• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight všechno má své výhody i nevýhody .... až bude mološek chodit tak si myslím, že je lepší kombinéza ... netáhne na záda .... ale do kočárku si myslím, že je to jedno
9. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne tak me to jen tak napadlo jestli je lepsi tohle nebo tamto jsem rada ze clovek poradi jinak se chci zeptat uz jsem to resila tasmailou reknou vam na velkym utz co cekate nebbo ne ??
9. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 aha, to je škoda..
9. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Pokud bude prcek dobře natočený , tak Ti to řeknou . Mi to řekli. Až si lehneš, tak jim zrovna řekni , že by si to chtěla vědět a že chceš třeba i tu 3D fotečku .... aby měli na to čas. Mi chtěli 3D dělat , ale nebyla by hezká , tak snad v pondělí si ji přinesu :wink: Tak se neboj a zeptej se .... jo ptala si se toho svýho doktora na ten gel? Nebo si to nechala už tak?
9. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka uz jsem to nechala souhlasila jsem s tebou co si napsala :slight_smile: :slight_smile: jinak kolik za to platis ???
9. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já za to nic neplatila dostala jsem žádanku u mého doktora. Platila jsem jen za ten první ultrazvuk a za vyšetření krve 1400,- Ale ani za fotečku nic neplatím :slight_smile:
9. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight s tím nerezem svatá pravda. mám konvici a chlebník dřevo/nerez a je to za trest. ale lednici jsem si vydupala nerezovou-matnou a na to nedám dopustit :slight_smile:
9. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je dobry jsem zvedava jestli se malej ukaze jestli jo tak budu mit nejvetsi radost uz se tam tesim
9. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po obídku. byly ovocné knedlíky, polité ovo jogurtem a cukrem, takže mám cukru na týden zásoby :grinning:

Holky, asi jsem hrozná :frowning2: , ale začínám být už pomalu, ale jistě vydeptaná tou akční povahou našeho miláčka u mě v bříšku :sweat_smile: je to už dost často hodně nepříjemné a člověk nemá chvíli klidu :fearful: :sweat_smile:
9. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jj taky se těším na pondělí .... snad nám to vše dopadne dobře :wink:
9. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mi včera kopala do močového měchýře a moc příjemný to tedy nebylo ... chvílemi jsem si myslela , že si i cvrknu :grinning:
9. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka doufam ze jo byla bych rada :slight_smile: :slight_smile: s tim kopanim mas pravdu taky jsem dostala par spatnych kopacek a nevim nevim jako ustala jsem to ale bejt to vetsi tak mam mokry kalhoty :grinning:
9. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem zpět z obídku v práci :slight_smile: a v rámci něj jsem miminku pořídila mexickou bulu, tak si může poslouchat... jsem zvědavá, jak to bude fungovat. Jinak co se pohybů miminka týče - já zatím nic moc necítím, jenom občas takový to "bublinkování", takže i když Vy se už na to zlobíte, já bych je chtěla cítit - alespoň víte, že je miminko v pořádku!!! Já si musím počkat do pondělí na ultrazvuk..
9. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: jj, mají sílu prckove.. :sweat_smile: no, příjemné to fakt není. ten můj v bříšku buší do všech stran a vší silou, občas se tam protáhne co může... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf :fearful: :sweat_smile:
9. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 ahoj, také jsem nad mexickou bolou přemýšlela. můj mi ji chce pořídit k narozeninkám.. ale uvidíme. dá se to cinkání slyšet normálně? je to příjemný zvuk?? já se na mimi vůbec nezlobím, ale už jsem vydeptaná :grinning: :grinning: :sweat_smile:
9. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky, tak bola je záležitost pěkně drahá (599,- :confused: ) ale nekup to!
Zvuk - já nejdřív myslela, že j to něco jako rolničky o Vánocích, ale je to trochu jiný zvuk - strašne jemný, myslela jsem, že když půjdu po chodbě v práci, tak to každý bude slyšet už z 20 metrů že jdu, ale to vůbec.
Je to takový jemný cvrlikání, nevím, k čemu bych to přiorvnala...něco jako ty nejjemnější tóny na xylofonu (takový hudobní nástroj co jsme měli jako děti..aspoň myslím, že se to tak jmenuje)
9. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 jj, takže příjemná záležitost, říkáš? :slight_smile: jj. kdysi jsem ji viděla za 399,- ale s poštovným stejně to vyjde na 4sta.. no zapřemýšlím... a děkuju za recenzi :wink:
9. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo příjemná, pro maminku málo slyšitelná (pokud vezmeš do ruky a zatrepeš, tak to slyšet silněji, jinak to jen tak "šustí") . 399 je dobrá cena - hlavně když v tom e-shope pořídíš i něco jiného a poštovné holt "podělíš" :grinning:
9. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka máš pravdu že je lepší kombinéze, ale když už je pak bez plenky tak aspoň pro mě jsou lepší oteplováky. Honzík když má kombinézu tak je to docela dřina než ho rozepnu a dám vyčůrat. :grinning:

Byla jsem dopoledne u kamarádky a dala mě pro Honzíka plnou tašku oblečeního tak to musím přebrat a uvidíme co vyberu. Jinak dnes jedeme ve 16. hod k zubařce a preventivní prohlídky všichni tři. Jsme jak nějací VIP pacienti bere nás až po ordinační době. Je to naše známá tak aby měla na nás dost času. :grinning: i na pokec
9. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak návštěva u zubařky dopadla dobře. Kaz žádný a razítko v průkazce je. Další návštěva až po šestinedělí. :grinning: Honzík taky v pohodě z zvládnul.
9. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahojky , tak to je fajn, že zubař dopadl dobře ... mi také bez kazu jsem ráda :slight_smile:
Taky mě potěšilo , že mám sem tam i pravdu ... i když tady spíš tipuju :slight_smile:
9. bře 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak si vás jdu dočíst, teda já mám dneska náladu...bych všechny chlapy nejradši roztrhla.. :angry: :slight_smile: tohle jsem narazila na netu, tak snad se bude foto líbit i vám.. :wink:
9. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to se tak někdy stává :grinning:
10. bře 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné a dobré ráno :sweat_smile: u nás počasí teda nic moc
10. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,mě zase vzbudil nějakej zloděj co mi řádil ve snu,tak už jsem pak ani radši spát nešla. Radši jsem si tady trošku uklidila. Půjdu uvařit špagety s omáčkou,umýt nádobí,včera jsem se na to vyprdla :slight_smile: a pak lehárko. Zítra udělám rizoto i na sobotu,jedeme na ten veletrh,tak ať tady je něco k jídlu až se vrátíme...

Včera jsme byli u manželových prarodičů,měli svátek a narozky a jak jsme tam tak seděli v tom obýváku a děda chtěl přeřvát televizi,tak se mohl prďolka v bříšku zvencnout. Jakmile se telka vypnula a děda taky ztlumil,tak byl klid a asi usnul,protože jsem ho cítila až večer v posteli.
Koupila jsem si ten stetoskop a posloucháme. Srdíčko většinou moc slyšet nejde,to musí být fakt štěstí,je to dost slabě a jen na chvilku,protože když se pohne a zavrtí,tak je hned jinde. Ale většinou se do toho zrovna strefí nožičkou tak to jen zaduní. :grinning: Ale jinak jde krásně slyšet,jakse tam vrtí a tak...
Dneska odpo se asi jedeme mrknout na auto,tak jsem zvědavá...

No nic,jdu se nabaštit,mám hroznej hlad. :slight_smile:
@druidee fotka krásná...
10. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak u nás už dnes sluníčko taky nesvítí :frowning2: už bych potřebovala jaro. Já si uvařila včera večer, špalíčky s uženým a se zelím, abych dnes dopolko nic moc nemusela, odpo jdu do práce, tak aby to záda do večera vydrželi :grinning: večer ta naše něžná princezna taťku pěkně nakopala, to se snad ještě nestalo, že by to bylo tolik cítit přes bříško, začíná mít pořádnou sílu :slight_smile:
@druidee to je krásné :slight_smile:
10. bře 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
u nás taky slunce zalezlo,v noci pršelo,teď taky krápe.Ale zase je teplo,tak se toho jara snad už brzo dočkáme.Dokonce jsem šla do školky v jarních botách i bundě,tak to bude už asi fakt dobrý:slight_smile:.
Chystám se na další fázi úklidu-chci vyklidit skříně a zjistit,kolik je tam místa,jestli budeme nebo nebudeme potřebovat hned kupovat skříňku pro mimíse na oblečky.A taky bych ráda třídila další oblečky po Šímovi,ale to asi zase jindy,musím na etapy,nějak mě to zmáhá,jsem si odvykla něco pořádně dělat:slight_smile:.Ale vůbec se mi do toho nechce,nejradši bych sebou plácla na gauč,páč mě v noci kopalo jedno dítko do břicha zevnitř a druhý si na mě občas položilo ruku nebo nebo,neb spalo u mě v posteli...:slight_smile:A ráno budíček před šestou :angry: .No,dospím to kdyžtak po obědě,než půjdu pro příšerku do školky.
Malá už začíná kopat víc,i když to pořád je slabota oproti Šímovi.Je tam asi znát ta placenta na přední stěně,která působí jako airbag,ale i tak se občas leknu:slight_smile:
10. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , u nás také oblačno , poprchá a teplo nic moc. Ráno dokonce sněžilo :astonished: . Kopce jsou zasněžené. Dneska jedu na kontrolu , tak jsem zvědavá jak dopadnu. Vidím to tak ,že se vrátím zase až k večeru. Musím si jít koupit ještě nějaké spodní prádlo, nějak se mi začíná rozjíždět podvozek :frowning2: tak to chce větší číslo :unamused:
10. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem maminkám:slight_smile: tad yje taky pěkně hnusně... :unamused:
10. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem se zaregistrovala na tom DM a přišla mi ta slevová knížečka ... nevím jaké mají v DM ceny , jestli se to vyplatí. Podle těch slev mi příjde, že je to lepší koupit někde v akci v obchoďáku :confused:
10. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek