• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
jé, holky, jedna holčina tu má ve fotoblogu bombastická těhu trička, tak jsem si nechala poslat odkaz a asi objednám, sic je to ze zahraničí... :slight_smile:
16. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Můj k porodu asi nepůjde, on ví že bych si to přála. Nutit ho nebudu ... nemá rád špitály. Tak to zůstane na mě samotné. Jsem na to zvyklá ve špitálech jsem posledních 10 let jako doma :frowning2:
@druidee Ahojky já mám tuhle http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1425759
@dpetulinka já k doktorům taky jezdím 30km každých 14 dnů před porodem se bude jezdit co týden, ale chápu pokud si bez auta, tak že je to složitější. A mamka nebo taťka by Ti auto nepůjčili ?
16. bře 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Těhu trička dobrý , ale pochybuji , že bych se do nich vlezla ... :grinning: Já si raději kupuji něco v :grinning: volnějšího ... nemám 50 kg abych si mohla dovolit úplé a ukazovat svůj sexy zadek a krásné břuško :sunglasses:
16. bře 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mamina bydlí hodně daleko a jak táta, tak přítel potřebují auto do práce, fakt ale je, že už je mi to jedno, já už budu klidně dojíždět, protože to vypadá, že u nás asi neseženu doktora, co by mi vyhovoval.
@druidee ježkovi voči, teď jsem si vzpoměla, že jsi chtěla přeměřit tu hacku, už ji mám doma, tak na to vlítnu, jen mi řekni, co jsi vlastně chtěla všechno změřit.
16. bře 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty trička jsou bombastický, já je chci :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě přidám jeden odkaz, to triko se mi líbí hrozně dlouho, ale příjde mi krátké... :grinning: http://www.fler.cz/zbozi/loading-baby-nacitam-miminko-bile-xl-1386639 :grinning:
@dpetulinka jj, ani nevím, které bych mohla vybrat..je jich tolik a neokoukaná, no boží :grinning:
@hradilenka tak větší velikost by Ti určo byla pohodlná :wink: na tu matraci kouknu, ještě to probereme s mojím, jakou vlastně zvolíme..díky za odkázek :slight_smile:
16. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee byla bych v tom jak špekáček :grinning: :grinning: :grinning: jo a NZ :wink:
16. bře 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ty trika sou krásný....dnes sem byla skámoškama na nákupech a místo tehu kalhot,co jsem chtela z HM z Pardubic,tak sem je tam nesehnala,pač je maj jenom v HM v Praze,ale za to sem si koupila delší trika bílý s dlouhým rukávem a bílou volnejší halenku,tak jsem ráda,zas budu mít co na sebe.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já si stejně oblékám uplé svetříky, co hezky zvírazní bříško :grinning: :grinning: ale na léto musím také sehnat nějaké delší pohodlné..mám jen jedno tílko, jinak je vše krátké :slight_smile:
16. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nojo, občas mě to štve a nechápu, že kolikrát mají lidi z CA nebo HM úžasné věci a když je tam hledám tak nikde nic a asi fakt to mají jen v pobočkách Praha nebo max. Brno..
16. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ješte se musím pak kouknout v tescu,tam občas od cherokee maj dobrý kousky....
16. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty tríga jsou fakt super, škoda, že jsou ze zahraničí
16. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jj, no řeším, že je objednám přes bráchu kamarádky. on tam žije a v dubnu má přiletět :wink:
16. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou všem :slight_smile: jen si tak říkám, ještě, že mám tak trpělivého chlapa doma... asi bych sama se sebou nevydržela-(hormonální) vzteklina v plném proudu :grinning:
16. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jéé, to já jsem pořád, já jsem tak nepříjemná až mě to děsí, pak se zase můžu rozplácnout a chudák Ondřej vždycky jen prohlásí, že doufá, že to po porodu přejde :grinning: to ještě netuší nic o šestinedělí :grinning:

Jdeme chrnět, malá teda evidentně právě vstává a pořáda asi nějakou párty, ale snad to zaspím :grinning: tak dobrou noc.
16. bře 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dobré ránko :slight_smile:
17. bře 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dobré ráno.
To snad není možný,jak se to počasí zhoršilo. U nás prší a je zima,přijde mi to jako podzim... Ale včera říkali,že to budou poslední záchvěvy zimy,tak jsem zvědavá. :unamused:
17. bře 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, další ranní ptáčátko :slight_smile: no tady je to s počasím stejné.. také jsem čekala jaro, no to jsem zvědavá, jak to bude aspoň o víkendu
17. bře 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no u nás to mají být dva nejhnusnější dny,tak uvidíme,ještě že se nikam nechystáme...
Poslední dobou vstáváp nějak brzo,ale aspoň mám ten den delší...
17. bře 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky je taky strašně, potřebovala bych na víkend hezky :grinning:
17. bře 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, den je pak delší. já včera musela vstávat v půl 5 a předtím v 6, tak mimís mě dnes už od půl 6 vykopává z postele ven :grinning: no, snad to budou hnusné jen 2 dny..když už to musí být :slight_smile: nemám na jaru ráda to bláto a vůbec. já jsem milovník podzimu :slight_smile:
17. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné ráno...zachvíli jedu ke kadeřnici,už se na to teším...konečne nejaká zmena bude...A u nás je taky hnusne,ale že jedu ke kadeřnici,tak se mi tam venku i docela chce jít.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... hlásím u nás taky hnus fijalový to počasí ... byla jsem venku se psem a musel do vany :rolling_eyes: já fénovat vlasy -..... chčije a chčije :grinning:
17. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všechny? To už zase spíte když je takové počasí......? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já se vztekám nad objednávkou z coolisek.cz
17. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka copak chtějí moc za poštovný? Nebo , že by od Tebe nechtěli peníze vůbec....? :grinning: :grinning: :grinning: co tam objednáváš? Jestli to není tajný :slight_smile:
17. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka objednala jsem tam 2.3 nějaký polodupačky, čepičky a já nevím co ještě, hned to ráno jsem poslala platbu a dodnes žádný balíček... jen mi emailem potvrdili objednávku, jelikož nemají na stránkách žádký kontakt :fearful: :angry: odpovídala jsem na email, který mi od nich přišel, jestli je nějaký problém, kde je a podobně a odezva po třech dnech taktéž žádná. Zkontrolovala jsem číslo účtu, variabilní symbol, všechno sedí, žádné potvrzení o přijetí platby a žádná informace o vyexpedování objednávky. Ten samý den jsem objednávala z laclíku a brumly a to už mám doma rozohdně víc než týden
17. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ležím na gauči a snažím se ještě něco sníst....odpoledne mě čeká návštěva zubaře a od včerejška ukrutně bolí zoubek
17. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka už jsem našla kontakt na reklamaci, ale telefon pro jistotu žádnej
17. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka To je fakt hloupý!!!
17. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek