• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka no já ich mám 216 kusu tých 3-6 kg,tak jsem zvedavá,na jak dlouho to vydrží..tak na 20 dní,víc asi težko....a jaký pampers máš,ty sleep play..
8. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, jasné :slight_smile: . ale v podstatě když se to vypere na 60 nebo 90 v pračce, to musí stačit, ne? i tak se to přeci vše dostane ven.. S tím vkládáním plín je to rozmanité... záleží jaký sklad máš a do čeho je dáš (jestli jen svrchní kalhotky, nebo jen jako vložnou plenu do kapsových či AIO atd atd a to je fakt na dlouho i vysvětlovat co je co... no já z toho měla hlavu jak před státnicema :grinning: :grinning: :grinning: )
http://www.latkovepleny.info/
@mili01 mrkni i zde na odkázek, tam je to vše hezky rozepsané :slight_smile:
8. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: @tasmailla1 prd zkušená, to je tvrdě nabiflované z internetu :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na chvíli zmizím-uhoupat dítě chůzí a připravit oběd... :slight_smile:
8. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si myslím , že to musíš žehlit i tak ... kvůli infekci a možnému ekzému . Já bych to tedy žehlila , kdybych šla do látkovek. Ale záleží na každém .... no jde mi z toho hlava kolem.... to raději zkusím to DM a nebo nějaké ty akce ... a pak na doma budu dávat ty levné , jestli je tedy prcek snese a na ven pemprsky a nebo hagísky. :frowning2: To je situace :grinning: jsem z toho jaxi paf :grinning:
8. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no nejseš v tom sama..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doma taky asi budu používat klasiku a nejaký svrchní kalhotky,ale to se ješte uvidí...neumím si představit,jak furt peru a žehlím.....jsou lidi,co jsou zástanci látkování a třeba setřenky na jednorázovky nedaj dopustit.... :wink:
8. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Pořádně nevím. Uvažuju o té, co je přímo ke kočáru. Připadá mi ale zbytečně drahá. Taky jsme nějakou viděli v Lídlu, nebyla špatná.....a nejvíc uvažuju o baťohu, co se do přidělat ke kočáru. Někde jsem ho viděla, tak ho musím vygooglit. Myslím, že by mohlo být dobré mít případně volné ruce. Když pak budu mít 2 mimča a další věci :slight_smile:. Myslím, že je u toho i podložka přebalovací....asi začnu hledat :slight_smile:
8. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a další otázka,jsem zvedavá,co našim miminum pak budou vyhovovat jaké pleny....
8. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mám tyto ...
8. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Taky se mi zdá dát za tašku ke kočárku 2000,- moc peněz a budu to taky řešit nějakou alternativou.
8. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no ja jsem koupila to velký balení,kde v jednom je 108 plín ,v makre,pač tam meli vtedy na to akci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no to musíš vyzkoušet .... ono je tohle levnější , ale je pravda že asi o poznání dražší ... to je cena za pohodlí.
8. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já to taky kupovala v akcích na kolik Tě vyšla jedna plína?
8. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo já už ani nevím....to už nejaká doba,co sme to kupovali....
8. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mi makro nepříjde vůbec levné .... ani se nechová jako velkoobchod ... a to jsem tam jezdila dlouho ... nakonec jsem přestala ... věci jsou levnější v tesku a nebo kaufu.
8. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka kamarádka nežehlí a spousta dalších také ne. nerozumím, proč by v tom musel být nějaký bacil, když se to zničí při praní.. :wink: ale ono i ty jednorázovky jsou pěkná věda :grinning:
8. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no my tam nejezdíme pořád,jenom opravdu občas,ješte jsem si k tomu tam dokoupila vlhčený ubrousky ve velkým balení.....ale jo,tesco má pořád akce,a třeba pleny se tam daj koupit za levnejc....práve že pleny po porodu bude tá nejvěčší investice,pač bez nich to nepujde,to pomalu každej tejden se budou muset kupovat....
8. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já nevím proč... ale naše mámy to tak dělaly i když ty pleny vyvařily :grinning: tak se jich zeptej proč....? :grinning:
8. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 registrovala si se na tom DM? Já to udělala po netu a zatím mi nic nepřišlo ... mám i zlatou kartu do tety , tak i tam se dá sem tam něco nakoupit za levno. :wink:
8. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ješte jsme tam nebyla,pač je to ve meste a já moc do mesta nechodím....ale zajdu tam....
8. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 letáková lady posílá tipy na stránky jsem to zase vyňourala na netu .... máš tam kde zrovna je akce na hagísky
http://www.huggiesclub.cz/script05/shopping.asp?uvod=ano
8. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no už ani ne letáková lady,leč internetový maniak..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já ani nevím,či budu kupovat huggies,pač jsem věčšinou slyšela negatíva......
8. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 zkusíme uvidíme .... :grinning: jdu uklízet .... prach a binec a zbytek vysaje mazílek až příjde domů ... nesnáším uklízet koupelnu :unamused:
8. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak naše mámy dělaly spoustu věcí jinak :grinning: tenkrát se žehlilo všechno, tak samo že i pleny (páč ani jiné nebyly) no tchýně mojí kamarádky žehlí i podprsenky.... :sweat_smile:
8. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jj, ta moje mi také příjde zbytečně drahá... jen nějak nevím, jaký rozměr minimálně chtít, nějak nevím, co vše tam budu muset s sebou brát :grinning: jinak určitě chci tu s upevněním na rukojeť nebo batůžkovou-jak píšeš-mít volné ruce (páč jsem teď viděla krásné tašky, ale všechny přes rameno, spíš jde o design...) :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma. Samozřejmně bez fotečky. Že já blbka jsem neřekla,ať mi udělá fotku ještě před tím,než ho začala štvát ultrazvukem. Vždycky je dělá až po vyšetření. Chvilku byl klid,najednou samá noha samá ruka a dr byla ráda že ho vůbec proměřila. Pak už se vůbec nechtěl natočit a když,tak to byla taková rychlost,že všechno bylo rozmazaný. No prý je to hodně živé miminko :grinning: No nevím nevím jestli takhle bude bláznit za měsíc na 3D,tak si taky dovezeme leda prd. :slight_smile:

Taky jsem dostala žádanku na kardio,tak jsem tam hned šla a musím jít za 14 dní znovu,protože nebylo nic vydět. Akorát hlavička,tu tam strkal solidně :slight_smile: Jen nám pan doktor řekl,že to na velkou srdeční vadu nevypadá,ale podrobně to uvidí,až trošku povyroste. Dneska prostě úspěšnej den :grinning:

Ale co,hlavně že má to co má mít. A na tom utz mi přišlo,že má strašně velkou nohu,asi bude mít 12 po tatínkovi :wink:
Krev a všechno v pořádku,tak jsem zase taková klidnější a už cítím to lechtání,tak to je taky super,že vím že se mele... :slight_smile: Jo a už mám 1,5kg do plusu. Takže jsem za měsíc přibrala 2,8kg.
8. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak já nežehlím jen ponožky, kalhotky, podprdy :grinning: :grinning: :grinning: a krepové povlečení ... jinak vsjo :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :confused: coooo? ty jo! :grinning: :grinning: já mám docela alergii na žehlící prkno :grinning: :grinning: takže jsem se naučila nežehlit :grinning:
8. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky žehlím skoro všechno a nechápu jak to dělají některémé kamarádky co nežehlí a věci jen skládají :confounded:
8. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek