• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
17. bře 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm, to téma máma mi dává hodně zabrat dnes večer... jen to čtu, nejradši bych si stoupla a dupala vzteky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já jsem dnes nervová troska, to jsem večer konstatovala "dnes do mě všichni jen rýpou - matka, přítel i vlastní dítě!" :grinning: :grinning: nojo, nějaký to s babkama bude..?? :sweat_smile: ...medvědice :grinning: :grinning: :grinning:

@zup pěkná maminka! sluší :slight_smile:
17. bře 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy dobrou :wink:
měla bych vyplnit ty sčítací formuláře a tak se mi do toh nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zup já to posílám netem.... ale bude to tam až 26týho
17. bře 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a už jsi to vyplnila?
17. bře 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pochopila jsem dobře že když jsem na mateřský jsem ekonomicky neaktivní obyvatelstvo?
17. bře 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to máš fakt super.. to já bych mohla mámu pálkovat donekonečna...bysme akorát hrály ping-pong s takovou :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sčítání :rolling_eyes: ..další věc proč se poštěkat s mámou. já totiž od pošťašky dostala do ruky pouze Bytový list a Vysvětlivky. nic víc.. a matka to naprosto nechce pochopit (jsme v nájmu a trvalé mám u ní) tož nevím... :slight_smile:
17. bře 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup teď jsem Ti psala , že tam ten formulář na online vyplnění bude až 26.3 :grinning: :grinning: :grinning:
Jo napiš to tam tak .... je to šumák :grinning:
17. bře 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo tááák :grinning: to je fakt stejně pochybuju že to budou všechno kontrolovat
17. bře 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee včera bylo v telce, že Ti to musí doručit tam kde bydlíš, ne kde máš TB. Tak by si měla zajít na to kontaktní místo aby Ti dali zbytek. Bez toho listu to nemůžeš vyplnit ani na netu je tam ten kód k tomu
17. bře 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako a proč já mám bytovní i domovní list když bydlíme v domě?
17. bře 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no asi tak ...
17. bře 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já to ještě neluštila co mi donesli.... já tam něco zakřížkuju až na webu :grinning:
17. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, to vím...kde mě zastihnou, tam mě sečtou. jen matka to nechtěla pochopit, že i tak mi chybí další formuláře :rolling_eyes: vrrrr :wink:
17. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nějak Tě nechápu to je asi tou večení hodinou :grinning:
17. bře 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně je to volovina to sčítání, si to maj vzít z matriky a bylo by nevím proč se za to utrácí tolik prachů který ve státě chybí a berou je pak lidem v daních
17. bře 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup :grinning: :grinning: no bordel vládne světem.. já jsem schopná jim vyplnit jen co mi dali, dát jim obálku a nazdar :rolling_eyes: nevím, zda by na to přišli :grinning:
17. bře 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no právě proto , aby zjistili kde a jak bydlíme co máme a jak se máme ,,, pak zase zvýší DPH a všechno zdraží ... a všechno seberou jako např. porodné .... nechají to zase jen těm co chodí trvale do solárka :grinning:
17. bře 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka asik tak, proto na ně séřem a uvedem jen základní věci, např. po tom že máme PC s internetem je jim velký kulový
17. bře 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jj když Ti na něj nedali že? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka v podstatě nikde se mě neptají na jméno apod.. v tom Bytovém listě je pouze adresa a údaje o bytové jednotce, ale dle vysvětlivek bych měla i vyplňovat i např. náboženství a cosi kdesi.. a zase máma mi tvrdí, že v jejich papírech mě také jaxi uvádět nemusí.. no, asi vytížím tu jejich již tak vytíženou infolinku :rolling_eyes: :slight_smile: no, možná už melu já..nesrozumitelně jedno s druhým :wink:
17. bře 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, přesně proto sčítají "obyvatele".. :wink: také to říkám..

Tyjo, to je hodin, holky, krásnou dobrou noc!
17. bře 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo popovídej si ,,, vypovídej si a postěžuj si ... když je ta linka zadarmo .... :grinning: :grinning: :grinning: to chce nějaký supr otázky něco jako je Kachlička na rádiu publikum... by se z Tebe po..... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no sčítací list osoby musíš vyplnit :zipper_mouth: hrozí kvůli tomu i pokutou :zipper_mouth:
a já teď koukám že v tom domovním je skoro vše zakříž kované od nich, aspoň že tak, akorád teda je uvedeno že tu je jen 1 byt :zipper_mouth: čím to asi bude :zipper_mouth: že by ten náš nebyl nahlášen :grinning:
17. bře 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tpo jo udělat jim tam trošku vzrůšo :grinning:
17. bře 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: ale Kachličku by si tam teda zasloužili (no, ani né chudáci operátoři na telefonu, jako ti papaláši, co to dávali dohromady) :grinning:
holky zítra mi má přijít poslední objednávka pro malou prcinu a už nic neobjednávám... dneska jsem počítala výdaje a myslela jsem , že mě omejou :grinning:
aha už to chápu ten bytový je vybavení tý domácnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jo jdu taky spát, madam vstává ráno v 6 tak zas budu hotovson a o vík budem malovat obývák :confounded:
17. bře 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek