• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka tak naštěsttí mě zůstalo těhu oblečení od minule,ale musela jsem si nechat všechno zúžit páč jsem měla při Honzíkovi nějakých 95 kilo a teď mám 82 takže mě bylo všechno. Něco jsem si nakoupila z druhé ruky.
:grinning:
11. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny a přejji krásný víkend:slight_smile:
12. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme dneska koupili auto a hned ho vyzkoušeli do Brna. Jinak mě ale veletrh zklamal,čekala jsem cestovní postýlky,které jsem tam nevyděla vůbec a kočárky mi přišly všechny stejný... Akorát barevně se lišili,ale korbičky všechny malý. Vybrala jsem si náááádhernou postýlku,jenže stojí 4500 a to se mi moc dát nechce,k tomu ještě madrace,no uvidíme... A taky se nám líbila jídelní židlička,tak prolustruju internet a začnu objednávat... Počasí ale vyšlo nádherně,krásnej výlet...
12. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda je tu někdo? štve mě MM tak potřebuju pokec a nikdo nikde :frowning2:
12. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
já vegetím u našich tak jsem celý den neměla čas nakouknout ale koukám, že tu stejně bylo mrtvo.
Holky já jsem mrzutá pač mě hrozně bolí podbříšek, dneska po krátké procházce mi tak tvrdlo břicho, že sem fakt byla vyděšená :confused: jiné ženské ani neví, že jsou těhotné a já od začátku něco a teď abych se bála, že začnu rodit :rolling_eyes:
@zup jen si postěžuj :wink:
12. bře 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem
@misi.21 jé tak gratuluju k autíčku :slight_smile: s tím veletrhem jak tak koukám, asi do té prahy ani nepojedu a už dokoupíme, co je potřeba u nás nebo na internetu.
@zup copak se děje? :confounded:
@myschka odpočívat! je to protivný, snad to přejde, mě tvrdne břicho vždycky, jak si lehnu na záda a natáhnu nohy, to je hrozně hnusný, najednou to strašně pne a břicho, jak kámen :unamused: já se fakt těším až ta mrňka bude na světě, mě na těhotenství nic moc krásnýho, krom kopání nepřijde. Pořád mi něco je, něco mě bolí, jsem nemožná :grinning:

My jsme včera byli pro gauč, v ikee a asku a máme prakticky všechno, co jsme potřebovali, nábytek do obýváku, skříň do ložnice, gauč, zrcadlo, stolek, milion doplňků, paráda, jsem nadšená, jen si kluci užili, když tahali postel a gauč do pátýho patra. Zítra se to smontuje a příští týden se vymaluje, jen obývák, jinak tam zatím necháme bílou. Mám toho ale za celej den plný kecky, ale bude to teď fajn už si tam budu jezdit uklízet a trochu si to užívat, z toho mám radost, už se tam cítím trochu líp než na začátku, myslím, že až to zařídíme, bude to fajn.
13. bře 2011 v 01:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já byla tak utahaná, že jsem šla v devět spát a už jsem samozřejmě vzhůru a nemůžu usnout.
13. bře 2011 v 01:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, sluníčko svítí, ptáci zpívají :grinning: a já mám hlad, takže se jdu honem nadnídat
13. bře 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnej slunečnej víkend...jeee tady se zařizuje,nakupuje,maluje,to je supr,ja už bych taky,ale my na to máme ješte trošku čas......tak pokud ten veletrh byl špatnej,tak do Prahy asi taky nepojedu.....me by hlavne vadilo tá fura lidí.....
13. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, koukám, že veletrh je rok od roku horší. Už vloni tam bylo strašně málo prodejců s kočárkama a doplňkama, spíš to jsou stánky s kurzama a kluby pro mimča apod. Taky asi tady v Praze nepůjdu. Hraček máme až až, vlastně potřebuju jenom pár oblečků pro prďolku na léto, jinak jsme snad vybavení od Matýska :grinning: Tak včera jsme si v bytečku konečně rozměřili jak by se nám líbila kuchyň a hned večer v Jak se staví sen řešili úplně stejný problém - jak do malý místnosti nacpat kuchyň, jídelnu a obývák :slight_smile: Takže jsem po shlédnutí dílu všechno překopala a vypadá to fakt líp :grinning: Dneska se jedeme podívat na podlahy, sedačky, zadat návrhy kuchyně, jídelní stůl apod. No, aspoň se začalo něco hejbat. Už jsem začínala být nervozní, že to nestihneme. Tak snad se zadaří. Jinak prďolka kope jak zběsilej, nejvíc se mu líbí v podbřišku, ale tam když se natlačí,tak to bolí jak čert - nemůžu si sáhnout ani na břicho jak to bolí. :confounded:
13. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Já mám s tvrdnutím taky potíže. Včera večer mě to i bolelo :frowning2:. Mám z toho veliký strach.... Už jsem myslela, že pojedeme do nemocnice, pak to bylo lepší. Snažím se, co nejvíc ležet. Snad to pomůže.
13. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dobré ránko , jak jste se vyspinkaly? Koukám že každé druhé tvrdne břicho... mi taky jsen v poloze na zádech s nataženýma nohama. Včera jsme nikde nebyli, můj musel do práce. A jak píšete , tak to asi bylo oničem. U nás je pod mrakem, ale teplo. Večer tady foukal hrozný vítr, čekala jsem co to přinese :slight_smile: a nic ... tedy zatím :wink:
13. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
já se dneska vyspala super,jelikož malej spal u kamarádky a já ráno mohla spát dýl..ale stejně mi to nedalo a vylezla jsme před osmou-teď už se vstává líp,když je venku přijatelný počásko.
Za chvíli si dáme se Šímou pečenou rybu s bramborama,pak se chystáme k našim na zahradu.Přijela tam i moje babička,tak se těším,dýl jsme se neviděly..Tatínka máme v práci,tak si s prckem užíváme jen jeden druhýho..
13. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tady sluníčko, krásně. včerejší veletrh zklamal nejen mě, jak tu čtu.. čekala jsem od toho mnohem víc. ale co jsme nakoupili, tak určitě za moc dobré ceny. a ty houfy lidí nebyly zas až tak hrozné. bylo tam i něco k vidění, ale něco ani vůbec... zklamání teda je. Pak Ikea, návštěva, obchod pro děti, kde jsme sehnali další věci takže se to nakonec vyplatilo a hlavně krásný výlet. Doma až po desáté večer
@hradilenka ahoj, ten vítr byl šílený, jsme čekali, kdy potkáme strom přes silnici.. :unamused:

Aha, tak už asi tuším, jak se projevuje to tvrdnutí břicha..já myslela, že mi to dělá to, že mimi přepluje úplně nahoru v děloze co nejvíc, nebo jak to napsat..No celkově poslední dny toho mám taky dost, nějak si to těhotenství nedovedu užívat, porád mi něco je.. :frowning2: :wink:
13. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz .... slyšel někdo o tom a má s tím někdo zkušenost? Bude si to někdo kupovat?

http://www.babako.cz/epi-no-delphine-epino
13. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem se na to taky dívala,ale nechce se mi za to dát ty peníze. Ale co jsem si pročítala na MK na diskus,tak si to holky moc chválý,mrkni k nim...
13. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky už jsem o tom slyšela,i čítala diskuze a holky si to chválí...je pravda co píše misi.21 je to docela nákladné,tak nevím či do toho pujdu.....
13. bře 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 @tasmailla1 Tak já počítám ještě s jedním prckem, tak když to podělíě dvěma + to že nebudeš bolavá, tak si myslím, že to není tak strašné Když vemu to , že jen za léky nechám v těhu v lékárně 600/ měs. Jo levný to není ... ale kdyby to fungovalo , tak bych do toho šla. Jak bylo holky o víkendu? U nás moc hezky 15 C°
13. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no hodne říkaj maminy,že když to používali před porodem,tak je nemuseli nastřihovat,pač balonek nafoukli až na nejakých 1O cm.....u nás bylo teda nádherne,včera sme byly na prochajde a dnes na zahrádce zasiat ředkvičky,petrželku a cibulu...taky bylo teplo až +16 stupnov a má to takhle být až do středy,pak se to bude kazit.....
13. bře 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale zistila som,že se do pracovních monterek moc nevejdu,mám v nich břicho jen tak-tak.... :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím v čem budu chodit makat na zahrádku.... :grinning: :grinning:
13. bře 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 moc to nepřeháněj ... aby si nedopadla jak tchýně , vzala motyku do ruky a můj byl o měsíc dříve na světě :grinning: je to záběr na břicho , tak neblbni raději si to kup v krámu letos :wink:
13. bře 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Zítra jedu na velký ultrazvuk s tím srdíčkem , tak snad to dobře dopadne, už se těším :sweat_smile: Snad si dovezu i nějakou pěknou fotečku :slight_smile:
13. bře 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale prosím te,já nepoužívam velkou motyku,ale jenom tu maličkou a jsem ve dřepu,takže tým nejak nemužu ohrozit mimi....ale až bude bříško věčší,tak budu posílat na zahradu manžu,pač si neumím představit,jak mezi záhonama pleju s velkým břichem před sebou....
13. bře 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak at ti to dobře dopadne.....ty jedeš na velkej ultrazvuk až tedka?to já byla ve 2O týdnu a ja už nevím,kdo to tady psal,že posílaj na kardiologiii,tak me muj gyndař nic neříkal a na kontrolu pojedu zas až v 27 tejdnu...
13. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak co jste nakonec koupili za auti? Toho fordíka? :slight_smile:
13. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, my dnes vyrazili čerpat sluníčko na rozhlednu v nedaleké vesnici, kterou jsme opět nenašli :grinning: (tu rozhlednu) zase jsme odbočili jinam a vyfunět jeden pořádný kopec mi stačí... :wink: co mi teď už nějaký den dělá starosti jsou ty japonské jaderné reaktory :frowning2: :frowning2: zrovna to zase řeší ve zprávách, no já už včera řešila, co vlastně dělat, kdyby..
13. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky jsem o tom slyšela a koukala po tom, ale... cena mě odrazuje no :unamused:

jinak my dnes byli na bytečku, něco málo se vymalovalo, něco se smontovalo, umyla jsem okna, hromadu nádobí, co jsme přivezli a zase zítra... chci se vrhnout na dveře a na koupelnu, musím po kouskách, jsem hned vyřízená.
13. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já tam už byla , ale neviděla dobře srdíčko tak mě objednala za 3 týdny znova :wink:
13. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj opatrně nepřemáhat se .... na ty naše záda to moc není co? Ale zase zařizování nového bytečku je príma... já bych se stěhovala každý rok :grinning: mám ráda změny :dizzy_face:
13. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee S tím nic neuděláš ... :sunglasses: :angry: :frowning2:
13. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek