• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: to nemyslíš vážně, viď? :grinning: já to moc neprožívám, protože pračku musím mít úplně s plněním svrchu, jiná se mi tam nevejde a lednici, taky zas tak neřeším, protože do domečku to stejně budu chtít nový a nerezový :grinning: jenže teď je tam bílej sporák, takže bílej nákup a nějak nevím, ale těším se, až to bude všechno funkční
9. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: nojo, taky bych ji už nejraději objednala teď, to máš ale super výhodu, že Tvůj přítel dělá v pizzerce :wink: :grinning:

jojo, já měla pár sušenek, tak s tímhle tématem mě omluvte, jdu něco pohledat do kuchyně k jídlu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pepsilight jéé, chlap v pizzerii, no to bych ho pořád úkolovala, to by byly spešl pizzy :grinning:
9. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no tak dneska je Tvůj brzy doma můžeš si jí dát s ním :sweat_smile:
9. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 koukám do fotoblogu.. ta postýlka teda dopadla nebo ne?
9. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přišel mi fusak co Tobě?
9. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj rozumim ja nechci nikdy nic nerezovyho jak jsem byla v uceni na kuchyni tak na tom je toho videt nejvic a to lesteni hruza fakt to da zabrat nez to vylestis je to krasny ale neprakticky...nejenom pizzy ale i masicko a testovinky na co ma malej chut :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee jj souhlas taky jsem byla vybrakovat lednici ale nestacim protoze pisu a pisu
9. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo taky ho už mám doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight s tím nerezem souhlasím ... mám ho doma :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jak se Ti líbí?
9. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je opruz co ???
9. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo líbí se me moc...i barvička je úžasná....a snad všechny zipy už jsem rozepla...je ich tam tolik,že mám pocit,pokud je všechny rozepnu a oddelím ty pytle od sebe,že to už pak spátky nedám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no dneska ráno mi psali že se balík rozbil a byla poslední takže nic ale nakonec jsem ji sehnala v jiném odstínu za 2800kč a tam už to snad dopadne je to v těšíně to je kousek to by neměl být problém :slight_smile: doufám protože to je vždycky tak člověk sežene něco za super cenu atd. a pak se těší a je akorát zklamaný když to nevyjde což většinou tak je
9. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jj stačí kapka a hned je tam flek ,... já mám jak sporák , tak digestoř a myčku.... lednici máme naštěstí zabudovanou v lince. Ale skleněnou digestoř bych taky nechtěla .... já si myslím , že na údržbu je nej bílá .... :slight_smile: myslím spotřebiče i když to nevypadá tak šmrncovně... ale nemusíš to furt leštit :grinning:
9. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já to nevybalila nechala jsem to v tom obalu ... ať se mi do toho nedají moli :grinning: :grinning: :grinning: dělám si prču ... ale vytáhnu to asi až na podzim .... je pěkně velký že?
9. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 sis to vzala v té limetě?
9. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo mne to taky překvapilo,jak je velký.....ale já ho už stihla zmenšit na to malé mimi.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo limeta
9. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka holky o jakym fusaku mluvite poslete mi odkaz taky urco potrebuju neco :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka noo, ten by si určitě dal :sweat_smile:
@pepsilight fakt? hmm... tak to budu ještě muset vymluvit chlapovi :grinning: ale děkuji za radu.
9. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec si nepřipadám blbě, když koukám, že už máte doma fusaky :grinning: mě ještě ani nenapadlo o tom přemýšlet
9. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já ho vyňourala o skoro 800 levněji tak jsem ho koupila už teď
9. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ten je krasnej i cena je velka ale musi byt kvalitni tomu rozumim :wink: :wink:
@dpetulinka no jasne v poho :wink: to me napadlo ale pritel rikal ze znami maj z pravyho berana tak se snazim odolat

jinak holky budete preferovat kombinezy nebo klasiku bunda kalhoty ???
9. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já si myslím , že ve fusaku je to jedno asi jsou lepší kalhoty , klvůli plínám :slight_smile:
9. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight na druhou stranu, on to čistit nebude, že jo, takže to ani není jeho věc.
@hradilenka tak to je super cena. Holky jdu si nacpat břuch
9. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight budu preferovat všechno, co se dá rozepnout mezi nohama :grinning:
9. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny rozumim takze katata s bundou ok je lepsi to slyset od ostatnich :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kuju
9. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bral někdo někdy nábytek z aska? Jak jste byly spokojené s kvalitou? já tam zase něco vyšťourala za dobrou cenu :confused:
9. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek