• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@gabrielachalupova jasan vítej tady....
25. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielachalupova jé taky mladá mamka mladice, to mám radost :slight_smile: tak tě taky vítám :wink:

holky, tak vám povím jaký mám štěstí, že ještě nevím do čeho jdu, bála jsem se ze začátku, ale tak nějak všechno možný pročítám, čtu jen hezký věci :grinning: :grinning: :grinning: nejhorší na tom je, že mi vůbec nedochází, že by mohli nastat třeba nějaké komplikace a zdravotní problémy, nejsem schopná si to připustit. To jsou pak starosti, všechny jste moc statečné. A myslím, že císař není tragédie... když to tak musí být, tak hlavně že miminko i maminka jsou potom oba v pořádku a že je to malé štěstí na světě.
Mimochodem máte někdo zkušenost s tím, že se porody dědí? :D :D :D mamka mi vždycky vypravuje, že by rodila za tabulku čokolády, bráchy porod trval dvě hodiny a můj půl hodiny, to by se mi asi líbilo :slight_smile:
25. led 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tohle,že se porody dedej,to už jsme nekde slyšela,ale vubec tomu neverím,spíš veřím,že ten první porod bude horší,než ten druhej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No tak co,pár hodin si vytrpíme a pak snád už bude vše ok......Ale jako poorodit za pul hodky,to bych chtela,má tvoje mamka na to nejakej recept?žebych se přiučila :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,teda kecáte šíleně..:slight_smile:..dneska v poradně vše v pořádku,špinění se občas ozve,äle nic hroznýho.Prostě se budu šetřit a pokusím se nenervovat.Zítra jedu na genetiku,tak jsem zvědavá,co mi řeknou.
25. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hele nevím a teta, ségra mamky, za 15minut od příjezdu do porodnice :slight_smile: ale druhý, první asi pět hodin, ale i to je krásný, hlavně mi všichni říkaj, že ten pocit, kdy si myslíš, že už to fakt nevydržíš je přesně předtím než se to škvrně narodí a netrvá dlouho, tak musíme to vydržet, jako všechny :slight_smile: ale je pravda, že každej to má jinak a každej má taky práh bolesti někde jinde, tak uvidíme, na dědičnost taky moc nevěřím v tomhle směru, ale je to příjemná myšlenka, která mě asi bude uklidňovat :grinning: a pk vám budu psát, jak jsem rodila dva dny :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak hlavně, že je všechno v pořádku a genetika dopadne taky dobře :wink: hlavně pozitivní myšlení :grinning: žádný nervy a bude to fajn
25. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no protože pokud by to bylo dedičný,tak rodím taky snád 2 dny po máme,tá oba porody mela těžký a dlouhý..... :grinning: :grinning: :grinning: A jasne musíme to vydržet,vydrželi to jiné,my musíme taky.... :grinning: :grinning: :grinning: Práh bolesti u mne?to se uvidí u porodu,poté jsem na diskuzi určite přispeju nejakýma historkama z mýho porodu.... :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,já se už teším na 15.2.,kdy pujdu na UZ a zas po dlouhý dobe uvidím to malý.....jen doufám,že to nebude jak naposledy ve 13 týdnu,kdy se mu nechtelo uráčit se laskave otočit,ani me nemohli pomalu udelat NT screening,tak jsem tam poskakovala po ambulanci,ale nakonec si dal říct a otočil se a ješte na drzovku si i zívlo.....
25. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunkaO1 přesne žádný nervy a bude to v pohode......
25. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
vítám novou příchozí.. :wink:

@petrunka01 ..tak to je super a viděla jsi prďolku?jak už je veliký-ká?? :wink: ..jo a zítra to bude určitě taky ok..

@dpetulinka ..hele, taky jsem si říkala, že by se to mohlo dědit a můžu říct, že jsem měla v podstatě skoro stejnej porod, jako mamka...takže počítám i s druhým, že bude podobnej... :wink: ...no a chtěla bych mít porod, jako moje babička, ta rodila přímo u nich v ulici v sanitě... :grinning: tak rychlé to bylo... :grinning: ...jo a přesně jak ti říkají ostatní, když už si myslíš, že už to horší bejt nemůže a že radši "umřeš"... :grinning: ..tak to bude téměř u konce... :grinning: ..a prďolku budeš mít brzy v náruči....ale holky, myslete na to krásný...na těhulkování...na porod myslete těsně před tím... :sweat_smile: teď se zabývejte nakupováním a tak... :grinning:

25. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Držím palce, určitě to bud ok. Já jdu na kontrolu až 9.2., připadá mi to jako věčnost.
25. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no jám myslím na to tehulkování,jen bříško zatím moc neroste,a pohyby taky zatím žádný,tak až to přijede,tak si to budu užívat ješte víc..... :grinning:
25. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jéé, tak ty se zase uklidňuj myšlenkou, že to dědičný není :wink: no mě se v životě nic nestalo, žádná operace, nehoda, tak ani nevím co jak bolí :grinning: jen jednou jsem se proletěla z motorky a potom bylo konstatováno, že mám silný kosti, protože jsem byla akorát sedřená a hlava to trochu odnesla, což se projevuje dodnes :grinning: :grinning: :grinning: a jinak nic. Nesnáším odběry krve, tak si v poradně vždycky říkám, pane bože, kdybys věděla co tě čeká, tak se necháš stokrát píchnout do ruky :grinning: ale stejně jsem vždycky zpocená až na zádech :slight_smile: ale je fakt, že jsou i ženský co by radši rodily, než by šly k zubařoj, jenže to mi spíš příjde, že už zapomněly :slight_smile:
25. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ..s těma penězma je to fakt síla, co? :unamused: ...no hlavně, že "spoluobčanům" by se tohle nestalo... :angry: ...tak hlavně, že máš rodiče, kteří tě nenechají v bryndě... :wink:
No a teda ohledně tvýho exmanžela, nemám slov...je to od něj dost hnusný, už jen to, jak se zachoval jako manžel a to nemluvím o tom, jak se zachoval, jako táta... :frowning2: ...fakt smutný...ale jsem moc ráda, že máš novýho přítele a ještě vám fakt štěstíčko přálo a ty jsi těhulka...a s tím hubnutím, tééda...máš můj obdiv!!!šikula!!! :wink: ...no a co tvůj ex, je stále s tou holkou??..většinou se stává, že nakonec ten dotyčný zůstává sám... :wink:

25. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne taky připadá jak věčnost chodit jednou za mesíc na kontroly,UZ až 15.2.no to je doba.....ale strašne se nan teším.....
25. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka No me odbery nevadej,já se na to ješte koukám,krev me nedelá problémy,když jsm s ní byla v neustálým styku....takže tohle je v pohode....No já taky nebyla nikdy na operaci,žádná zlomenina nic.....takže proto říkám,že nevím,jak budu zvládat tuhle porodní bolest,já snad z toho pak zešílím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ...nebooj, všechno přijde...a určitě brzy!! :wink:

@dpetulinka ..a je fakt,že každý porod je prostě individuální...mojí kamarádky mamka rodila cca 3hod a ta kamarádka nějakejch 23h...takže o dědičnosti se asi nedá mluvit... :sweat_smile:

@werty ..já jdu taky na kontrolu první týden v únoru a přijde mi to taky jako nekonečnýýý...a to si říkám, že už budu v 18tt a to by mohlo už konečně něco být vidět...třeba u Nikči už bylo...a toho se nemůžu dočkat... :grinning:
25. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nezešílíš...nebooooj... :grinning: ..a taky mi krev nic nedělá..dokonce jsem dárce krve, takže jsem zvyklá.... :wink:
25. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mažu vařit..tak zatím, papa
25. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 vživotě jsem to neviděla, jak mi berou krev, fůůůj ... já si to vypěstovala jako dítě, byla jsem hodně nemocná a pořád mi brali krev, mamka už potom aby mě k doktorovi dostala, říkala, že mě nebudou "píchat" ale "píchali" a to jsem s ní pak týden nemluvila :grinning: Mě zase přišlo, že na kontroly chodím strašně často, vlastně čtyřikrát po čtrnácti dnech, ale myslím, že to bude asi tím, že jsem měnila doktora, tak se dělal ultrazvuk znovu a tak... příští týden jdeme na krev a pak si myslím, že půjdeme áž za dlóóóuho, to se mi bude stýskat po obrázku :frowning2:
25. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 to je jasný, ale jak říkám, je to příjemná myšlenka na uklidnění :grinning:
25. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 Já budu v 17tt a doktorka nám slíbila, že už bude vědět, tak jsem zvědavá. Hlavně, aby byli v pořádku. JInak co to bude je mi čím dál víc jedno. :slight_smile:
25. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vám závidím, že vám to nevadí, ale přítel chce dávat krev, tak jsem říkala, že až budu moct budu chodit s ním, tak jsem na sebe zvědavá
25. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já jsem taky ze začátku tam byla pomalu každý tejden,špinila jsem skoro měsíc a pul,takže jsem se šetřila a ted taky se mám šetřit,že mám placentu ješte dolu,tak at nezačnu zas krvácet...to jsou teda dobrý vyhlídky,tak snád to bude ok a všechno probehne jak má....no já ješte ani ten obrázek nemám,ale tedka ve 20 týdnu doufám,že me ho udelají a dají....to by teda bylo,aby jsem celý tehu byla bez obrázku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potřebuju si ho pak dát do alba.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky běžím vařit,paaa...
25. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, tady se to rozjíždí, vůbec nestíhám číst. :grinning: :grinning: :grinning: Ale hlavně, že je veselo.Mně ty kontroly jednou za měsíc taky přijdou nekonečný. Už jen dva týdny a zase se s miminkem uvidíme. Tyjo, ale jak jsem doma, tak ta zima je strašně dlouhá a červenec daleko. Plánuju chodit na nějaký to cvičení. Vy už chodíte? A je to dobrý? Taky už pomalu nastudovávám různé manuály o péči o miminko, páč jsem v tomhle směru opravdu nezkušená a ani mimčo podržet neumím :sweat_smile:
25. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no já už taky studuju,jednu knížku mám pročtenou a v tý druhý jsem v pulce....ale stejne i když sme neskušené,tak do toho hodne rychle vpadneme a pak nám to ani tak nepřijede.....no já na cvičení nechodím a ani nebudu....snád to pak u toho porodu zvládnu i bez toho.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 stále jsou spolu,a le občas když si exmanžel přijede pro Honzíka tak je vidět že je pěkně naštvaný. Ne kvůli tomu že si bere malého, ale asi kvůli ní. Od našich známích ví že to s ní nemá jednoduché a navíc ona je na peníze které se jim teď nedostávají. Byli zvyklí mít peníze sami pro sebe a o nic se nestarat. Teď jim nastala trvdá realita. Musí plati nájem na bytě plus inkaso a jídlo a vše ostatní. Moc peněz jim nezbývá. Ex platí na malého 2500,. a 300,- pojistku. Sem tam zaplatí školné ve školce a někdy boty. Na svátek, narozeniny a vánoce to malý dostává nejvíce dárků od extchýně a švagra. Většinou se domluvíme co mu mají koupit.

Dnes si má volat na vysledky na krevní obraz, vývojové vady, protilátky a krevní skupinu. Tak pak písnu jak jsem dopadla.
25. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nj, někteří doktoři by měli vrátit diplom.ten starej mě jen strašil, že můžu mít postižené dítě, ale na neschopenku mě původně nechtěl dát ani když jsem mu řekla, že pracuji 15h směny a že mám vysoký tlak a jedno zamlklé těhu za sebou-se stejným scénářem(tlak,pak otoky...). Až když jsem mu řekla, že chodím po vyšetřeních, co mě poslal obvodní, tak najednou, že musím okamžitě domů a být v klidu.
Ale teď jsem v dobrých rukou a jsem v pohodičce :slight_smile:
Jinak nojo, rodinná anamnéza - s tou člověk nehne, beru věci jak jsou :wink: i když občas mě štve, že se lidi někdy reagujou, jakoby byl člověk simulant (třeba jen ta častější únava) ale to je o lidech :slight_smile:
@micka1 teda, chlapi umí být pořádný sv..ě! líbí se mi, že jsi mu to dokázala "natřít" a zhubla a taky potkala jsi bezvadného chlapa, co je oporou a vše zlé je za Tebou.
S těmi penězi to je mazec tedy, tak snad s přítelem a rodiči to nějak zvládnete ty 3m...(nojo, ono nic jiného nezbývá, co-nj, to jsou naše zákony..) Tak možná se potkáme v Brně u kočárků :wink: :grinning:
25. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ..no myslím, že ho to asi hodně žere a možná to nemá dlouhý trvání.. :wink: ..a určitě budou výsledky ok...držím pěsti a pak dej vědět.... :slight_smile:

@leia1 ..na cvičení nechodím, ale chci začít chodit od února na gravidjógu, chodila jsem na ni už když jsem čekala malou... :wink: ...a abych řekla pravdu, tak nevím, jestli to k něčemu bylo, ale tak nějak to spíš bylo o tom, že jsem si řekla, že pro sebe a malou trochu něco dělám a tak nějak jsem vypadla mezi maminky a tam jsme probíraly co a jak a hlavně ta co to vede, tak je porodní asistentka, takže nám všem vyprávěla různý zážitky z porodů a co a jak dělat a chovat se...takže asi tak... :slight_smile:

a holky, nebojte....jak držet dítě a tak, to všechno přijde úplně samo a bude to jakoby automatický....byla jsem na to úplně stejně... :wink:
25. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek