• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka šesterčata?? jak by řekla moje známá: to je jako kočka! :grinning: :grinning: :grinning: no obdiv, to je nadělení...! :sweat_smile: jé, no u toho videa jsem měla celou dobu pusu dokořán-tyhle rodinky mají štěstí občas na sponzora.. co? on jí ten manžel opustil?? tak toje pro mě ona hrdinka-takhle dobře vypadat a ještě se starat o tu svoji malou školku doma...! :slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: jj školka, sponzory mají určitě-třeba oblečení nim evidentně sponzoruje GAP, je to pro ně dobrá reklama, má to obrovskou sledovanost.
No manžela péče o děti už nebavila, pěkně se vybarvil, kurvil se a tím, že jsou pořád kolem fotografové z bulváru tak to prasklo, pak na sebe házeli špínu. On měl ty klasický kecy jak se cítil nemilovaný a jak se mu málo věnovala atd což je fakt divný s osmi dětma :rolling_eyes:
z ní dělal hroznou matku ale ve finále ona se dál snaží a o děti se stará vzorně a on když si je bere tak se nestará a jen na ně pořád řve a je mu jedno, že se to točí :unamused:
17. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no, chápu, že to na něj musel být šílený tlak, ale tipický chlap parchant teda :rolling_eyes: , no jde mi pára z nosu a uší, když tohle slyším.. :rolling_eyes: a že při 8dětech měl ještě čas najít si bokovku... no být býk, tak ho nakopu a naberu na rohy teď :confused: :grinning: holt ženská fakt vydrží a zvládne mnohem víc, než chlap! to je známá věc!
17. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nenarazily jste náááhodou někde na mimi oblečení s IT tématikou? chtěla bych přítele překvapit, ale nic nenacházím :frowning2:
17. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - ahojky, mrkni se na Aukro. Pro Matýska jsem tam tenkrát našla bodýčka s pirátem, závodníkem, fotbalistou, tak třeba tam bude i s tématikou IT :slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, dneska je tady tak hnusně :confounded: :confounded: Ven se jít nedá, počasí tak akorát lehnout do postele, zavrtat a spááááát. Doufám, že Matýsek ještě tak hodku spinkat bude - už nevím, čím bych ho dneska zabavila.......
17. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ok, díky zkusím :slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tenkrát sháněla tričko s fotbalovým míčem - nebylo možný ho sehnat a dneska jich je.... Na Brumlovi jsem našla v Matýskovo velikosti i pro mimi asi 4druhy - tak jsou moje :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, glukozový test je za mnou. jupííííí :slight_smile: nebylo to tak hrozný, koupila jsem si všemožné časáky, abych ty tři hodky vydržela a ted jsem teda úplně hotová a asi si půjdu lehnout.počasí k tomu i tak vybízí :wink: :wink: :wink: a také si vás dočtu :slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Tak to Ti závidím. Mě to čeká 4.dubna a nevím jak vydržím být bez jídla od večera do 10hod dopoledne. Zvlášť, když jsem v poslední době tak rozežraná. Mám 6 kilo nahoře (i když, začínala jsem na 50kg, tak to není tak strašný, ale pomalu se začínám koulet :grinning:
17. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to bývá-jak píšeš :grinning: no já nacházím hodně metaláckých a rockerských,ale IT téma ani ň:grinning:
@leia1 šikulka :wink: to máš za sebou. my jsme na kontrole tohle téma naprosto zazdili...a už jsem ve 24tt.. :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no já mám taky šest kilo navrh, je to děs. a když si člověk představí ještě takouvou dobu :confused: :confused: :confused: no, snad to z nás ty miminka pak vysajou:slight_smile:
@druidee takže ty už jsi na tom byla, na tom testu?
17. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak ty metlácký a rockerský mě zajímají, když něco zajímavého objevíš, pošli prosím.
Jinak já jsem již druhý den doma, včera večer jsem skončila na pohotovosti. S miminkem to ale nic nemá - diagnoza zní "akutní lumbago s ischiasem" - prostě se mi blokli záda, doslovně mě bolí prdel - levá půlka - od beder až po stehna.
Nemohu sedět, ležet, nejlépe mi je, když chodím... jelikož jsem těhu, tak mi nemohli dát žádný léky, pichli mi injekci na uvolnění a asi hodinu jsem tam ležela, kapali do mně infuzi... v té chvíli pomohlo, bohužel od rána mi je zas stejně :frowning2:
Doporučili mi rehabilitaci a léčebnou TV - tak jsem si tady vygooglila paní a jdu zítra ráno na osmou. Když jsem jí řekla, že jsem těhu, tak nadšená nebyla.... no já taky nejsem... Nikdy jsem se záday potíže neměla a just teď!
17. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 právě že nebyla a Dr. to teď vůbec nezmiňoval, tak jsem se také neptala. Ale si říkám, každou chvíli mi berou krev či moč do laborky, možná se obejdu nakonec bez toho výborného koktejlu...??? :grinning: :grinning: :grinning:
@mili01 ok, přepošlu, když narazím :wink: jéééjda až tak moc Tě zlobí záda? to je děs! tak moc přeji, ať se to co nejdřív upraví a přejde!!
17. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už nevím,jak mám toho našeho drobečka přesvědčit,aby se hýbal když si táta sáhne na bříško. Vždycky se tam vrtí,ale jak tam dá ruku,tak okamžitě přestane... A to mu celý den domlouvám a přesvědčuji. Jak je vidět,neposlouchá mě už v břiše :grinning:
17. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ono asi zase až tak nezáleží kdy na ty testy jdeš. Já půjdu taky až ve 25tt nebo 26tt. A ty chodíš k dr každé dva týdny,ne??
17. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, co 2 týdny chodím. ani nevím, "do kdy" se ty testy můžou dělat :slight_smile: naše mimi to také tak dělalo-před taťkou andílek a stydlínek :grinning: už ho to přešlo a dává kopíky i taťkovi :slight_smile:
17. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem dneska jak prošlá mrazem...z toho počasí se me nic nechce,tak sem si musela dát odpolko dvacet....aspon trošku se cítim svěžejší...já chci zas sluníčko,tohle počasí mě ubíjí...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
17. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Najdi si spíš nažehlovací obrázky a pak si to tam nažehli co budeš chtít a kde . Já si myslím, že je dost firem co to dělá. :wink:
@tasmailla1 ahojky jak dopadl kadeřník? Jsi na mikádo ....? :grinning:
17. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no mám to hodne skrácený...po plecia.....asi tak vyše 20 cm me to vzala......ale je to teda úleva....nemít tak dlouhý vlasy....
17. bře 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo to znám jsem na kluka a absolutně mi to vyhovuje ... dlouhý bych už nikdy nechtěla :wink:
17. bře 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no me práve dlouhý vyhovovali,ale jak jsem tehu,tak sem mela už hodne zničený vlasy....tak dolu s nima,stejne me rychle zas narostou nový.....
17. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :slight_smile: budu muset pohledat..nažehlovačky už mám nakoupené (kytičky, krtečky, housenky :grinning: )nějaké IT jsem neviděla, ale možno, že něco najdu..! :wink:
@tasmailla1 jé, nebude se Ti po vlasech stýskat? já si také ulevila (taky od migrén) , ale časem jsem si občas posteskla.. :slight_smile:
17. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já našla i žirafky, hrochy atd :grinning:
17. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee co toto?
17. bře 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nene nebude mi to líto,pač me to rychle doroste.... :slight_smile:

17. bře 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: to by nebylo špatné :slight_smile: . on můj se řadí do IT, ale je spíš přes elektroniku (takové ty el.spoje a destičky a diodky,pidi součástky....)vyvíjí nové věcičky atd..
17. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a bylas jen stříhat, nebo i jiné úpravy? :slight_smile:
17. bře 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek