• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 jo chlapi :frowning2: ale hlavně, že si štastná :wink:
já dneska trochu zašpinila tak jsem letěla na gyn ale vše je ok, napsal mi pro jistotu urtroš a askorutin. viděla jsem mimčo na utz, mávalo a srdíčko bilo tak jsem se uklidnila.
25. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak na dědičnost porodů bych moc nedala, ale jestli to tak je, tak jsem šťastná, že půjdu na ten císař :grinning: :grinning:
odběry krve mi nikdy nevadily. včera mi ti upíři opět brali 3 zkumavky a zítra budou brát na tripple testy. :slight_smile:
@micka1 jj, karta se obrací, vrací se mu to! a jak se ta jeho přítelkyně chová k Honzíkovi? vše bez problémů?
Držím pěstičky s těmi testy!
25. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, opravdu se to tady rozjelo. :slight_smile: :slight_smile: Dlouho jsem tady nebyla. Jinak mám dotaz, bydlíte někdo v rodinném domě s 2. patry??? Stále přemýšlím kam dát přebalovací pult, jestli dolu i nahoru, když nahoře budu koupat, ale většinu dne budeme trávit dole. Jestli kupovat 2 postýlky, nebo jen v ložnici mít dřevěnou a dole sportovní????? Nějak si s tím nevím rady, vím, že je na to ještě dost času, ale ráda bych slyšela Vaše návrhy.
25. led 2011 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 já měla přebalovák nahoře v ložnici, ze začátku jsem chodila poctivě přebalovat nahoru, všechno jsem tam měl apo ruce, když byla Aduš starší tak jsem přebalovala v obýváku na sedačce pokud teda nepotřebovala i převléci. Postýlku jsem měla taky u nás v ložnici, v obýváku nejdřív košík pak cestovní ale dole byla malá spíš když koukala a to v lehátku a spát jsem jí nosila nahoru do klidu. Máme propojenou kuchyň s obývákem a nechtěla jsem jí rušit.
25. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ze začátku jsme s ní vycházeli dobře. Protože byla z rodiny tak jsem se s ní trošku bavila nadále, ale situace se změnila a já s ní nemluvím vůbec. Myslím že Honzíka u nich na bytě moc nechce, protože většinu času tráví Honzík u extchýně. K nim na byt jde Honzík jenom když ona není doma. Honzík řekne sám že teta doma byla nebo nebyla.

Výsledky dopadli na výbornou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 my jsem to tak měli. Měli jsme ložnice dole a většinu času jsem trávili nahoře. V ložnice jsem měla přebalovák, všechno oblečení a postýlku. Druhou postýlku jsem měla v obýváku. Když jsem byli nahoře tak jsem malého přebalovala v jednom z pokojů na posteli.Teď mám ložnici nahoře a tak to bude jednoduší. V obýváku budeme mít zase postýlku, ale tu cestovní s vloženým lůžkem a matrací.
25. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hlavně, když si na něm nevybíjí nějaké svoje problémy. ale tchýně jako babča funguje asi na stopro, že? :slight_smile: to je dobře. Gratulujii k dobrým výsledkům! :slight_smile:
25. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za podporu,zítra napíšu,jak dopadla genetika.
Mimčo jsem dneska neviděla,doktor nedělá UTZ pokaždý,ale to nevadí,vidělaj sem ho ve čtvrtek,kdy do mě bušilo pěstičkou..na obrázku z UTZ je napsáno 12 cm,tak počítám,že tolik měří..

@micka1 gratulace k super testům a k novýmu životu,chlapi jsou někdy fakt na h...
já jdu na testy příští týden-vývojové vady..
25. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @micka1 mockrát děkuji za rychlé info. Musím to nějak promyslet, ale určitě kupovat 2 přebalovací pulty je asi hloupost dle Vás obou. Takže nahoře všechno a dole jen lehátko, nebo sportovní postýlku. :wink: Při nejhorším budu prcka opravdu přebalovat na sedačce.
25. led 2011 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 AHoj, taky jsem o tom přemýšlela. Přebalovat budu asi i na sedačce. Nevím, ale kam je dát dole. Jednu cestovní postýlku pro oba? Nebo nějaká lehátka? Jinak já plánuju spát s mimči asi ve vedlejším pokoji (postel pro mě, postýlky a přebalovák). Možná to ještě přehodnotím.
25. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 ..ty bláho, vidíš to, nad tím jsem vlastně ještě taky ani nepřemejšlela...když byla Nikča malá, tak jsme bydleli jinde, ale teď taky právě bydlíme v baráku...takže si možná půjčím cestovní postýlku od kamarádky...na ty začátky...i abych mohla třeba něco udělat a hlavně trošku aby bylo mimčo chráněný před Nikčou... :sweat_smile: ..no a přebalovák..tak ten budu mít jen jeden nahoře v koupelně a sem dolu si koupím jen takovou tu přebalovací podložku a budu přebalovat, buď na stole, nebo prostě na zemi...uvidím, jak to vlastně bude...v ikee mají tu podložku cca za 100,-... :wink:

@micka1 gratuluji k výsledkům...jéé, to se máš...mě teprve v pondělí čeká krev a pak týden na to výsledky, takže ještě 14 dnů...uff.. :confused: ...no a ohledně té "známé"...myslím, že tvůj ex na to pomalu, ale jistě přichází, co je zač....a ona děti nemá??
25. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty No jo, ty to máš vůbec ještě horší s místem...jednu postýlku někam nacpeš, ale dvě....to není jen tak. No a do jedné postýlky je nedáš? No každopádně, to bude zajímavé. Ale jedno vím asi jistě....koupím jen jeden přebalovák. No a pokud budu muset furt lítat nahoru a dolu, tak ho prostě dokoupíme později. A jinak už máš něco nakoupeného? Já nic, jen tak koukám po netu a vybírám. Jen těch přebalovacích komod moc není. Přijde mi škoda kupovat nábytek s medvídkem nebo hrochem, když to časem budu muset vyměnit za něco jiného...dospělejšího. Nebo myslíš, že se má do miminkovského pokojíčku investovat?????
25. led 2011 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 Asi na tom něco bude. Tak jsem to chtěla mít dole hezké, když k nám budou chodit návštěvy a tak na čumendu. "Nejhorší" je, že to bude první miminko a nevím co a jak chodí, jestli budeme spíš dole nebo nahoře. :unamused: Ono to nějak dopadne. Že?
25. led 2011 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 ..no my určitě budeme dole nejčastěji...už jen kvůli Nikče, ta si tady hraje v obejváku, nebo se kouká na pohádky..no a ještě další věc je super, že se nám miminka narodí na léto, takže počítám s tím, že většinu času budu mít prcka v kočárku na terase... :wink:
25. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Já zatím jen koukám. Ještě jsem nic nekoupila (kromě těhu oblečení). Mám vytipované 2 druhy kočárků a moc se mi líbí ta postýlka co má i Nikča od veve. Dokonce se mi je podařilo najít v bazaru i načančané pro dvojčata (se vším a v neutrální žlutozelené). Pořád jsem váhala, zda není brzo na nákup a teď už je někdo koupil. :frowning2:
Ze záčátku si asi pořídím tu cestovní postýlku a tu budu mít dole. Myslím, že se tam vejdou oba a časem asi ohrádku.
Chci začít nakupovat až po 20tt. Možná to ale nevydržím. :slight_smile:
25. led 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Já chci taky nakupovat až po 20-tém týdnu, ale asi to nevydržím, těch věcí je tolik........((((-: Nejvíc se těším na kočárek. Každý mě zrazuje z černé barvy, ale já prostě jinej nechci. Možná nejsem normální, ale je to tak. Ty víš, zda budou dvojčátka jednovaječná nebo dvojvaječná? V této tématice se dobře neorientuji. :frowning2:
25. led 2011 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 to je fakt, termíny máme super. Taky se těším, až budeme spolu venku a hlavně bude teplíčko :sunglasses: ...nééé jako dneska. :frowning2:
25. led 2011 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,holky pekne ste se rozepsali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no my budeme kupovat jenom postýlku a přes den bude malé v lehátku,pač sme v byte a nevím kam bych už dala přebalovací pult,když koupelnu máme malinkou.... :unamused: :unamused: No stejne ho budu přbalovat nekde na gauči nebo na posteli......práve,že se me tžeba líbili na postýlkach ty nebesa,ale práve vo to tady jde,že máme byt a tam nevím kam by jsem to dala,to by už bylo moc,ale jsem ráda,že máme aspon balkon a za domem zahradu,takže díte v léte v kočárku bude bud na balkone nebo na zahrade.....ješte aby bylo hezky a teplo...ale lepší termín jako je v léte si človek nemuže představit.... :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu uklízet, je tu fakt binčík..už se na ty koupelny a podlahy všude nemůžu ani koukat...Jirka si vzal malou ven a šli uklízet sníh...holky, tady od rána furt jen chumelí...to je zase sněhu...a co u vás? :wink:

@tasmailla1 ..jojo, v tom malým bytě toho moc nevykouzlíš, to máš pravdu..ale hele, já to taky s prvním dítkem zvládla bez přebalováku a vlastně celý to období jsem přebalovala na posteli, takže se to opravdu dá, kor v bytě...teď už to fakt nepůjde..protože se mi nebude furt chtít lítat nahoru do ložnice...takže buď na sedačce, anebo jak už jsem psala na přebalovací podložce tady dole na stole, nebo zemi.... :slight_smile:
25. led 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady taky hlásim pekne chumelí ,je to jak na apríla,jednou sneží pak ne....
25. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 No pokud ste v baráku,tak to je fakt,že bez toho se žít nedá...jeee já bych taky baráček chtela s peknou teráskou a zahradkou za domem,to by yblo odpočinku a klidu.....ale je fakt,že mi za barákem máme zahradky a les,takže to taky vypadá jak u baráku....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..jojo, máme baráček, v březnu to bude rok, co jsme se nastěhovali..byly to nervy, kor když se malá narodila, tak ještě barák nebyl hotovej, takže jsme bydleli střídavě u našich a pak u tchánovců...ale holky, víte jak... :sweat_smile: ..byli jsme moooc rádi, když jsme se konečně nastěhovali do svýho... :grinning: ...je to super mít baráček, ale ten neustálej úklid a tý práce okolo něj..a to nemluvím o placení úvěru....uff...někdy si říkám, jak by nám bylo hezky v bytečku... :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už fakt mažu...papa :slight_smile:
25. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 to věřím,že střídave bydlet u rodiču a tchánu,to není nic moc,nejlepší je ve svým,no my taky bydlíme ve svým a sme za to rádi,byt je náš už 2 roky,ale přesne jak říkáš úvěr a ješte ruzný splátky k tomu...to je fakt záhul,kor když je neschopenka a pak mateřská,peníze teda nic moc.....
25. led 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chumelí o sto čest :confounded: j bych radši jaro, sluníčko a zelenou trávu...
@micka1 moc gratuluji k výborným výsledkům :slight_smile:

@veve21 tak jsme včera večer koukali po postýlkách a Ondra se vyjádřil, že se mu moc líbí ta co jsi na ni posílala, že ji máš po Nikče, takže je rozhodnuto, tak mám radost a děkujeme za typ :slight_smile:

@tasmailla to vám závidím, já celej život bydlela v domě a teď se budeme stěhovat do paneláku... myslím, že přes léto budu hodně u rodičů, protože tam sice je takovej balkónek, ale skoro vedle hlavní cesty a zahrada se prostě vynahradit nedá

holky ještě takovej dotaz... přestoupila jsem k jinému gynekologovi, protože moje doktorka byla hodně z ruky a pro mě bez auta bylo nemožný tam pořád dojíždět, ale tam jsem na ultrazvuk krásně viděla. Tady nemá vůbec tu obrazovku natočenou na mě, tak se tam kroutím jak paragraf a řeknu si vždycky o obrázek, ale jak si tam plave to prostě nevidím :frowning2: a docela mě to mrzí, říkám si to nikdo z ženskejch v poradně nemá šanci se kouknout? Přece tam nejsem jediná, která jde na ultrazvuk a nebude ten monitor přetáčet pořád tam a zpátky... tak žiju s tím, že to asi nejde, ale neodhodlala jsem se zeptat, já vím... líná huba, holý neštěstí... ale je to takovej mrmlal starej :grinning: příště se zeptám. Jen mě zajímalo jestli to máte nějaká taky tak?
25. led 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee co se týče té dědičnosti, je to spíš legrace :slight_smile: pravda ale, pro mě záchytný bod, jak se porodu nebát :grinning: oni to jsou na gynekologii opravdu upíři, to je vždycky zkumavek, já tam sedím ani nedutám, skoro nedejchám a potím se :grinning: :grinning: :grinning: přitom to nebolí, já nevím co mi na tom tak vadí. Na tripple jdu příští středu, ale budu statečná :grinning:
25. led 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no čeče holka,no me taky když delá UZ ,tak nikdy ho nenatočí na me,i když me delal ve 13 týdnu,tak 3 lekaři nan koukali a až nakonec se jim uvelebilo a konečne otočili obrazovku na mne..no nevím,či je to pravidlo,anebo už jim to tak nepřijede,že je v tom nejaký problém,fakt nevím.....ale ve 20 týdnu pojedu na UZ a teším se,až obrazovku otočej na me, a když neotočej,tak se ozvu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no me minulý týden brali snad 6 skumavek.....a tak teda me ale neřekli,či to byly ty tripple testy,nebo ne a ja blbá jsem se ani nezeptala....
25. led 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky mám otázečku,jak dlouho gynekolog muže vyšetřovat vaginálním UZ?myslím,či neohrozuje furt to mimino,protože ješte minulý týden,což jsem byla v 16 týdnu me ješte takhle vyšetřoval.... :confounded: :confounded:
25. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já tam jednou byla mimo poradnu, tak jsem si říkala... hm no jo, prdí na mě :grinning: ale potom už v poradně právě minulý týden jsem se chtěla kouknout, ale akorát mi řekl, že je všechno v pořádku a tím to zhaslo, pak jsem se teda zeptala jestli můžu vědět, jak už je miminko velké, sám by mi to taky neřekl, já totiž nemám ještě ani průkazku, protože pořád nebyli nějaký výsledky, tak snad příští týden :slight_smile: a ve dvacátém bych to taky ráda viděla, myslela jsem, že se příště i zeptám jestli by nemohl přítel se mnou, protože se na to celej klepe :grinning:
25. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek