Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
druidee
17. bře 2011
@myschka šesterčata?? jak by řekla moje známá: to je jako kočka! 😃 😃 😃 no obdiv, to je nadělení...! :-N jé, no u toho videa jsem měla celou dobu pusu dokořán-tyhle rodinky mají štěstí občas na sponzora.. co? on jí ten manžel opustil?? tak toje pro mě ona hrdinka-takhle dobře vypadat a ještě se starat o tu svoji malou školku doma...! 🙂
myschka
17. bře 2011
@druidee 😃 jj školka, sponzory mají určitě-třeba oblečení nim evidentně sponzoruje GAP, je to pro ně dobrá reklama, má to obrovskou sledovanost.
No manžela péče o děti už nebavila, pěkně se vybarvil, kurvil se a tím, že jsou pořád kolem fotografové z bulváru tak to prasklo, pak na sebe házeli špínu. On měl ty klasický kecy jak se cítil nemilovaný a jak se mu málo věnovala atd což je fakt divný s osmi dětma 8-(
z ní dělal hroznou matku ale ve finále ona se dál snaží a o děti se stará vzorně a on když si je bere tak se nestará a jen na ně pořád řve a je mu jedno, že se to točí :-|
druidee
17. bře 2011
@myschka no, chápu, že to na něj musel být šílený tlak, ale tipický chlap parchant teda 8-( , no jde mi pára z nosu a uší, když tohle slyším.. 8-( a že při 8dětech měl ještě čas najít si bokovku... no být býk, tak ho nakopu a naberu na rohy teď =-) 😃 holt ženská fakt vydrží a zvládne mnohem víc, než chlap! to je známá věc!
druidee
17. bře 2011
Holky, nenarazily jste náááhodou někde na mimi oblečení s IT tématikou? chtěla bych přítele překvapit, ale nic nenacházím 😞
druidee
17. bře 2011
www.originalnitehotenskamoda.cz snad se někomu hodí 😉
msevy
17. bře 2011
@druidee - ahojky, mrkni se na Aukro. Pro Matýska jsem tam tenkrát našla bodýčka s pirátem, závodníkem, fotbalistou, tak třeba tam bude i s tématikou IT 🙂
msevy
17. bře 2011
Ty jo, dneska je tady tak hnusně :-S :-S Ven se jít nedá, počasí tak akorát lehnout do postele, zavrtat a spááááát. Doufám, že Matýsek ještě tak hodku spinkat bude - už nevím, čím bych ho dneska zabavila.......
druidee
17. bře 2011
@msevy ok, díky zkusím 🙂
msevy
17. bře 2011
Já tenkrát sháněla tričko s fotbalovým míčem - nebylo možný ho sehnat a dneska jich je.... Na Brumlovi jsem našla v Matýskovo velikosti i pro mimi asi 4druhy - tak jsou moje 😃 😃
leia1
17. bře 2011
tak holky, glukozový test je za mnou. jupííííí 🙂 nebylo to tak hrozný, koupila jsem si všemožné časáky, abych ty tři hodky vydržela a ted jsem teda úplně hotová a asi si půjdu lehnout.počasí k tomu i tak vybízí 😉 😉 😉 a také si vás dočtu 🙂
msevy
17. bře 2011
@leia1 Tak to Ti závidím. Mě to čeká 4.dubna a nevím jak vydržím být bez jídla od večera do 10hod dopoledne. Zvlášť, když jsem v poslední době tak rozežraná. Mám 6 kilo nahoře (i když, začínala jsem na 50kg, tak to není tak strašný, ale pomalu se začínám koulet 😃
druidee
17. bře 2011
@msevy tak to bývá-jak píšeš 😃 no já nacházím hodně metaláckých a rockerských,ale IT téma ani ň😃
@leia1 šikulka 😉 to máš za sebou. my jsme na kontrole tohle téma naprosto zazdili...a už jsem ve 24tt.. 🙂
leia1
17. bře 2011
@msevy no já mám taky šest kilo navrh, je to děs. a když si člověk představí ještě takouvou dobu =-) =-) =-) no, snad to z nás ty miminka pak vysajou🙂
@druidee takže ty už jsi na tom byla, na tom testu?
mili01
17. bře 2011
@druidee tak ty metlácký a rockerský mě zajímají, když něco zajímavého objevíš, pošli prosím.
Jinak já jsem již druhý den doma, včera večer jsem skončila na pohotovosti. S miminkem to ale nic nemá - diagnoza zní "akutní lumbago s ischiasem" - prostě se mi blokli záda, doslovně mě bolí prdel - levá půlka - od beder až po stehna.
Nemohu sedět, ležet, nejlépe mi je, když chodím... jelikož jsem těhu, tak mi nemohli dát žádný léky, pichli mi injekci na uvolnění a asi hodinu jsem tam ležela, kapali do mně infuzi... v té chvíli pomohlo, bohužel od rána mi je zas stejně 😞
Doporučili mi rehabilitaci a léčebnou TV - tak jsem si tady vygooglila paní a jdu zítra ráno na osmou. Když jsem jí řekla, že jsem těhu, tak nadšená nebyla.... no já taky nejsem... Nikdy jsem se záday potíže neměla a just teď!
druidee
17. bře 2011
@leia1 právě že nebyla a Dr. to teď vůbec nezmiňoval, tak jsem se také neptala. Ale si říkám, každou chvíli mi berou krev či moč do laborky, možná se obejdu nakonec bez toho výborného koktejlu...??? 😃 😃 😃
@mili01 ok, přepošlu, když narazím 😉 jéééjda až tak moc Tě zlobí záda? to je děs! tak moc přeji, ať se to co nejdřív upraví a přejde!!
misi.21
17. bře 2011
Holky já už nevím,jak mám toho našeho drobečka přesvědčit,aby se hýbal když si táta sáhne na bříško. Vždycky se tam vrtí,ale jak tam dá ruku,tak okamžitě přestane... A to mu celý den domlouvám a přesvědčuji. Jak je vidět,neposlouchá mě už v břiše 😃
misi.21
17. bře 2011
@druidee ono asi zase až tak nezáleží kdy na ty testy jdeš. Já půjdu taky až ve 25tt nebo 26tt. A ty chodíš k dr každé dva týdny,ne??
druidee
17. bře 2011
@misi.21 jj, co 2 týdny chodím. ani nevím, "do kdy" se ty testy můžou dělat 🙂 naše mimi to také tak dělalo-před taťkou andílek a stydlínek 😃 už ho to přešlo a dává kopíky i taťkovi 🙂
tasmailla1
17. bře 2011
Tak sem dneska jak prošlá mrazem...z toho počasí se me nic nechce,tak sem si musela dát odpolko dvacet....aspon trošku se cítim svěžejší...já chci zas sluníčko,tohle počasí mě ubíjí...... :-S :-S :-S :-S
hradilenka
17. bře 2011
@druidee Najdi si spíš nažehlovací obrázky a pak si to tam nažehli co budeš chtít a kde . Já si myslím, že je dost firem co to dělá. 😉
@tasmailla1 ahojky jak dopadl kadeřník? Jsi na mikádo ....? 😃
tasmailla1
17. bře 2011
@hradilenka no mám to hodne skrácený...po plecia.....asi tak vyše 20 cm me to vzala......ale je to teda úleva....nemít tak dlouhý vlasy....
hradilenka
17. bře 2011
@tasmailla1 jo to znám jsem na kluka a absolutně mi to vyhovuje ... dlouhý bych už nikdy nechtěla 😉
tasmailla1
17. bře 2011
@hradilenka no me práve dlouhý vyhovovali,ale jak jsem tehu,tak sem mela už hodne zničený vlasy....tak dolu s nima,stejne me rychle zas narostou nový.....
druidee
17. bře 2011
@hradilenka 🙂 budu muset pohledat..nažehlovačky už mám nakoupené (kytičky, krtečky, housenky 😃 )nějaké IT jsem neviděla, ale možno, že něco najdu..! 😉
@tasmailla1 jé, nebude se Ti po vlasech stýskat? já si také ulevila (taky od migrén) , ale časem jsem si občas posteskla.. 🙂
hradilenka
17. bře 2011
@druidee já našla i žirafky, hrochy atd 😃
hradilenka
17. bře 2011
@druidee co toto?
tasmailla1
17. bře 2011
@druidee nene nebude mi to líto,pač me to rychle doroste.... 🙂

druidee
17. bře 2011
@hradilenka 😃
druidee
17. bře 2011
@hradilenka 😃 to by nebylo špatné 🙂 . on můj se řadí do IT, ale je spíš přes elektroniku (takové ty el.spoje a destičky a diodky,pidi součástky....)vyvíjí nové věcičky atd..
druidee
17. bře 2011
@tasmailla1 a bylas jen stříhat, nebo i jiné úpravy? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli