• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 - jak na bříšku, jako ještě v těhu? jako že si ten zvuk dítě pak vybaví a uklidní ho to? Tak to slyším poprvý :grinning:
14. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, teď jsem se koukala na net školky, kolik berou letos dětí při zápisu a v tý, kterou máme vybranou berou 103 dětí. Tak se vidím na 104 místě a budou mě omejvat. Rozhodila jsem sítě všude možně, přes známosti, už uvažuju, že jim nabídnu i sponzorský dar, ale nevím jak - uplácet jsem nikdy neuměla :frowning2: Za 14 dní budu mít nervy v kýblu, jestli nám ho vezmou. Já jít na zápis nemůžu (jakmile by viděli ten můj maxipupík, tak máme smůlu rovnou), takže nastoupí manžel. Snad to vyjde.
14. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jojo,v těhotenství. Je to hrozně příjemnej zvuk,já si myslela že budu zvonit kde půjdu jak kravka,ale je to takový jemný... Pak se to může zašít miminku třeba do nějaké hračky oblíbené,nebo pověsit nad postýlku...
14. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to držím pěsti! s místama ve školkách to jde od 10 k 5 rok od roku a kamarádka už také druhý rok bojuje o místo ve školce pro své druhé dítě (je se třetím doma na mateřské, tak to jde, ale jinak by musela myslím na pracák...)

přítel mi chce stále bolu pořídit k narozeninám, tak se rozmýšlím.. :slight_smile:
14. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, hlásím se po delší době, měli jsme problémy s pejskem, ale už je snad vše v pořádku.
Dnes jsem byla na kontrole u doktorky, tak snad je vše v pořádku, miminko je velké jak má, viděla jsem konečně i pindíka, kterého jsem minule pořád neviděla :grinning: Jináč se mi ptala na tvrdnutí břicha a to já asi nemám, nebo spíš nevím, jak bych to měla poznat. Ale jelikož mně nic nebolí, tak to asi nemám. A pak mi ukazovala mojí branku :slight_smile: a ta je snad také v normálu. Jo a miminko je natočené zadečkem, takže jako doufám. že se mi ještě do porodu přetočí :wink:
Doufám, že vás miminka nezlobí a máte se dobře. A jdu si prohlížet vaše fotečky, co přibylo za mé nepřítomnosti :wink:
14. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Ahojky tak to je fajn , že je vše ok :slight_smile: a co bylo s pejskem? Ty červíci? :confused:
14. bře 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky na ultrazvuku všechno v pohodě, pan doktor mi nezávisle potvrdil holčičku ... tak už se nemusím bát, že jsem tu růžovou nakoupila v eufórii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. bře 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka by ses holka divila,kdyby ti tedka řekli,že čekáš klučinu ,že? :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale dobře,že je vše ok....
14. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nedivila ... já mám překvapení ráda :sweat_smile:
14. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vidíte holky, člověk nemůže sehat místo pro dítě ve školce, kapacitně je škola narvaná k prasknutí a já jako učitelka nemůžu sehnat práci... chtělo by to přistavit školky
@leia1 určitě se přetočí, ještě má hromadu času, kamarádka už šla na termín na císaře, kvůli tomu, že prďolka byla taky zadečkem dolů a udělali ji na přijmu ultrazvuk a poslali ji domů, že se otočila :grinning:
@hradilenka tak to jsem ráda, že vše ok. No já čekám na ultrazvuk s obavama, že mi nakonec řekne že je to kluk a já nevím, co budu dělat s tou svojí růžovou výbavičkou :grinning:
14. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka necháš to pro druhé dítě , to bude pak jistě princezna :sweat_smile:
14. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pak už věřím tomu, že budu mít určitě dva kluky, asi bych udělala mega výprodej a nový nákup, ale myslím, že taťka by měl radost nesmírnou :slight_smile:
14. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo to věřím nápodobně :grinning: ... hele co si udělali , to mají .... tak ať si nestěžují :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1
@hradilenka holky tak to je dobře že je vše ok :grinning:

tak jsem byla nucena jet koupit Honzíkovi boty. Zkoušela jsem mu boty od podzimu, ale bohužel jsou dobré jenom jedny což je málo. Potřebuje minimálně 3 boty. Takže jsem navštivili asi tak 4 obuvi než jsem něco vybrala. Nakonec jsem skončili ve sportisimu a koupila jsem botasky za 250,- cena mě potěšila. Teď ještě nějaké tenisky do školky a bude to všechno.
Ještě že u nás na vesnici nejsou takové problémy se školkama. To by mě asi kleplo.
14. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mu to říkám pořád, že mi pořád tvrdí, že ví, co dělá, tak co ho tak překvapilo :grinning: holky jdu vybrat hudbu co budu pouštět mimískovi do bříška už do konce těhu a snad mi při tom po narození bude líp usínat :grinning:
14. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Dobrá cena za botečky ... to mě překvapilo. Já naštěstí školku neřeším zatím .... :confused: Možná později ... hlídání pro psa :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning: si mu to řekla dobře :grinning: :grinning: :grinning: jak dopadlo dnešní uklízení a malba? Co záda?
14. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se přecpala palačinkama se šlehačkou :slight_smile: tak můžu hýbat fakt už jen prsty na klávesnici :grinning: jdu si vás dočíst, ať vím, jaký jste měly den :wink:
14. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 dobrá cena za botičky :slight_smile:
@leia1 @hradilenka supr, že jste všichni v pořádku s mimískama :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo jsem ráda ... představ si , že mi i prominuli platit za 2 fotečky :sweat_smile:
14. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo jinak mám radost , dneska jsem zase utratila ,,,, ale nakoupila jsem ještě oblečky u paní v ZL a ještě mi přišly 3 balíčky a všechno moc hezké. Mám radost jak malá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to zní na super den celkově :slight_smile: . no někdy se fotečkama vaší maličké pochlub i tady :wink: mě dnes došla zásilka tady z bazárku, taky supr :slight_smile:
14. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee koukám, že jsme obě na tom stejně :slight_smile: Už si dávám pohov skříň je už plná :grinning: a pošťák na mě zhlíží a uculuje se :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: jj, tak to jsme na tom opravdu stejně :grinning: no mě už zbývá hlavně JEN matrace do postýlky a moskytiéra na kočár, chůvičky.. a nějaká solidní nedrahá taška ke kočárku..
14. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já myslela , že tašku na kočár už máš.
14. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky právě jsem zjistila, že údržba některých partii začíná být náročná, chvilkama jsem se dneska bála, že si provedu ženskou obřísku ve vaně :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to břicho mi teda už teď zaclání. A koukám, že nákupní maniačky :grinning:
@druidee
@hradilenka si tu notujou :grinning: :grinning: :grinning: já mám ještě rezervy ale musim se trochu krotit pač Míra už kouká lehce výhružně když vidí pošťačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nemám, nakonec rozmyšleno, páč k tomu kočáru raději jednobarevnou, ať nejsme jak cirkus :grinning:
14. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee škoda ta co máš v albu je super, se mi nezdála až tak divoká
14. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: tak bacha na obřízku :grinning: , brrrr, nedávno jsem na to téma viděla autobiograf.film ve film.klubu :slight_smile: jj, díky bazárkům si notujeme :slight_smile: no platby jdou přes přítele, tak mu vždy opatrně oznamuji, jaké všechny platby ho čekají na e-mailu... takže přehled má :grinning:
viz ty nákupy, tak si myslím, že se v nakupování na mimi všechny ženy pěkně vyžívají a seberealizují se :grinning: :grinning:
14. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek