• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka nj, já byla naprogramována na jednobarevný kočárek, tak už s tou taškou ve stejném designu by toho bylo trošku moc na mě. a přítel to teda taky pak zavrhl. pak se i bojím docela, aby to nebyl moc velký rozdíl v barvách oproti používanému (trošku vyšisovanému) kočárku. no kdo ví, možná, jestli neseženu lépe, tak možná nakonec sáhnu po této, ale moc s tím nepočítám :wink:
14. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka uklízení dopadlo tak, že pocit z toho, že je to vcelku uklizenej byt byl rázem pryč, nechala jsem na tom ruce, kuchyň byla snad od stoletý mastnoty a nato, že je tam dva roky nová koupelna, tak to byl taky srašnej s*áč... kdyby jsi viděla ten záchod... mě to normálně natahovalo. Vydrbala jsem si sedačku, to spíš pro dobrej pocit no a myslím, že docela dobrý, jen spáry se budou muset stejně ještě párkrát udělat, aby to pustilo. Jinak malba nevypadá vůbec špatně, jen jsem strašně nechtěla oranžovou a mám oranžovou :grinning: tak se bude moc dodělat zbytek. O zádech nemluvím, potřebovala bych si půjčit nějaký jiný, funkční, jsem prakticky nepohyblivá a zítra vstávám ve čtyři do práce, takže jdu spááát. Tak vám přeju dobrou noc holky :wink:
14. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak to jsi teda ukořistila velmi dobře.
Tak já jsem dnes nějaká hotová. :frowning2: začínají má záda bolet čím dál víc. Navíc jsem byla celé odpoledne s Honzíkem venku. Mějte se pěkne jdu do postele a bude čekat na tu moji drahou polovičku až se vrátí z odpolední domů. :slight_smile:
14. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak tomu už neříkám dobrý kauf, ale výhra :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak prý měli ten Tvůj kočár na výstavišti se vím všudy i s autosedačkou za 11900,- Kč dobrá cena ne?
14. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy co se Vám líbí ty hračky LAMAZE , tak jsem je viděla ve slevě v Tesku jak v PR tak v ZL ... tak třeba budou ve slevě i u vás Chobotnice tam byla myslím za 250,-Kč
14. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já ho za tu cenu mám :wink: :grinning:
14. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hlásím, ve Valmezu v Tescu také akce Lamaze :slight_smile:

Holky já musím být zítra v 8 v OL :unamused: takže vstávat v 6 :frowning2: tak hezký večer a dobrou :wink: :slight_smile:
14. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka šikulka
14. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou všem :slight_smile:
14. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem
tak jedno dítě už je vzhůru a to druhé se zatím neozývá. V noci jsem se moc nevyspala páč to naše mimi mělo obrácený rytmus. Přes den spalo a v noci řádilo. Ty pecky do žeber teda byli. :grinning:
15. bře 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,holky mě se normálně zdálo dneska o škole. Že jsem tam nechodila a ředitel mě vyhodil. :grinning: Docela změna po vrazích :slight_smile:
Máte už nakoupené matrace do postýlek?? Já mám vybranou kokos-molitan-kokos za 540 Kč. Přemýšlela jsem nad pohankou,ale když jsem se na to u ségry dívala,tak mi přijde,že to hrozně šustí. A do cestovní dám obyčejnou molitanovou... Nevím jestli to ještě nemám přehodnotit.
15. bře 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , přeji dobré ránko všem. Tady opět krásně a sluněčno.
@misi.21 já mám taky kokos, molitan,kokos ... za pohanky mě zradila kamarádka. Ještě jsem si na tu matraci koupila chránič, aby nebyla hned zničená. Myslím, že jsem jí měla taky v té ceně.
@micka1 Já dostávám pecky jen do břicha a když má špatnou náladu , tak do močáku :unamused:
@druidee Tak jsem taky přidala foto ... nevím po kom to dítě bude ... :slight_smile: Když jsem viděla rysy na LCD, tak mi to přišlo že má nos po manželovi :grinning: .... velký nos , velkého ducha značí :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka červíci nás potrápili parádně. měla tasemnici a vůbec nevím, jak k tomu přišla. Celý život máme psy a nic. Pak si pořídím svýho prvního psa já a hned tohle. To byl takovej humus, to svět neviděl :confounded: :confounded: :confounded: a ještě ke všemu už se třetí týden hárá. no máme tu ted veselo.
jináč jsem se včera po dlouhé době postavila na váhu a zjistila jsem, že jsem celkově přibrala šest kilo. Tákže konec večernímu mlsání u telky :frowning2:
taky jsem koukala, jak už máte snad všechno na mimíšky připraveno, já stále nic, kromě toho přebalováku a pár hadříků.jo a mrkněte na tenhle link, našla jsem to v časáku maminka a moc se mi tam líbí tyhle tepláčky, těm asi neodolám a koupím je asi ve víc velikostech :grinning: :grinning: :grinning:
http://pixybaby.michalcikovi.cz/product.php?id_product=44
15. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ty tepláčky jsou krásný,na přípray máš ještě času dost. Já tenhle týden objednám postýlky a matrace. Oblečení mám v krabicích,čekám až se na mě dostane řada a začnou se dělat komody a přebalovák. Ale jsem ráda,že je už vymalováno.

Holky já šla včera za manželem do práce,je to asi tdva kiláky pořád do kopce,pak jsme lítali po městě,no funěla jsem jako lokomotiva,domů jsme se dostali v šest a já v osm padla a spala až do rána.Já už fakt nic nevydržím a to jsem byla zvyklá chodit každý den do práce a v práci jsem taky pár kiláků nalítala. Dneska asi půjdu koupit manželovi ten telefon a pak asi zase za ním do práce,jedeme do servisu kde jsme koupili auto,našli jsme tam pár drobností,tak že to hned opraví... A on se mi ještě směje,že chodím pomalu a včera se mě ptal,jestli mám větší setrvačnost,nebo se zastavím na místě. :angry:Jsem myslela že ho něčím přetáhnu. Se mu to kecá,když si vozí zadek v autě...
15. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Jo to znám ... tasemnici měla i naše kočka nalezenec... ale daly se jí prášky na odčervení a byla pak v poho ... jen aby to lezlo zadkem tak jí vyzvracela po částech ... tak jsem jí viděla na vlastní oči. Ale kočka žádnou újmu neměla. Je to buď z toho , že ten pejsek olízne hovínko a nebo je to na něj přenesené už od maminy. A ještě ty blešky můžou být příčina. Tak snad to bude už všechno dobrý. Hárání já neřeším, všechno je vykastrované.
Ty tepláčky jsem už taky někde viděla. Jsou hezké. Já mám všechno oblečení z frcu :zipper_mouth:
15. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Super tepláčky!!!

Taky mám pocit, že toho mám proti vám málo. Chtěla jsem ale tak na měsíc zpomalit a pak zase víc začít. Jen když narazím na "super" akcičku, tak neodolám. :slight_smile:
15. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - ahojky, pohankovou matraci .Máme a nešustí - vezmi si, že prostěradlo s úpravou proti promočení taky trochu šustí a nevadí to. Hlavně je to zdravý na zádíčka anebo kokosovou matraci - ta je taky dobrá:slight_smile:
15. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, včera mi přišly hadýrky z Brumly - no bomba!!!! Tentokrát jsem nadšená :grinning: Tentokrát jsem objednávala všechno pro Matýska, jsem max.spokojená :slight_smile: Jinak, holky kolik jste už nabraly? Já skoro 6kilo - s Matýskem jsem nabrala celkem 13kilo, tak jsem zvědavá jak to bude teď. 3kila během týdne mi přijde hrozně moc......
15. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - ahojky, jsi přímo z Budějc? Já pocházím kousek od Budějc - z Lišova :grinning: V Praze jsem asi 7 let, ale jihočeška budu celý život :grinning: :grinning:
15. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no tak to teď asi přibereš krapet víc :slight_smile: Já mám zatím nahoře 1,5 kila,ale ado mě si má mimčo z čeho brát. Včera jsem potkala kámošku co je v 15tt a říkala mi že má nahoře 5kg. Pěkná nespravedlnost,že ona přibere a nejde na ní vůbec nic poznat a já skoro nic a vypadám jak v osmým mšsíci :grinning:
15. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj, jsem přímo z budějc a také ted bydlím v Praze, už jsou to dva roky. Ale s manželem se chceme zase vrátit, určitě nechceme, aby tu naše děti chodily do školy, takže ještě pár let tu budem. A v který porodnoci rodíš? Nevím, jestli jsi to tady už nezmiňovala.
15. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Máťa má od rána pořádný průjem, máme ject tramvají za babičkou,ale radši to odložíme - musela jsem mu dát na spaní i plínku, aby se nestala nehoda :unamused: Doufám, že to přejde a nebude to nějaká střevní chřipka....
15. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - rodím v Podolí - tedy doufám.....
15. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy taky jsem uvažovala nad Podolím, ale nakonec zvítězil Motol, jelikož ho mám nejblíž, autem čtrvt hodku. tak jsem zvědavá, až si tu pak v létě budem z porodů a porodnic sdělovat své zkušenosti :slight_smile:
15. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - no já budu mít taky nejblíž Motol (do porodu se snad přestěhujeme na P6, ale vybrala jsem si Podolí. Doufám, že mě to nechytne někdy v týdnu odpoledne - abysme to tam stihli :grinning: V Podolí jsou super porodní sály, ale hodně si stěžujou na šestinedělí. Matýska jsem rodila v Budějcích a sály docela dobrý, šestinedělí taky nic moc (hlavně ty sprchy a záchody), ale ty 3-4dny se dají přežít. Z Motola mě nejdřív odradila kamarádka, která tam pracovala, před měsícem tam rodila švagrová a byla spokojená, tak ono je všude něco
15. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Taky bych se hned vrátila na jih, ale manžel je pražák, takže to nehrozí. Zatím jsem si tu nezvykla a docela se děším toho, jak budou jednou děti jezdit samy do školy, na kroužky apod. V LIšově jsme zmizeli na celý den a nikdo se nebál, ale tady v Praze z toho asi zešílím :confounded:
15. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Díky za povzbuzení, už teď funím když se mám ohnout. No, zatím mi to jde hlavně do břicha a prsou - takže dobrý :grinning: :grinning:
15. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek