• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka co je tlamounky....
8. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta naše malá mě kope asi do močáku ... vždycky sebou škubnu .... začíná raubířit už tak malá :grinning:
8. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mě ten doktor říkal,že nejlíp to jde vidět ve 20tt a v 25tt. Na cukrovku jsem se ptala,tak za měsíc mi dá žádanku a já pošupajdím. Blééé
8. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no takto už moc dlouho času nemám...se zítra zeptám mudr....
8. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka takže rybičky,no to by ma nenapadlo... :grinning:
8. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jak říkám nevím co s tím budeme dělat s potvůrkama malýma ... na tolik ryb akvárko nemáme ... tak leda , že bych z nich udělala rybí pomazánku .... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to nezní špatne,dala bych si rybí pomazánku..mnamy... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, taky si chci všímat jiných věcí než jen aby se vše doma lesklo a nikde nesedl prach, ale po úklidu mám vždy taky supr pocit :grinning: a se zvířaty je to fakt složitější.. :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,já si jdu na chvíli lehnout,jsem nejaká unavená...a to ani nevím z čeho.... :grinning:
8. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsou krásní, brácha byl akva maniak, ale už si vzpomenu jen na takové ty tipické rybky. náhodou bys nevěděla nějaký dobrý aqua kontakt? sháníme už přes rok axolotla mexického... přítelův sen a přítel bude mít v dubnu narozky. už dva chovatelé nás zklamali... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :slight_smile: jen hezky relaxuj a odpočívej. já se dnes také nepředřela. jen nádobí a oběd :grinning:
8. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já už je tak jednou ze zoufalství objednala. s platbou předem. dodnes nemám ani axolotly, ani peníze zpět :rolling_eyes: :wink: je tento obchůdek osvědčený? :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to nevím, ale myslím si , že pokud je to normální obchod tak by s tím problém být neměl. Zkus tam napsat a zeptat se co a jak na poštu jsem Ti poslala ještě 2 inzeráty
8. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee je toho na netu spousta chce jen aby sis na to udělala čas a pohledala ..... záleží i jakou chceš barvu
8. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jako jasné, po googlu najdu spoustu nabídek, ale po zkušenosti s nedodáním a peníze nikde už do toho moc nechci jít... barva i pohlaví je nám jedno.. jen jsme chtěli ze soukomého chovu a sami vyzvednout. ale moc moc děkuju za odkazy :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak si objednej u vás ve zverimě a máš to
8. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka budu muset. prý je v Bystřici měli... :wink: tady u nás je to samý kynologshop, spíš na savce :grinning: a jeden chlápek co má skoo vše-na toho bych nejraději poslala veterinu a hygienu..
8. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tady nevím .... jestli Ti to objednají to spíš Přerov
8. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm, tam se právě nedostanu a v Olomouci to ani neznali :fearful: :frowning2: už je hledám fakt rok a aktivně (no teď už ne) jenže s blbým výsledkem a teď už ani moc nechci přes e-shop.. poptám se tady, možná mi vyjdou vstříc :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Vlasti mizím .... jdu s hafinou ven :wink: Je tam krásně :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já tu teď měla pošťačku a přinesla mi balíček. Já jsem ale už nic nečekala a neobjednávala!!!! Ale bylo to na moje jméno, dala mi ho do ruky, řekla, že to podepíše za mě, že hrozně spěchá.....
Tak jsem na to koukala a nakonec otevřela - bylo tam těhotenstké triško a na břiše nápis ségra@brácha s pacičkama.
Jen vůbec nevím od koho.....vystavená faktura je na moje jméno a je i zaplacená :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jé, to je krásné!!!! :slight_smile: tak Ti chtěl někdo udělat radost... budoucí tatínek? nebo někdo jiný? nechceš sem pak hodit foto? :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak všem přišli balíčky, jen na mě se vyprdli :frowning2: tak sad zítra. Já teď přijela z práce a jsem na odpis, jdu si hajnout, zítra ráno si jdu pro klíče od bytečku, takžééé v sobotu se jede do Ikei a pro gaučík a pro postýlku :grinning: juchů, to bude vítr v peněžence.
8. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Mám podezdření na budoucího tatínka :slight_smile:. Foto pak hodím :slight_smile:...
8. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jeee to je milé...pokud to je tatínek,tak je moc hodný.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jen pekne odpočívej,když chodíš do práce....a tu ikeu,tu vám závidím,ale my tam taky pojedem a snad už brzo.....a hlavne dobře pořidte.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek