• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee jj to je potřeba ať si holka zvyká ... kolik jí je? Jsi tam na fotce jak zkušená matka :grinning: ... no máš už natrénováno nooo .... :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tak tomu mojmu ani postýlka nic neříká....mám si vybrat,kterou chci,ale jinak to neřeší...lépe řečeno,neřeší skoro nic,co se týče miminka,tak to jsem zvedavá,jak to bude po porodu... :slight_smile: ale když sme byly vybírat kočárek,tak najednou mel otázek,až jsem čumela... :grinning: a když jsem mu říkala o tom žehlení,že žena by nemela v tehu žehlit,jenom řekl hmmm a ne,že by to delal on,to by ho to nenapadlo.....
8. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to me tohle taky napsali,tak to budu očekávat tak nekdy na konci týdne,nebo příští týden.....
8. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@druidee ahoj holky, vy toho stíháte popsat! Si Vás večer vždy zapnu a prolistuji, ale nemám sil odpovídat :slight_smile: Mně o víkendu můj drahý řekl, že na nákupy pro miminko si tedy půjdu sama - klidně mně odveze, vyzvedne, ale do obchodů neee! Byly jsme totiž asi v 5 obchodech s nábytkem, koukat na obývák a taky postýlky a přebalováky.. a když jsem se nad každou roztomilou "prkotinkou" zastavila a rozněžňovala, tak ho málem trefilo...prý toto tedy nedá! :grinning: No neva, alespoň do toho nebude kecat, ne?
Jinak já teď řeším dilema - pleny - jestli tedy jednorazový nebo klasika textil... co budete mít Vy? Druidee ty asi textil - já z toho mám trochu obavy, vím, že výhodou je jak ekologie taky ekonomie.. ale potřebovala bych praktický návod jak na to - doslovně. Na textilní plínu se dává nějaká separační, co se veme a hodí do koše? nebo prostě z každé plíny budeš seškrabávat onu hmotu do záchodu? ??? :confused: a jak praní? v pračce? nebo vyvářet jako za čas našich maminek v hrnci na sporáku??? Budu vděčná za radu, abych se rozhoupala co začnu pořizovat.. děkuji!
8. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v hypošce budou mít plíny Pampers sleep play za 2,49 ks ... ty nejmenší to je dobrá cena :sweat_smile:
8. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Kočárek si v podstatě vybírá chlap. :slight_smile: Kdybyste viděli manžela, jakou měl radost, že ho může vybrat. Každý rozebíral, koukal na kola, pérování,..... :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak s tím žehlením - můj mi pomáhá - šaty si bere rovnou z věšáku na prádlo, prej se to vyžehlí na něm :grinning: dělá to tak už asi 4 roky co jsme spolu, takže žehlím fakt jenom nevyhnutný - většinou moje věci do práce, nemám ani žehlící prkno. Holt ale budu muset změnit kvůli mimču právě - dokoupit jak prkno tak žehlit všechny košilečky a spol... A to mi ani on nepomůže, žehlička fakt nee. I když 4 roky tvrdil, že vysavač do ruky nevezme ani kdyby nevím co, a odkdy jsem těhu, tak už vysával asi 4 krát :slight_smile: ani jsem se neprosila..
8. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 :grinning: :grinning: :grinning: tak to je pro mě výzva, tahle otázka, ...bych mohla napsat stránky rad a stejně vím prd :grinning: :grinning: písnu Ti do IP a i nějaké odkazy na stránky o plenkách a diskuse, kde Ti i ostatní maminky-látkařky rády poradí, ju? :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 Ahojky , no chlapi .... tak naštěstí ten můj se mnou chodí ... ale vesměs všechno řešíme po netu. Tak tomu svýmu řekni, ať Ti dá neomezený limit a jdi s kamarádkou a nebo mamkou... jistě to bude lepší i pro Tebe, poradí Ti a navíc nebudeš ve stresu , že máš svýho za zadkem nervního :grinning:
Já asi pojedu v jednorázovkách ... bych stála jen u žehličky a u sporáku :slight_smile: Nechápu co je na těch kalhotkách co drží tu plínu tak drahé ... Vlasti co myslíš ? Ty jsi zkušená :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 to víš,sme nastávající maminky,až bude mimino doma,tak nevím,jak tohle budu stíhat sem chodit pokecat...no muj je v tomhletom to samé,taky nerád chodí do krámku so mnou...jeho to nebaví.....čo sa týka plen,tak budem mat jednorázovky....I když tedka o víkendu z manžy vypadlo,že bych mohla používat látkové...jsem čumela jak bláze,odkud na to přišel,když se o nic skoro nezajímá,že omu nerozumí,to je jeho večnej argument...
8. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka asi te budu volat "letáková lady"...... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Próóóóóč ? :grinning:
8. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no přesne proč jsou tak drahé....
8. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty vždy dáš tip,co kde je levný,nebo kde je akce zrovna.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no na fotce jí jsou 3měsíce, teď už má 10měsíců. akorát to k sobě máme přes celou zemi českou daleko. to bylo naše první setkání :grinning: :grinning: :grinning: žádná zkušená matka :grinning: :grinning:
@tasmailla1 aha, pro mojeho přítele je výzva každá míra atd (prostě údaje v cm, mm, tvrdost dřeva a veškeré technické detaily) :grinning: :grinning: ale kočárek jsme vybrali spolu dohromady. jedinná indicie Teutonia bylo ode mě :grinning:
@mili01 :grinning: :grinning: nojo, můj už taky občas zatíná zuby, když nakupujem a pak nasadí výraz umučence :grinning: ale jinak musím říct, že se o mimi věci hodně zajímá a taky promýšlí. šíleně se na miminko těší :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mám oči otevřené dokořán ... a jinak jsem šťouravá na netu .... hledám dokud to nenajdu :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty :grinning: :grinning: přesně u nás, taky se v tom pak vyžíval a dokonce byl šikovnější při skládání a rozkládání kočáru, než já, tak mě to pak učil :grinning:
8. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no my sme vybírali kočárek společne,aby nám výškove sedel,pač sme oba stejne vysoký,tak to byla docela i sranda v kráme....
@hradilenka jen mej ty oči pořád otevřené a informuj,informuj nás o všem,co se kde šuchne....už máš nakoupenou výbavu plenek?
8. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvažovali jste nad přebalovacíma taškama ke kočárkům? Máte nějaký vybraný?
Když i z tých pampers mám pěknej hokej,pač jich je taky docela výber nebo barva obalu....
@tasmailla1 mám asi koupené 4 balíky
8. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: teď nevím, co má žehlička a šporák společného s plínama - to je doba dávno minulá. vlastně teď vám látkování přidělá akorát maximálně 3pračky týdně a věšení navíc.
Ty látkové kalhotkové plenky jsou tak drahé kvůli použitému materiálu (bambus,bavlna,speciální vrstvy-nepromokavé, nebo ty separačky atd) třeba české www.anavy.cz šijou z pouze atestovaných látek z usa. jinak si můžete levně ušít plenkové kalhotky za pár kaček doma-střihů je na netu xxxxx počtu.
žehlit se to většinou nemusí a i ty velké klasické čtvercové-polovinu jsem vyžehlila a na druhé polovině se naučila, jak nemuset žehlit :grinning: vyvářka nemusí být-při 60stupních vyprat stačí a místo aviváže se dává trocha octa, což je také jako desinfekce :wink:
8. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty uvažovala jsem, ale nevím vůbec kterou vybrat :grinning: asi přímo ke kočáru Teutonia. máš nějakého favorita???
8. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka co maj levného v Lidlu? :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dřív říkali , že se musí plen žehlit aby se sterilizovali ... to se už nemusí? Budeš dávat po jedné plíně a nebo po dvou ? A plíny klasické se dávají do těch gatěk jako za nás a nebo jsou nějaké extra ... ? Já četla něco i o froté.... jsem z toho jelenice :frowning2:
8. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tych nejmenších,nebo už i věčších?já mám 2 balíky tych co jsou na 3-6 kg...
8. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee v lidlu pro maminy nic ... tak mě to nevzrušuje ... jo mají tam oblečky , ale na větší děti a pak je tam zahrada a jakési krákoviny .... nepočebuju , tak se nezajimam :grinning:
8. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jo skušená mamina a tedka poraď.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já mám 2-5 kg cca 100ks půl napůl pampers a hagísky a pak mám cca 150ks 3-6 kg ... pampers
8. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek