• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup to si tam měla dát dřív než si mi posílala ten balík :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem přijele z nákupů a když manžel viděl co jsem koupila a že mi zase přišel balík s hadrama , tak mi zakázal už něco kupovat :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš pošťák už tady na mě čučí jak kdybych byla si prdlá .... obden mi vozí balíky .... :grinning: :grinning: :grinning: navíc se ještě známe.... já se snažím vše objednat najednou , ale každý to pošle jinak a pošta to taky pokaždé dodá jinak , tak je tady skoro každej den :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo nestíhám :grinning: přes den s malou to nejde páč se ty fotky musí zmenšit a než to tam nahraju a popíšu, navíc to fakt s Nikčou nejde ona je hrozná kramářka a všechny ty oblečky přehrabuje a vyhazuje :zipper_mouth: takže to dělám po večer a za ty 2 hod stihnu dát tak max 15 inzerátů :zipper_mouth:
tak třeba příští měsíc kdyby se ti nebo ostatním něco líbilo :slight_smile:
11. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele náš pošťák mě už taky zná tak se vždycky ptá kdo slaví :grinning:DD tak říkám, nikdo jen se blíží zima, jaro :grinning: budou vánoce, narozky malé :grinning: já jsem už tááák líná lítat po obchodech a hrabat se v tom, že si to fakt raděj vyberu přes net :zipper_mouth:
11. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já bych kupovala furt , ale nejsem ten tabulkový typ ... tak už zase nevím kolik jsem čeho objednala :grinning:
11. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jako add strie u NIky jsem se taky mazala každý den, a popraskala jsem asiv 38 jsem zuřila jak dlouho nic a na konci se to posr... :frowning2:(((, ale byli to jen 2 maličké trhlinky v podbříšku, ovšem jak břuch splaskl tak z toho byli jizvy jak kráva :frowning2: naštěstí jen dole, takže se to schová no
11. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky bych kupovala ale není nějak za co :zipper_mouth:
11. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tak jdu zbalit něco na cestu a asi vyjedem, snad to zvládnem bez kočáru fakt se mi s ním nechce tahat :zipper_mouth:
11. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup z toho mám taky strach z těch jizev.... musíme mazat a mazat .... musíš víckrát za den... aby to mělo ten efekt.
Já kupuju vše na netu z bazaru ... nemám ani jednu věc novou na oblečení .... až si říkám chudák malá ... :unamused:
11. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup kam jdete?
11. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - tak s tím pláčem jsme na tom stejně. Taky se mi stalo, že dostal ode mě na zadek, nas...... jsem byla tak strašně, že jsem se musela jít uklidnit do jinýho pokoje. Pak když spinkal v postýlce a vypadal jak andílek, tak jsem seděla u postýlky a brečela, že to nezvládám, co z něj vyroste, jak mě ten výprask mrzí apod :grinning: :grinning: Je fakt, že když už vůbec nic nezabírá - ani na zadek, ani zavřít do jiný místnosti, aby se uklidnil (studenou sprchu jsem nikdy nechtěla používat a nikdy jsem jí taky nepoužila, i když jí spoustu maminek doporučovalo, že je pak klid - na to nemám), tak už mi taky ulítlo, že ho nechci, když takhle zlobí. A kdybys viděla ten obrat - v tu chvíli dostal strach a byl klid. Ale to si uvědomuju, že je to takový psychický vydírání - tak si na tohle dávám pozor. Dneska je jak milius, tak snad máme sluníčkový den :grinning:
11. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopol.letím na poštu pro Brumlu - tak se těším na oblečky, co dorazí :grinning:
11. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - proto UZ úplně na 100% nevěřím. Kamarádovi říkali do posledního měsíce, jak to bude holka, měli růžový kočár, oblečení na holku a necelý měsíc před porodem z toho byl kluk (ten se taky narodil), takže rychle všechno měnili :grinning: :grinning:
11. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no počkej až budeš mít 2 raubíře .... vidím to u švagrové .... má 2 kluky a to je maso .... furt se jen pošťuchují, mlátí jeden na druhýho řve ať mu to nebere .... jak uravaní z řetazu
11. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Jak měnili? To jim vyměnili v krámu kde to nakoupili a nebo spíš dokupovali? :grinning:
11. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - dokud neteče krev, ať se šťouchají :sunglasses: :sunglasses: Ale jakmile už by z toho byl úraz, tak vždycky zasáhnu - když se s někým dohaduje na pískovišti, tak s maminkama sedíme a sledujeme, ale v případě nutnosti zakročíme :sunglasses: To bych se musela pořád nervovat......
11. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - kočár vyměnili v tom obchodě za jinou barvu a oblečení.......to ani nevím. Asi prodali :grinning: Ale prohlásili, že u druhýho už si to říkat nenechají
11. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy To jsou v životě zvraty co? :grinning:
11. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: viď :grinning: Včera jsem byla vytočená na nejvyšší míru, dneska už jsem v klidu a pohodě :sunglasses: Manžel malýmu ráno domlouval - no asi takhle: doma zlobit může, ale venku mě musí poslouchat :grinning: :grinning: Takže jako by mu nic neřekl - vyjde to nastejno........
11. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj to je to podrývání autority :grinning: snad se toho nedožiju :grinning:
11. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,koukám,že jste se bavili na téma strie. Tak z toho já už si hlavu nedělám. Víc jak před dvěma roky jsem vysadila antikoncepci a pak ještě po hormonech jsem postupně přibrala přes deset kilo a popraskala jsem solidně,v podstatě ze dne na den... Takže jestli budu mít o pár jizviček víc mě fakt netrápí... V lázních,jak mi pořát prokrvovali břicho,tak se většina vybělila,ale je jich spousta pořát vidět... Mažu se taky,ale myslím,že to stejně nebude mít žádný účinek,protože když jsem popraskala když jsem přes břicho přibrala pár cenťáků,tak když budu mít takový panděro,tak to stoprocentně nezůstane jen tak... Ale já si kvůli mimi zkusila dost,takže mi jsou nějaký jizvy u pr....! Vdaná jsem :slight_smile: a plavky si můžu koupit s tričkem kdybych se moc styděla,ale mě už je teď tak nějak jedno,co si o mě myslí lidi na koupáku,které neznám a už asi nikdy neuvidím...
11. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak já bych raději mazala ,než to mít ještě horší , je to škoda si mladá , tak proč? A kila můžou jít zase dolů.
11. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no......počkej pár let :grinning: Tajný spiknutí je někdy nevyhnutelný......ale radši o tom nevědět :grinning:
11. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mažu,ale chtěla jsem tím říct,že už to jakoby moc neřeším... A jsem zvědavá jak půjdou ty kila zase dolů,mám v plánu začít po porodu co nejdřív cvičit,tak jsem zvědavá,jaká bude realita :grinning: Jestli večer nepadnu a nebudu ráda že se vůbec hejbu :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Já to doma nesnáším už teď u výchovy psa ... já řeknu nesmíš a můj na to ,ale poď za mnou ty moje prďolko .... to je pak na zabití ... no ale už si to vyzkoušel na vlsatní kůži , mě pes poslechne jeho ne .... :grinning: co chtěl to má :grinning:
11. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - kila jdou dolu samy - můžeš být v klidu. Já měla po 3 měsících míň, než když jsem otěhotněla. A to byl malej zlatej - ale to noční vstávání, stres aby bylo všechno v pořádku - no jde to většinou samo. :grinning:
11. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vařit polívčičku pro to moje zlato a pádíme na poštu pro Brumlu :slight_smile: Tak v poledním klidu zase ahoooj
11. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak mě by cvičení mohlo políbit šos :slight_smile: to zdravotně nedám .... jako fitko mi bude stačit malá si myslím :grinning:
11. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, :sweat_smile: bojím, bojím, že to čeká i nás.... už tak nám nejsou schopni říct pohlaví :grinning: takže vy také zítra do Brna? :slight_smile:
Jinak zdravím holky, tady sluni svítí (ale také to nepřehání) , tak trošku posílám do všech stran :wink: no, jak jsem si vás teď dočítala, tak jsem si při čtení nějak odložila kafe né na stolek, ale těsně vedle, no tak mám po kafi a jdu vysoušet koberec. jen o fous to neschytal externí disk :sweat_smile: no a pak jdu vařit. kuřecí nudličky se žampiony a rýži. tak zatím krásný den :slight_smile:
@dpetulinka jo to gravimilk je docela dobré, myslela jsem, že bude víc vanilkové nebo tak, ale v podstatě z toho mám mnohem lepší pocit než z těhu vitamínů v tabletách :slight_smile:
11. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jo jedeme vezmeme to jedním vrzem i s tou ikeou a ještě chceme sconto nábytek, asko a kdo ví co ještě.
To sis přidělala práce ... musíš být pěkně naštvaná ... káva z koberce moc dobře nejde :grinning:
11. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek