• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka hihi mazec co :grinning: a to je jen začátek, počkej až bude š kupvat plíny, výživu, pak boty a spol
17. bře 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup pokud máte jeden elektroměr tak se to bere jako 1 bytová jednotka ... pokud by jste měli 2 elektroměry v jednom baráku, pak platíte i dvojí poplatky za TV a rádio ... vyčuránci to jsou !!!
17. bře 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee třeba by se jim to nahoru dostalo jako největší sek .... protože se v tel ozve ... pro zkvalitňování našich služeb je hovor monitorován :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Tak se měj dobrou noc... pak už to počítat nebudu ,,,, to budou provozní náklady .... mě zajímala jen ta výbava do začátku .... :wink:
17. bře 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha tak to bude tím, máme vše jen 1x :slight_smile:
no jdu taky chrupat brou noc
17. bře 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic taky mažu na kutě dobrou Vlasti :wink:
17. bře 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný ráno,i když u nás je hnusne a venku pekne prší.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě se čára na břiše už děl, slaboučká, ale Ondra mi řekl jestli nejsem nějaká upatlaná :grinning: k tomu mi na břiše prostě vylezly chlupy... je to fakt sexy táhne se to až mezi prsa :grinning: za chvilku ze mě bude chlap. Já si momentálně bradavky vytahuju, protože je mám relativně dost plochý, takže zatím masíruju, ale musím opatrně, páč se při tom vyplavuje oxytocin, no ale když nebudou žádné problémy, tak si koupím ještě formovače, abych je dostala trochu víc ven a proďolce se líp pilo. Jinak jánakonec byla včera do večera v práci a jdu zas, doufám, že mě pustí domů dřív, chcem dnes udělat něco v bytě. A jestli jste protivný? tak věřte, že na mě nemáte, já jsem vzteklá jak pes, ještěže Ondra nebyl včera doma, chudák.
18. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
U nás je pěkně hnusně. A to se mi tak krásně spalo,a měla jsem tak dobrou náladu,do té doby,než jsem se mrkla z okna no a co nevidím-sněží. Nemůžeme ani odpoledne nikam jet,protože máme letní gumy. Je to na prd.

@dpetulinka hlavně si ty chloupky nehol,nebo ti to zůstane.
18. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 neboj, to mě nenapadlo :slight_smile: snad to pak zmizí.
18. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dobré ránko, hnusně i u nás - mraky a déšť..brrrr. Mrňous se tento týden opět činí...v noci do mě bušil, že už jsem se začala natřásat, abych ho nějakým způsobem dostala do jiné polohy a to jeho řádění tak nebolelo a ve snech jsme se zase naháněli s nějakou potvorou, teď počasí a dítě už tam zase vydupává do močáku...auuuuuuuu ach jo :frowning2: miláček můj :dizzy_face: :grinning: ...to ten den zase začíná :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , tady taky pod mrakem a kape. Zima není větrám na plný céres. Tak to naše dítě je asi hodné, zatím :slight_smile: Já se vyspím v pohodě... vypadá to , že bude po nás oba rádi spíme :wink:
@dpetulinka Jak si dopadla s tím zbožím? Dovolala ses?
18. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka naše miminko je taky hodné,jen aby mu to vydrželo. Jak lehnu do postele,párkrát se převalí a chrupe taky. Každé ráno mě teda vzbudí bolest močáku,tak valím na záchod a je klid.. Ale taky je pravda,že přes den kope taky jen tak příjemně,asi mě to teprve čeká ty bolestivý kopance. Takhle mi to vyhovuje,nemám nervy,hezky ho cítím a užívám si to.
18. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Taky to mám tak nějak podobně :slight_smile: Máme hodné miláčky a né žádné rošťáky :grinning: :grinning: :grinning: jestli to nebude tím, že čekáme holčičku ... holčičky jsou něžnější ... kluci jsou surovci :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky docela se divím, že je nás tady tak málo. Ani nevím kolik nás tu pravidelně chodí tak max 15 ne? To je slabý :slight_smile: Tak aspoň se jedna druhé neplete :grinning:
18. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak že bych tam měla tu holčičku?? Já jsem ale zaškolená na klukách :grinning:
18. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 kdo ví ... to se časem zjistí :slight_smile: A jak že si zaškolená na klukách? Jak v rodině synovci? :confused:
18. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, tady je taky pkná čína, ale zase je to první jarní deštík, přírodě to udělá dobře, vyplaví se bordel a příští týden má zase svítit;)
18. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky.ozývám se zase po prá dnech..
u nás hnusno,zima,vítr..přesto jsem byla ve městě,když už jsem stejně musela ven do školky s malým.Aspoň jsem utratila těžký peníze za oblečení pro Šímu,nějaký tepláčky,pyžamko,kalhoty a hned sedm stovek v háji..teda,ještě tepláky pro mě,páč doma už nemám moc co nosit...A taky jsme si udělala radost a koupila ryze holčičí bodýnko:slight_smile:..nějaký věci po Šímovi jsou použitelný a já tak nějak pořád nemůžu uvěřit svému štěstí,že bych měla holčičku,tak zatím nějak nenakupuju,i když bych asi měla začít...
Sčítání mě štve maximálně,fakt netuším,proč si v dnešní době nemůžou ty údaje sehnat po různejch úřadech a otravujou s tím lidi.Navíc ty prachy,co to stojí..My dostali formuláře včera a plánujeme to poslat pak po netu,tak na to zatím kašlu.
Čáru na břiše mám malinko,u Šimonka byla vidět o dost víc,jinak žádný fleky,naštěstí,jen taky chlupatý břicho:slight_smile:.
Jo,a taky trochu povytahuju bradavky,u Šimonka jsem měla docela problém,ale nakonec pil přes kloboučky a já si je nemůžu vynachválit.
18. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka, přišel mi přebalovací stolek, paní pošťačka báječná mi sama nabíla, že mi to naloží až do výtahu (má to 13kg) :slight_smile: no chtěla jsem podložku žlutou (neutrální) tak ji mám. ale jak u nás mají omezení v přístupu medvídci všeho druhu, tak tady je přes celou podložku medvídek mimi na měsíčku :grinning: :grinning: :grinning: tak první medvěd doma :grinning:
18. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,obě ségry mají chlapečky. 11 a 9 měsíců... A jsou to pěkný raubíři,moje miminko jim vůbec nebudu půjčovat,jen ať se z dálky dívají :grinning: Oni když je dáme spolu do ohrádky,tak si chvilku hrajou,pak si začnou brát hračky,pak přijdou na řadu vlásky a když to toho staršího přestane bavit tak si stoupne a chce vyndat z ohrádky a jak to ten mladší vidí,tak mu začne šťouchat do nožiček,aby ho složil spátky na zadek. No jsme vždycky mrtví :grinning: Pak nastane samozřejmně řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahoj, máš naprostou pravdu... příroda potřebuje vodu a slunce se snad brzy vrátí :slight_smile:
@petrunka01 tak příští nákup bude ryze růžový :wink: :grinning: jj, pro ně je pohodlnější, ať to vyplní lidi, než si to stahovat z úřadů, kde je ve všem "nejasno" (bordel)... ono je to celoevropské sčítání-EU nařídila.. taky mě s tím rozčilují..
18. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: u nás je hnusně asi jako po celé čr:slight_smile: přeju všem hezký den :grinning:
18. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jeee, tak tu mám asi taky, taky je na měsíčku:slight_smile:a je taková krémová:slight_smile:
18. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky hnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusně, tma a lije, spát se mi nechce a v tv nic není, číst nemám co,no to je zase den :grinning: :grinning: :grinning:
na víkend čekám maminku tak musit trochu poklidit aby neřekla a hlavně vymyslet co budu vařit. na všechno co jsem vymyslela mi něco chybí a do obchodu se mi v tomhle hnusu nechce :rolling_eyes:
18. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 :grinning:
@myschka :slight_smile: tak to já se mojí mamince nikdy s úklidem nezavděčím, i kdybych byla ve st erilní kostce, kde není ani mikrob... :grinning:
18. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je taky pěkně hnusně a náladu mám taky na bodu mrazu. Pořád jsem bez auta, dneska odpoledne si ho mám vyzvednout, do toho bych měla ject do Podolí pro neschopenku - v tomhle počasí se to nedá ject přes půlku Prahy. Takže obvolávám doktora, servisáka a manžela, jestli se to dá nějak posunout na večer (až manžel dorazí z práce a odveze nás tam), zatím nikdo z toho není nadšený, kolem šesté potřebuju vyrazit do Budějc, tam mám sraz s holkama večer, ale jak to všechno stihnu - netuším. Takže dneska jsem nabručená jak to počasí. Ještě štěstí, že Matýsek spal až do půl desátý :slight_smile:
18. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, tak to máš pěkně nabitý program, tak ať všechno klapne :wink:

vůbec nevím, co mám dnes vařit..
18. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to mamka to nikdy nekomentuje ale já se cítím vždycky jak pod drobnohledem. Dělam to spíš pro sebe. Moje mamka je strašně pořádná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já udělala dneska je těstovinový salát a udělam špenátovou polívku a prdim na to.
18. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek