křesílko má do teď v pokojíčku a houpe se v něm neustále...takže já stopro doporučuji... :slight_smile:
24. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mmb jich je hodně, taky se chci kouknout jen nevím které přesně. Ale prvně jsme měli bez vibrací a málem mi upadla noha jak jsem Aduš pořád pohupovala :grinning:

a tatínka určitě u porodu i personal je pak vstřícnější
24. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 jo tys to mela dobrý,ale se mnou manža neche jít k porodu,tak skvelé budu se tam trápit sama.....ach joooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@myschka no hlavne až to na mne příde,abych nepřišla do porodky nejak moc brzo,aby me pak zas neposlali domu..bylo by nejlepší,kdyby jako první odtekla voda a bylo by,přesne jak píše @veve21
24. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych chtela ten s vibracema....
24. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 on si to ještě rozmyslí :wink: Míra taky vyhrožoval, že nepůjde a když jsem se s tím smířila a nabídl se mi společnej známej :grinning: :grinning: tak obrátil a myslím, že byl rád, že tam byl a k druhému se chystá už automaticky a myslím, že se těší :sunglasses:
24. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to upevnilo vztah a ten pohled na dojatého slzícího chlapa jak chová mimino je kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to ale muj manža je paličák a když se takhle rozhodnul,tak už ho nic nepresvedčí o opaku......takže nic s tím nenadelám......
24. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..jojo, přesně tak...on si to ještě rozmyslí... :wink: ...hlavně ho uklidni, že nic nevidí - jako tam dole.. :sweat_smile: ...stojí vedle tebe..a naopak, pak jsou z toho všichni tatínkové vyprdlí a říkaj, že je to nekrásnější pocit... :dizzy_face:
24. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíš ono i ty chlapy to těhu změní, mají strach a víc se starají. když budeš dělat jako, že nic a netlačit třeba tě ještě překvapí :wink:
24. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 @myschka Jojo,tak ja na nej vybafnu ješte po nejaký době,že či si to náhodou nerozmyslel,ale byla bych ráda,kdyby tam jel se mnou.....
24. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ..tak tak...Jirka se mi taky rozbrečel a bylo to tak moc kouzelný...fakt jsem to nečekala... :sweat_smile: ..a pak se mi rozbrečel ještě na pokoji druhej den, když si malou choval..no cíti to jsou... :sweat_smile:
Jo a to houpací křesílko je s vibrací a je to opravdu super..Nikča si to ještě dneska furt zapíná... :grinning:
24. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ahá, na pastelky jsem četla samé dobré recenze, ale nic není dokonalé..uvidíme v praxi :slight_smile: . na to změkčení se může přidat vždy trocha octa do praní. Trošku jsem zkombinovala druhy plín-uvidíme, co bude mimčovi vyhovovat a zbytek poputuje po bazárku dál, s tím tak nějak počítám, že může nastat. Děkuju za odkázek :wink: měla jsem objednané ty kravičkové AIO (před dvěmi měsíci mi tyto zkratky připadaly neskutečné :grinning: ) ale už nejsou a nebudou. Jinak krom pár newborn jsem objednala spíše vše ty univerzální vel. od narození po nočník.

Co se týče porodu, já už teď vím, že půjdeme na císař a budeme muset ještě nějakou dobu před termínem, takže pravděpodobně před červencem. Chvíli mě to mrzelo, ale vlastně nemá co, hlavně že to dobře dopadne. A přítel bude každopádně u toho :slight_smile:
24. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek