• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy já už si skoro neostříhám nehty u nohou,za chvilku mi m,anžel bude muset pomáhat,ten bude rád... :slight_smile: Ale zase když to tak vezmu,tak budu za čtyři měsíce na tyhle trampoty moc ráda vzpomínat... :slight_smile:
15. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - :grinning: :grinning: to si ještě pamatuju, jak jsem se chystala do porodnice a málem se podřízla :grinning: :grinning: Ty jo, už jenom 4 měsíce - to je fakt za chvíli..........Kdybys to nenapsala, ani bych si to neuvědomila
15. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ta první půlka utekla šíleně rychle a teď jak je venku krásně a dá už se něco dělat a chodit na dlouhý procházky,tak to uteče ještě rychleji. Ani se nenadějem a budeme balit tašku do porodky. Ne že bych se netěšila,ale tohle období má taky něco do sebe :slight_smile:
15. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 To jo, užívej si to, pak už nebudeš mít nikdy tolik času jako teď:slight_smile:) A hlavně spááááánek bude chybět, ale je to stejně nádherný :grinning:
15. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jojo,já už si teď kolikrát říkám,jakou mám doma pohodu,můžu se válet kdy chci,když neuklidím jeden den,tak to udělám druhý... Z toho prvního měsíce,než se zaběhneme mám docela vítr,ale už se strašně těším... :slight_smile: A manžel taky...
15. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýsek právě vstal, tak se loučím, mějte se, páááááá
15. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áhoj holky, tak dnes ve čtyři vstávačka a teror od malý, kopala jak šílená, asi se ji to nelíbí, celej den mě pobolívalo břicho, jsem hrozně unavená, asi toho je nějak moc to stěhování a práce, chci toho doma vždycky udělat co nejvíc, ale jsem uplně hotová, jdu si lehnout. Jak to bříško pořád není velký, tak nevím jestli mi to pomalu dochází, ale energii bych teď potřebovala snad píchnout, jdu chrnět, tak zase papa
15. bře 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes bylo tak krásně že jsem byli s Honzíkem celé odpoledne venku. :slight_smile: Tak se vyřádil že mě usnul v 18.45 v autě a ani ne nevzbudil když jsem ho přenášela a vyslékala. To se nám dlouho nestalo aby tak brzy spal. Tak jsem zvědavá jak dlouho bude spát. Doufám že až do rána. :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - tak to jste si užili krásný den :slight_smile: Já radši zůstala s Matýskem doma, kdyby ho to zase chytlo (od rána měl pořádnej průjem), naštěstí se to odpoledne uklidnilo, takže zítra vyrážíme tramvají k babičce. Snad to nechytneme i my :unamused: Zatím dobrý :grinning: Jinak včera jsem si koupila v DM lněné semínko, tak jsem zvědavá, jak to při porodu pak pomůže :grinning:
15. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
@msevy už sis koupila lněné semínko? Taky se na to chystám, ale vlastně ani nevím, jak dlouho před porodem se má začít pít, jíst :grinning:
16. bře 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
@msevy
@dpetulinka semínko už mám taky,ale nevím jestli ho pak dám,když jsem to viděla,je to fakt jak sopel,fuj :grinning:

Včera jsme byli v servisu,říct jim co jsme na tom našem vozidle našli a co chceme spravit. Tak zítra nebo v pátek ráno to tam vezeme,podíváme se po obchodech a hned si ho zase odvezeme. Je fajn,že je to autosalon a mají k tomu i autoservis,většinu nám udělají zadarmo,když jsme to kupovali u nich a navíc máme na všchno 20% slevu,takže až se budou kupovat kola a disky,tak se to tam docela odrazí...

Včera jsem se zasmála,volal mi z práce manžel,že si mají napsat dovolenou ne léto,kdy si to má teda napsat na ten porod. Tak jsem mu vysvětlila,že já opravdu netuším kdy budu rodit,ať tam něco napíše a kdyžtak to změní. Taky jsem mu řekla,že když budeme v porodnici,tak si dovču plácat nemusí a on na to,že si chce naposledy odpočinout :slight_smile:

A u nás je teď boj o to,kdo nachystá postýlku. Já ji chci mít nachystanou než odjedu a manžel mi to zakázal,že to chce nachystat sám než přijedeme :slight_smile: Tak jsem zvědavá,kdo vyhraje :slight_smile: A mám takový tušení,že já to nebudu. A taky jsme se včera bavili tak nějak celkově o porodu a jak to pak bude a tak. A já mu říkám,že jako porod není žádná sranda,aby si nemyslel. On mi odpověděl že to ví,že on by do toho nikdy nešel :slight_smile: Tomu se říká psych. podpora :grinning:
16. bře 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 však se to nemusí dělat jako čaj, ne? Myslím, že kamarádka si to dávala do jogurtu a nebo prý rozemlít a normálně na lžičku. Ten čaj taky nevím, je to prej neskutečnej sliz.

tak koukám, že máte doma veselo :slight_smile: já myslím, že po porodu taky prohlásím, že bych do toho nikdy nešla.
16. bře 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já to právě viděla u ségry jenom jako ten čaj,ale do jogurtu nebo tak to může být i dobrý...

Já už se na ten porod strašně moc těším a to jsem se do nedávna hrozně bála a prohlašovala,že jedině uspat a císaře... Tak uvidíme,jestli se to u mě ještě nezmění. :slight_smile:
16. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@dpetulinka - má se začít jíst,pít (nejlepší je to prý dát buď do jogurtu nebo rozpustit třeba v čaji) asi měsíc před porodem. No tak nevím, jestli to bude mít nějakej vliv na snadnější porod, ale zkusit se musí všechno:slight_smile: Jinak holky, po prvním porodu jsem hned na sále prohlásila, že další jedině adopce nebo císař :grinning: no a vidíte - za půl roku už na to budete koukat jinak a za další 2-3 roky zase do dalšího :grinning: :grinning: Bolí to a dost, ale dá se to vydržet :wink:
16. bře 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak stupnice bolesti je do 12 (to je to nejvíc, co člověk může zvládnout, víc už je nesnesitelný) a porod se počítá kolem 10 - takže dobrý ne? :grinning: :grinning: Ale epidural a další utišující léky to trochu snižují.
16. bře 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak s tím jsem do toho šla,že to bolí... :slight_smile: No tak budu dva dny rodit no,vždyť pak budu mít celý život moje děťátko...

Ale docela přemýšlím o tom porod. gelu... Četla jse,že je velké procento bez poporodních poranění,což je podle mě na porodu to nejhorší,když tě tam doktor hodinu vyšívá,udělá ti to k sv.ni a pak si nemůžeš měsíc sednout...
16. bře 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy možná bych ale nedala ten epidural,když by se na mě někdo zaučoval a nabodával mě pětkrát :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy takže říkáš 10 jo?? Hm,tak u mě už ta stupnice asi dál nepokračuje :grinning:
16. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - taky se na ten gel chci zeptat, ale ta cena je dost vysoká a jestli to pak nepomůže........Epidural by měl zavádět jenom proškolený anesteziolog - to bych si teda od žádnýho žáka nenechala
16. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď nám na cvičení poradili masáže při porodu na zklidnění bolestí. Co nejteplejší vodu (až horkou) si stříkat na záda, nohy a spodek - nesmí se na břicho, aby se mimčo nepřehřálo - a partner by měl tlakem vmasírovávat zklidňující bylinkový olejíček do dolní části zad. Prý to docela porodním bolestem uleví. Takže si chci u nich ten olejíček koupit. Takže už se vidím, jak do porodnice dorazím s taškou por.gelů, zklidňujících olejíčků a dalších "zbytečných" věcí a nakonec to bude úplně na ho.....
16. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a dobré ránko, u nás je děsný vítr zima a pod mrakem . Tak je tak nějak hnusně :grinning:

Vidím že je zase téma porod a lněný semínko. :grinning: Tak lněný semínko se bere jen když je problém se zácpou ne?
16. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Já se na ten gel ptala , i prim a má gyn. mi řekli , že jsou to vyhozený peníze.
16. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Já četla u mě v porodce, že tam to myslím dávají oni sami ty olejíčky a pokud chceš , tak Tě namasíruje PA. U mě to tak dopadne.
16. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju dobré ránko...dnes jedu s kámoškama do Pardubic na nákupy,už se teším...Včera sme byly zamluvit kočárek a objednat postýlku....tak sem ráda,že už aspon neco máme zajednané,pač ono se to nezdá,ale utíká to jak blázen.....@misi.21 jojo epidurál zavádí anesteziolog,ale třeba se taky muže stát ,že bude mít službu novej anesteziolog a třeba u nás ve špitálu slouží jich víc,tak i když by to zavádel novej doktor,tak ten starý nad ním stojí a kontroluje ho....
16. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no taky si to myslím. To lněný semínko se prý má používat proto, že pak jsou porodní cesty nějak líp průchozí, jakoby "promazanější" a stejně tak to mimčo prý je nějak obaleno - no nevyznám se v tom, ale jí to každej :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty bude mít svoji porodní asistentku?a tvuj partner nebude u porodu?
16. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba sem četla,že i pití maliníkovýho čaje je dobré na snadnejší porod,co myslíte?
16. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky ty si schtěla si vzít don porodky ten yal nebo jak se to jmenuje že? Já se na to ptala švagrové a říkala, že je to úplně naprd, že to má jen ten vyměšovací efekt jinak nic ( dobré před operací ) . Prý je lepší krystýr pokud se dá ve správný okamžik tak urychlí a ulehčí porod. Tak si to ještě rozmysli .... :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - taky mi to někdo říkal. Takže co je lepší (nebo spíš stravitelnější) lněný semínko nebo maliníkový čaj?
16. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nebudu mít svou , co mi tam dají to budeu mít .... kdybych věděla kdy budu rodit .... :grinning: :grinning: :grinning: tak řeknu švagrové aby si vzala volno a odrodila mě ona. Ale na stránkách porodky to píší , že to tak funguje.
Můj u porodu nebude
16. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek