Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
dpetulinka
9. bře 2011
@pepsilight 😃 😃 😃 to nemyslíš vážně, viď? 😃 já to moc neprožívám, protože pračku musím mít úplně s plněním svrchu, jiná se mi tam nevejde a lednici, taky zas tak neřeším, protože do domečku to stejně budu chtít nový a nerezový 😃 jenže teď je tam bílej sporák, takže bílej nákup a nějak nevím, ale těším se, až to bude všechno funkční
tasmailla1
9. bře 2011
@dpetulinka 😃 😃 😃 😃
druidee
9. bře 2011
@pepsilight 😃 😃 nojo, taky bych ji už nejraději objednala teď, to máš ale super výhodu, že Tvůj přítel dělá v pizzerce 😉 😃

jojo, já měla pár sušenek, tak s tímhle tématem mě omluvte, jdu něco pohledat do kuchyně k jídlu... 😃 😃 😃 😃
dpetulinka
9. bře 2011
@pepsilight jéé, chlap v pizzerii, no to bych ho pořád úkolovala, to by byly spešl pizzy 😃
hradilenka
9. bře 2011
@dpetulinka no tak dneska je Tvůj brzy doma můžeš si jí dát s ním :-N
druidee
9. bře 2011
@zlatunka84 koukám do fotoblogu.. ta postýlka teda dopadla nebo ne?
hradilenka
9. bře 2011
@tasmailla1 přišel mi fusak co Tobě?
pepsilight
9. bře 2011
@dpetulinka jj rozumim ja nechci nikdy nic nerezovyho jak jsem byla v uceni na kuchyni tak na tom je toho videt nejvic a to lesteni hruza fakt to da zabrat nez to vylestis je to krasny ale neprakticky...nejenom pizzy ale i masicko a testovinky na co ma malej chut 😃 😃 😃
@druidee jj souhlas taky jsem byla vybrakovat lednici ale nestacim protoze pisu a pisu
tasmailla1
9. bře 2011
@hradilenka jojo taky ho už mám doma 😃 😃 😃 😃
hradilenka
9. bře 2011
@pepsilight s tím nerezem souhlasím ... mám ho doma 😃 😃 😃
hradilenka
9. bře 2011
@tasmailla1 Jak se Ti líbí?
pepsilight
9. bře 2011
@hradilenka to je opruz co ???
tasmailla1
9. bře 2011
@hradilenka jojo líbí se me moc...i barvička je úžasná....a snad všechny zipy už jsem rozepla...je ich tam tolik,že mám pocit,pokud je všechny rozepnu a oddelím ty pytle od sebe,že to už pak spátky nedám... 😃 😃 😃 😃
zlatunka84
9. bře 2011
@druidee no dneska ráno mi psali že se balík rozbil a byla poslední takže nic ale nakonec jsem ji sehnala v jiném odstínu za 2800kč a tam už to snad dopadne je to v těšíně to je kousek to by neměl být problém 🙂 doufám protože to je vždycky tak člověk sežene něco za super cenu atd. a pak se těší a je akorát zklamaný když to nevyjde což většinou tak je
hradilenka
9. bře 2011
@pepsilight jj stačí kapka a hned je tam flek ,... já mám jak sporák , tak digestoř a myčku.... lednici máme naštěstí zabudovanou v lince. Ale skleněnou digestoř bych taky nechtěla .... já si myslím , že na údržbu je nej bílá .... 🙂 myslím spotřebiče i když to nevypadá tak šmrncovně... ale nemusíš to furt leštit 😃
hradilenka
9. bře 2011
@tasmailla1 já to nevybalila nechala jsem to v tom obalu ... ať se mi do toho nedají moli 😃 😃 😃 dělám si prču ... ale vytáhnu to asi až na podzim .... je pěkně velký že?
hradilenka
9. bře 2011
@tasmailla1 sis to vzala v té limetě?
tasmailla1
9. bře 2011
@hradilenka jojo mne to taky překvapilo,jak je velký.....ale já ho už stihla zmenšit na to malé mimi.... 😃 😃 😃
tasmailla1
9. bře 2011
@hradilenka jojo limeta
pepsilight
9. bře 2011
@hradilenka holky o jakym fusaku mluvite poslete mi odkaz taky urco potrebuju neco 😃 😃 😃
dpetulinka
9. bře 2011
@hradilenka noo, ten by si určitě dal :-N
@pepsilight fakt? hmm... tak to budu ještě muset vymluvit chlapovi 😃 ale děkuji za radu.
dpetulinka
9. bře 2011
vůbec si nepřipadám blbě, když koukám, že už máte doma fusaky 😃 mě ještě ani nenapadlo o tom přemýšlet
hradilenka
9. bře 2011
@dpetulinka já ho vyňourala o skoro 800 levněji tak jsem ho koupila už teď
pepsilight
9. bře 2011
@hradilenka ten je krasnej i cena je velka ale musi byt kvalitni tomu rozumim 😉 😉
@dpetulinka no jasne v poho 😉 to me napadlo ale pritel rikal ze znami maj z pravyho berana tak se snazim odolat

jinak holky budete preferovat kombinezy nebo klasiku bunda kalhoty ???
hradilenka
9. bře 2011
@pepsilight já si myslím , že ve fusaku je to jedno asi jsou lepší kalhoty , klvůli plínám 🙂
dpetulinka
9. bře 2011
@pepsilight na druhou stranu, on to čistit nebude, že jo, takže to ani není jeho věc.
@hradilenka tak to je super cena. Holky jdu si nacpat břuch
dpetulinka
9. bře 2011
@pepsilight budu preferovat všechno, co se dá rozepnout mezi nohama 😃
pepsilight
9. bře 2011
jasny rozumim takze katata s bundou ok je lepsi to slyset od ostatnich 🙂 🙂 🙂 kuju
hradilenka
9. bře 2011
holky bral někdo někdy nábytek z aska? Jak jste byly spokojené s kvalitou? já tam zase něco vyšťourala za dobrou cenu =-)

Začni psát odpověď...

Odešli