• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
hoj těhule jak se máte?
rostou bříška rostou????
my se máme fajn, užíváme sluníčka co to jde, břuch roste jak splašený, váha nabývá :zipper_mouth: ještě kdyby tak chtěl mimís trošku víc kopat, možná už ho občas cítím ale 100% jistá si teda furt nejsem :frowning2:
8. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to je hezký dárek :slight_smile:
8. bře 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup však on se rozjede, my už máme malou výtržnici, občas bych ráda zvolila pro leh polohu která se líbí i mě :grinning: což je nereálný, prostě budeš matko ležet na levým boku a jestli ne, tak uvidíš, já si tě vytrénuju než na ten svět vylezu... a hlavně se neotáčej, mě to ruší :slight_smile: přesně takovej mám někdy z naší holčičky pocit :grinning:
To je dobře, že břuch roste :slight_smile: hezky si to užívejte holky
8. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jéé, to je moc hezké :slight_smile:
8. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ad otázka asi před 4 d ny ohledně zavinky a peřinek do kočáru, paní ti ušije cokoliv jakýkoliv rozměr a tak jak si to přeješ i barvu si můžeš vybrat :slight_smile: já to chci ale přesně takhle do zelena s méďou ale bez jména páč to ještě nevíme jistě :zipper_mouth: třeba ta peřinka a polštářek do kočíku vyjde na 350 to si myslím že je fajn cena :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Nikča byla taky výtržnice, v tomhle tejdnu už mě právě bušila o 106 a bzry se začli dělat i boule na břichu, ale pán bude asi trochu flegmouš lenoch :grinning:
8. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se mate ja jsem vcera byla u doktora a zase nic mam doktora uplne na prd ste tam hodinu pak cekate v kabince 1x1 metr a ste na utz 3 min a stejne vam nerekne co to je to je pristup jsem byla tak nastvana ze jsem vam to ani nemohla napsat dneska se na to koukam jinak treba se to dozn´vim na velkym utz a pristi nastevu mu neco reknu !!! :angry: :angry: jinak dneska mi dosla objednavka z internetu poprvy jsem si neco objednala a ono mi to prislo tak mam radost objednavala jsem tady z konika balik veci krasnych a nadherny lehatko vlozim na fotoblog a jak ste se meli vy co je novyho ????
8. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup chlapi to maj prostě jednodušší, nic je nerozhází :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Ahojky z toho si nic nedělej , mi to doktor taky neřekl, až na velkým mi to řekli ... neboj dočkáš se :slight_smile:
8. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak snad byla bych rada mam veci jen na kluka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyz to bude mala tak saticky bude nosit tak az v jednom roce :grinning:
8. bře 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já dokoupila šatičky už i na léto co bude teď a pak to nechám když tak pro druhou dcerku ... snad druhé ještě bude a když to bude kluk , tak to dám po rodině a nebo zase prostřelím :slight_smile:
8. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne proc ne taky to tak budu delat :slight_smile: bud necham nebo prodam :slight_smile:
8. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě mlsná honí až tak, že jdu do tmy a zimy pro nanukový dort... tak hezký večer zatím :wink:
8. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já si myslím,že doktor ke kterýmu chodíš do poradny,to neříká,jaký pohlaví bude,to ti pak řekne mudr na velkým ultrazvuku...pač me se taky muj mudr nikdy nezeptal,či chci vedet pohlaví,až mudr na velkým ultrazvuku me to chtel říct.... :wink:
8. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee juu dala bych si taky...tak pošli přes IP :grinning:
8. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha ja mela pocit ze tomu nerozumi no pockam jdu tam v pondeli ale nebudu mit net tak jsem zvedava jak vam dam vedet :frowning2:
8. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já si taky z laclíku objednala mikinyy,které se spíš hodej pro kluka,ale me to nevadí....když to bude náhodou holka,tak to by se pak po porodu nečo ružového dokoupilo..... :wink:
8. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to si myslím,že oni to poznaj,ale práve od toho jsou velké ultrazvuky,pač tam mudr skoro na 1OO% řekne pohlaví a ješte skontroluje všechny orgány v tele....
8. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 snad jo je to ta blba nemocnice tak se modlim at to dopadne fajnove a s tou ruzovou to je asi v haji mam doma nakazano stop stav takze na malyho je vsechno jen maminka strada a bude si pujcovat veci od tatinka :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ale jo dopadne to dobře,uvidíš.... :wink: už máš všechno nakoupeno pro mimi?a co se týče maminky,no u mne je to to samý,potřebuju nejaké věčší věci,ale radší ty prachy investuju do miminka..... :grinning: :grinning: pořád si říkám,ješte to není tak hrozný....a veci po tatínkovi nosit,no nevím,nevím.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no ale uz se mi zmensuje vyber a ja fakt na sebe nic nemam jsem byla frajerka vsechno uply a nic nemam vsude mi leze brisko a mam fakt par veci volnejch jeste ze tak jinak bych uz tuplem nic nemela :grinning: :grinning: musim si koupit aspon 3 tricka mikiny unosim do jara ale ty tricka nejsou :slight_smile:
8. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já mám trika jenom dve co jsou dlouhý,jinak taky me všude leze bříško venku....takže na jaro si musím dovybavit garderobu,at mám v čem chodit venku,až bude hezky..... :grinning:
8. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no na to se tesim nakupy s tim brichem hm v tom vedru umru :grinning: :grinning: jeee at uz je cervenec
8. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sháníme párty stromeček,jak se na něj napichujou sýry,salámy,zeleninka a tak... Netušíte,kde by se to dalo koupit?? Na netu to nemůžu najít.
8. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jeee přesne at už je červenec,ale už po porodu.... :grinning:
8. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 nemám tucha....
8. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 vubec jsem pred nim neuvazovala ja jasny ze az po nem jinak ne :grinning: :grinning: se tesim na ty prochazky :slight_smile: :slight_smile: budes chodit s malym hned ven nebo budes tyden doma a pomalu ho aklimatizovat na venek ?
8. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 se kouknu ale slysim to poprvy treba ho na netu najdu :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no včera sme to tady zrovna probírali,kdy pujdeme na procházky,nekdo říkal,že aspon týden počkat,at se očká zvykaj a nekdo zas,že mužeme jít hnedka,ale nejlíp po ránu nebo navečer,když už nebudou pařáky...uvidím to až v červenci podle toho,jak bude...když bude pekne,tak asi pujdu brzo venku,doma me nikdo neudrží...no hlavne jak se pak taky budu cítit.....
8. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ja si myslim ze jsou letni deti v tomhle v poho sla bych taky hned proc ne ???ale az po tech parakach :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek