• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka tak to nechám bejt a nebudu ho do ničeho nutit,ono zas taky kdyby to bylo z donucení,tak je to naprd,on to musí chtít sám.....
24. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Mírovi pořád zakazovala aby se koukal :grinning: :grinning: když začal: " už vidím vlásky" tak jsem řvala nekoukej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a proč už tedka ti říkaj,že pojedeš na cisaře?podle čeho na to přišli?
24. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Jirka se radši nekoukal... :sweat_smile: ....kouknul se, když jsem tam ležela v těch nejhorších kontra a řekla jsem mu, ať jde rychle pro drku, že musím tlačit, tak jak mě obcházel zepředu, tak se kouknul..a pak mi říkal, že už to tam bylo takový "jiný" :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím,že spíš muj manža by se tam skácel a nevydržel by to..... :slight_smile:
24. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..néé, oni ti chlapi fakt nic nevidí...akorát vidí to mimčo, když vyleze a to neni přeci tak hrozný...jen trošičku špinavý... :sweat_smile: a to v zápětí utřou...ale do spodu se nekouká...

24. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,loučím se s váma,jdu spinkat,jsem už po dnešku nejaká hotová......papa
24. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míra je posera a krev nemusí a překvapil pač zachoval klid a když jsem už panikařila když malá nebrečela tak mi byl fakt oporou. Nechali jsme si ukázat i placentu a o vše se zajímal. Sice pak holky v práci říkaly, že když jim to líčil v práci, že měl oči na vrch hlavy a vykládal jaká jsou to jatka ale v nemocnici jak profík
24. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ...takže ty už víš, že jdeš císařem...no a u vás můžou tatínkové na sál?u nás nemůžou...sedí venku před sálem... :unamused:
24. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dobrou já taky pomalu mizím :slight_smile:
24. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 jé, tak to jsem ráda za další dobrou recenzi. ani mě tak nelákají ty vibrace, ale ta univerzálnost a prý dobrý materiál-nebledne,neničí se. už jsem ho tu 2x prošvihla na bazárku :wink:

@tasmailla1 ...takže koukej i zde na bazárku, teď tu prošly dvě a já zaváhala (né, že mě předběhneš :grinning: :grinning: )
A na utz s Tebou třeba chodí? přítel na velkém utz byl naprosto nadšený a víc vše prožívá, když viděl mimíska :wink:
24. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to podle toho jestli jdeš úplnou anestezií, nebo?, v Plzni je to právě tak, že když se necháš úplně uspat tak tatínek čeká venku ale při spinalu může na sál
24. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ..ty bláho,normálně já vůbec nevím jak ta placenta vypadá...vůbec jsem ji neviděla...a možná jsem ráda, asi nic moc, co? :sweat_smile: ..noo a Jirka zase, těsně po porodu volal svýmu nejlepšímu kamarádovi a říkal, jak to bylo v pohodě ten porod, fakt jako paráda...že i pomohl zatlačit na břicho a tak...a porodní asistentka se smála, prej no joo, oni ti tatínkové jsou pak vždycky hrdinové a jsou jakoby rodili oni... :grinning: :grinning: :grinning: ...jsme se smáli...
24. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ...u nás právě ani tak, ani tak...prostě je venku a to jsem si říkala, že to by mi bylo fakt líto...kdybych musela třeba na císaře... :unamused:
24. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 to by mi taky bylo líto ale věřim, že to půjde normálně :wink:
placenta spíš zajímavá, se nás PA ptala jestli jí chceme vidět tak jsem řekla, že jo, tak nám jí roztáhla ukázala kde je co . Zajímavé ale nic bez čeho by člověk nemohl žít :grinning:
24. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@veve21 jj, řekli mi to tak před 2týdny a dnes mi to pan doc.potvrdil. mimísek je v pořádku,ale já mám disfunkci ledvin (dědičná záležitost), vysoký tlak atd, takže proto - proto si mě převzali na rizik.odd. do Olmika, kam to máme z domu hodinu autem. Budu tam i rodit-jsem se dnes dozvěděla. A vůbec mě nenapadlo, že by tam přítel se mnou nemohl být - aha - ověříme :wink:
24. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já chci určitě spinal, když už nemůžu rodit normálně, tak ať jsem u toho, když jde mimčo na svět..
Dobrou těhulky
24. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to ještě není nic ztraceno, já mám jen jednu ledvinu, tlak před porodem 160/110, preeklapsii a rodila jsem normálně. Rizikovou poroadnu jsem taky navštěvovala, chodila jsem každých 14 dní a pak skoro denně
24. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ..nooo, věřím...asi jsem ráda, že jsem ji neviděla... :grinning: ..

