• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Jé, děkuju. no, my váhali, zda to užijeme, ale v podstatě do obýváku a na cestování je to supr, po složení je jak kabelka :slight_smile: chrastítka a síťka proti hmyzu, super barvičky.. tady z bazárku
9. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@werty snad jo, je tam čerstvě vymalováno, ale stejně mám chuť to předělat :grinning:
na tu postýlku jsem někde koukala, je hezounká :slight_smile: taky přemýšlím co do obýváku, něco na spinkání přes den, ale mě se ty cestovní postýlky nějak moc nelíběj, hlavně cestovat s ní nebudeme, babičky i dědečkové si pořídili domů klasickou postýlku, tak to nebude potřeba. Tak nevím do čeho tu prďolku dáme, zatím máme hacku a lehátko :slight_smile:

u nás dneska už tak hezky není, trochu pod mrakem a jak fouká vítr, tak je kosa :unamused: už by to chtělo to jaro.
9. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jéééééééééééééééé, Ty máš hacku... mohla bych Tě poprosit o rozměry??? šířka a délka toho pruhu látky a jak je ta laťka dlouhá... páč mi to jako kup doma už neprojde, tak jí chci ušít, nebo nějak zimprovizovat.. :sweat_smile: a jinak tahle postýlka je extra skladná, takže hlavně na cestování :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme doma z kontroly....všechno je ok....i placenta konečne dostala rozum a vyšoupla se trošku vejš....takže sex máme povolený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a v pondelí jedu na test na cukr....jsme zvedavá,jak to zvládnu..... :confounded: :confounded:
9. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to jsem na ni koukala tady na bazárku, jsi šikula :slight_smile: hezká. No určitě se to dá úšít, kdybych byla trochu víc kamarád se šicím strojem, tak do toho taky půjdu, ale sehnala jsem na bazárku za 500, tak jsem si říkala, to musím mít :slight_smile: mám ji u mamky, ale určitě tam nějak do konce týdne pojedu, tak naměřím.
@tasmailla1 to bude doma radosti :grinning: :grinning: :grinning: to je dobře, že je vše v pořádku.
pane bože holky, já se tak těším až všechny věcičky budu mít na jednom místě :grinning:
9. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to bys byla moooc hodná. no na bazárku jsem ji našla pouze o 200levněji než je origoš cena... kdepak jsi na ni narazila? :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky dneska jsem se tak krasne vyspala venku je nadherne uz se tesim ven az se projdu dneska jdu s mamnou na vecu tak se tesim a co vy co chystate na dnesek ???
9. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj :grinning: :grinning: samé dobré zprávy :grinning: :grinning: nojo, už začíná vlna cukrovkových testů... to se všechny těšíme :grinning:
9. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já ji kupovala už tak před třemi měsíci a bazoši :slight_smile: hrozně jsem ji chtěla, ale nová je fakt strašně drahá a i po bazárkách jich bylo hrozně málo, to byla strašná náhoda, paní byla moc milá, je po jednom díťátku s poštovným mě vyšla asi na 600, i tak je to super. Nevím jestli to lidi moc neprodávaj, já až ji budu střílet, tak ji asi taky hodím za víc jak 500 :grinning: je to hnusný, ale nic ji není a je jich málo, tak si myslím, že se prodá.
9. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahoj, no to je dobrý plán. já dnes plánuju flákačku, jen tak klasicky domácnost a večer asi objednám pizzu, páč ten můj chlap má teď v práci docela maras a příjde vždycky takovej bez nálady, bez úsměvu.. tak mu to spravím něčím dobrým :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to je dobře, to si hezky užijte holky :slight_smile: mě dnes přijede chlap ve dvě domů, což je zázrak :grinning: tak uvidíme co vykoumáme, možná pojedeme koupit pračku a lednici. Já se hlavně večer chystám na špalíčky s uzeným, mám na ně hroznou chuť :grinning:
9. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to je fakt super kauf, jj, máš pravdu, nejsou vůbec na bazárku.. jen ta jedna jinak samé origoš. a být Tebou, tak to s tou cenou udělám stejně jak píšeš! :slight_smile: :slight_smile: no možná ji budou mít na tom veletrhu,jak jedeme v sobotu, tak to pořádně obkoukám, jestli je to nějaké vystužené či tak.. :wink:
9. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak přeháním, před dvěma :grinning: :grinning: :grinning: našla jsem maila
@dpetulinka @druidee to vám holky řeknu,že snad věčší radost než já,bude mít manža,pač ten dlouhej pust horko-těžko snášel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee pořádně to okoukej a pozišťuj, já pořád přemýšlím jestli pak pojedeme do tý Prahy, kdyby se to vyplatilo třeba na kočárek nebo tak, ale hodně ženskejch říká, že je to dost pozamluvovaný a tak... tak nevím, tak se těším na recenze od vás
9. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky , tak to je fajn, že je vše oki ... je vidět , že ten sex tě potěšil :sweat_smile:
@tasmailla1 tak tomu věřím :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 to je mi úplně jasný :grinning: my sex zakázanej nemáme, ale mě by to teda vůůůbec nevadilo a to jsem si myslela, že se mi to stát nemůže, ale já nevím, jestli člověk prostě přemýšlí nad jinejma věcma, nakonec je hlavně takový dost divný, když se malá vrtí v břiše :grinning: :grinning: :grinning: jako by nás někdo šmíroval :grinning:
9. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahoj...no dnes se budu už jenom poflakovat.....venku hezky,pujdem asi na procházku....
K obedu máme kyselý zelí,knedlík a kuřecí čtvrtky,tak me to tady rozvoniava a už se nemužu dočkat,až to zase dostanu do žaludku,pač od rána jsem nic nejedla... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@pepsilight Ahojky mi přijede švagrová a tchýně , tak vyrazíme si tady do picérky na něco na zub, horkou lásku a kafí :slight_smile:
@hradilenka Hej ženy, vy máte takovej hezkej program... to dnes budu asi taky potřebovat nějakou horkou lásku, jste mě namlsali :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka o čem to debatíte ? Nějak nejsem vobraze nevím o co jde co to je? :grinning:
@dpetulinka až to malé bude na svete,tak to opravdu bude šmírovat,počkej až se postaví v postýlce a bude se na vás koukat... :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka Ahoj, do Angela? :slight_smile: debatíme o té houpačce hacka..jak to chci ušít..
@tasmailla1 to seš dobrá, mě se peče sekaná a musela jsem spoucat koblihu, protože tu půlhodinu už to prostě nevydržím :grinning:
9. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee joooo tak to je dobry kdyby muj nepracoval v pizzerii tak bych mu taky dala pizzu ale asi hlavne pro sebe mam na ni jak jsi to napsala chut :grinning: :grinning:
@dpetulinka jo proc ne na elektroniku sme s pritelem vysazeny myslim kuchynsky pristroje nic jinyho nas nebere a mame vybrano pracka asi za 25000 na tu uz koukame rok musi se prece zlevnit pockame az spadne na 6000 :grinning: :grinning: :grinning: a americkou moc si ji prejem
@hradilenka už me přišel ten fusak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jsem z neho pekne zmatečná,pač má tolik zipu,že ani nevím,když to všechno odepnu,či to pak všechno zas dám spátky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 taky si myslím, že ložnice už bude sloužit k úplně jiným účelům a že se budeme muset přestěhovat do obýváku :grinning:
9. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek