• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka - tak dobrý :grinning: Já včera udělala další rezervaci na Brumlovi - nějak se mi to tam načítá.......ale aspoň budu už něco mít připravený. Nějak se spoléhám na to, že všechno máme po Matýskovi a pak budu plašit, co mi chybí :grinning:
18. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu balit, ať můžeme včas vyrazit za našima. Tak po víkendu ahoooj :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak hezký víkend :wink:
18. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm, to je teda pruda, to bych taky zuřila :rolling_eyes: tak snad to rychle napraví!
18. bře 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo už je to vyřešené. Postavili se k tom u čelem... ne zády :wink:
18. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jooo,u nás už je zase bílo.... :angry: :angry: :angry: já vedela,že si nemám schovávat zimní boty.... :confounded:
18. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nekecej, nasněžilo, jo? to je fakt opruz :angry: :angry: :angry: ale ono to zas rychle roztaje.
já se dneska tááááák nudíííííííííííím. to je hrozný.
18. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 No já sem se dneska nenudila,uklízela jsem všechno mcelej byt a jsem po uklidu pekne hotová.....asi pujdu pak brzo spát....
18. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :slight_smile: dneska máme asi uklízecí den. Mě už čeká jen vytáhnout štrůdl z trouby a je hotovo. Ještě chci ke švadleně , mám tam něco na opravy
18. bře 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@hradilenka
tak to jste šikovný. my jsme ten na víkend u tchánů a tak tu nemám nějak do čeho píchnout. pohrála jsem si s neteří a manžel mi ted po náročném pracovní týdnu usnul. a venku je hnusně.je to děěěěěs.ještě, že existuje modrý koník a já to sem můžu napsat a ještě si počíst :slight_smile:
18. bře 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka asi jojo,je dnes uklízecí den....jen jsem nestihla nic upéct,tak asi zítra neco rychlýho udelám....
18. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je paráda :slight_smile:
18. bře 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešteže prostřeno už skončilo a Júlii už nikdy neuvidím....hulvátku jednu....
18. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes asi nikdo nebude co? máte doma manžílky
18. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dobré ráno .... :slight_smile: Já se dneska vzbudila a koukla na mě bílá peřina. :sweat_smile: Tak aspoň hafan neměl špinavé tlapky a nemusel do vany hned po ránu. Co dneska děláte ?
@tasmailla1 Ta byla tak protivná .... nahoře huj a dole fuj a ještě semetrika :rolling_eyes: kluk se snažil a myslím si , že ta co vyhrála tak i chtěla vyhrát ... můj názor , nejlepší byla babča a ta co vařila první den. Takové pohoďačky.
19. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno bříška :slight_smile: tady je to také na koulovačku :grinning:
@hradilenka měli jsme vidinu Josefovského jarmarku (člověk si představí kraslice a spol) a teď nevím...žehlení, vaření guláše, možná odpoledne plavání :slight_smile:
19. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No snad je už poslední ten snížek ... nesnáším tu břečku pak
19. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, já nesnáším to čištění bot :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Doplnila si do tabulky potřebné čísla? Jak Ti vyšel rozpočet?
19. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišel info-email z rodiny o těhotenství, tak jsem se dočetla, že moje dítě může vážit okolo 310G!! tož ono to naše dítě má 730g a více :sweat_smile: :grinning: zrovna mě zas hezky hladí zevnitř.

Jinak v noci se mi zdálo, že utíkám před pittbulem, no málem mě dostal -utekla jsem na nějakou dopravní značku (asi jednosměrka??) málem tam taky doskočil a pak jsem se hrůzou vzbudila, dala jsem mu povel, on mě poslechl, dal mi pokoj, ale pořád číhal.. :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak jsem to teď propočítala, zatím to vychází stále stejně, ale mám pocit, že se to nakonec navýší, protože oblečení počítám baj oko a nemám v tom hračky.. co u Tebe? :wink:
19. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já mám takový speciální kalendář těhu od mé švagrové a ve 24t má mimi kolem 500g . Na ten ultrazvuk moc nedej je to nepřesné. Nemusí to být nutně otesánek aby Tě tak trápil :slight_smile:
19. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Máš to na IP tady jsem neměla odvahu :grinning:
19. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jasan, máš odpověď :wink: :grinning: no mimi mělo "bez pár gramů půl kila" ve 22tt na ultrazvuku a je to i v papírech. ono je stále o 10dní větší už od prvního screeningu.. tak se docela i divím, že nikdo nešpekuluje s posunutím TP (jak u jiných maminek) :slight_smile:
19. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Ty nevíš kdy si do toho vlítla? :grinning: My jsme kameru koupili už loni jak jsme jeli na dovolenou, tak jsme s tím tak nějak počítali i na tento účel :grinning: no tak jak jsem četla jsme na tom stejně. Tak nemusím mít špatné svědomí. :sunglasses:
19. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale jo, vím :grinning: :grinning: jen to hold nesedí :slight_smile: . no pro mě neuvěřitelné-kamarádka, když čekala třetí, posunul se jí TP během těhotenství o celých 6týdnů!!! můsím se jí znova zeptat jak to bylo-myslím, že měla malou rodit až koncem prázdnin a později a malá je v červenci (a nebylo to předčasně)
19. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee To je nějaký divný :grinning: Že by jste jedly růstové hormony ... jak se dávají kuřatům? Hej nejíš moc kuřecího masa....? :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no číhám na ni na icq, ať mi to znova vysvětlí.. ale je to tak! :sweat_smile: maso jsem jedla naposledy minulý víkend-ale jo, bylo to kuřecí :grinning: :grinning: no to mi připomělo jeden ten videoklip od Mobyho na téma KFC :sweat_smile: :grinning:
19. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnej víkend...u nás po snehu není ani slychu...pekne se roztopil...takže bílo nemáme,ale za to je furt pod mrakem....
19. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahojík, tak to máte aspoň trošku jarněji, než tady :wink:

Sháněla jsem kdekoliv i na bazaru základnu easy base nebo podobnou a je to dražší než samotná autosedačka :unamused: tak budeme v autě sedajdu pásat :wink:
19. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek