• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 :grinning: :grinning: no já se ještě s přítelem hádala, že teda protivná jsem!! a on "nene, ale né" (dobře myšlená věta-pro mě ale provokace) a já bych dupala vzteky jak krtek, že jo a jo a jsem! :sweat_smile: :grinning: no ztrácím sebekontrolu... :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak tak koukám tak ty naše matky jsou stejný a my si říkáme snad nebudeme pak taky tak hrozný .... škoda , že to nikdo neví dopředu ... :slight_smile: Ale podobný řeči slýchám taky .... tedy už ne ... 3 měsíce mám klid mamina se napučela .... Tak mám klid. aspoň si to všechno udělm po svým a bez blbých připomínek a řečí :rolling_eyes: vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
17. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Naprosto stejný :grinning: :grinning: Dokonce jsem poprosila manžela, že jestli začnu mít stejný příznaky jako mamka, tak ať mi to radši řekne. Taky se hlídám, abych nebyla taková jako ona, ale mám strach, že geny čase udělají svý :confounded:
17. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @msevy :grinning: jj, ty mámy... :grinning: ano, také u nás přítel dostal za úkol varovat mě, když mu budu připomínat moji matku :sweat_smile: ty obavy jsou na místě :frowning2: :frowning2: :confounded:
17. bře 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz , mi se na bradavkách udělaly znamínka ... až co jsem těhu .... udělalo se to i některé z vás? Nebo máte prsa stále stejný?
17. bře 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to ještě počkejte, až si vezmou vaše prtě na víkend nebo na prázdniny - na jednu stranu jsem jim strašně vděčná, že si můžu odpočinout, ale naprosto ignorují moje doporučení (na co je zvyklý, v kolik ho dávám spát apod), takže ho dávají spát večer brzo, pak si mi stěžovali, že po obědě nechce spát - že mu vyprávím pohádku, to samozřejmě neposlouchali, takže pak aspoň tohle uznali. No pak mi trvá min.týden, než ho najedu zase na náš režim.
17. bře 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky já vím zase jdu pozdě :zipper_mouth: ale já to nějak dřív nestíhám :zipper_mouth:
doufám že jste všechny v pořádku i s miminkama :slight_smile:
tady vám dávám něco pro pokochání :slight_smile:)))
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1591759918330
17. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - na bradavkách ne, ale na břiše takový mini mini znamínka.
17. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak k našim bych dítě dávat nemohla to bych ho tam dala na víkend a dalších 14 dní bych ho drezůrovala aby to bylo jak předtím. To ani omylem . :grinning:
17. bře 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé vy tu jste :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás tedy není s babičkami problém, řeknu jim jak jsme zajeté a ještě se mi nestalo že by některá něco bojkotovala :slight_smile:
17. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo tak to mi se udělaly po celým těle i pod prsy na prsách ... takové ty šůlavé já jím říkám.... :grinning: Já jsem znamínková od dítěte dost a teď v těhu je to horší. Jen se divím že se mi to udělalo i na prsách
17. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka bradavky mi ztmavly a naskákali na nich takové bouličky a prsa mám sem tam flekatý a hodně mi jsou vidět žíly :slight_smile:
17. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už máte čáru na břiše ???
17. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky :slight_smile: to není o bojkotu .. ale formulovala bych to takto .... maminka ti to nedovolí já jo a proto mě budeš mít raději :grinning: znám to .... mamina mi to předvedla už i na výchově psa když ho měla na hlídání .... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - ještě ne:slight_smile: u Máti se mi udělala až asi v 8 měsíci a moc výraznou jsem jí neměla, zmizela nějak během 2 měsíců po porodu
17. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka juj tak to je blbý když už to zkouší na psovi :zipper_mouth: to já bych řekla že obě babičky jsou na NIkču spíš přísnější než já :zipper_mouth: já jsem slaboch :zipper_mouth: a kolikrát jí pro svůj klid dovolím věci o kterých jsem si dříve než jsem měla dítě myslela že bych je v životě nedovolila
17. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup To mi také , žíly , ztmavly, to je normálka ... ještě se mi bradavky , tedy to tmavé rozlezlo i mimo bradavku :slight_smile: ale z toho vědu nedělám. Čáru na břiše nemám .... ale vypadá to tak , že se mi za chvíli vyboulí pupek :grinning: a chlupy mi ztmavly až skoro po prsa ( čára na břiše ) :grinning: jsem jak medvědice po ne příliš vydařené depilaci kožichu :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Taky jí ještě nemám, ale mi přijde že mám břicho furt jak špek :zipper_mouth: akorád vypoulenej dopředu :zipper_mouth:
17. bře 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi :grinning: :grinning: :grinning: medvědice po depilaci :grinning:
17. bře 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já to břicho mám jak meloun ... a myslím , že každou chvíli prdne :grinning:
@msevy :unamused: už jen ta představa, co to bude za boj s mámou, pokud bude hlídat..ach jo...dnes už se nervovat nebudu.. :grinning: :grinning:
@zup ahojík, jé já se na FB nedostanu.. wo co go? :slight_smile: tak to máš štěstí s babičkama! :slight_smile: jj, žíly mi jsou vidět také :slight_smile: čáru ještě nemám :grinning: Ty už ano?
@hradilenka jj, to prý k těhu patří, no já taky čekám, kdy najdu flíčky a pihy.. zatím /zatukám/ dobrý - uvidíme, až pořádně zasvítí slunce.. to se pak vybarvíme :grinning: :grinning:
@hradilenka - naše mamka má ještě tu vzácnou vlastnost, že tyhle "problémy" řeší před Matýskem a to je to nejhorší! :confounded: Až to bude víc vnímat, tak to pak bude peklo - už to slyším: babička říkala, že tohle dělat nemáš, apod. To si to pak půjdu hodit.....
17. bře 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee je tam jen videjko o vývoji mimuška v bříšku, moc hezky udělané, docela mě to rozněžnilo :slight_smile: v pondělí jdu na velký utz už se tááááák těším a dnes dorazili nějaké hadýrky z mimáče tak jsem se kochala
17. bře 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - no to pak budeme fešandy - pigmentový skvrny na obličeji - už se na to vyloženě těším.....
17. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - video je nádherný, dala jsem si ho do profilu:slight_smile:
17. bře 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak se jí zeptej jestli její máma jí dělala to samé .... hej proč se ty naše maminy raději nekousnou do jazyku a nenechají to tak ? Už nejsme malé děti ... mě měla mamina v té době dost pozdě ... ale i tak já budu mít dítě o 5 let později než ona mě ,,,,, a dělá ze mě malý děcko co ničemu nerozumí ... no chápete to? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát, tak dobrou noc, zítra se snad během poledne dostanu na PC, tak zatím pááááááá
17. bře 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo maminky, ta moje se mi taky do všeho snažila kecat, ale já jí prostě odpálkovala tak už dala pokoj :zipper_mouth:
17. bře 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup je vidět že má rozum a dala si říct :grinning:
17. bře 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - chápu :grinning: :grinning: :grinning: na babičku občas vyjede i dneska, když se jí zdá, že babička jí radí něco, co se jí nelíbí - takže je to asi dědičný............
17. bře 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek