• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@werty jéj, to je nepříjemný, tak hlavně ať to brzo přejde a zubař tě moc netrápí. Hrozně mě to rozčílilo, protože nové oblečení prakticky žádné neobjednávám, kdyžtak sem tam koupím něco v obchodě, ale přes internet objednávám jen z bazárku a když se mi jednou něco líbí a je to za dobrou cenu, tak to pro jistotu ani nepřijde.
17. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee díky za odkaz super tričenka:slight_smile:
17. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Třeba to neměli skladem a čekají až to bude všechno. Ale je divný, že Ti ani nenapíšou.
17. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je dneska nějak blbě od žaludku... Teď ještě to hnusný počasí,tak jsem nějaká naštvaná,ještě že jsem doma sama. By to manžel určitě za něco schytal :slight_smile: Mám skoro uklizeno,tak jdu na kuchyň a dostala jsem chuť na těstoviny se sýrovou omáčkou a zeleninkou,tak se na to asi vrhnu. Jestli se u toho ovšem nepozvracím. Navíc mě od večera bolí hlava a nějak mě začíná škrábat v krku,doufám že na mě něco nevleze. :frowning2:
17. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Chůdě malé .. já mám už zubáka za sebou a bez kazů , což jsem ráda , protože bez injekce bych vrtání nedala.
Třeba to bude jen nějaký citlivý v těhu ...
17. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Uvař si čaj a zalez do pelechu k telce ... :wink:
17. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mám jít odpo ke tchýni,přijede manželova babička,dlouho jsme se neviděli,ale asi nepůjdu,radši to vyležím...
17. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj lepší být doma a zdravá jak Tě ofouknout a ležet ... prášky můžem max paralen a je lepší když nebudeme do sebe cpát nic.... ťuk ťuk jsem ráda že na mě zatím nic nevlezlo jinak jsem 3x do roka na hromadě :rolling_eyes:
17. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Mě se v lednu rozpadly 2 zuby a ty mě teď bolí. Jen doufám, že je nebude chtít trhat. Vrtané už je mám od toho ledna. :unamused:
17. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to dobře zvládni,já byla taky v lednu a jsem ráda,že už tam nemusím,až po porodu a když vydržím porod,tak mě vrtání už nemůže položit :wink:
17. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka u každé věcičky píšou jestli mají nebo nemají skladem, co není skladem neobjednávám, ale i kdyby, čekala bych alespoň nějakou odezvu... myslím, že se asi nedočkám.
@misi.21 jak říká hradilenka zalíst do postele a odpočívat.
@werty Myslím na tebe, mě zubař ještě čeká, jen co se dostěhujeme a mám z toho hrůzu :confounded: snad to nebude na trhání, držím palec.
17. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jéjda, zuby..tak snad návštěva zubaře pomůže!hlavně ať Tě moc nemorduje...držím pěstičky!
@dpetulinka hm, to je divný přístup toho e-shopu.. snad se brzy dopátráš a dopadne to dobře!!
17. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty hmm třeba je to jen zánět a bude to dobrý :wink:
17. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já od soboty bojuji s rýmou a občas kašlem-u nás bylo pořádně větrno.. no bojuju zatím jen hromadou kapesníků.. tyjo, docela jsi mi udělala chutě s tím obědem :grinning: já chci dnes také dělat těstovinky, jen nevím, s čím.. :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka měla by si jít brzy , má zubařka se ptala v kterém jsem týdnu, že se pak už se zuby nemá nic dělat později tož nevím...
17. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já se teď na ten šop dívala a mají tam i tel ... ale Ty se asi nemůžeš dovolat co?
17. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě na gyndě sestřička říkala, ať teď nikam nechodím a jdu rozhodně až na jaře, abych zas něco nechytla jako na začátku, tka nevím :confused:
tak já jsem asi slepá nebo blbá, můžeš mi poslat odkaz? Já telefon nenašla
17. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka našla jsem jen, že kontaktovat můžu telefonicky a číslo, že je uvedeno v kontaktech a tam není vůbec nic.
17. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka už to mám, děkuju, jdu volat :grinning:
17. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
ing. Ivana Janáková
Rovinka 4
614 00 Brno
tel: 777 972 419
majtyka@centrum.cz
IČO 68598505
@dpetulinka jj někdy to má člověk před očima a nevidí :grinning: :grinning: :grinning: taky to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sluníčkoooooooo - svítí tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka proč jednoduše hledat na úvodní straně, když to jde složitě v kontaktech a obchodních podmínkách, že jo :grinning: tak jsem zvědavá, jdu volat a vařit, dám pak vědět.
17. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já včera objednávala ty postýlky a nějaký věci k tomu,hned mi poslali mail o přijetí objednávky a tak a dneska ráno mi volala paní,že to přijde v pondělí a kolik to bude balíků a tak. Fajn přístup..
17. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee děkuji za IP :slight_smile:
jinak ahojky všem, tady se snad taky vyjasnuje ale ráno teda slejvák, že jsem byla mokrá i s deštníkem
Prdelka kope o 106 a já přibrala své druhé kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak se mi zhoršila pleť tak tu sedím s maskou :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee kde svítí? :grinning: Tady tedy ne ... tady plší :grinning:
17. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ahojky , taky už dlouho uvažuji nad maskou, ale večer po koupeli jsem jaksi KO tak jsem jí zatím ještě nestihla :unamused:
17. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no teda tady taky už zdrhlo někam za mrak :unamused:
17. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no to jsi dobrá, já si od začátku těhu nejsem ani schopná vytrhat obočí... spíš jsem celkově zvlčela do happy hippie :grinning: :grinning: (to jsem si slibovala, jak o sebe budu dbát a užívat si to...haha aha :sweat_smile: )
17. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no právě, večer se mi nechce, už x- dní si říkám jak si odmočím nožičky a obrousím ztvrdlou kůůži a nejsem schopná se dokopat :rolling_eyes:
já se místo oběda cpu cheerios cereáliema :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek