• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy ty nejezdíš v dešti?? nebo proč se to nedá ject v tomhle počasí??
18. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak u nás naopak, máma komentuje vše.. no včera jsem se tu durdila nad tématem máma :rolling_eyes: :grinning: :grinning: jé, špenátová polévka.. :slight_smile: nemám špenát doma, ale na zítra je jasno!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem na to přišla. dám do trouby pizzu z kaufu (tu za 20,-) přizdobím debrecínkou a je to :slight_smile:
18. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: no jo matky :grinning: já teda můžu mluvit jen v superlativech, moje maminka je opravdový poklad pokladů :dizzy_face: :dizzy_face:
no já právě mám v mrazáku jen špenát :grinning: :grinning: :wink:
18. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: pizzu jsem "dělala" včera :grinning: Míra to komentoval slovy copak nám mrazák dneska uvařil :sweat_smile:
18. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: :grinning: @druidee holky vám ta pizza chutná? Mi tedy vůbec :confounded: blééé
18. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem byla nakoupit a víc mě nikdo venku neuvidí.
Manžel furt vymýšlí bejkárny,že by odpo někam jel. Já bych taky vypadla,ale v tomhle počasí se dá leda tak do nějaký restaurace a to jsou zase prachy,to radši budu sedět doma. A v kině taky nic moc,co bych chtěla vidět... Vidím to tak,že odpoledne a podstatnou část soboty budeme dělat pořádek v papírech. Hledala jsem smlouvu od pojištění a našla ji asi až po půl hodině...
18. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já kupuju giussepe a myslím, že je výborná :sunglasses:
18. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak tím by mě nikdo neuctil ... pizza z mrazáku nebrat .... to si raději udělám vlastní a nebo si na ní zajdu do resty :rolling_eyes:
18. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dneska v lidlu koupila šponky na kolo .... holky nevíte na co mi asi teď budou ...??? :grinning:
18. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - ale jezdím i v dešti, ale Máťa začíná být zase nachcípaný, tak to nechci pokoušet, do servisu by to bylo se 3 přestupama a pak ještě kilák pěšky. Takže v tomhle marastu by to asi nebylo nejlepší. No, domluvila jsem se na šestou večer, takže než se Máťa po obědě vyspinká, tak nás musím rychle zabalit, připravit malou véču a pak s manželem vyrazit pro auto a na jih. Moje auto nechám zaparkovaný někde pod střechou supermarketu v Hostivaři a bude. Jinak to absolutně nestíháme. Doktor není v Podolí celý týden, takže jsem si jí domluvila na pondělí, pak rychle odeslat, ve středu bych měla nastoupit do práce, tak snad to včas dojde. Doufám, že víkend proběhne v pohodě a klidu. Ty jo, od včerejška večer a celou noc mě pěkně pálila žáha - vůbec jsem nemohla spát. Ale co na to pomáhá? Nevíte někdo?
18. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mám nejradši těsto na pizzu z lidlu,jen se rozmotá na plech a vždycky ji obložím dobrotama tak,že se z jednoho těsta v pohodě naobědváme oba za pár kaček. V pizzerii sežeru celou. a utratíme tak třikrát tolik. A navíc nikam nemusím :wink:
18. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - :grinning: :grinning: Po porodu vyrazíte na kolo :grinning: Za kolo dáš vozíček a vyrazíš :grinning: :grinning:
18. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy renie,nedám na to dopustit a navíc ty ovocný jsou moc dobrý...
18. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy mě pomáhá mléko, a četla jsem tu někdo radil i mrkev :wink: vyzkoušej :slight_smile: (jinak ještě jedlá soda-vypít)
@hradilenka nám chutná..občas si ji dozdobíme atd, je to taková nouzovka občas. většinou, když dojde na pizzu, tak z pizzerky :slight_smile: doma peču jen "slané" koláče, ale není to ono.. :slight_smile:
@misi.21 jj, to lidl těsto je taky super :slight_smile:
18. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy aha já to špatně pochopila jí myslela, že máš ject autem a proto jsem si říkala, že je přeci jedno jestli prší :sweat_smile:
městskou to chápu :wink:
@hradilenka já jí mám ráda, nejsem náročná :grinning: máme pizzerku kousek od baráku ale za tu cenu mám tři z mrazáku :grinning: a já nejsem moc milovník pizzy takže ani nemám pocit, že by ta z pizzerky byla extra lepší. A hlavně za 10min mi voní horká pizza v kuchyni -to je největší plus :wink:
18. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za rady :slight_smile: Teď mi volala tchýně, tak taky radila mlíko nebo smetanu, že to prý pomáhá. Tak to zkusím.
18. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak to já jsem asi náročná :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - Právě že si mám ject pro to auto :slight_smile: servisák vytočenej, že na tom nešlo nic opravit, všechno dole zrezlý - asi jsem ho ještě dodělala, když jsem se ho zeptala., jestli by nebylo lepší ho prodat. Po tom, co na tom skoro nechali ruce :grinning: No, dneska jsem trochu mimo...........
@hradilenka hmmm šponky teď budou extra slušivý :grinning: :grinning: :grinning: ale v létě je třeba užiješ :wink:
@hradilenka :grinning: no mi máme apartmán v Itálii a tam vždycky pořádáme pizza žranice ale já jsem barbar, nějak to neocenuji. Prostě pizza, to těstovinky to je jiná :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - jojo, těstovinky já taky ráda :slight_smile: A super jsou zapečený špagety v lilku s omáčkou na špagety - mňam :sunglasses:
18. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , tož to je mazec .... přijel PPL s balíkem.... já to doma rozbalím a dali mi tam místo jedné sady druhou, Tak jsem jim tam už psala, že jsem to nechtěla a že to co mi tam dali je podstatně jiné a mnohem levnější , tak jsem zvědavá co s tím budou dělat. No já jim to posílat nebudu,,, to jsou jejich sračky .... :slight_smile: když někdo neumí číst to je pak blbý... tak jsem zvědavá jak to udělají. Jestli pošlou po ppl náhradu a on si veme to co mi nesedí Z5 a nebo nevím :angry: :angry: :angry: No vytočili mě dobře. Ale na Fa mi napsali tu pravou sadu i cenu ... tak jsem zvědavá jestli s nima něco uhádám :confused:
18. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Já zase když jím nějaké jídlo , tak chci aby to chutnalo jak má .... :grinning: :grinning: :grinning: Nedokážu si představit že by řízek a nebo svíčková chutnalo jinak a přitom to mělo stejný název :grinning: :grinning: :grinning: Těstoviny taky můžu ... já můžu všechno co je dobrý a dobře uvařený, nesnáším , když někdo jídlo odflákne. :angry:
18. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy co to máte za auto , že na tom nic neopravil ? :fearful: No ale je fakt, že než z auta mít kasičku, tak ho dát raději pryč a jít do jinýho. Taky jsem to tak řešila před 2 lety ... na autě se mi začalo všechno kazit, za chvíli by se měla dělat spojka rozvoďák atd . tak jsem ho střelila a koupila si jiný. Vzala jsem automat , každý povídal že je to naprd .... nikdo s tím neměl zkušenosti tak proto a teď každý říká jak je to super. Já bych do manuálu už nešla , zvykla jsem si na tu pohodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - opravil na tom skoro všechno kromě výfuku, ten se prý musí vyměnit komplet. Ale dalo jim to zabrat. Místo 2 dnů na tom dělali skoro 4dny, v létě tam budu s výfukem zase. Mám Ford Escord - chci ho vyměnit za větší, ale až po rekonstrukci bytu. Tak za rok. Auto jezdí výborně, ale v poslední době se začalo podělávat všechno. :cry: Bude mě to stát 16its, za to bych to auto možná ani neprodala - je 10let starý.
18. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - poběžíš na poštu poslat jim to zpátky a budeš čekat na novou zásilku. PPL je jenom zprostředkovatel, taky už jsem něco podobnéh řešila. A to bych v tu chvíli vraždila
18. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: :grinning: Tak já mám jedno pravidlo .... jak má auto víc jak 8 let musí z baráku. Většinou po 8 roce se to začíná s...t :angry: a tím tuplem, pokud je už koupený z 2 ruky. Zažila jsem to se 2 auty ... začalo to jedním zádrhelem , tak jsem povídala to spravím a budu jezdit zase pak 2,3,4,5,6 a zjistila jsem , že jsem tam dala za rok 40 tis a auto má hodnotu 70... tak jsem se na to vyprdla. Už na to kašlu ... 1 závažnější oprava a jde z domu. Výfuk do toho neberu to je běžná oprava.
18. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo šak za to může obchod já ne ani PPL .... už mi odepsali, že to mám poslat a že mi pošlou tu co jsem si objednala... tak jsem milé paní napsala , jak to bude s poštovným, že z mé strany se chyba nestala. Jsem zvědavá co odpoví. :confused:
18. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - taky by šlo z domu hned, kdybysme peníze nepotřebovali do rekonstrukce. Takže nový auto bude za rok - snad. Zatím jezdí dobře, hold jednou za rok do něj nasypu "trošku" peněz. Bez auta se dvěma dětma - to nevidím
18. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo jasný , ono motor většinou neodejde .... ale odchází na tom jiné věci, které stojí taky spoustu peněz. To je jasné , že napřed musíte bydlet a pak co zbude bude na auto. Taky bych to tak řešila.
Tak už mi odepsali, poštovné mi proplatí . Mám jim poslat oskenovaný podací lístek :slight_smile: . Paní měla asi špatný den , když mi to posílali :grinning:
18. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek