• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
16. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ou, tak ti budu zítra držet palce, na ten se vůbec netěším, protože všechny ženský u nás v rodině měly těhu cukrovku, tak to vypadá, že ani já se tomu nevyhnu :unamused: prý je to hrozně sladký, jako dětskej sirup, není to snad tak hrozný. Mě spíš děsí, že musím jít nalačno a pak tam dobu čekat, já jak se ráno nenajím, je mi hned zle, tak to bude veselý. Tak hlavně ať ti to dobře dopadne.
16. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo a jak ti to nakonec doapdlo s těma triple testama. vím, že jsi tu psala, že snad budeš muset jít na tu plodovku. tak nakonec je vše dobré?
16. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no jela jsem na genetický ultrazvuk do Pardubic k prof. Eliášovi, za což jsem od svého doktora dostala vynadáno takovým stylem, že jsem seděla na zadku koukala a chtěla mu prorazit to jeho těžítko hlavou, na plodovku jsem nešla, podle ultrazvuku čekáme zdravou holčičku. Jen přemýšlím nad změnou gynekologa, ikdyž se mi nechce, ale nebudu přece do konce těhotenství chodit do poradny za trest.
16. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je dnes hnusně a po obědě začalo pršet a vypadá že bude ještě dlouho. Dnes razím na babinec tak už se těším. :slight_smile:
Chtěla jsem nechávat od příštího týden Honzíka celý den ve školce, ale dnes jsem se ptala jak to je když dětí po obědě nespí. Tak mě paní učitelka říkala, že musí do 13 hodin aspoň ležet. Bohužel to by Honzík nevydržel tak dlouho ležet tak mě bylo řečeno, že pokud můžu tak ať si pro něho chodím po obědě. Takže zatím bude chodit po obědě. Tak mě to docela i naštvalo. :frowning2:
Jinak jsem začali shánět druhé auto. Tak snad brzy něco seženeme.
16. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, jak se máte? snad je u vás lepší počasí než tady a v Olomouci... mlha a prd a teď začlo i pršet zase :confounded: Tak my ode dneska modráme výbavičku :grinning: ! ten náš macík už má rovných 730g, prý chlap jako hora (asi po dědovi :slight_smile: ) a než jsem si stihla přepsat ostatní hodnoty, abych si spočítala, jak je mimi veliké, tak se mě aktivně ujala další sestřička a zabavila mi papíry, beeeeee :cry: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nic si z toho nedělej Martin taky nechce být u porodu. Nutit ho k tomu nebude. Jenom jsem mu říkala že by se mnou mohl být aspoň na hekárně a na porodní sál že už nemusí. Tak jsem zvědavá. Exmanžel u porodu Honzíka byl a byla to dobrá psychická podpora.
16. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nechystáme se na žádný mrňouse, že jo, pořádná výživa je základ :grinning: u nás taky prší, ale mě to ani nějak nevadí, okna umytá a dnes si dávám oraz a pohodičku, jen jsem měla v plánu pověsit prádlo ven, no ale vevnitř taky uschne.
16. bře 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 dočítám... :grinning: :grinning: po vrazích vyhazov ze školy? no mě se v noci vrátily právě krváky, brrrrrr, tak jsem toho moc opět nenaspala :unamused: a předtím jsem pro kamarádku honila ve větru ubrousky na dekupáž a pak se něco stalo a z kamarádky byl pokažený klavírek a já nevěděla, jak ho opravit... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: nojo, kam na to chodíme.. :grinning:
Můžeš, prosím, poradit, kde jsi narazila na tu matraci? je to dobrá cena. Také uvažuji buď kokos-molitan, nebo kokos-pohanka.. právě to začínám študovat.. :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já právě nevím jak se ty matrace pohybují,ale budu tam objednávat i postýlky,tak to bude za jedno poštovný. Mrkni na http://www.i-scarlett.cz/ ,mají tam různý
16. bře 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ahoj, no dočítám, že máš také protivu doktora. kamarádka je ve 28tt a je to pár týdnů zpět, co změnila gynekologa. ten původní jí vynadal, proč šla na utz tam a né jinam (poslal jí ke kamarádovi, kde by ona platila 15stovek za to a ona šla do fakultky, kde to má zadarmo) takže změnila a teď je v klídku :wink: já měnila Dr.už v lednu,ale tam toho bylo více a od tédoby jsem happy a hodně to udělá s psychikou, pokud máš příjemného lékaře. Takže za mě radím změň doktora, neboj se toho.. :wink:
16. bře 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já jsem objednávala tady: http://www.batoleshop.cz. Zároveň s nábytkem a jsem spokojená. :slight_smile: Máme kokos-molitan-pohanku.
16. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nojo, mrňouskové budou obříci :grinning: mě prádlo mokne venku, ale nechám to, ať se to provětrá-pak to kráásně voní :slight_smile:
@misi.21 děkuju za odkaz!proštuduju :slight_smile: tak to jsou přímo scarlett, aha!
16. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jů, supr, mrknu na to taky, moc díky! :slight_smile: ještě musíme rozhodnout, do které vlastně půjdeme.. s pohankou nebo jen kokos :slight_smile:
16. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy s parketama nevím, ale také si u klasických vybavím tělocvičnu :grinning: ty podlouhlé-jakoby vedle sebe jsou hezčí. zkus třeba nějaký argument, že to lépe opticky zvětšuje prostor :wink: ??možná pak svou drahou polovičku přesvědčíš :wink: :grinning:
16. bře 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee problém je ten, že já vůbec nevím ke komu bych šla, k tomuhle doktorovi jsem přestoupila, protože moje doktorka už je v důchodu a poradnu už nedělá a k doktorce, která to po ní převzala bych musela jezdit 20km. Strašně ho všichni vychválili, ještě jsem tam byla dohozená a spokojená nejsem vůbec, když jsem se pak bavila s více lidma vyšlo najevo to, že člověk je s ním spokojený, pokud neprahne po informacích a pokud dělá to, co pan doktor uzná za vhodné, v opačném případě je problém... Dopadlo to tak, že se se mnou nakonec ani nerozloučil, ani mi neřekl termín další návštěvy, jen ho napsal do průkazky a že bude teda po zbytek mého těhotenství ve stresu a podobně. Už se mi tam vážně nechce.
16. bře 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám...lněné semínko, maliník.. :grinning: mě to bude asi na nic, když půjdu na císař :unamused: žádné bylinky nebo vylepšováky k císaři neznáte? (ono je to tam asi prd platné, že :grinning: :grinning: )

Jinak dnes jsem si udělala veeelkou radost-konečně jsem se dostala do DM a zaregistrovala se, zároveň tam našla tašku ke kočárku-z té mám obr radost a koupila jsem si i gravimilk čokoládový-mňam!
Pan doktor hned věděl, že když jsem načala téma "železo" že mi po něm bylo špatně :grinning: , tak ho brát nemusím :sweat_smile: , ani nic jiného, že krevní testy jakš takš ok, tak stačí ovo a zeleninka a jak to bude dál, to se ukáže časem. Prý v případě jakýchkoliv komplikací mám rovnou jet do Olomouce k němu (hodina autem) :frowning2: a akorát mi zvýšil dávku léků na tlak, jinak vše fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
16. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to je fakt hnusné chování.. to si může strčit za klobouk :rolling_eyes: tohle fakt nemáš zapotřebí, to raději dojíždět-budeš rodit daleko?zkus to třeba tam :wink: a 20km není zas tak daleko :wink: hih, no já (sice musím) dojíždím hodinu autem co 2 týdny.. ale za tu pohodu a péči to opravdu stojí-sestřičky i doktoři vždy naprosto na jedničku s velkou hvězdou :slight_smile:
16. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty jo, to je hrozný s těma doktorama. já měla dřív hroznou doktroku, kdykoliv byl problém, tak mně vynadala, člověk si přišel jak pitomec. ted mám v jinou a je báječná a milá. takže tvé pocity chápu. no ale hlavně, že miminko je v pořádku a už jen čtyry měsíce a bude venku :wink:
@druidee jakžto, že půjdeš na císaře? to už se ví takhle dopředu? doufám, že moc nevyzvídám...
16. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee daleko to není, ale dvakrát přestup autobusem k tomu spoje strašně naprd a já v týdnu nemám auto k dispozici, navíc mi příjde hloupé jít tam teď, když jsem na začátku odmítla, že si seženu doktora v místě bydliště. No já právě budu rodit buď u nás... což teď skoro vylučuju, protože bych měla nervy z toho, že mě bude rodit on a nebo ve Vrchlabí a to je hodina cesty, bez auta je to pro mě náročný, v autobuse mi není nejlíp, no uvidíme co vykoumáme.
16. bře 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 holky už aby to bylo a prcci byli venku, já chci zpátky funkčnost svýho těla, který teď pořád na všechno rezignuje a jeho použitelnost je velmi omezená :grinning: zkusím pozjišťovat něco o doktorech u nás ještě, snad najdu někoho "lepšího"
16. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 nevyzvídáš :wink: řekli mi to už v lednu, je to kvůli mému zdraví- mým ledvinám a játrům (no být na mojí ledvinářce, nedovolí mi otěhotnět :rolling_eyes: ) prcek je v pohodě :dizzy_face: :slight_smile:
@dpetulinka nj, jasně.. tak snad se najde nějaké řešení. Nějak jsem s diskusí postřehla, že Vrchlabí-porodku si hooodně chválí a jezdí tam rodit z daleka.. :slight_smile:
16. bře 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to jsem fakt ráda, že nejen já si to těhotenství "fakt užívám" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nejdřív jsem tam hrozně chtěla, teď zčínám mít trochu strach, co když to bude šílený a nesnesitelný a tam ti epidural prostě nedaj :grinning: ať žadoníš sebevíc, dělají se tam přirozené porody, nejdřív jsem byla stoprocentně rozhodnutá, s tím že bych ráda rodila do vody. No uvidíme, jak to dopadne :slight_smile:
16. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka zkus to přes známýlékař.cz, já si tam hledám doktroa pokaždý, jsou tam reference od lidí a budu si přes to hledat i dětskýho doktora pro malýho pupka :slight_smile:
@druidee aha, tak to je děs teda.ale je dobrý, že víš, do čeho jdeš :wink: tak hlavně at ti to dobře dopadne a nám zbylým taky :slight_smile:
16. bře 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to docela chápu.. taky bych šla už předem do epiduralu (jé já jsem na bolest srabík :grinning: ) aha, takže oni tam mají takovouto filosofii.. nj..
16. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 nj, je to jak to je.. nemusím ležet pod dozorem v nemo, zatím (ťuk ťuk) vše ok, tak jsme na tom ještě dobře, si myslím :dizzy_face:
16. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si říkala, jak bude těhu nejkrásnější období mýho života... :grinning: chacháá, to jsem se teda opravdu spletla, je to krásnej pocit, že tam je moje miminko samozřejmě... ale tím pocitem to končí, jinak jsem pořád nějakej problém k tomu to na mě stále není příliš vidět o to si připadám hůř, když mě předbíhaj i důchodci a já funím, jak lokomotiva a pořád si stěžuju, jak mě něco bolí, nemůžu normálně sedět, natož něco dělat a pozitivní myšlenka nakonec... bude hůř :grinning:
16. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jé děkuju, tak to zkusím
@druidee hrozně bych to chtěla zkusit přirozeně, všechno se mi tam líbí, ten přístup a prostě je to super, recenze jsou skvělý, minimum nástřihů a to i u prvorodiček, ale... co, když najednou budu mít pocit, že chci oxytocin a epidural a mít to zasebou :grinning: já s bolestí moc velkou zkušenost nemám, neměla jsem v životě ani nic zlomenýho, takže fakt nevím :grinning:
16. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: tak to vidíme těhotenství stejně :grinning: :grinning: :grinning: naštěstí jsem také neměla žádnou zlomeninu nebo větší úraz... jen právě proto se obávám, abych na porodním sále nebyla za histerku pak :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek