• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
10. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka 100 lidí 100 názorů .... to samý i u doktorů , každý má na to jiný pohled. Já jen napsala co jsem slyšela. :wink:
10. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jasný :wink: jen mě to překvapilo. No já každopádně hladim a domlouvám jí :wink: :slight_smile:
10. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda ty chlapi se snad už rodí se syndromem - jedním uchem dovnitř, druhým ven :angry: Teď večer mě Máťa tak vytočil - venku běhal pomalu pod auta, neposlouchal ani omylem, házel po mě všechno možný, nepomáhalo na prdel, nic. V baráku na chodbě už jsem to nevydržela, popadla ho za bundu, hodila do výtahu, řval ještě víc, tak dostal výprask. Ještě teď mě bolí ruka. Lízátko zakázáno, řev maximální, že jsem myslela, že na nás budou sousedi za chvíli zvonit. Vytočil mě úplně k nepříčetnosti, ale na druhou stranu mě ten výprask pěkně mrzí. Ale co dělat, když s ním nehne absolutně nic....... :angry: Druhý prďola si občas užije pěkných nervů od maminky....... :unamused:
10. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: období vzdoru je mazec :grinning: přesně si to pamatuju, nebyl den aby mi neruply nervy :sweat_smile: a pak příjde cca ve 3,5 letech "malá puberta" a pak puberta :grinning: to jsou vyhlídky co?? :grinning:
10. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po půl hodině už řádí zase jako předtím, jako by se nic nestalo. Prostě splachovací. Ale jakmile přijde tatínek domů, hned mu hlásí jak zlobil a dostal na zadek a má z toho bžundu.....Nejlepší je, jak každej říkal - počkej, ve 3letech to skončí a bude s ním řeč :grinning: :grinning: Ona s ním řeč je, když jdu na něj po dobrým - to mi snese modrý z nebe. Ale vždycky to nejde. No, kluci mají pubertu pozdějc, tak tím se trochu uklidňuju :grinning: :grinning: Jestli je po 3,5 letech malá puberta, co je potom tohle??!! Měla jsem pocit, že obdobím vzdoru už jsme si prošli a nebylo to tak strašný :grinning:
10. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: hele u nás je období provokace :grinning: 20x já napomeneme pak jeden z nás vystartuje a pleskne jí a ona hodí držku ala Héérečka a : Mě to stejně nebolí!! :rolling_eyes: :angry: :angry: to bych jí zabila, nebo: "stejně tě neposlechnu" a když jí něco za trest zakážeš tak brečí a trucuje na schodech do patra a tam naříká: nikdo mě nemá rád :frowning2: :cry:
10. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak je zase milionová a je s ní řeč :slight_smile:
10. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: no já si s bříškem povídám a hladím a od doby co kope tak hodně :slight_smile: příjde mi to docela přirozené, ale kdo ví.. vůbec by mě nenapadlo, že by se to nemělo :wink: Jo, pořídila jsem první žirafu :sweat_smile: v Kiku.

Dneska jsme byli plavat, tak mi to trochu zvedlo náladu i když mrně kopalo i při plavání, až teď před hodinou už asi samou nezbedou usnulo a nabírá síly na další várku, kdy mi dá pořádný čočky... :sweat_smile: :sweat_smile: pak jsem si dala s chutí hranolky s tatarkou a teď jdu ještě něco dobrého najít..

10. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - jo taky už jednou prohlásil tak potichu, jako sám pro sebe - " už žase na me kžičí" :unamused: Tak to mě nejdřív docela pobavilo, pak zamrzelo. Někdy má den, že je milionovej, jindy je na zabití - no, lepší už to asi nebude - počítám tak 15let........
10. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel dorazil domů, chce si zabrat PC, tak se tu mějte, jdu se uklidnit do teploučký vany :grinning: Zítra ahoooj
10. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky jsem někde četla, že by se to nemělo, že to snad prý vyvolává kontrakce, ale pak tak přemýšlím nad tím, co dělám, když si mažu bříško? :grinning: :grinning: :grinning: prý se má na bříško jen položit ruka, miminko cítí teplo a to prý stačí. Já když na mrňousku mluvím, tak ji taky vždycky hladím, nebo když mě kopne, tak aby věděla, že o ní vím, ani si nějak neumím představit, že bych to nedělala. Zajímavé téma :slight_smile:

já si pamatuju na sebe, jak jsem se vždycky nafoukla, vzala jsem svýho stoletýho nejoblíbenějšího plyšáka Štípáka(opravdu odůvodněnej název:slight_smile:, řekla jsem, že se jdu vybrečet a skoro pokaždý jsem se pak nacápla na schodech a řvala jak tur :grinning:
Mám trochu obavy, že tyhle situace mě přivedou k šílenství :sweat_smile:

Tak jsem doma z práce konečně a jdu si lehnout, jsem polomrtvá, zítra na kafíčko s kamarádkou, to se moooc těším.
10. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka je to vážně zajímavé, vůbec by mě to nenapadlo.. no právě, už když si člověk každý den to bříško maže :slight_smile:

Valím také spát, mimís opět začal s protahováním a asi vstává-hodinový šlofíček stačil....???? :confused: :sweat_smile: koupila jsem si dnes Gravimilk, tak to tu pocucávám na dobrou noc.
10. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @msevy :grinning: mě jednou máma za trest zamkla do komory (kde byla tma) a než si uvědomila, že je otevřené víko do vodárny/sklepa.... tak už jsem tam zhrncovala kamenné schody :sweat_smile: :grinning: . No účinek to mělo-pamatuju si to dodnes a to už je dobrých 25let :grinning: :grinning:
10. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka No to mi říkala i ta švagrová a sestřička v ordinaci mi povídala , že v jakémsi období by se to bříško a prsa ani mazat neměly.... ale teď jsem přešla do špitálu , tak už se setřičkou nejsem v kontaktu abych se jí poptala v kterém období. :fearful:
10. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak tím se to vysvětluje, stejně to jsou zvláštní věci, na co všechno lidi už nepřišli :slight_smile:
@druidee a jaký to je? To mlíko? Já si každej den musím dát kakao, že bych ho vyměnila? :grinning:
Pane bože, tak to muselo mít svůj účinek, je hrozný, jak jsou někdy rodiče už zoufalí, já se nechci vidět :grinning:
10. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dej mi pak vědět, jak ti vyhovuje kosmetika na strie, sice nevím jaký bude výsledek, ale mám ji moc ráda
10. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že naši jsou klidasové, jako pamatuji si, že ve škole jsem sem tam na zadek dostala-třeba když jsem si přepsala znánky v žákovský :grinning: ale jinak si nepamatuji, třeba mi příjde hrozný takový to sprchování studenou vodou když děti řvou.Já teda křičim ale snažim se vyhýbat fyzickým trestům( plesknutí přes zadek tím nemyslím :wink: ) a takovému tomu psychickému teroru co občas vídam třeba na hřišti- kdy ženská klidně řekne tříletému dítěti: zlobíš, nemám tě ráda :rolling_eyes: :angry: to jako nechápu. Já se snažím vyjít s Aduš po dobrém, vysvětlit atd, u nás se posílá na chodbu a smí se vrátit až když se uklidní, omluví podle toho co provedla. Musim teda říct, že jsem měla období když měla období vzdoru kdy jsem teda každej večer plakala, že jsem hrozná matka a že nezvládám :sweat_smile: :grinning:
10. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rááno :slight_smile: tak jak jste se vyspali? Jestli vám někomu svítí sluníčko, tak ho koukejte poslat i k nám. Já se ještě válím v pelíšku a nadávám jaká tady je zima, brrr :angry:
11. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréé ráno to se někdo má
@dpetulinka my strašíme od půl 7 a sluníčko začíná sem tam vykukovat ale moc se mu nechce zatím
11. bře 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no musím si to užít, myslím, že to budou moje poslední válecí dny na několik dalších možná i desítek let :grinning:
11. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Ahojky , víš já se mažu vším možným co je za dobrou cenu :grinning: taky jsem se ptala švagrové , jestli má smysl kupovat tu kosmetiku na strie za 300,- Kč 150ml .... což mám vypatlané hned a ona mi na to řekla že stačí jen pořádně promazávat tělovým mlíkem 2- 3x za den. To mi potvrdily i ostatní švagrové co už odrodily. Nemají strie. Prý kdo maže ten jede :grinning: :grinning: :grinning: Tak tchýně dělá avon, tak jsem si tam nabrala tělový mlíčka po 39,-Kč 250ml. Mažu se tím.
11. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka si piš :zipper_mouth: pak skákání kolem dítek a hned poté mazat do práce :frowning2:
11. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , tak u nás pod mrakem , ale teplo.... takže sluni neposílám. Dneska mi má přijít na čištění plynového kotle... jinak v plánu nemám nic. Asi zítra taky razíme do Brna ...

@zup Díky za balíček :wink: už se těším a lůžovou :sweat_smile:
11. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojky :slight_smile: jj mazat mazat mazat a hodně céčka :slight_smile:
já teda používam ten Elastiq na strie ten stojí asi 160Kč amám teda už 3 :zipper_mouth: a to mažu jen 1x večer po koupání víc se nedonutím :zipper_mouth:

vložila jsem nějaké nové hadříky na holčičky, i když tady asi moc neuspěju, těch úplně mrněcích je tam málo no :zipper_mouth:, většinu neutrálního jsem si nechala
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=482688
11. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak dobrý, to mě uklidnilo, já si totiž myslím, že kdo k tomu má předpoklady, tak prostě třeba stejně popraská, ať maže nebo ne, beru to jako prevenci a snad kdyžtak aspoň možnost zmírnění, ale nevěřím tomu, že vyváznu bez trhlinky :grinning: kamarádka mazala nějakýmá zázrakama z lékárny, v součtu tam za těhotenství nechala majlant a stejně popraskala, tak tomu se chci vyhnout. Takže mažu pro dobrej pocit, nejdřív jsem vypotřebovala všechny tělový mlíka a teď jedu ten babylove a už nic jinýho nekupuju.
11. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dnes jak lemra nic se mi nechce :frowning2: ale uvažuju že sjedeme do vedlejíšho města mám tam dr. tak pokud tam bude tak pro razítko do průkajdy
11. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to by byl mazec kdyby to podle ultrazvuku vypadalo nějak a pak to bylo něco jiného chi chi .... bavila jsem se o tom se švagrovou a říkala, že za její éru se to stalo asi 5x .... na sonu , že jim řekl že to bude holka a na apríla se jim narodil kluk... prý tomu rodiče nechtěli věřit a mysleli si , že si delá APRÍL :grinning: Musela jim prý to dítě ukázat jinak nevěřili .... prý si původně přáli kluka a pak se smířili s holkou a nakone to byl kluk a oni měli vše lůžové :grinning: To je maso .... :sweat_smile:
11. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup joo jo... to je přesně ono
11. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se zobrazujou komentáře nějak hrozně dlouho :grinning:
@hradilenka tak to neslyším poprvé :slight_smile: až si říkám, že jsem si neměla nechat říct, co to bude, protože nákupům v růžové se prostě nevyhnu a pak budu koukat :grinning:
@zup to já se přemlouvám už asi týden a pořád to nevypadá, že půjdu, ještě asi počkám až budeme bydlet ve městě.
11. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek