• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight tak po večerní šestý hodine to bude ideální.....to si i ja odpočinu po celodenním pařáku....
8. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jee skoda ted lituju ze nemam balkon budu koukat na tu nadheru z okna a pit vychazeny piti s ledem malej bude hajat at uz se to za nami :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no tak budete chodit na procházky...po sídlišti....a nebo k rodičum...nebo zologická....
8. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight nebo s kamarádkama do kavárniček na zahrádky....
8. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tys psala,že tvá celá rodina bydlí v Praze a co přítel?ten má taky celou rodinu v Praze?
8. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj jsme vsichni prazaci ale pritelova maminka je z karlovych varu bouzel se nestykaji :frowning2: :frowning2: takze nakej vylet nepripada v uvahu ale to je jedno ja se tesim na to az budem cestovat vlakem a zpatky peso do prahy :wink:
8. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jojo výlety pak s miminkem budou krásný.....
8. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - a s tím strádáním to bude ještě horší :grinning: Pro Matýska si nedovolím koupit boty u Ťongů, ale na sobě si dovolím šetřit....... Koncem těhu jsem nosila i manželovo trička (tedy jenom doma), ale bylo to pohodlný :grinning:
8. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo tak s tim pocitam nic jinyho doma nenosim i jeho trenky na spani proste nic neskrti vse je obrovsky i s brichem pritel rad vetsi veci sice nejsem eroticka ale co pohoda je pohoda. ale ja jsem myslela aspon 2 tricka na ven rodime v lete to nemam sanci nikam schovat jinak vic nepotrebuju doufam ze do teplakovych tristvrtaku vejdu jinak nic vic a ano opet ti rozumim taky bych boticky nekupovala tam maminka je vyucena v botach a ty by mi dala :slight_smile: :slight_smile: je jasny ze na botickach az bude tapat setrit nebudu ale na hadrikach proc ne :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda řeknu vám, dneska jsem byla cvičit na míčích a prďola teď pěkně kope. Tak nevím, jestli teď necvičí on :grinning: :grinning: Jinak mám zase pěkně žravou.......
8. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - dneska jsem na cvičení narazila na jednu maminku, která rodí taky 22.července a taky v Podolí :slight_smile: Tak se tam postupně sejdeme :grinning:
8. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - no taky řeším, co budu v těch pařácích nosit. Tunik mám docela dost, ale co dál - kupovat si těhu sukni, to se mi moc nechce. Tak netuším jak to budu řešit. A léto má prý přijít zase o 2 měsíce dřív - koncem dubna mají být 30!! Tak to se po....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy nekecej ????? no tak to se po.. s tebou :grinning: :grinning: sakra nemam balkon :angry: :angry: no se sejdeme se tesim tak sem pak hod foto at kdyztak najdem treba na prvni prohlidce atd
8. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou zravou mi dej pokoj malej vi co chce a co nechce a to zdravi nechce on chce to skodlivy sladky slany nic jemu prospesny no tak mi rekni co mam delat ???
8. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,přeji dobré ráno...
U nás zase svítí sluníčko,sice je zima,ale i tak je to hned veselejší :slight_smile: Dám byt trošku do pořádku a mažu se projít,dokud se mi chce...
9. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo se chystáte na veletrh pro děti v Praze http://www.slevomat.cz/cs/sleva/2274. My to máme kousíček (15km), tak se tam asi zastavíme - udělám si přestávku v ležení :slight_smile:. Mezi 4 zdmi bych se asi brzy zbláznila.....
9. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jsem sháněla ten párty stromeček loni a nesehnala. Nakonec jsem to navěšala na větev ze stromku. Vypadalo to dobře.

Jinak přeji hezký den
včerejší koncert Kabátů byl úžasný a naše malá slečna byla naprosto v klidu. Ozývala se jenom když nehráli. :slight_smile: Takže bude asi celá maminka. Já když slyším muziku tak se mnou šijou všichni čerti. :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky přeji dobré ránko , tady opět slunečno a hezky :wink:
9. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem:slight_smile: u nás je taky krásně :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsem teď přijela domů, byla jsem si pro klíče od bytečku a mám divný pocit z toho, že budu doma někde jinde. A že nebudu mít pod okny obrovskou zahradu a já nevím, je to divný :sweat_smile: snad budu mít lepší pocit, až se zabydlíme.
9. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jůůů tak at se ti vám krásně bydlí...

9. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 oni ho měli ještě tak před dvěma roky v popronu a už ani tam se nesežene...

Jinak jsem se vrátila z procházky,koupila jsem si na léto košily,akorát si ji musím nechat od tchýně upravit,je u ní dlouhý rukáv aa knoflíčky až ke krku :grinning: Takže rukávky ustřihnu a udělám tam pořádný výstřih,no co,když mi teď prsa rostou,tak je budu ukazovat. :grinning:

Když jsem před devátou vycházele z domu,tak jsem myslela,že se vrátím pro čepici a rukavice,ale teď už je tam fakt nádherně...
9. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 děkujeme, ale jsem z toho taková rozpačitá, asi to na mě nějak padlo :slight_smile: snad to bude dobrý
9. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ahoj, to je jen takový pocit z nového.. nezařízeného. až si to tam zútulníte dle svého a zvyknete si, bude to supr, neboj :wink:
Ahoj holky, hlásím slunečno a možná i tepleji než včera, ale nevětrám, páč místo strakapouda venku zní motorová pila.. :confounded: jinak mi přišla poštou skládací cestovní postýlka, tak jsem jí hned složila a pořád na ni koukám :grinning:
@werty to tričko je fakt kráásné :wink:
9. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmmm se máš to ještě nemám ale mám monitor dechu :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 není to klasická velká cestovní postýlka, ale jen takové lůžko-k našim na chalupu i bytu, páč by se tam klasická velká nevešla :grinning:
9. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Moc pěkná postýlka a děkuju :slight_smile:
@dpetulinka To bude dobrý. Hlavně to zařizování společného hnízdečka!!!
9. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee krásné :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek