• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee víš co mě napadlo , šak tady za maminou jezdíš ne? Tak si to nechej tady udělat na zakázku. Já si myslím, že Ti vyhoví. Udělají to sítotiskem a můžeš přes to i žehličkou. Nebo Ti to vyšijí mašinou. Je tady na to jedna firma
17. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak to si s tím mým můžou podat ruce.... asi studovali ten sám obor ne?
17. bře 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jenom stříhat,chtela jssem se nechat nabarvit,ale kámoška me říkala,že v tehu není dobre se barvit,že ta barva moc nevydrží,tak se pak nechám nabarvit po porodu....zas tak hroznou barvu vlasu nemám...žebych musela se nechat nabarvit hnedka....
17. bře 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se barvím i tak 1x za 2 měsíce. Já si myslím , že je horší trvalá a nebo odbarvování vlasů , tam je moc chemie
17. bře 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já se barvím tak raz za 4-6 mesícu.....
17. bře 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je v poho ...
17. bře 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka VUT Brno FEKT-EST (mi to teď takhle řekl) fakulta elektro bla bla co já vím... jazykolam a mozkolam :grinning: :grinning: :grinning: jů, hodíš mi pak odkaz na tu firmu do IP?
lidičky, zdrhám, jedeme nakupovat (šroubovák) ehm... :grinning:
17. bře 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dívala ses včera na prostěno? Ta baba byla hrozná ... opravdu semetrika. Šmudla jedna :grinning:
17. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee máš to tam :wink: Já myslela, že si sama a Tvůj do 8 v práci :grinning:
17. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já už se teším,co zas dneska bude povídat...to je opravdu semetrika....
17. bře 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není semetrika ale kráva :angry: doma bordel a teď bude prudit ostatní
17. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka šikulka našla nažehlovačky... já to nechtěla říct tak natvrdo s tou k...ou :grinning: :grinning: :grinning: Ale dneska babina ten hlavní chod a polívka teda nic moc... :frowning2: myslela jsem, že bude lepší :slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mrkněte na tohle: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=66076 To by se nakupovalo:slight_smile: Asi objednám pro Matýska ty zelený plavečky :grinning: A ty bundy - super :slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka díky, prohlídnu to. dnes přišel vyjímečně v 5 (páč ráno šel vyjimečně na 6 :grinning: )
@myschka díky, super odkaz :grinning: :grinning: toodle noodle :grinning: :grinning:
@msevy jé, ty plavečky jsou naprosto boží!!! :slight_smile: někde jsem je viděla asi tady ve fotoblogu :slight_smile: no teď jsem jedny koupila ve výprodeji v tescu, sic na rok a půl, ale to se neztratí :slight_smile:

Asi začnu trénovat hod koulí... nějak nezvládám svůj "hněv"... no máma mě táááááááák nas...a! jsem se pochlubila, že jsem dnes v Kiku koupila ve slevě krásný tílka s gaťkama pro dítě, no radost :slight_smile: tak jsem si vyslechla, že nakupuju jak na dvojčata atd atd, tak jsem začala teda vrčet, pak štěkat a kdybych mohla, tak koušu :angry: :angry: jen mi vyčítá cokoliv koupím, ona prckovi nekoupila ani bryndák či něco symbolického.. a z jejích peněz nic nejde-no slyším pořád jen kecy. když to porovnám s druhou babi (přítelovo mami) ta by nakoupila co si usmyslím..
17. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: to ingeneer inside mi připomělo super ceduli, kterou měla kamarádka v kanceláři nad pc: logo intel inside a pod tím "idiot outside" :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to znám - když jsem čekala Matýska, tak jsem taky nakupovala a přesně tohle jsem si pokaždý vyslechla - že to to dítě neunosí, zbytečně nakupuju hromadu věcí, apod. Nenech si tím zkazit náladu - všechno se bude hodit. Myslela jsem, že jsem toho tenkrát nakoupila až moc, ale ono, když se Ti během dne 5x poblinká, prokadí, pročurá, tak budeš ráda. Taky se stalo, že jsem mu už neměla co dát, protože se všechny bodýčka sušily na sušáku. :grinning: :grinning: Ještě že bylo léto.....
17. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy dííííky za duševní pohlazení... a podporu:sweat_smile: mám pocit, že mi poslední dny zvedá tlak cokoliv... připadám si jak papiňák :angry: :grinning: no a máma mě dovede rozvařit okamžitě kdykoliv... :frowning2:
17. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - no jestli máš takovou mamku jako já, tak to Tě naprosto chápu...... :grinning: Na víkend jedeme k našim a to zase bude - neměl by jít už spát? tohle mu nedávej, tohle je lepší, tohle bys ho učit neměla, měla bys ho naučit tohle, apod. Stačí 2 dny a odjíždím naprosto vyšťavená a hlavně s vědomím, že jsem naprostý kretén, co nic nezvládá sám. Mamka je prostě organizátorka každým coulem, ale naprosto bez zábran - občas si neuvědomuje, že mi není 15, ale takhle to zřejmě bude celý život. Matýska jsem rodila v Budějcích, 10dní jsem byla s Máťou po propuštění z porodnice u našich a můžu Ti říct, že jsem málem přišla o nervy, mlíko a chtěla jsem už po týdnu odject domu. Snažila se praktikovat zkušenosti 30let staré, které dnes už dávno neplatí a nechtěla pochopit, že to chci dělat jinak. Až nakonec pediatr jí musel říct, že mám pravdu, že se spoustu věcí za tu dobu změnilo. A jak to dopadlo? Brečela, že je zbytečná. Domu se vždycky těším, ale odjíždím zase ráda do Prahy :grinning:
17. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no teda, to si teda taky užíváš :sweat_smile: , tak to mají naše maminy hooodně společného :sweat_smile: -hlavně organizátorskou povahu a "co není po mém, to je špatně" (a nepřiznaj to) naštěstí to naše máma má k nám "daleko" no 30km, ale vždy něco důležitějšího.. a on ji stíhá uzemnit můj přítel-na toho si netroufne :grinning: ale i tak stačí hovor a dupu jak vzteklej trolík :rolling_eyes: :grinning:
17. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - Taky proto teď rodím v Praze :grinning: :grinning: Už jsem si vyslechla, proč nechci rodit zase v Budějcích, ale mírně jsem jí to vysvětlila, no myslím, že bude ještě boj :confounded: Tak pevný nervy :grinning: Manžel i ségra mi vždycky říkají, ať to odkývu a dělám si to po svým, ale odkývat můžu tak 5 minut, pak vybuchnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes byli asi nějaké erupce. Já jsem dnes byla protivná i sama sobě jak mě všechno štvalo. Naštval mě Martin a pak i Honzík. Honzík měl teda pěkně protivný den až jsem se vytočila na maximum a dostal na zadek a ještě se mě smál. Tak to mě fakt teda vytočilo. :angry: Ještě že Martin má odpolední a Honzík se pak uklidnil nebo nevím nevím :confounded: To sluníčko mě navnadilo na dobrou vlnu a ten déště mě teda rozčiluje.
17. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi něco ve vzduchu bude :angry: Jsem dneska naprosto grogy a teď ještě přišel manžel s tím, že potřebuje ještě vyžehlit košili - to miluju, když si pomalu v půl jedenáctý ještě vzpomene, že potřebuje něco vyžehlit.....
17. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy naprosto chápu-dobrá volba rodit v Praze :grinning: :grinning: člověk má být v klidu.. :wink: jj, také se to snažím vyignorovat, ale stejně pak bouchnu :grinning: :grinning: ach jo, to se stále hlídám, že nechci být jako ona..
17. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 @msevy :grinning: jj, něco bude :fearful: já se vždy vymlouvám na blbou hvězdnou konstelaci, ale dnes už jsem také řekla, že bych se nejradši postavila do kouta vytrucovat se, jak jsem protivná :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to jsem ráda že v tom nejsem sama. :grinning:
17. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: :grinning: hormony pracují... :grinning:
17. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty hormony jsem teda sviňa :wink: Martin mě říkal že to ty nálady do porodu vydrží, ale pak už asi ne. :grinning:
17. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek