Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
druidee
8. bře 2011
@werty moc Ti přeji jen to nej nej, aby mimíska vydržela u Tebe v bříšku co nejdéle 😉
hradilenka
8. bře 2011
@druidee Jako chudá .... si tady z kraje a nevíš co je šťóplá? 😃 😃 😃 😃
druidee
8. bře 2011
@hradilenka tož myslela jsem si to, ale šťóplá neznám 😃 😃 😃
hradilenka
8. bře 2011
@druidee Tak odteď máš větší slovní zásobu 😃 😃 😃
msevy
8. bře 2011
Ahoj holky, tak takhle jsme si dneska nakráčeli do jesliček 😃 😃
tasmailla1
8. bře 2011
@hradilenka no dala jsem za to 1000 kč...ale už jsou to opravdu věcičky až bude mimi věčší...no zásoby si musím nejaké udelat dopředu.....pak nechci lítat v zime a schánet neco pro mimi....aspon neco doma budu mít.... 😃
druidee
8. bře 2011
@hradilenka 😃 😃 😃 kdyby mi někdo řekl"ty jsi ale šťóplá" tak si myslím, že mě uráží, že jsem praštěná 😃 😃 😃
tasmailla1
8. bře 2011
@msevy spíš to vypadá,jako kdyby šel do fachu..... 😃
druidee
8. bře 2011
@msevy áááá, no konečně je Bořek Stavitel sympaťák! fešák 🙂 🙂 🙂 mají tam dnes maškarní nebo nějaký program? 🙂
hradilenka
8. bře 2011
@msevy Kde má pata? 😃 😃 😃 Dělám si legraci dobrá fotka .... 😃
druidee
8. bře 2011
@myschka @tasmailla1 se máte...já poslední dobou vyzvedávám od pošťačky jen balíčky s elektronikou pro toho mýho ITka - i teď 😞 no snad si to v sotobu vynahradím na tom veletrhu 😃
msevy
8. bře 2011
@tasmailla1 - taky nepustí pilu ani v noci - večer jí chce pod polštář, takže mu jí pak v noci doluju ven 😃
hradilenka
8. bře 2011
@druidee Tak to máme doma asi stejný blázny .... mýmu taky chodí samé ptákoviny na PC 😃 😃 😃 Furt se v tom hrabe .... když ne v práci tak doma ]-(
msevy
8. bře 2011
@druidee - jojo, dneska mají maškarní 😃 Byli tam asi 3 piráti, 1 drak, 3 princezny no a náš Bořek 😃
msevy
8. bře 2011
@hradilenka - docela jsi to trefila - Pat a Mat u nás totiž pořád letí 😃 😃 Původně chtěl jít za popeláře, ale sehnat malou popelnici se mi nepodařilo, nářadí má doma hromadu, helmu měl taky, kostým se sehnal snadno, takže vyhrál nakonec Bořek 😃 😃
msevy
8. bře 2011
Frčím si něco přivydělat - večer se tu zase ukážu 🙂 Mějte se, ahoooj
tasmailla1
8. bře 2011
@druidee no muj si moc neobjednává z netu,jenom občas,ale tedka furt chodej zásilky jenom pro mne..... 😃 😃 😃
tasmailla1
8. bře 2011
@msevy ahojky,pekný den... 😉 😉 😉
zlatunka84
8. bře 2011
@msevy super kostým 🙂))
hradilenka
8. bře 2011
@msevy Tak čauky večer 😉
druidee
8. bře 2011
@hradilenka no, přesně tak je to i u nás doma ]-(
@tasmailla1 nojo, můj když něco nevyvíjí v práci, vynalézá doma... nejlepší je, že mi o tom vždy chce vyprávět co s čím jak a na co, a já tomu dodnes naprosto, ale naprosto nerozumím... 😃 😃
druidee
8. bře 2011
@msevy páááá 🙂
hradilenka
8. bře 2011
@druidee Tak hlavní je , že je to baví ... na to musí být hlava já bych to nedala 😃 jsem běžný uživatel PC 😎
tasmailla1
8. bře 2011
@druidee to já třeba tedka hodne doma vypravuju,co ješte budeme potřebovat a muj manža pořád na to,já tomu nerozumím,to jako kdyby ti já říkal o elektrike......tož má pravdu...taky bych tomu nerozumela...😃
druidee
8. bře 2011
@tasmailla1 😃 😃 no já jsem svého tak od začátku připravovala na mimi-aby z toho nebyl tak vytrémovanej-že rozumí docela všemu a hlavně téma postýlka a přebalovák je jeho 😃 😃
@hradilenka tak to jasan 😃 také jsem běžný uživatel a víc mě s pc ani nebaví... 🙂
hradilenka
8. bře 2011
@tasmailla1 kolik toho máš kusů?
hradilenka
8. bře 2011
@druidee už dlouho se chci zeptat co to máš na fotce za panenku? 😃
tasmailla1
8. bře 2011
@hradilenka 5 body,rifličky,tepláky,4 mikiny,3 overaly,1 teplejší overal...hele Marťo už ti přišel ten fusak emitex?mne ješte ne...tak nevím,či me to ješte pošlou,nebo se im už vyčerpali zásoby.... 😞
druidee
8. bře 2011
@hradilenka to je moje neteřinka Kateřinka 😃 😃 říkám jí modrooká růžovka, protože jí oblékají výhradně v růžové :-N tak se jí snažím kupovat i jiné barvy 😃 😃
hradilenka
8. bře 2011
@tasmailla1 Mi napsali, že má objednávka byla akceptována a že mi zboží pravděpodobně dodají 10 týden tohoto roku a že mě uvědomí, až to budou odesílat, tak jsem v klidu 😃 prachy už mají tak ať se starají 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli