• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@nety88 já si ho dělala v den MS takže ve čtvrtek :slight_smile: vím to tedy jen chvilku :slight_smile: na pátek jsem byla objednaná už dva měsíce na preventivku tak to krásně vyšlo :slight_smile: a taky už doufám v srdíčko
tý jo tak držím pěstičky snad miminko krásně roste, ale jestli máš těhu příznaky a MS nikde tak určitě je vše ok
29. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy a budoucí maminy :slight_smile: , my už doma jedno červenčátko máme a pokud bude vše OK, tak bude druhý prcek slavit s bráškou narozeniny ve stejný měsíc :sunglasses: . Vyšlo nám to opět hned napoprvé, tak to nechci zakřiknout a doufám, že bude vše v pořádku. U doktorky na potvrzení jsem už byla, mimi odpovídalo začátku 6. týdne a na kontrolu jdu znovu v 8tt, tak se snad budu taky těšit na srdíčko :dizzy_face: .
29. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Doufám, že jo:slight_smile: já jsem to už zjistila před datem MS a to jsme to neplánovali :confused: Bylo mi nějak divně a měla jsem zvýšenou teplotu a žádný MS příznaky. Ta se pořád drží nad 37. Těhu příznaky mám, ale není mi nijak špatně.. Občas tlaky v podbříšku, jsem víc ospalá a musím častěji jíst, jinak mi je "šoufl" :confounded: Takže zatím to jde...doufám, že se to tak udrží, protože už půl roku máme rezervovaný pobyt ve Francii od 11.prosince (hory), tak se tam strašně těším... Snad to výjde:slight_smile: Zítra dám vědět, jak jsem dopadla :wink:
29. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artep ahoj, vítám tě :slight_smile: to se tu pěkně scházíme :grinning: To ti asi taky vychází termín na konec července, ne?
29. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artepf ahojky vítej , pane jo dětičky po dvou letech odvážná jsi :slight_smile:
@nety88 jůůů tak to bude jistě všechno ok když máš takovýhle příznaky to je fajné :slight_smile: mám to podobné :slight_smile: tak zítra určitě písni já už se taky těším na pátek :slight_smile:
29. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artepf nám to zase opět vyšlo na podruhé :grinning: jako u NIkolky, ale já mám dlouhé cykly takže jsme se snažili od zač. září a vyšlo to v listopadu ale i tak super
29. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se tu budem scházet častěji a stihneme se online abychom pokecali :slight_smile:
29. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 díky za přivítání, už jsem si přidala do profilu, kdy čekáme mimíse, vychází to na konec července, Kubíček je 15. 7. 2009, tak jsem moc zvědavá, jak to vyjde, ale vypadá to, že budou slavit společně :grinning:
@zup my jsme původně "plánovali" začít s druhým mimčem až od Vánoc, ale všechny kamarádky kolem nás měli první dítko hned a druhé chvíli trvalo, no a já mám rodičovskou na dva roky, tak jsme to zkusili trochu dřív no a ono to hned vyšlo (ťuk ťuk) :slight_smile: , odvážná si moc nepřipadám, protože ještě nevím, co mě čeká :grinning:
30. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím nový maminy :slight_smile:
30. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nám druhý mimi vychází taky jak cácorka, podle porodní kalkulačky na netu na den přesně :grinning:
30. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my se nesnažili ani u prvního ani teď u druhého mimi :wink: a teď budou děti přesně dva roky od sebe, tak sem na to zvědavá, jak to zvládnem, protože terezka, když byla mimi, tak byla hrozně uplakaný miminko, první tři měsíce fakt jenom řvala, tak tajně doufám, že druhé mimi takové nebude... :grinning:
a myslíte, že když jdu k doktoru zítra, tak už by mohlo být vidět srdíčko?(7. týden)
30. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin záleží jak u koho já s Ani byla na prvním UZ v 9tt a teď půjdu asi taky tak, protože můj dr. nemá UZ u sebe....
30. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a když jste si dělaly těhu testíky měli jste ty čárky stejně tmavý jako tu kontrolní?
30. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
to že jsem těhu vím natuty do 12.11., kdy mi vyšel test a dnes mi to potvrdila dr. jsem 7+2 a termín mám na polovinu července. Viděla i srdíčko, takže super. teď se musím objednat na TN(prvotrimstrální screening). Půjdete na něj?
jinak mám doma srpňátko, takže broučkové od sebe budou bez 14 dnů a 2 roky - teda jestli porodim na termín. Plánovala jsem záříjátko, ale kupodivu nám to s manžou vyšlo hned první měsíc snažení (Martínek byl až napotřetí :grinning:)

@akrimala - byla krásně a zřetelně vidět, ale jestli měl a přesně ten odstín, to už nevím
30. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
akrimala: Mě první test vyšel se slabší čárkou, než byla kontrolní tak jsem myslela, že nejsem. Pak jsem za týden dělala další a čárka už byla výraznější než ta kontrolní ..:slight_smile:obě byli silné.
30. lis 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnes jsem byla u doktora a už tam viděl i žloutkový váček :slight_smile: Celková velikost je 0,9 cm, takže je to pořádný čahoun :grinning: Termín se mi změnil o dva dny na 28.7.2011. Na další prohlídku jdu až 21.12., tak to už tam snad uvidím srdíčko :slight_smile:
Jinak na mým prvním těhu testu jsem viděla spíš takovýho ducha a už je z něj skoro centimentrová bublinka :slight_smile:
30. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tak já jsem si dělala první test den před očekávanou MS a už byla vidět celkem dobře slabší čárka, 4 dny potom už skoro stejně silná jako ta kontrolní :slight_smile:
@peta3 tak koukám, že budeš mít prcky taky dva roky od sebe, bude to asi sranda :grinning:
30. lis 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala nene u mě je ta testovací čárka mnohem světlejší než ta kontrolní, ale je fakt že u NIkči byla tak hodně tmavá až asi 14dní po vynechání MS a to ještě teď nemám, je to sotva týden
tý jo tolik dětiček po dvou letech :slight_smile: já jsem na to neměla odvahu :zipper_mouth: ale teď už se mooooc těším, i když je to pěknej vztekloun, právě nám začlo brutus období vzdoru, ale partáka prostě potřebuje, a musí se naučit dělit, mezi dětma jí to moc nejde, rozdělí se o jídlo, o pití ale ne o hračky :frowning2:
30. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 gratuluju to je super
já už si moc přeju ať je pátek a ať je vše ok, na den MS byl na testu taky jen duch, druhý den trošku silnější, ale tak zřetelně červená jako je ta kontrolní doteď není a to jsem dnes zkoušela test znovu, mám nějaký strach tý jo :zipper_mouth: jinak druhý mimi se zadařilo jako první na 2.cyklus po vynechání antikoncepce
30. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup děkuju, trochu jsem si dnes oddychla.. ale ještě před sebou máme dlouhou cestu :slight_smile:
Když mě brali minulý týden krev, tak jsem na těhu testu měla taky slaboučkou čárku a hcg bylo 213, takže bych se nebála :wink:
30. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 no doufám že je vše ok, ms nemám podbříšek bolí, blivno mi je tak je snad vše v pohodě :slight_smile:
jo a na NT skrínink jdu určitě páč máme v rodině postižené děti :frowning2: :frowning2: u NIky za to chtěli tisícovku a teď už snad 1300 nebo 1500Kč, ale to já dám pro klid duše
30. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artepf - já to tak měla naplánované už u prvního, že budou takhle od sebe :grinning: . Sice to asi zez ačátku bude mazec, ale já jsme s bráchou o 15 měsíců a taky to mamka zvládla. A srpnovek (kam chodím) tam je tayk těhotných už víc - možná se ještě některá sem přidá :grinning:

na NT jdu taky, minule mě stál 1000,- a teď by snad měl taky..ale dám klidně i víc, i když postižení v rodině nemáme, ale jít zbytečně na plodovku, kvůli falešným triplům :fearful: , to dám radši tu tisícovku
30. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Já mám tu čárku silnou, tmavě fialovou, to jako jo, ale přijde mi, že není tak sytá jako ta kontrolní....
@nety88 Tak trošku jsi mě uklidnila :slight_smile:
1. pro 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulaku, s tim kaslem je to mazec, ale myslím, že když jsme těhu na podzim, tak si bohužel každá z nás něčím podobným prošla nebo projde, ikdyž tvůj případ je extrém:slight_smile:, hlavně se nestresovat, ale vím sama, že to nejde:slight_smile:
Luci, nejsi z Phy 4?
já vás nějak nestíhám:slight_smile: tak zdravím nové těhule a doufám, že se tady s mou frekvencí úplně neztratím:slight_smile:)).
jinak u nás to ví půlka lidí, možná to povíme všem na Mikuláše, pokud to v pátek dopadne dobře:slight_smile:..

1. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, holky, tak dneska jsem měla jít na první prohlídku, ale malá má čtyřicítky horečku, tak jsem to musela zrušit :frowning2:
a na další návštěvu mě sestřička objednala až za 14 dní, to už budu v 10 sátém týdnu, nevím , jestli to není příliš pozdě na první prohlídku?
vlastně ani pořádně nevim, jestli jsem těhotná, žádný příznaky nenám, sem akorát víc unavená, ale to nevim, jestli na mě taky něco neleze...
a jinak to u nás nikdo neví kromě manži, nechci to říkat, dokud to nebude potvrzené od Mudr.
1. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin Chudinka cácorka :frowning2: tak ať je jí brzy líp
Jasně, že jsi těhu, proč bys nebyla? MS se nedostavila, pozitivní těhotenskej test?....Nemusíš mít žádný příznaky :wink:
1. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin - :frowning2: , tak ať vás ty horečky rychle opustí, s nemocnýma broučkama je to na pytel :frowning2: ...a o těhu nepochybuj, je spousta holek, co nemají žádný těhu příznaky a dokonce jim neroste ani břicho a těhotný jsou :wink:
1. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, tak to jste mě teda uklidnily, test jsem si dělala už před 14 dny a jenom jednou :wink:
1. pro 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holčinky,
se musím přiznat že zatím nemám moc přehled s kým že si to povídám :zipper_mouth: ale to se časem poddá až tu budem víc klábosit :grinning:
@kefin tý jo ty jsi dobrá jen jeden test :grinning: to já bych testovala klidně denně kdybych na to měla :grinning: :grinning:, já mám asi 3
a to je teda na prd že tě vemou až za 2 týdny a řekla jsi jim že jsi těhu?
@peta3 taky chci jít na skrínink stůj co stůj, hlavně se pak už nemusí dělat nespolehlivý triple
1. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala taky jen 1 test :grinning: i u Martínka jsme si udělala jeden a hotovo :grinning:
na NT jdu 15.12., už jsem objednaná. Taky právě nechci na nějaký nespolehlivý tripply, minule mi NT vyšel suprově a víc jsem neřešila

@zup - jsem zatim taky mimoň - v srpnovkách spolu jsme už 2 roky, tak se známe...je tam super parta, tak uvidíme, jak to bude tady :grinning: , každopádně až nás bude víc, tak bych to dala do soukromých témat, ať nám sem každý neleze :grinning:
1. pro 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek