• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka jak co..něco se fakt vyplatí a na něco je lepší si počkat asi jinde.Ale,když něco potřebuješ poměrně nutně,tak se každá sebemenší sleva hodí,když zrovna není akce jinde.
Tak jsem skutečně začala vyklízet skříně a zatím jsem mírná,nevyhazuju toho moc,ale stejně už mám asi dvě poličky volný,tak možná ani nebude zatím skříňka potřeba,stejně nevím,kam bychom ji dali...
10. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jak co a jak kdy... slevy na plínky tam mají třeba jen na ty malé balíky, takže když jsem pak koukala kolik stojí velký balík v obchoďáku, vyšlo to nastejno... každopádně pro mě je příjemný, že to mám za rohem a nemusím letět do obchoďáku, když třeba něco dojde, nebo nebude zrovna akce :grinning: zas to není špatný, hodně ženskejch si chválí jejich kosmetiku, je fakt, že jsem si koupila na strie ten jejich krém, že ho zkusím a miluju jo i na ruce a je skvělej, nepne mě po něm nic, po olejíčku mě pořád břicho pnulo, DMko se hodně snaží ty maminy tak nějak předcházet, zas tam jdu radši než do rossmanna.
10. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jo s tím tříděním věcí to tak nesnáším... :grinning: Dneska se do DM mrknu. Je to hned u hypošky , tak porovnám ceny :grinning: :grinning: :grinning: No nic už musím vyrazit abych to stihla ... měj se hezky :wink:
10. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tož Valašsko hlásí sníh :confounded: no aspoň jsem spala jak špalek a dokonce jsem zaspala i prckovo řádění, když vstávalo s tatínkem :slight_smile: vůbec nic se mi nechce, tak jsem jen prohlídla novinky na laclíkovi po dlouhé době no a už tam mám rezervaci :grinning:
10. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka některé věci je lepší koupit v obchoďáku. Já kupuji pro malého tu jejich kosmetiku a jsme s ní spokojení. Není tak drahá a ty vlhké ubrousky jsou taky dobré. :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes měli zeleninovou polévku a opět ovocné knedlíky. Miminečko tam cvičí, jakoby se tam pralo klubko koťat, moje vydeptané rozpoložení pokračuje :frowning2: takové šlupy, co umí... i přítel se lekl (samozřejmě dostal do dlaně jen jednu šlupu :rolling_eyes: a pak mimi poznalo, že to není moje ruka, tak najednou andílek :angry: :slight_smile: ...) taky už jsem si to natřásající se a nadskakující a škubající se bříško natočila.. Největší zákeřáky dostanu, když si dám u oběda nohu přes nohu... asi mě to chce mimís odnaučit :sweat_smile:
10. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já mám dneska z těch pohybů taky divný pocit. Asi mi někdo skáče po močovém měchýři. Dneska tolik nekopou, spíš se vrtí a je to docela nepříjemné :frowning2:.
10. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak místo pondelí ,jsem na test na cukr šla už dneš,u nás není potřeba se objednat dopředu a abych to mela čím dřív za sebou a musím říct,že to hrozný teda vubec není,ten nápoj asi 300 ml,co jsem musela vypít,chutnal jak přeslazenej sprite a vubec mi po nem nebylo špatne....hnedka ,když jsem tam přišla,tak me nabrali krev a pul hodku čekali na výsledek s tím,či mužou v testu pokračovat,poté jsem mela vypít za 5-10 minut ten nápoj a pak za hodinu a za další hodinu me nabrali krev...dalo se to zvládnout,ale když jsem odtamtud odcházela,tak jsem mela v tašce snídani a pití a konečne jsme se mohla nadlábnout a napít....tedka doufám,že výsledky budou ok a že nebudu mít cukrovku,to by me při té mé lásce k sladkýmu,asi zabilo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a kdy ti řeknou výsledky?? Já myslela že hned... Já jdu za měsíc,teď mi ještě nechtěla dát žádanku,že až tak kolem 25tt.. Se máš,že to máš za sebou,sprite já moc ráda :slight_smile:
10. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já někde slyšela,že pokud není v rodině cukrovkář,tak je malá pravděpodobnost,že by se těhotenská ukázala... Ale nevím co je na tom pravdy...
10. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jj, asi mají miminka taky blbou náladu z počasí :wink: jinak si to vysvětlit neumím. dnes jsem dostala za pohlazení bříška takové pecky od miminka netykavky, že jsem z toho byla až špatná :frowning2: jj, věřím, znám to- je to hodně nepříjemné-pokaždé když kopkaj nebo šťourají do močáku a dozadu jakoby do střev a tam... :confounded: ...ale buďme optimisté! bude hůř! :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, tak to jsi holka šikovná že jsi to zvládla a díky za povzbuzení, že to není zas takový blivajz :grinning: moje Dr.mi říkala, že na cukr půjdu nejdřívě ve 24tt (tož oni to dělají fakt každý Dr.podle sebe :sweat_smile: )
@misi.21 ahoj, teď čtu, že Ty půjdeš také až později :slight_smile:
10. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo,říkala mi kolem 25tt a jelikož ve 25tt jdu do poradny,takže půjdu možná ve 26tt. Já doufám že se mi to vyhne,ikdyž mě by to zase tak moc nevadilo,nejíst sladký,mě by spíš zabilo,kdyby mi zakázali slaný :slight_smile:
10. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to máme stejné :grinning: bez chipsů taky nepřežiju :grinning: :grinning: i když teď mi nedělá problém stláskat k nim 2 velikánské zákusky... :sweat_smile:
10. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a já si pořát říkám,že bych chipsy jíst neměla,aspoň v těhotenství ne,ale je to silnější než já. Aspoň vím že nejsem sama. :slight_smile: Já si taky zákusky nebo čokoládu ráda dám,ale přežila bych bez toho... Ale stejně si myslím,že když jíš v těhu všechno na co máš chuť,tak je pak mimi takové odolnější,hned se ze všeho neosype a tak... Uvidíme jestli to tak bude i v prax
10. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já si také myslím to samé :slight_smile:. nějaké omezování pouze na zeleninu a ovoce atd neberu vážně. nojo, já bych neměla ani kofolu, ale kolikrát je to jedinné, co mi spraví žaludek :slight_smile: jen ze začátku jsem si chipsy dělala doma-usmažila brambory na tenounké plátky, jakože bez Éček :grinning: , ale teď jím kupované (protože nejen tam jsou EEEčka :grinning: )
10. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mě taky v těhu hrozně chutná kola a kofola a vůbec vše smažené a nezdravé. Ale zase když se nebaštím,tak jsem spokojená... :slight_smile: A jsem mnohem příjemnější,než kdybych jedla jen to zdravé...
10. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: já také..po jídle jsem hned klidnější :grinning: a hranolky byly u nás obden v 3.a 4.měsíci :grinning: :grinning:
10. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak zitra nam konecne vrcholi baleni zitra musi byt vsechno zbaleny a v sobotu v 9 rano uz jedeeeem a tu dlouhou dobu tu nebudu to nepreziju ale aspon budu mit rychle vsecho vybaleny a nez se urco nadeju tak jsem zpatky co vy co jste dneska delali ???
10. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 To jsi dobrá, jak jsi cukr zvládla. Já se tam tedy rozhodně nepohrnu....Ještě mi to ani nenadhodil. V rodině nikdo cukrovku nemá....Nevím, co bych si počala, nejíst sladký!!!
10. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 třeba me ty výsledky by neřekli,že to posílaj rovnou gyndařoj a tam pojedu za 4 týdny...takže pokud by byly špatný,tak dovtedy by me určo dal vědet muj gyndař....a třeba moje kámoška mela tehotenskou cukrovku a v rodine to nikdo nemel,ale iba držela dietu a další kámoška skončila až tak,že si píchala inzulín a v rodine to taky nikdy nemeli,ale když porodila,tak všechno šlo do normálu a už ani dietu nemusí držet...jenom to tehotenstvo ji to všechno rozhodilo....
@werty ten test se zvládnout dá,ale jak píšeš,kdybych taky nemohla sladký,tak to nevím,jak bych přežila.....no mne to nadhodil gyndař včera,že už se mužu stavit na test a já to pojala,že hnedka,nebudu to zbytečne odkládat,aspon to mám za sebou....
10. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak jsem už doma ze špitálu, ko dopadla dobře, ale já jsem úplně ko z té cesty a z obchodů. Jsem úplně ubloncaná :unamused: Byla jsem v DM a koupila tam o 50kč levněji lowelu na praní a pak jsem si tam ještě koupila tu jejich kosmetiku na strie a olejíček jak na pupíček , tak prdelíček :grinning: Jdu si udělat slabý nesko nebo hodím kožu :angry:
10. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka @micka1 jj tak v dm jsem koupila prášek na praní pro mimíse a jejich krém o olej a pak olej na masáž hráze :slight_smile: plíny tam mají drahý i po odpočtu slevy.
10. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky ... já na test cukru ještě nejsem ani objednaná ... prý se o tom budeme bavit až za 14 dní co jdu zase na ko. U nás to berou přímo na gyndě. Tak je to fajn, že nemusím trajdat jinde :sweat_smile:
10. bře 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Břicho by se nemělo hladit .... říkala švagrová ... tak možná proto Tě tak kopká ... nelíbí se mu to :wink:
10. bře 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ???? břicho se nemá hladit??? vážně
Mě přišlo, že jim to dělá dobře. :slight_smile:
10. bře 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Tak švagrová je porodní asistentka a vím že když druhá švagrová čekala malýho , tak si hladila břicho a ona jí říkala, že se to nemá.
10. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no nevím, nám naopak říkali na kurzu, že hladit hodně a mluvit k bříšku :unamused: já si hladila bříško celé těhu s Adu a mám doma mazlíčka :dizzy_face: příjde mi to takové přirozené, až se narodí taky jí budu hladit a muckat
10. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o nezdravém jidle mi nemluvte :sweat_smile: :sweat_smile: já dneska obědvala u mekáče :sweat_smile: a k večeři sem si právě objednala čínu :grinning:
10. bře 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to já jsem si tedka dopřála a dala si študenskou pečet....jsem mela na ni velikou chuť..... :grinning:
10. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek