• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 to naše mimi dělá také. jenže přítel položí ruku vždy hodně "těžkou" takže když mu ruku vedu a položím jemně-jak to dělám já, mimi většinou kopká dál :grinning:
7. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy @tasmailla1 tj, záda sviňský.. mě to vždy rejpe dolů do levé nohy, a spíš hlavně když něco konečně dělám :grinning:
no holky, já teď nevím, co to napsat, jen jsem zase v údivu, páč to naše dítě už bylo cítit a vidět boule už od toho prvního kopanečku ve 14+3tt... :sweat_smile:
7. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - ty jo, tak boule ještě nemám :grinning: Prďolku mám pořád v podbřišku, tam taky kope nejvíc :grinning: Asi se mu tam nejvíc líbí. Pod žebra se mi ještě snad ani nedostal. To s Matýskem to bylo jiný - břicho jsem měla pořád šišatý, protože se sunul nejvíc do pravý strany a tam taky kopal do žebírek :grinning: :grinning: Tak budeš mít nějaký aktivní mimčo:slight_smile:)
7. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to říkám,to budete mít malýho fotbalistu... :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvedavá,kdy me se mimi přesune vejš,pač je taky pořád jenom v podbříšku....a jsem zvedavá,kdy bbudu pak mít bouličky..... :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: já teda na to naše mimčo nadávám celý den, kope jak šílená, břicho mi nadskakuje a co to sleduju tak se stěhuje z leva do prava a zatim je kousek nad pupíkem
7. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám záchvat žravosti :grinning: :grinning: už jsme snědla chleba s romadurem, hrušku a čokoládu :sweat_smile:
7. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :sweat_smile: to jsem ráda, že nejsem sama. už jsem mimi prosila, ať si dá pauzu, nadávat se bojím :grinning: :grinning: jééé, romadur...nedělej chutě! :grinning:
7. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: no já mám normálně radost aspoň vím, že je ok ale dneska to je extrém. Fakt měla snad hodinku pauzu a jinak se mi v tom břiše mydlí
7. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - ty jo, tak to jsem měla včera - velká večeře a ještě jsem se dorážela rohlíkem a ne jedním :grinning:
7. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě poslední dny bolí v kříži celkem dost:slight_smile: ale to asi patří k tomu zítra návštěva lékaře:slight_smile:

ppostýlka je obědnaná tak se těším bbudeme s přítelem skládat...
7. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Padám do postele, mějte se tu, zítra večer se tu zase ukážu :slight_smile: Dobrou
7. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou, já taky zalezu
7. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :slight_smile: a složíte ji už teď, jak příjde?
já už také zalezu k pohádce.. sic miminko zase kopká co může :slight_smile: ještě koukám po nějaké hezké těhu halence, ale ty origoš ceny jsou zabijácké..
7. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji. Včera jsme jeli změřit cestu do porodnice,kde bych chtěla rodit,tak je to asi 40min když jel podle předpisů. Tak to bysme mohli zvládnout. Ptal se mě ,jestli má jet podle předpisů,nebo tak,jak pojede až budu rodit. Tak jsem mu řekla,že až budeme rodit,tak pojede taky podle předpisů,že bych do té porodnice ráda dojela. Druhá porodnice je asi 15min od nás,ale já tam nechci,to by muselo být fakt zle.Tak uvidíme jak se to vyvrbí :slight_smile:

Já se na ten porod začínám fakt těšit. Ne na tu bolest samozřejmně,ale ikdybych rodila celý den,tak pak na mě koukne to naše zlatíčko. Už aby to bylo :slight_smile:

V deset valím na kontrolu,tak manžel z práce nemůže,tak se budu kochat zase sama,ale já mu to pak celý týden podrobně vyprávím :grinning: Tak doufám,že vše bude v pořádku,teprve se dozvím výsledky triplů.

Taky půjdu koupit manželovi dárek k narozkám,má je příští týden.

Včera jsme byli na skok u ségry a malej ještě sám kloudně nesedí,tak měli postýlku nahoře no a on si najednou stoupl :slight_smile: Tak z toho byli v šoku a všechno dávali dolů.. V dubnu budou mít křtiny,tak se těším. Nevydrží moc na jednom místě,tak jsem zvědavá,jestli tam bude řvat :grinning: Už se těším až budeme křtít my...
8. bře 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno ze Sibiře :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

@misi.21 tak uspěšnou kontrolu :wink:
8. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čekám na balíček z laclíku :grinning: :grinning: :grinning: snad dorazí pošta brzy pač si chci jít ještě lehnout, v noci jsem skoro nespala. Nejdřív měla nějaké zlé sny Aduš a nastěhovala se k nám a pak jsem nemohla usnout :unamused:
8. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tady opet krásne a taky jsem jak na jehlách,taky me má přijít balík z laclíku,tak furt vykukuju z okna jak špión..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc všem za podporu.
@tasmailla1 Kurzy chci dochodit, už jsem je zaplatila.Chtěla jsem ještě chodit na kurzy přímo do porodnice (jsou jiný) a tam už se hlásit nebudu. Tady mi chybí odchodit už jen 2h.
Měli jsme zaplacený relaxační romantický pobyt u Františkových Lázní. Měli jsme tam s kamarády slavit manžela a kamarádky narozeniny - to jsme odvolali a pojedou tam moji rodiče.
@myschka Já taky doufám, že se jen bojí a je to převentivní opatření. Čípek mám 3,5cm, což si myslím, že je dobrý.
Jen mi tvrdne to břicho a je fakt, že jsem mrňavá a hubená. Snažím se pořád jíst, ale to zase nejde v leže. Tak spíš jsem v pololeže a doufám, že to stačí.

Holky já si po 32tt tak oddychnu. Před časem jsem kupovala 2 polohovací lehátka od dvojčecí maminky z bazárku a ta mi psala, že měla od 20tt potíže a ve 30tt porodila. Říkala, že mimča byly 2 měsíce v inkubátoru, ale že teď jim je 10 měsíců a jsou úplně v pohodě.
:slight_smile:

Já jsem na sebe hrozně pyšná, celý minulý týden a zatím ani tento :slight_smile: jsem nic neobjednala... Říkala jsem si, že začnu s oblečením, tak za měsíc.
8. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no i kdyby si porodila i dřív,tak hlavne aby dvojčátka i ty pak ste byly v pořádku a prospívali.....a že budou v inkubátoru,to už tak proste musí bejt a neboj,o ne se tam dobře postaraj....hlavne vydržet a doufat.....
8. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne už zásilka z laclíku přišla tedka a je to už pro tak pul roční miminko,tak me to už přijde takový veliký.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to krásný.... :grinning: :grinning: :grinning: no mne se tam teda už pekne hromadej oblečky,už abych pomalu začala je prát.....
8. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no nevím asi nejprve přestavíme ložnici a pomalu to budeme vybavovat ale tak ještě měsíc dva je čas
8. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera dorazili dupačky a overalky vel.68 moc krásné nafotím zase:slight_smile:
8. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty držím palečky at v bříšku vydrží co nejdéle:slight_smile:
8. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
@misi.21 ahoj, tak ať je na kontrole vše ok :wink:
8. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , hlásím u nás jasno a slunečno :grinning: :grinning: :grinning:

@werty všechno bude oki , jen buď opravdu v klidu ... je lépe doma nic nedělat jak být pak ve špitále.
@druidee na to jak si šťóplá , tak máš už i boule na bříšku ... hmmm :grinning: :grinning: :grinning: já zatím nic .... bez boulí jen jeden velký buben :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 postýlka moc hezká a cena taky moc dobrá :sweat_smile:
@tasmailla1 kolik si zase utratila přiznej se :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Taky přeji aby bylo vše oki ... a pěknou fotečku :sweat_smile:
8. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: tak teď potřebuji překlad...šťóplá :grinning:
8. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Díky. Já jsem propásla postýlku? Kde najde fotečku, ať se můžu taky kochat? :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek