• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 Tak to je fajn, že je všechno v poho .... já taky musím ještě se srdíčkem příští týden.... nohu po tatínkovi :slight_smile: já přibrala teď za 14 dnů taky 1,5kg .... kolik máš nahoře od začátku těhu?
8. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :astonished: :astonished: a jak to děláš?? já bych ušetřila půl života kdybych nežehlila
8. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je super, člověk se tak uklidní po kontrole
8. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já nechápu taky jak @myschka že někdo nežehlí a skládá ... to oblečení musí vypadat jak onuce :grinning: :grinning: :grinning: ... někdo mi na to odpověděl , že to musím jaksi správně vytřepat a pak pověsit ale i tak ... nedokážu si to představit. Já mám ráda všechno tak nějak pěkně rovné ... a v komínkoch .... :grinning: :grinning: :grinning: ....
8. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka od mojí původní váhy mám nahoře 1,5kg,já jsem na začátku 2kg zhubla,pak to šlo pomalinku a teď to myslím dostane teprve tu rychlost :grinning: Se budu každý měsíc divit :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak já mám 6,5kg nahoře ,,, jsem jak kulička ... :unamused:
8. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes dopoledne vyžehlila všechno co jsem přes víkend vyprala. Ještě mě čeká umýt nadobí. Navařeno jsem měli od včerejška.
Večer jdeme na koncert Kabátů už se těším. :grinning: Mimi je má tady rádo:
8. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem jak koule,ne kulička :grinning:
8. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: :grinning: :grinning: to bude rachot v bříšku
8. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @hradilenka no je to tak... s tím vytřepáním a pověšením (naučeno v německu :grinning: :grinning: :grinning: ). samozřejmě, že také žehlím, ale vlastně už od dávna i volím materiály, co se žehlit nemusí. ale nebojte, neznamená to, že nežehlím vůbec. stačí, když věší prádlo miláček, nebo si nastřádám hromadu... to by fakt jinak vypadalo jako onuce :grinning: . ale když to jde, tak to ze sušáku rovnou vyhladím a skládám a je to :grinning: samo že kalhoty a košile projdou pod žehličkou, nejsme žádní vagabundi :grinning: :grinning: jen si to prostě usnadňuju a myslím, že úspěšně. no fááááááááááááááááááááááááááákt :grinning:
8. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jů, zase jdete pařit? :grinning: :grinning: :grinning: to bude mazec. tak se dobře bavte :slight_smile: no jak jsme byli na Lord of the Dance, tak mě máma docela nervovala, páč mi každou chvíli hučela do hlavy, že bych měla odejít a jestli z toho rámusu nepotratím :rolling_eyes: :grinning:
8. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: já na sobě pracuju a třeba jsem včera poskládala ručníky bez vyžehlení :sunglasses: :grinning: Míra je klasickej kravaťák tak je blbé košile žehlím půl dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já jdu na koncert v sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším
8. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: ručníky nežehlím už xx let... ani trencle už ne (jako malá jsem nenáviděla žehlit ty bráchovo a tátovo plátěné :grinning: :grinning: :grinning: ) tak to můj je taky košilový a žehlení košil nesnáším. k mému štěstí (i hrůze) si můj milý nakoupil skoro samé takové umělotinové :sweat_smile: , které jsou vyžehlené hned. jinak tohle je jedinné, co vážně nenávidím-košile :rolling_eyes: :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka na jaký? :slight_smile: .... na bráchu? :grinning:
8. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a proč ty jdeš znovu se srdíčkem? Taky nešlo změřit?
8. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak si to pěkně užíjte já se těším jak malé dítě. :grinning:
8. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jeje no ten můj taky moc neprožívá věcičky pro mimi jen něco třeba budeme mít tříkolku ferrari to obědnala babička no bude to malý závodník tak to musí mít a taky už kouká po legu a autíčkách a tak líbí se mu hrozně oblečky s ouškama pro malého a taky s nápisy typu mám rád tatínka, jsme hezky jako můj tatínek apod. :slight_smile:))) takže tak napůl jinak když mu ukazuju nějaké postýlky nebo heblata pro mimi tak jen jo to je super nebo to je pěkné ale tím to většinou končí takže bych si z toho nic nedělala :slight_smile:)) chlapi to prostě asi tak nežerou já řešila včera problém velký jakou barvu a vzor přebalovací podložky tak se mi smál :slight_smile:) a co se žehlení týká tak prej raději bude chodit skrčený on prostě ze zásady nežehlí a neuklízí chodbu ale jinak chodí s košem tahá nákupy chystá večeře a pomáhá mi s úklidem to zase jo :slight_smile: každý má něco no asi se musíme spokojit s tím co jsme si vybraly:slight_smile: děvčata
8. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak ručníky a spodní prádlo nežehlím už řádku let. Povlečení teď máme většinou krepové a to taky nežehlím. Jinak bych se z toho zbláznila
8. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj na bráchu :sunglasses:
@micka1 vy taky, na koncertech bývá hodně těhulek
8. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky většinu věcí nežehlím,ale pořát tady mám haldy toho,co žehlím. Nechápu to...
8. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 nápodobně
8. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky,vy ste me zase připomneli tu haldu nevyžehlenýho,co na me pořád kouká a nedá mě spát...ale zítra bych se už do toho mela pustit...tedka jsem po obede...ješte povysávala a pekne jsem se zadejchala,tak už dnes nebudu nic delat...takhle se pořád jenom ničit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach jo,ale jak to potom budu zvládat až na svete bude mimi,to už vubec me bude muset pomáhat i manža...pač vysávat,když male bude spát,je blbost...to ho pak pěkne zapřáhnu do domácich prací.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj taky ho dobře neviděla, tak mi říkala abych nelěla strach , že tam nic není jen že ho dobře neviděla, tak jsem měla přijít za 3 týdny na ko... tak jdu v pondělí.
8. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je fajn, že je vše ok na kontrole :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@micka1
@zlatunka84
@druidee
@myschka
@hradilenka člověk tady není hoďku a má co dělat aby Vás dočetl :slight_smile:
děkuji za vzkazy na plíny, budu studovat, mám v tom fakt hokej a asi to nelze jednoduše vysvětlit, tak až budu mít prostudováno, tak se vrátím z dalšíma dotazy...
Jak jsem již psala - žehlím minimálně, ale je pravda, že můj nebyl kravaťák, ale od zítra nastupuje do nové práce, minulý týden jsem mu zrovna žehlila košili na pohovor, tak jsem se smála, že mu po x letech nakonec budu muset žehlit!!!! To prkno fakt potřebujeme! :grinning: Ručníky nežehlím, povlečení kupuji mikrofázu nebo co to je, to se nekrčí a ušetřím tím spouuustu času. V rodině jsme měli ňešťastnou událost, mojí tetě umřel syn (můj nevlastní bratránek) - za týden měl mít 18, srazilo ho auto před jejíma očima.. A teď furt říká, jak lituje, že toho času spolu netrávili víc, jak se jí nechtělo někam s ním jít, protože musela uklízet, prát, žehlit, mít furt naleštěno a vyluxováno, umytý okna, vypiglováno do posledního detailu... a k čemu?
Takže si říkám, že život je o něčem jiném. Nejsem špindíra, ale ani otrok domácích prací... proto zrovna řeším, jak ty pleny... pokud to látkování má být otročina, tak to ani náhodou! :grinning:
8. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 :grinning: také doufám, že si mě pleny a pračka nezotročí :grinning: jinak je to smutný příběh s tím bratránkem.
No naše máma mluví stejně-nikam nás nebrali na výlety atd, porád jen prudila s úklidem atd. Taky se kvůli tomu hádáme dodnes-i kdyby člověk bydlel ve sterilní místnosti, kde nic není, tak je jí to málo a špinavo :rolling_eyes: :sweat_smile: takže i proto také nechci být otrokem domácnosti :slight_smile: a přiznám, že můj přítel mi strašně moc pomáhá :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy se teda chodí na kardio?zítra jedu na gyndu,tak jsem zvedavá,či me nekam pošle,anebo me pošle,at se objednám na test na cukr...jsem teda zvedavá...
8. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 no já mám ráda pořádek a vzdoušek,když je čerstve uklizeno,ale žebych celý týden každej den chodila po byte s hadrem v ruce,tak to fakt nene,když máme psa,tak ten pořádek taky nejde mít na 100% a až bude mimino,tak to už vubec ne...to budou všude hračky a teda me ani nehne,abych pořád jenom uklízela a ze života bych mela prd,já budu chtít videt dieta rást a ne se zotročit...... :grinning:
8. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy tady o úklidu ... já právě skončila .... :slight_smile: nesnáším mrdník a jak má člověk doma zvířata , tak to musí uklízet častěji .... jo máme nový přírůstky .... máme malé tlamounky :slight_smile: už druhá várka nevím co s tím budeme dělat :grinning:
8. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek