• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@werty moc Ti přeji jen to nej nej, aby mimíska vydržela u Tebe v bříšku co nejdéle :wink:
8. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jako chudá .... si tady z kraje a nevíš co je šťóplá? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tož myslela jsem si to, ale šťóplá neznám :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak odteď máš větší slovní zásobu :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak takhle jsme si dneska nakráčeli do jesliček :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no dala jsem za to 1000 kč...ale už jsou to opravdu věcičky až bude mimi věčší...no zásoby si musím nejaké udelat dopředu.....pak nechci lítat v zime a schánet neco pro mimi....aspon neco doma budu mít.... :grinning:
8. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: kdyby mi někdo řekl"ty jsi ale šťóplá" tak si myslím, že mě uráží, že jsem praštěná :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy spíš to vypadá,jako kdyby šel do fachu..... :grinning:
8. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy áááá, no konečně je Bořek Stavitel sympaťák! fešák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mají tam dnes maškarní nebo nějaký program? :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Kde má pata? :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si legraci dobrá fotka .... :grinning:
8. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @tasmailla1 se máte...já poslední dobou vyzvedávám od pošťačky jen balíčky s elektronikou pro toho mýho ITka - i teď :frowning2: no snad si to v sotobu vynahradím na tom veletrhu :grinning:
8. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - taky nepustí pilu ani v noci - večer jí chce pod polštář, takže mu jí pak v noci doluju ven :grinning:
8. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak to máme doma asi stejný blázny .... mýmu taky chodí samé ptákoviny na PC :grinning: :grinning: :grinning: Furt se v tom hrabe .... když ne v práci tak doma :angry:
@druidee - jojo, dneska mají maškarní :grinning: Byli tam asi 3 piráti, 1 drak, 3 princezny no a náš Bořek :grinning:
@hradilenka - docela jsi to trefila - Pat a Mat u nás totiž pořád letí :grinning: :grinning: Původně chtěl jít za popeláře, ale sehnat malou popelnici se mi nepodařilo, nářadí má doma hromadu, helmu měl taky, kostým se sehnal snadno, takže vyhrál nakonec Bořek :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frčím si něco přivydělat - večer se tu zase ukážu :slight_smile: Mějte se, ahoooj
8. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no muj si moc neobjednává z netu,jenom občas,ale tedka furt chodej zásilky jenom pro mne..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojky,pekný den... :wink: :wink: :wink:
@msevy super kostým :slight_smile:))
@msevy Tak čauky večer :wink:
8. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, přesně tak je to i u nás doma :angry:
@tasmailla1 nojo, můj když něco nevyvíjí v práci, vynalézá doma... nejlepší je, že mi o tom vždy chce vyprávět co s čím jak a na co, a já tomu dodnes naprosto, ale naprosto nerozumím... :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy páááá :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak hlavní je , že je to baví ... na to musí být hlava já bych to nedala :grinning: jsem běžný uživatel PC :sunglasses:
8. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to já třeba tedka hodne doma vypravuju,co ješte budeme potřebovat a muj manža pořád na to,já tomu nerozumím,to jako kdyby ti já říkal o elektrike......tož má pravdu...taky bych tomu nerozumela...:grinning:
8. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: no já jsem svého tak od začátku připravovala na mimi-aby z toho nebyl tak vytrémovanej-že rozumí docela všemu a hlavně téma postýlka a přebalovák je jeho :grinning: :grinning:
@hradilenka tak to jasan :grinning: také jsem běžný uživatel a víc mě s pc ani nebaví... :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 kolik toho máš kusů?
8. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee už dlouho se chci zeptat co to máš na fotce za panenku? :grinning:
8. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka 5 body,rifličky,tepláky,4 mikiny,3 overaly,1 teplejší overal...hele Marťo už ti přišel ten fusak emitex?mne ješte ne...tak nevím,či me to ješte pošlou,nebo se im už vyčerpali zásoby.... :frowning2:
8. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je moje neteřinka Kateřinka :grinning: :grinning: říkám jí modrooká růžovka, protože jí oblékají výhradně v růžové :sweat_smile: tak se jí snažím kupovat i jiné barvy :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Mi napsali, že má objednávka byla akceptována a že mi zboží pravděpodobně dodají 10 týden tohoto roku a že mě uvědomí, až to budou odesílat, tak jsem v klidu :grinning: prachy už mají tak ať se starají :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek