Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
msevy
18. bře 2011
@hradilenka - tak dobrý 😃 Já včera udělala další rezervaci na Brumlovi - nějak se mi to tam načítá.......ale aspoň budu už něco mít připravený. Nějak se spoléhám na to, že všechno máme po Matýskovi a pak budu plašit, co mi chybí 😃
msevy
18. bře 2011
Jdu balit, ať můžeme včas vyrazit za našima. Tak po víkendu ahoooj 🙂
druidee
18. bře 2011
@msevy tak hezký víkend 😉
druidee
18. bře 2011
@hradilenka hm, to je teda pruda, to bych taky zuřila 8-( tak snad to rychle napraví!
hradilenka
18. bře 2011
@druidee jo už je to vyřešené. Postavili se k tom u čelem... ne zády 😉
tasmailla1
18. bře 2011
Ach jooo,u nás už je zase bílo.... ]-( ]-( ]-( já vedela,že si nemám schovávat zimní boty.... :-S
leia1
18. bře 2011
@tasmailla1 nekecej, nasněžilo, jo? to je fakt opruz ]-( ]-( ]-( ale ono to zas rychle roztaje.
já se dneska tááááák nudíííííííííííím. to je hrozný.
tasmailla1
18. bře 2011
@leia1 No já sem se dneska nenudila,uklízela jsem všechno mcelej byt a jsem po uklidu pekne hotová.....asi pujdu pak brzo spát....
hradilenka
18. bře 2011
@tasmailla1 🙂 dneska máme asi uklízecí den. Mě už čeká jen vytáhnout štrůdl z trouby a je hotovo. Ještě chci ke švadleně , mám tam něco na opravy
leia1
18. bře 2011
@tasmailla1
@hradilenka
tak to jste šikovný. my jsme ten na víkend u tchánů a tak tu nemám nějak do čeho píchnout. pohrála jsem si s neteří a manžel mi ted po náročném pracovní týdnu usnul. a venku je hnusně.je to děěěěěs.ještě, že existuje modrý koník a já to sem můžu napsat a ještě si počíst 🙂
tasmailla1
18. bře 2011
@hradilenka asi jojo,je dnes uklízecí den....jen jsem nestihla nic upéct,tak asi zítra neco rychlýho udelám....
druidee
18. bře 2011
@hradilenka tak to je paráda 🙂
tasmailla1
18. bře 2011
Ešteže prostřeno už skončilo a Júlii už nikdy neuvidím....hulvátku jednu....
zup
18. bře 2011
dnes asi nikdo nebude co? máte doma manžílky
hradilenka
19. bře 2011
Ahoj holky dobré ráno .... 🙂 Já se dneska vzbudila a koukla na mě bílá peřina. :-N Tak aspoň hafan neměl špinavé tlapky a nemusel do vany hned po ránu. Co dneska děláte ?
@tasmailla1 Ta byla tak protivná .... nahoře huj a dole fuj a ještě semetrika 8-( kluk se snažil a myslím si , že ta co vyhrála tak i chtěla vyhrát ... můj názor , nejlepší byla babča a ta co vařila první den. Takové pohoďačky.
druidee
19. bře 2011
Dobré ráno bříška 🙂 tady je to také na koulovačku 😃
@hradilenka měli jsme vidinu Josefovského jarmarku (člověk si představí kraslice a spol) a teď nevím...žehlení, vaření guláše, možná odpoledne plavání 🙂
hradilenka
19. bře 2011
@druidee No snad je už poslední ten snížek ... nesnáším tu břečku pak
druidee
19. bře 2011
@hradilenka jj, já nesnáším to čištění bot 😃 😃
hradilenka
19. bře 2011
@druidee Doplnila si do tabulky potřebné čísla? Jak Ti vyšel rozpočet?
druidee
19. bře 2011
Tak mi přišel info-email z rodiny o těhotenství, tak jsem se dočetla, že moje dítě může vážit okolo 310G!! tož ono to naše dítě má 730g a více :-N 😃 zrovna mě zas hezky hladí zevnitř.

Jinak v noci se mi zdálo, že utíkám před pittbulem, no málem mě dostal -utekla jsem na nějakou dopravní značku (asi jednosměrka??) málem tam taky doskočil a pak jsem se hrůzou vzbudila, dala jsem mu povel, on mě poslechl, dal mi pokoj, ale pořád číhal.. 😃 😃
druidee
19. bře 2011
@hradilenka tak jsem to teď propočítala, zatím to vychází stále stejně, ale mám pocit, že se to nakonec navýší, protože oblečení počítám baj oko a nemám v tom hračky.. co u Tebe? 😉
hradilenka
19. bře 2011
@druidee Já mám takový speciální kalendář těhu od mé švagrové a ve 24t má mimi kolem 500g . Na ten ultrazvuk moc nedej je to nepřesné. Nemusí to být nutně otesánek aby Tě tak trápil 🙂
hradilenka
19. bře 2011
@druidee Máš to na IP tady jsem neměla odvahu 😃
druidee
19. bře 2011
@hradilenka jasan, máš odpověď 😉 😃 no mimi mělo "bez pár gramů půl kila" ve 22tt na ultrazvuku a je to i v papírech. ono je stále o 10dní větší už od prvního screeningu.. tak se docela i divím, že nikdo nešpekuluje s posunutím TP (jak u jiných maminek) 🙂
hradilenka
19. bře 2011
A Ty nevíš kdy si do toho vlítla? 😃 My jsme kameru koupili už loni jak jsme jeli na dovolenou, tak jsme s tím tak nějak počítali i na tento účel 😃 no tak jak jsem četla jsme na tom stejně. Tak nemusím mít špatné svědomí. 😎
druidee
19. bře 2011
@hradilenka ale jo, vím 😃 😃 jen to hold nesedí 🙂 . no pro mě neuvěřitelné-kamarádka, když čekala třetí, posunul se jí TP během těhotenství o celých 6týdnů!!! můsím se jí znova zeptat jak to bylo-myslím, že měla malou rodit až koncem prázdnin a později a malá je v červenci (a nebylo to předčasně)
hradilenka
19. bře 2011
@druidee To je nějaký divný 😃 Že by jste jedly růstové hormony ... jak se dávají kuřatům? Hej nejíš moc kuřecího masa....? 😃 😃 😃
druidee
19. bře 2011
@hradilenka no číhám na ni na icq, ať mi to znova vysvětlí.. ale je to tak! :-N maso jsem jedla naposledy minulý víkend-ale jo, bylo to kuřecí 😃 😃 no to mi připomělo jeden ten videoklip od Mobyho na téma KFC :-N 😃
tasmailla1
19. bře 2011
Ahoj holky,přeju krásnej víkend...u nás po snehu není ani slychu...pekne se roztopil...takže bílo nemáme,ale za to je furt pod mrakem....
druidee
19. bře 2011
@tasmailla1 ahojík, tak to máte aspoň trošku jarněji, než tady 😉

Sháněla jsem kdekoliv i na bazaru základnu easy base nebo podobnou a je to dražší než samotná autosedačka :-| tak budeme v autě sedajdu pásat 😉