@druidee ..aha, tak to je mi líto..ale určitě bude všechno v pořádku a v každý nemocnici je to jiný, takže věřím, že i tatínek bude moct být u porodu.. :dizzy_face:
24. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :slight_smile:
24. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ..koukám, že jsme to měly podobný...taky jsem měla před porodem 150/110 a preeklampsii...už mě tedy na ten den chystali na císaře, ale mě praskla voda a oni si řekli, že to tedy půjde normální cestou..a jsem za to moc ráda... :slight_smile:...a teď máš tlak v pořádku?....já zatím jo...snad to tak bude i do konce... :dizzy_face: a chodíš do rizikový poradny kvůli té ledvině?
24. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka dobrou...
24. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to je mazec.. tak to se musíš také hodně hlídat, že? to jsi pro mě velkým povzbuzením, a naději :slight_smile: tak Ti vůbec nemusím vyprávět všechna vyšetření atd. na nefru mě straší dost a další těhu mi nedoporučují (ale já chci prostě 2 děti :grinning: ) a můj táta si s ledvinami užil své, díalýzy atd... Jen si znova postěžuji, že můj první gyndař vůbec na nic nereagoval (vše zařízeno díky obvodnímu-léky, vyšetřa), tak jsem od něj teď přestoupila k jiné mudr a ta mě hned poslala na to rizikové. Také tam budu jezdit co 2 týdny :slight_smile: nesmím nic dělat, ani do schodů chodit (což ale někdy nejde nejít do schodů :grinning: ), ale ještě že nemusím ležet v nemo, jak některé chuděry těhulky :fearful:

@veve21 jj, jsem v dobrých rukou, tak jsem v klidu a porod-snad se tam přítel nezkácí, on je hooodně citlivý :wink: :grinning:
24. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se osprchovala a ještě nakukuju a nedá mi neodepsat :wink:
@veve21 jj tak to jsme na tom byly stejně :slight_smile: já mám tlak vyšší pořád i mimo těhu hodně mi to kolísá podle počasí, zatím teda nic hroznýho tak uvidíme. Do rizikové poradny nechodím jen chodím častěji do poradny, mám doktora v nemocnici tak jsem domluvená, že kdyby se objevil problém v moči, otoky atd, že mě tam odvelí.

Já s ledvinama neměla žádné větší potíže, v mládí pár ledvinových kolik a odchod písku :confounded: pak přišel nějaký zlom a byla jsem na umření a než si to doktoři spojili chvilku to trvalo. V současnosti když se neohlídám a víc se napiju alkoholu nebo i když víc piju-nealko tak hrozně otékám a naskáčou mi hrozné boláky na obličeji jak chudinka nestíhá čistit. S Aduš jsem neměla žádný problém až měsíc před termínem ty strašlivé otoky a únavu ale moč byla ok. Aduš hned brali na sono ledvin i v těhu to hodně hlídali ale je v pořádku :wink:
U nás v rodině je to dědičné, moje mamka to zjistila až ve 30letech když si myslela, že umírá na rakovinu, hnali jí na kdejaká vyšetření než přišli na to, že má jen jednu funkční ledvinu a ta druhá zadržuje moč a kolabuje, pamatuji si, že mamka byla jak smrtka ale naštěstí to zvládla, vyzkoušela i léčitele a bylinky a nakonec je ok. Bráchovi hrozila dialýza při každém větší nachlazení, jako dítě byl hroznej mrzáček, pořád nemocnej, ledviny v prd..., astma, atopák no hrůza. Rodina marodů :grinning: :grinning: Dneska s tím žije celkem ok a chlastá jak dán :sweat_smile:
@druidee můj původní gyn to taky neřešil, prej jestli jste ok tak o nic nejde, uvidíte co řeknou na interně. Tam se zhrozila, že mě nehlídají a já pak měnila v půlce těhu doktora a dobře jsem udělala. Věřim, že bude vše ok, s otoky počítám ale snad to zvládnem bez hospitalizace a přirozeně
24. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka mno, taky toho máte hoodně za sebou.. ledviny nejsou žádná sranda. našemu taťkovi vzali první ledvinu ve 30, pak pár let dialýzy a pak komplikace-moc vysoký tlak od té jedinné ledviny, tak musela ven a to taťkův organismus nezvládl.. :frowning2: hele, nemáme stejného bráchu?? :grinning: ten můj taky pije jak dán :grinning: ledviny neledviny. No a první bráška měl dětskou leukemii.. také jsme zažili.. dost.
Na ty otoky se mě ptá každý doktor, zatím mám klid.. Od mala jsem byla omdlívačka s extra nízkým tlakem. Až poslední 2roky to šlo nahoru. a teď, než mi nasadili v těhhu prášky, tak jsem měla 160/120 atd, teď to lítá jak chce, ale je to už celkem v normě až na ten spodní, ten se nechce nechat zkrotit. Dopegyt mi zvyšují a prý to půjde vše nahoru - tlak i medikace. Mám i zvětšená játra (jde to ruku v ruce s těmi ledvinami) a i to je důvod proč na císař. vnitrobřišní tlak na ty orgány a mechanická zátěž, která porod provází. hlavní je, že je mimís v pořádku. tohle dědictví mu nechci předat!
Koliky-prý mě také čekají časem a netěším se. Snad to nenastane teď v těhu právě kvůli tomu tlaku, abysme s mimísem tu bolest zvládli.. Pardon, né koliky, ale prasknutí cystiček u ledvin a že je to stejné jako kolika-prý s tím mám počítat.
Ale v podstatě dodnes jsem neměla žádné omezení :slight_smile: , prášky nic, normal život a jsem ráda :slight_smile: nejsem zastáncem prášků a chemie, vše to vypuklo až teď s tím těhu. Známá mi doporučila čínskou medicínu, tak uvidím po těhu a všem, jak to ledviny zvládají a popř. se tam určitě obrátím-takže mamince léčitel pomohl??
No s tím mudrem přesně-pohoda jahoda, nooo, ten tlak roste, to je blbý...a na interně a nefru se taky pak hrozili, jak to, že tam dávno nejsem :grinning:
Jsem ráda, že se vám tak daří a vše je ok, moc jsi mě, opravdu, povzbudila, že i tak může probíhat těhu v pohodě! doktoři spíš straší a varují.. (radši) Tak přeji ať je těhulkování stále co nejvíc v pohodě!! :slight_smile: a moc tu ledvinku nenakládej, ať stíhá :wink: :grinning:
24. led 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala:slight_smile: termín mám 5.7. Je to moje druhé mimčo:slight_smile: Akorát dnes mě celý den bolelo tak břicho, nepamatuju si že by m u prvního těhotenstv takhle bolelo. Asi je to tím, že ceý den mám aničku, nosím jí a podobně...ale už to není taková pohodička jako to bylo:slight_smile:
24. led 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste se teda rozepsali že mě trvalo než jsem vás dočetla. Na pracáku mě nejvíc vytočilo že bude ty 3 měsíce bude bez peněz a nemám nárok na žádný sociální příspěvěk protože bydlím s našima na jedné adrese. Ten rodičák budu mít na 4 roky, ale od 2 roku asi půjdu na brigádu a od 3 let bych chtěla nastoupit do práce na plný úvazek. Mamka je už v důchodu a do té doby bude i taťka. Nějak to budeme muset zvládnout i s tím málem peněz co budeme mít.

Ještě nemusíme toho moc na mimi nakupovat a mám to všechno po Honzíkovi. Akorát ten kočárek, ale to omrkneme v Brně na výstavě.
Vám kterým mimi upevnilo vztah s manželem gratuluji. U mě to bylo právě naopak. Honzík máme po IUI a exmanžel mě řekl že jsem ho k tomu donutila. Když mě malý 8 měsíců a já jsem s ním ležela v nemocnici tak si exmanžel začal s mojí kamarádkou. Navíc to byla manžel mého bratrance. Vydržela jsem to asi tak rok a pak jsem ho vyhodila. Že přehlížel mě to mě ani tak nevadilo, ale když začal přehlížet Honzíka a přestal se o něho zajímat tak to už jsem teda nevydržela. On si myslel že se na to nepřijde a pokua ano ta že já zůstanu sama a jak mě řekl tlustá kráva. Já jsem mu to všem natřela a to tím že jsem shodila 22 kilo a dloho jsem sama nezůstala. Teď jsem šťasná že mám Martina, který pravý opak exmanžela. tohle mimčo je chtěné a jsem rádi že nám to vyšlo bez toho aniž bychom museli navštěvovat centrum umělého oplodnění. :slight_smile:
25. led 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No tak to je fakt síla s tema doktorama,ale nic nenadeláš...máš pravdu,ledviny nejsou žádná sranda,vím to,protože jsem delala na urologii,tak jsem zažila,když nekdo přišel o ledvinu,zažila jsem koliky/to bych nikomu nepřála,jak ty pacoši u toho trpěj,ženský to třeba přirovnávaj k porodu a mnohdy je to i bolest věčší/.,dialýzy/to byly chudáci lidi/.Jasne ,no pokud máš vysokej tlak,tak jseš automaticky na rizikovým,kámoška tedka taky otehotnela,taky má problémy se srdcem,nejaké arytmie a vysoký tlka ,tak asi taky pojede pak na cisaře.....a když už cisař,tak spinál.....
Ste docela s @myschka hodne popsali o tragediách rodine.....nezávideniahodná situace,ale nik si rodinu nevybere,ani rodičov ne.....Hlavne at máte tehu v pohode,at tlak moc nevyskakuje,at je moč v pohode a otoky skoro žádné,nebo malinkaté...já se práve ty preeklampsie docela bojím,tlak mám zatím dobrý,ale to jsem mela vždy...takže uvidíme,jak tehu bude pokračovat.....
25. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to je fakt strašné být nejaké 3 mesíce bez penez,ale tak rodiče ti pomužou,ne?A jak se řekne všechno zlé je na něco dobré,myslím tým tvýho ex,bylo to s ním hrozné,ale tedka si mužeš oddechnout,našla si spříznenou duši a jseš spokojená,tak to má být.... :slight_smile: :slight_smile: a ješte k tomu,když se poštestí miminko,tak není nic víc,co si mužeš přát,hlavne at je vše v pořádku...... :slight_smile:
25. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek