• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka to ne, jen jsme řešili, jak zmírnit působení radiace, když jsem hold těhotná.. jde to zmírnit :wink:
13. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ty záda bych nejradši oddělila od svýho těla, abych zase fungovala trochu normálně, všechno mi trvá dvakrát tak dlouho :angry: a ještě u toho hekám :grinning:

Tak hezké ráno holky, u nás ještě svítí slunce, tak já zas jedu něco udělat, jsem zvědavá,jak bude vypadat ta barva po zaschnutí, jestli to chudák nebude muset natírat ještě jednou.
@druidee já nad tímhle nemůžu vůbec přemýšlet, nemůžu se pomalu ani koukat na zprávy, jdu si teda zobnout jód a vzpomenout si, jak se tu teď máme dobře.
14. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás zase svítá na krásný slunečný den,zachvíli jedu na nákup.....aspon se nadýcham čerstvýho vzduchu...
@druidee ja nad tím vubec nepřemejšlím,pač bych se z toho určo zbláznila....říkám si,je to od nás daleko,tak snad žádná hruza nám nehrozí...ješteže bydlíme v oblasti,kde zemetřesení nebo tsunami není... :confounded:
@dpetulinka tak at to máte pak hezounký a moc se nepředři,at pak nenadáváš.... :wink: :wink: :wink: :wink:
14. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka závidím zařizování nového,taky bych něco doma předělala,ale mám to zakázaný,prej vymejšlím samý blbosti jak jsem doma :slight_smile:

Jinak já teď už delší dobu se zádama úplně v pohodě,ze dne na den mě bolet přestali a teď je cítím jen občas. Říkala jsem si,jestli to není tím,že mi břicho vyrostlo strašně rychle na začátku,to jsem myslela že budu brečet když jsem měla vstát z postele,a teď už se mi jen tak vyplňuje :grinning: a moc neroste... Každopádně si tuhle část těhotenství kdy mě nic nebolí(většinou),mrňousek kope a já vybírám a zařizuju,náležitě užívám. Dokonce už mi ani není moc špatně při delší cestě v autě..
Včera mi manžel začal třást s břichem a píchal do něj,že ho chce už taky cítít,jenže miminko jsem celý den necítila ani já,a když se večer u telky začalo převalovat a bylo cítit,tak zase než manžel nainstaloval ruku,tak přestalo... :grinning: Myslím,že se nám narodí pěknej vyčůránek,mě bude zlobit a u manžela to bude andílek :grinning:
14. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem po víkendu. Tak my jsem jeli do Brna v sobotu spojili jsme to s návštěvou a v neděli byli na veletrhu. Já jsem teda maximálně spokojená. :slight_smile: Kočárek jsem koupili co jsme chtěli ¨, Honzíkovi sedačku taky a ještě pár věcí na mimi. Kočárek jsem brali Sojan Q7 na netu stojí 9200,- s autosedačkou a my jsem ho v neděli koupili za 7300,- i s auto sedačkou. Honzíkovi sedačku jsme koupili o 400 levněji než na netu. Peřinku taky byla o 120,- levnější než ve městě. Takže my jsem spokojeni a 10 tis je v tahu. :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jaký jste měly víkend?

jdu si to přečíst:slight_smile: jinak u nás je nádherně vytáhla jsem tenčí bundu a je mi :slight_smile:)hurááá:slight_smile:
14. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte že je možné aby mimi tak kopalo že bych z toho mohla mít křeče v žaludku??
14. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , hlásím u nás slunečno a krásně teplo. Šla jsem do obchodu na pečivo a vrátila jsem se mokrá jak myš :grinning:
14. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jsem myslela, že se vzbouzím zase do předobědového času a ono bylo půl 9, tak mám radost :slight_smile: venku sluníčko a teplíčko, tak mám zase radost :slight_smile: tož jdu věšet prádlo atd..

@tasmailla1 @dpetulinka víte :grinning: :grinning: když máte doma někoho, kdo se v chemii/fyzice vyzná a vyžívá, naučíte se takové věci řešit :grinning: :grinning: jestli bude to dítě po taťkovi, tak to nebudeme kupovat hračky, ale hry tipu "malý chemik", mikroskopy apod :wink: :grinning:

@micka1 tak to je supr cena, teda! my, co jsme nakoupili, tak teda taky za supr ceny.. to se musí nechat. kyblík na pleny na netu okolo 350,- a tam za 119,- a ještě 10%sleva! jé, takže jste byli jedni z těch, co odjížděli s kočárkem naloženým na hromádku-hodně lidí tam tak odjíždělo, to se nám hrozně líbilo, smáli jsme se tomu. autosedačky a kočárky výběr. ale já chtěla přebalovák-měli jen pár komod.a další. no, co jsme chtěli, jsme nenašli..
14. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Ahoj, mě už se to stalo, že mi bylo i na zvracení, jak kopalo.. nejhůř na lačno.
14. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jen aby z toho mimi nebyl/a malý/ malá Dráb/ová :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Zatím mi tak nikdy nebylo ...
14. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak teď jsi mě dostala. Drábová, to je ta mluvčí za jaderno? :slight_smile:
14. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo takový ten babochlap :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky, když se jedná o temelín, tak tam mluví... takový přerostlý trpaslík :sweat_smile:
14. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee aha tak to jsme ráda že nejsem sama ale doktora se na to asi zeptám :slight_smile:
14. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: nojo, sice vypadá po svém, ale v hlavě asi má.. :grinning:
@zlatunka84 já se na to také raději ptám. jenže oni se mi všichni stejně jen smějou, že "máte holt živé dítě" a v rodině se děsí, že to bude hyperaktivec.. :slight_smile: prý se dá miminko uhoupat chůzí - ten náš teda vůbec ne..

Holky, co se s tvrdnutím bříška dá dělat? krom teda magnesia?
14. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj taková svérázná žena :wink:

pokud tvrdne moc tak do špitálu na kapačky ... prý
14. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, známá s tím byla v těhu párkrát fakt ve špitálu.. :frowning2:

O víkendu jsme zapoměli koupit stetoskop.. že si budeme poslouchat miminko doma... :slight_smile: tak ten můj vynálezce včera vymýšlel ... (nějaký spešl mikrofon přes zesilovač na sluchátka a tak) ale slyšeli jsme pouze můj tep, mimčo ne a ještě samozřejmě mimčo přestalo úplně kopat... :wink: Nakonec dal přítel místo sondy na bříško ucho a dostal takovou pecku od mimíse... :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No co chtěl to měl :grinning: :grinning: :grinning: To nevíte , že se přes zdi neposlouchá? :grinning: :grinning: :grinning: A ještě hrnek si tam dát ... no teda :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ty jo,tak vy jste nakoupili dobře. Nám se tam líbila postýlka,ale pán nám říkal,že se bude prodávat až v neděli. Takže pro příště vím,že máme jet v neděli. Ale vzala jsem si aspoň katalog a objednám si to přes internet i s cestovní postýlkou,matrací... Taky jsem tam sháněla dětskou osušku s ušima a ty tam neměli snad vůbec,všichni mi říkali,že mají na prodejně ale tady ne..
14. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak koukám taky žádný úspěch ... jen micka dobře nakoupila :slight_smile:
14. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my právě byli až v neděli a ten kočárek nám pán slevnil právě ještě o 1000,- do neděle stál 8300,- :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, já tam chtěla také např.kartáč na vlásky dřevěný s přírodními štětinami, nebo podívat se na láhev Difrax, Moma atd... nikde nic.. jen samé novinky a designové vymoženosti.. Ale aspoň něco jsme sehnali :slight_smile:
14. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky jsem se tam zastavila u mexické boly,jenže se mi za to nechce dát 500,ale je to nádhera. Furt o tom přemýšlím,jestli koupit nebo nekoupit.
14. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den :slight_smile: Holky, nečetli jste minulý týden v MFdnes v příloze Test o dětských lahvičkách? Netušíte, která dopadla nejlíp? Hledala jsem to na netu a nic :frowning2: Já používala Avent, ty jsou super dokud je malej nehodil na zem - pak tekly, tak byl při pití mokrej. Ale v testech vyšly vždycky super , tak by mě zajímalo jak dopadly testy teď.
14. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jé, no já je tam vůbec neviděla... myslím, že na www.nosenideti.cz jsou levnější, mrkni :wink:
14. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - co to je? Mexická bola? Teda vy se tu bavíte o takových věcech, o kterých jsem v životě neslyšela :grinning:
14. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak už vím :grinning: Šátek na nošení - ten jsem neměla, měla jsem nosítko, ale malej byl docela těžkej, odrovnala bych si záda, takže jsem ho skoro nepoužila. Ale ty šátky by mohly být super
14. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj jedu na UZ tak večer.
14. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee koukala jsem na to,je sice za 399 ale kdž připočtu poštovný,tak mi vyjde na stejný penízky...
@msevy mexická bola je taková kulička,něco jako rolnička,nosí se na bříšku a mimi je na to zvyklé,tak prý nějaký čas po narození uklidňuje... A mimo jiné je to krásný doplněk :slight_smile:
14. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek