Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
druidee
13. bře 2011
@hradilenka to ne, jen jsme řešili, jak zmírnit působení radiace, když jsem hold těhotná.. jde to zmírnit 😉
dpetulinka
14. bře 2011
@hradilenka Ty záda bych nejradši oddělila od svýho těla, abych zase fungovala trochu normálně, všechno mi trvá dvakrát tak dlouho ]-( a ještě u toho hekám 😃

Tak hezké ráno holky, u nás ještě svítí slunce, tak já zas jedu něco udělat, jsem zvědavá,jak bude vypadat ta barva po zaschnutí, jestli to chudák nebude muset natírat ještě jednou.
@druidee já nad tímhle nemůžu vůbec přemýšlet, nemůžu se pomalu ani koukat na zprávy, jdu si teda zobnout jód a vzpomenout si, jak se tu teď máme dobře.
tasmailla1
14. bře 2011
Ahoj holky u nás zase svítá na krásný slunečný den,zachvíli jedu na nákup.....aspon se nadýcham čerstvýho vzduchu...
@druidee ja nad tím vubec nepřemejšlím,pač bych se z toho určo zbláznila....říkám si,je to od nás daleko,tak snad žádná hruza nám nehrozí...ješteže bydlíme v oblasti,kde zemetřesení nebo tsunami není... :-S
@dpetulinka tak at to máte pak hezounký a moc se nepředři,at pak nenadáváš.... 😉 😉 😉 😉
misi.21
14. bře 2011
@dpetulinka závidím zařizování nového,taky bych něco doma předělala,ale mám to zakázaný,prej vymejšlím samý blbosti jak jsem doma 🙂

Jinak já teď už delší dobu se zádama úplně v pohodě,ze dne na den mě bolet přestali a teď je cítím jen občas. Říkala jsem si,jestli to není tím,že mi břicho vyrostlo strašně rychle na začátku,to jsem myslela že budu brečet když jsem měla vstát z postele,a teď už se mi jen tak vyplňuje 😃 a moc neroste... Každopádně si tuhle část těhotenství kdy mě nic nebolí(většinou),mrňousek kope a já vybírám a zařizuju,náležitě užívám. Dokonce už mi ani není moc špatně při delší cestě v autě..
Včera mi manžel začal třást s břichem a píchal do něj,že ho chce už taky cítít,jenže miminko jsem celý den necítila ani já,a když se večer u telky začalo převalovat a bylo cítit,tak zase než manžel nainstaloval ruku,tak přestalo... 😃 Myslím,že se nám narodí pěknej vyčůránek,mě bude zlobit a u manžela to bude andílek 😃
micka1
14. bře 2011
Ahojky všem po víkendu. Tak my jsem jeli do Brna v sobotu spojili jsme to s návštěvou a v neděli byli na veletrhu. Já jsem teda maximálně spokojená. 🙂 Kočárek jsem koupili co jsme chtěli ¨, Honzíkovi sedačku taky a ještě pár věcí na mimi. Kočárek jsem brali Sojan Q7 na netu stojí 9200,- s autosedačkou a my jsem ho v neděli koupili za 7300,- i s auto sedačkou. Honzíkovi sedačku jsme koupili o 400 levněji než na netu. Peřinku taky byla o 120,- levnější než ve městě. Takže my jsem spokojeni a 10 tis je v tahu. 😃 😃
zlatunka84
14. bře 2011
ahojky holky jaký jste měly víkend?

jdu si to přečíst🙂 jinak u nás je nádherně vytáhla jsem tenčí bundu a je mi 🙂)hurááá🙂
zlatunka84
14. bře 2011
holky myslíte že je možné aby mimi tak kopalo že bych z toho mohla mít křeče v žaludku??
hradilenka
14. bře 2011
Ahoj holky , hlásím u nás slunečno a krásně teplo. Šla jsem do obchodu na pečivo a vrátila jsem se mokrá jak myš 😃
druidee
14. bře 2011
Dobré ránko, tak jsem myslela, že se vzbouzím zase do předobědového času a ono bylo půl 9, tak mám radost 🙂 venku sluníčko a teplíčko, tak mám zase radost 🙂 tož jdu věšet prádlo atd..

@tasmailla1 @dpetulinka víte 😃 😃 když máte doma někoho, kdo se v chemii/fyzice vyzná a vyžívá, naučíte se takové věci řešit 😃 😃 jestli bude to dítě po taťkovi, tak to nebudeme kupovat hračky, ale hry tipu "malý chemik", mikroskopy apod 😉 😃

@micka1 tak to je supr cena, teda! my, co jsme nakoupili, tak teda taky za supr ceny.. to se musí nechat. kyblík na pleny na netu okolo 350,- a tam za 119,- a ještě 10%sleva! jé, takže jste byli jedni z těch, co odjížděli s kočárkem naloženým na hromádku-hodně lidí tam tak odjíždělo, to se nám hrozně líbilo, smáli jsme se tomu. autosedačky a kočárky výběr. ale já chtěla přebalovák-měli jen pár komod.a další. no, co jsme chtěli, jsme nenašli..
druidee
14. bře 2011
@zlatunka84 Ahoj, mě už se to stalo, že mi bylo i na zvracení, jak kopalo.. nejhůř na lačno.
hradilenka
14. bře 2011
@druidee Jen aby z toho mimi nebyl/a malý/ malá Dráb/ová 😃 😃 😃
hradilenka
14. bře 2011
@zlatunka84 Zatím mi tak nikdy nebylo ...
druidee
14. bře 2011
@hradilenka tak teď jsi mě dostala. Drábová, to je ta mluvčí za jaderno? 🙂
hradilenka
14. bře 2011
@druidee jo takový ten babochlap 😃 😃 😃 Vždycky, když se jedná o temelín, tak tam mluví... takový přerostlý trpaslík :-N
zlatunka84
14. bře 2011
@druidee aha tak to jsme ráda že nejsem sama ale doktora se na to asi zeptám 🙂
druidee
14. bře 2011
@hradilenka 😃 nojo, sice vypadá po svém, ale v hlavě asi má.. 😃
@zlatunka84 já se na to také raději ptám. jenže oni se mi všichni stejně jen smějou, že "máte holt živé dítě" a v rodině se děsí, že to bude hyperaktivec.. 🙂 prý se dá miminko uhoupat chůzí - ten náš teda vůbec ne..

Holky, co se s tvrdnutím bříška dá dělat? krom teda magnesia?
hradilenka
14. bře 2011
@druidee jj taková svérázná žena 😉

pokud tvrdne moc tak do špitálu na kapačky ... prý
druidee
14. bře 2011
@hradilenka no, známá s tím byla v těhu párkrát fakt ve špitálu.. 😞

O víkendu jsme zapoměli koupit stetoskop.. že si budeme poslouchat miminko doma... 🙂 tak ten můj vynálezce včera vymýšlel ... (nějaký spešl mikrofon přes zesilovač na sluchátka a tak) ale slyšeli jsme pouze můj tep, mimčo ne a ještě samozřejmě mimčo přestalo úplně kopat... 😉 Nakonec dal přítel místo sondy na bříško ucho a dostal takovou pecku od mimíse... 😃 😃 😃
hradilenka
14. bře 2011
@druidee No co chtěl to měl 😃 😃 😃 To nevíte , že se přes zdi neposlouchá? 😃 😃 😃 A ještě hrnek si tam dát ... no teda 😃 😃 😃
misi.21
14. bře 2011
@micka1 ty jo,tak vy jste nakoupili dobře. Nám se tam líbila postýlka,ale pán nám říkal,že se bude prodávat až v neděli. Takže pro příště vím,že máme jet v neděli. Ale vzala jsem si aspoň katalog a objednám si to přes internet i s cestovní postýlkou,matrací... Taky jsem tam sháněla dětskou osušku s ušima a ty tam neměli snad vůbec,všichni mi říkali,že mají na prodejně ale tady ne..
hradilenka
14. bře 2011
@misi.21 Tak koukám taky žádný úspěch ... jen micka dobře nakoupila 🙂
micka1
14. bře 2011
@misi.21 my právě byli až v neděli a ten kočárek nám pán slevnil právě ještě o 1000,- do neděle stál 8300,- 😃 😃
druidee
14. bře 2011
@misi.21 jj, já tam chtěla také např.kartáč na vlásky dřevěný s přírodními štětinami, nebo podívat se na láhev Difrax, Moma atd... nikde nic.. jen samé novinky a designové vymoženosti.. Ale aspoň něco jsme sehnali 🙂
misi.21
14. bře 2011
@druidee taky jsem se tam zastavila u mexické boly,jenže se mi za to nechce dát 500,ale je to nádhera. Furt o tom přemýšlím,jestli koupit nebo nekoupit.
msevy
14. bře 2011
Krásný den 🙂 Holky, nečetli jste minulý týden v MFdnes v příloze Test o dětských lahvičkách? Netušíte, která dopadla nejlíp? Hledala jsem to na netu a nic 😞 Já používala Avent, ty jsou super dokud je malej nehodil na zem - pak tekly, tak byl při pití mokrej. Ale v testech vyšly vždycky super , tak by mě zajímalo jak dopadly testy teď.
druidee
14. bře 2011
@misi.21 jé, no já je tam vůbec neviděla... myslím, že na www.nosenideti.cz jsou levnější, mrkni 😉
msevy
14. bře 2011
@misi.21 - co to je? Mexická bola? Teda vy se tu bavíte o takových věcech, o kterých jsem v životě neslyšela 😃
msevy
14. bře 2011
jo, tak už vím 😃 Šátek na nošení - ten jsem neměla, měla jsem nosítko, ale malej byl docela těžkej, odrovnala bych si záda, takže jsem ho skoro nepoužila. Ale ty šátky by mohly být super
hradilenka
14. bře 2011
Holky ahoj jedu na UZ tak večer.
misi.21
14. bře 2011
@druidee koukala jsem na to,je sice za 399 ale kdž připočtu poštovný,tak mi vyjde na stejný penízky...
@msevy mexická bola je taková kulička,něco jako rolnička,nosí se na bříšku a mimi je na to zvyklé,tak prý nějaký čas po narození uklidňuje... A mimo jiné je to krásný doplněk 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli