• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka říkáš maska to zakryje,jo?? :grinning: :grinning: Mě se teď dala pleť zase dohromady,tak snad to vydrží. Ale do čtvrtého měsíce jsem byla fakt nešťastná.Nebyla jsem na to zvyklá...
U nás je pořát tma jak v řiti,ideální počasí na spaní..
17. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nejsi v tom sama :wink: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: :grinning: že bych v n chodila i venku? :unamused: :grinning: :grinning: no já doufám, že se aspoň ztratí ty fleky
17. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak nohy jsem zmákla minulý týden u telky odpoledne. Nohy do lavora, okrouhala jsem si žiletkou kůži a pak dobrousila a nalakovala si nehtíky :grinning: :grinning: :grinning: dokud se ještě ohnu :slight_smile: Ty máš hore jen 2kg jo? Jak to holka děláš? :grinning:
17. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee s obočím jsme na tom stejně,co jsem těhotná,tak jsem ho trhala jednou,ale mě to teď hrozně bolí,au au au. Na depilaci nožek nemám odvahu,vždycky to ostrouhám žiletkou,ale většinou jen k doktorce,takže mi manžel říká náčelník chlupatá noha :grinning:
17. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: takže sprcha a fén? :grinning: no já na jaru nesnáším právě to blááááto a hrk ty syté barvy...na mě jdou na jaře depky. ale letos jsem za sluníčko totálně ráda :slight_smile:
@myschka :grinning:
17. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: jj, přesně... kdybych nemusela k doktorovi, je ze mě yetti naprosto... :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já miluji jaro , léto , zimu ... nesnáším podzim... taky je bláto ... všechno je smutný a působí to na mědepresivně ... navíc se zkracuke den a to se mi taky nelíbí :frowning2:
17. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mám zásoby :wink: :grinning:
@misi.21 já škubu všechno ale pokaždý trpím jak zvíře a proklínám chlapa, musí to být chlap pač pochybuju, že ženská by vymyslela něco co tak bolí a ještě to prezentovala jako bezbolestnou epilaci :angry:
17. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no já myslím že ty fleky se nám teprve udělají,až bude svítit slunko každý den. Ale neboj se,pár měsíců po porodu prý zmizí :grinning: :grinning: :grinning: Máme hezký vyhlídky,co??
17. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to si hezky rozdělíme, já mám nejradši podzim :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no jo to jsou vyhlídky :grinning:
17. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukáte některá na kabelovce na Kate+8 ??
17. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka nekoukám, TV vidím puštěnou tak jednou za týden maximálně :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen, že už teď se hrozím jak zvládnu dvě děti a paní má dvojčátka a šesterčata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak místo oběda jsem si dala mago zase doplním sacharidy :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Jak k nim přišla ? To je jako komedie? :grinning: :grinning: :grinning: to se snad už ani nepovede při umělým
17. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím vlítnout do obchodu a koupit si nějakou zeleninku, mám strašnou chut na šopák :dizzy_face:
17. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: IVF 2x po sobě během dvou let. nechala si zavéct jen 2 ale tělo se zbláznilo a dál se dělili :astonished: v současnosti má 8mi leté holčičky a 6ti leté tři kluky a tři holky ale starší díly jsou mazec jako šest dvouletých dětí :confused:
17. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka počky a to je fakt a nebo zase nějaký seriál ? :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je realita :sunglasses:
17. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak to je maso ... :fearful:
17. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Nedokážu si představit zaplatit všem dětem naráz vzdělání ... a co až pak vyletí z hnízda , tak je nějak do života vybavit ...
17. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to byl asi i důvod proč začli tohle natáčet, mají peníze z pořadu, napsali knížku atd. jinak si neumím představit důvod proč si nechat strkat nos do soukromí.
Teď je to ještě větší mazec pač jí opustil manžel a zůstala sama s dětma a hlavně ona je ještě ke všemu strašná puntíkářka a pořád uklízí :stuck_out_tongue_closed_eyes: dětem se max věnujou, jezdí na výlety, snaží se aby se žádné necítilo odstrčené atd Ráda na to koukám jen si pak připadám totálně neschopná :grinning:
17. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@myschka ale teda řeknu vám,že ta ženská má super postavu po 8 dětěch,to snad ani není možný...
17. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no ona na sobě dost dře a břicho má samo po plastice protože šest dětí ti ho dost vytáhne. Celkově strašně prokkoukla co to natáčí a co od ní odešel manžel tak vypadá úplně luxusně asi ho chce naštvat :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka se ani nedivím.. To musí bejt slušný alimenty na tolik dětí...
17. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: , stejně je to mazec.Jen když někam jedou, x kufrů s věcma, nic nezapomenout. Když někam jdou pořád počítají děti :grinning: já budu spokojená s dvěma :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
17. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek