• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka
@tasmailla1 - holky, na klystýr nedám dopustit :grinning: :grinning: :grinning: Ten yal gel není 100%, klystýr je lepší - prostě klasika :grinning:
16. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Maliník je prý na dělohu po porodu ... tož já nevím :grinning: Ten pít budu bylinky mi neva... ale semínko asi né
16. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Zkusím obojí - snad se z toho nepo...... :grinning:
16. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy když to půjde spodem tak to neva .... horší pokud by to šlo vrchem :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no toho jsem si užila dost - tak snad ne :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo yal gel...pač sme ho dávali lidem před operací a bylo uplne jedno,jaká je to operace či velká nebo malá,od klystýru sme uplne upustili...je fakt ale že uplne nevyprázdni..já si ho vezmu,ale pokud bude čas,tak at me daj klystýr.....
16. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já si myslím,že líp vypiju maliníkový čaj....když si ho ješte ochutím,tak si myslím,že to bude dobré...
16. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , předevčírem jsem v asku koupila ručníky a osušky , mají je ve slevě , osuška za 69,-Kč / Ks a ručník za 24,-Kč / ks Tak jsem si ty ručníky koupila pod hlavičku do kočárku a postýlky ( lůžové ) a osušky jsem si koupila v barvě do koupelny tyrkysové .... Mám je už i oprané a za ty prachy vypadají dobře. Tak pokud některá něco takovýho schání, tak asko dobrá volba jsou v akci :grinning:
16. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to sme na tom stejne,muj taky nebude u porodu a jenom se modlím,at natrefím v porodke na dobrou asistentku a ne na nejakou nervačku,co na me bude řvát...
16. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@msevy
@hradilenka no já budu pít i jíst všechno co mi kdo poradí ke snadnějšímu porodu,protože vždycvky si můžu říct,že kdybych to nepila,tak by byl porod určitě horší :grinning: Já všechno líp snáším,když mám vsugerované že by to za jiných okolností bylo určitě mnohem horší :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a to nechcete mít u porodu partnery vy nebo oni nechtějí jít? Já, když jsem se před prvním porodem zeptala, jestli chce jít, tak se pomalu urazil, že je to snad jasný no a teď o ničem jiným ani neuvažuje.
16. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - tak na to já najedu, až budu vědět, do jaké barvy budeme mít koupelnu :slight_smile: Jinak včera jsme si konečně rozkreslili co se musí zbourat, co postavit, tak snad se to během 14 dní dá do pohybu.
16. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte doma některá parkety? Docela bojuju s manželem - chce mít v novém bytě parkety (a ještě do stromečku - to vidím okamžitě tělocvičnu) a já bych radši prkna nebo když už parkety tak vedle sebe. Máme je tu ve starým bytě a příšerně vržou. Je pravda, že jsou tu ty původní, jsou staré asi 80-100let, tak to bude asi tím, ale z parket moc nadšená nejsem. Mám pocit, že studí
16. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - taky zkusím všechno :grinning: :grinning: U prvního porodu jsem byla jenom na předporodním kurzu - dýchání jsem si pak stejně upravila podle toho, co mi vyhovovalo a teď chodím i na těhu cvičení, mám připravené lněné semínko, nakoupím maliníkový čaj, masážní olejíček, zaplatím si opět epidural a to by bylo, aby to aspoň za 6 hodin nebylo na světě :grinning: :grinning: Máťu jsem rodila 13hodin, tak doufám že teď to bude minim.o půlku rychlejší....
16. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já mu řekla,že ho nutit nebudu,ale chce jít sám. Já si myslím,že pokud jde všechno tak jak má,tak je to taky pro chlapa zážitek,když vidí miminko v první minutě jeho života. Ale určitě bych ho nenutila.Mamka říkala,že kdyby nechtěl jít on,tak se mnou půjde. Ale to teda nevím,jak by to dopadlo,brečela by určitě od začátku do konce :grinning:
16. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - hlavně se pak na to jinak dívá, když vidí co porod všechno obnáší - jak "trpíš" :slight_smile: Někdy je to lepší, někdy je lepší, když tam není - asi záleží na povaze
16. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy my máme v bytě taky ty starý parkety. Ale já jsem kobercová,takže jsou přikrytý a až se bude byt předělávat ,tak chci zase koberce... Mě to přijde útulnější. A navíc mám radši vysávání než vytírání. :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - Koberce radši mít nechci - Matýsek má náběh na dětské astma, tak chci mít doma co nejmíň "provokujících elementů". Ale líbí se mi do dětského pokoje marmoleum s vlasem - je to jako koberec, ale všechno z toho setřeš a je to pro alergiky
16. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pak Vám odpovím na co jste se ptaly , já už musím jedu na socku tak abych to stihla ... zase ta jejich agenda :angry:
Vrátím se asi až večer beru to přes tchýni ... tak pa pa večer :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no já jsem taky alergik,na pyl,ten mě teda trápí,na peří-spíme v péřových peřinách a nic,na prach a na roztoče-všude koberce a taky nic... Tak uvidíme,stejně to budeme předělávat až tak za dva roky,tak já doufám,že se alergie miminku vyhnou...
16. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky musím na sociálku,měníme číslo účtu,tak to musím jít vyřídit. To budou zase příjemný pani.
16. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večer zase pááááá, odjíždíme k babičce a večer konečně pro opravené auto :grinning:
16. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no muj manža nechce bejt u porodu a já ho do toho nutit nebudu...no hold to budu muset zvládnout sama...my parkety nemáme,ale příde me ,že to je už zastaralá metoda používat nebo je mít....my máme koberce a už me to s nima nebaví,až budeme předelávat chci všude lino napodobenina plovoučky...to se pak jenom setře,ale koberce,když musím tepovat,to je záhul...už se pomalu na to chytám,je zas pořádne vyčistit tedka,když ješte mám možnost si u toho kleknout......pač pozdejc to už s břichem nebude možné.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 třeba si to manžel do porodu rozmyslí a bude to chtít vidět... Ale dřív tam chlapy taky nebbyli a jak se rodilo.

U nás je dneska pod mrakem,vypadá to že bude pršet. Je sice 12 stupňů,ale nikam se mi nechce,tak asi pořádně uklidím a budu se válet. Teď jsem sežrala asi kilo hroznů,tak se brzo možná po.... Nedívali jste se na prostřeno,jakej měla v bytě bordel??
16. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý, já se těším až tam mrňouska naše bude venku, porodu se nevyhnu, jen je fajn ta vidina, že to skončí :grinning: ale těším se, až moje tělo bude zase normálně fungovat, co jsem těhotná jsem jak nemocná, fakt. A na klystýr se těším :grinning: prý to krásně prohřeje zevnitř a uleví, s tím problém nemám, ten yal jsem dostala od kamarádky, ale nepohrnu se do něj. Jdu udělat špízy k obědu a vyprat na co příjdu a začít pomalu balit takový ty osobní věci, snad už o víkendu budeme v bytě tak nějak na stálo :slight_smile: ikdyž dokud nebude internet, já budu stejně pořád prchat domů :grinning:
16. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týče porodu, Ondra taky strašně chce, jsem ráda, že tam nebudu sama, ale rozhodně bych nenutila, ale asi bych si vzala kamarádku nebo mamku :slight_smile: o ten samotnej porod mi ani tak nejde, to už mi to bude asi jedno, ale na tý hekárně, několik hodin než se otevřu... budu ráda, když tam někdo bude se mnou.
16. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesne,jak píše dpetulinka na ty hekárne bych chtela mít manžu,ale on ani tam nechce jít,tak ho do toho nutit nebudu,ale aspon by me pomohl třeba na wc nebo do vany a masáž udelat,nebo já nevím co,aspon bych nemusela pořád otravovat sestry.....ale asi to budu muset udelat.....@misi.21 jojo koukala jsem na prostřeno a teda fakt humus,nejlepší jak to oduvodnila,že ráno ty pavučiny smete a odpoledne jsou tam opet...to je fakt ženská,tu bych nechtela,aby me nekde obsluhovala...a hlavne si myslím,že tedka se do ní budou pořádne navážet,že i pije a je to z ní cítit....
16. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy my jsme ted v podnájmu a máme tu fungl nové parkety, do stromečku, nevržou a vypadaj moc pěkně. tady v praze dávaj parkety všude do tý starý zástavby a fakt to není špatný. ale je pravda, že půlku máme přikrytou koberečkem já mám radši taky koberce, páč mně štve, že na podlaze jsou vidět moje vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
teda lněné semínko, o tom jsme neslyšela, tak si to vygooglim, na co to je:slight_smile:
a zítra jdu na ten glukozovej test, tam jsem fakt zvědavá, jakej hnus fialovej to bude. asi si vezmu časák a budu čekat tři hodky. no potěš. nebyl jste tam už někdo?
16. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 lněné semínko:kdo maže ten jede :grinning: Když ho budeme před porodem jíst,tak sestry nebudou stačit prcky chytat jak to půjde hladce :grinning:

Já bych do prostřeno v životě nešla,ikdyž si myslím že jsme čistotní a máme uklizeno a čisto,tak bych nepřežila tu ostudu,kdyby někdo řekl,že se mu čisto nezdá. A co si budeme povídat,kolikrát se tam chtějí pěkně potopit. Ale tohle byl fakt humus,jak to tam všude vyselo,se jim nedivím,že se do jídla nehrnuli,ale já myslím že jí pak už dělali naschvály...
16. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nějakou žravou dneska. Teď jsem spořádala půl kyblíku zmrzky tiramisu. O víkendu mi vůbec nechutnala a dneska jsem jína posezení snědla za 50 kaček :slight_smile: Mě lepší šatit než živit :grinning:
16. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek