Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
dpetulinka
17. bře 2011
@werty jéj, to je nepříjemný, tak hlavně ať to brzo přejde a zubař tě moc netrápí. Hrozně mě to rozčílilo, protože nové oblečení prakticky žádné neobjednávám, kdyžtak sem tam koupím něco v obchodě, ale přes internet objednávám jen z bazárku a když se mi jednou něco líbí a je to za dobrou cenu, tak to pro jistotu ani nepřijde.
zlatunka84
17. bře 2011
@druidee díky za odkaz super tričenka🙂
hradilenka
17. bře 2011
@dpetulinka Třeba to neměli skladem a čekají až to bude všechno. Ale je divný, že Ti ani nenapíšou.
misi.21
17. bře 2011
Mě je dneska nějak blbě od žaludku... Teď ještě to hnusný počasí,tak jsem nějaká naštvaná,ještě že jsem doma sama. By to manžel určitě za něco schytal 🙂 Mám skoro uklizeno,tak jdu na kuchyň a dostala jsem chuť na těstoviny se sýrovou omáčkou a zeleninkou,tak se na to asi vrhnu. Jestli se u toho ovšem nepozvracím. Navíc mě od večera bolí hlava a nějak mě začíná škrábat v krku,doufám že na mě něco nevleze. 😞
hradilenka
17. bře 2011
@werty Chůdě malé .. já mám už zubáka za sebou a bez kazů , což jsem ráda , protože bez injekce bych vrtání nedala.
Třeba to bude jen nějaký citlivý v těhu ...
hradilenka
17. bře 2011
@misi.21 Uvař si čaj a zalez do pelechu k telce ... 😉
misi.21
17. bře 2011
@hradilenka mám jít odpo ke tchýni,přijede manželova babička,dlouho jsme se neviděli,ale asi nepůjdu,radši to vyležím...
hradilenka
17. bře 2011
@misi.21 jj lepší být doma a zdravá jak Tě ofouknout a ležet ... prášky můžem max paralen a je lepší když nebudeme do sebe cpát nic.... ťuk ťuk jsem ráda že na mě zatím nic nevlezlo jinak jsem 3x do roka na hromadě 8-(
werty
17. bře 2011
@hradilenka Mě se v lednu rozpadly 2 zuby a ty mě teď bolí. Jen doufám, že je nebude chtít trhat. Vrtané už je mám od toho ledna. :-|
misi.21
17. bře 2011
@werty tak to dobře zvládni,já byla taky v lednu a jsem ráda,že už tam nemusím,až po porodu a když vydržím porod,tak mě vrtání už nemůže položit 😉
dpetulinka
17. bře 2011
@hradilenka u každé věcičky píšou jestli mají nebo nemají skladem, co není skladem neobjednávám, ale i kdyby, čekala bych alespoň nějakou odezvu... myslím, že se asi nedočkám.
@misi.21 jak říká hradilenka zalíst do postele a odpočívat.
@werty Myslím na tebe, mě zubař ještě čeká, jen co se dostěhujeme a mám z toho hrůzu :-S snad to nebude na trhání, držím palec.
druidee
17. bře 2011
@werty jéjda, zuby..tak snad návštěva zubaře pomůže!hlavně ať Tě moc nemorduje...držím pěstičky!
@dpetulinka hm, to je divný přístup toho e-shopu.. snad se brzy dopátráš a dopadne to dobře!!
hradilenka
17. bře 2011
@werty hmm třeba je to jen zánět a bude to dobrý 😉
druidee
17. bře 2011
@misi.21 já od soboty bojuji s rýmou a občas kašlem-u nás bylo pořádně větrno.. no bojuju zatím jen hromadou kapesníků.. tyjo, docela jsi mi udělala chutě s tím obědem 😃 já chci dnes také dělat těstovinky, jen nevím, s čím.. 🙂
hradilenka
17. bře 2011
@dpetulinka měla by si jít brzy , má zubařka se ptala v kterém jsem týdnu, že se pak už se zuby nemá nic dělat později tož nevím...
hradilenka
17. bře 2011
@dpetulinka já se teď na ten šop dívala a mají tam i tel ... ale Ty se asi nemůžeš dovolat co?
dpetulinka
17. bře 2011
@hradilenka mě na gyndě sestřička říkala, ať teď nikam nechodím a jdu rozhodně až na jaře, abych zas něco nechytla jako na začátku, tka nevím =-)
tak já jsem asi slepá nebo blbá, můžeš mi poslat odkaz? Já telefon nenašla
dpetulinka
17. bře 2011
@hradilenka našla jsem jen, že kontaktovat můžu telefonicky a číslo, že je uvedeno v kontaktech a tam není vůbec nic.
dpetulinka
17. bře 2011
@hradilenka už to mám, děkuju, jdu volat 😃
hradilenka
17. bře 2011
@dpetulinka
ing. Ivana Janáková
Rovinka 4
614 00 Brno
tel: 777 972 419
majtyka@centrum.cz
IČO 68598505
hradilenka
17. bře 2011
@dpetulinka jj někdy to má člověk před očima a nevidí 😃 😃 😃 taky to znám :-p
druidee
17. bře 2011
sluníčkoooooooo - svítí tu x-) x-) x-)
dpetulinka
17. bře 2011
@hradilenka proč jednoduše hledat na úvodní straně, když to jde složitě v kontaktech a obchodních podmínkách, že jo 😃 tak jsem zvědavá, jdu volat a vařit, dám pak vědět.
misi.21
17. bře 2011
@dpetulinka já včera objednávala ty postýlky a nějaký věci k tomu,hned mi poslali mail o přijetí objednávky a tak a dneska ráno mi volala paní,že to přijde v pondělí a kolik to bude balíků a tak. Fajn přístup..
myschka
17. bře 2011
@druidee děkuji za IP 🙂
jinak ahojky všem, tady se snad taky vyjasnuje ale ráno teda slejvák, že jsem byla mokrá i s deštníkem
Prdelka kope o 106 a já přibrala své druhé kilo :-p nějak se mi zhoršila pleť tak tu sedím s maskou :-N 😃
hradilenka
17. bře 2011
@druidee kde svítí? 😃 Tady tedy ne ... tady plší 😃
hradilenka
17. bře 2011
@myschka Ahojky , taky už dlouho uvažuji nad maskou, ale večer po koupeli jsem jaksi KO tak jsem jí zatím ještě nestihla :-|
druidee
17. bře 2011
@hradilenka no teda tady taky už zdrhlo někam za mrak :-|
druidee
17. bře 2011
@myschka no to jsi dobrá, já si od začátku těhu nejsem ani schopná vytrhat obočí... spíš jsem celkově zvlčela do happy hippie 😃 😃 (to jsem si slibovala, jak o sebe budu dbát a užívat si to...haha aha :-N )
myschka
17. bře 2011
@hradilenka no právě, večer se mi nechce, už x- dní si říkám jak si odmočím nožičky a obrousím ztvrdlou kůůži a nejsem schopná se dokopat 8-(
já se místo oběda cpu cheerios cereáliema :-N 😃 😃