• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee co děláš na oběd KUŘE ....? :grinning:
19. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo stojí to kolem 3600,- taky jsem se na to dívala
19. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no my taky budeme sedačku pásat....
19. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: né, dnes bude gulášek a já si dojím asi svůj vegetariánský :slight_smile: jj, ta cena sedí :frowning2:
19. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala na Lidl a je tam hezká jen tepláková souprava :sunglasses:

19. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes máme ražniči a br.kaše.....
19. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka souprava na Tebe nebo na maličkou? :grinning: :grinning:

Jé, holky, malej mě dneska zatím zase jen tak hezky hladí bříško pořád, snad se zase neotočí nožičkama dolů a nebude mě šťárat všude možně...au... :slight_smile:
19. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @druidee já ani nevím jak se to tam šrákuje ,,,, pro mě to bude premiéra. Jen pod tu sedačku asi budu muset něco dát abych si nepodřela kůži. Já o tom Isofixu uvažuju, myslím si , že to není špatné. Pak se to použije i na další sedačky je to bezpečnější :dizzy_face:
19. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: br.kaše -dobrá zkratka, prvně mi to vyznělo jako brrrrrrrr kaše :grinning: :grinning: :grinning: ale mňami, tu já ráda :slight_smile:
@druidee na nás ... :grinning: na malou už mám teplákovek až až :grinning:
@hradilenka jj, je to bezpečná a super věcička! no teda, jestli máte kožené sedačky v autě (tý jo :grinning: ) tak to bude dobrá investice... naše autí to snese bez báze, už je to starší stroj :grinning:
19. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no nám ješte ani leták z lidlu nepřišel,to akce platí od pondelí?
19. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no my taky nemáme kuže potah,takže to neřeším......proste se to bude pásat a hotovo.... :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj od pondělí se mrkni na lidl.cz je to na webu
19. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee kůže v autě je praktická ... dítě se ti tam poblinká, tak to jen setřeš :grinning:
19. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmmm souprava je hezká,jen maj malý velkosti S-L...to na mne teda nebude....
19. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a v lete se na kuži pekne lepíš....
19. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Elko Ti bude .... šak si to můžeš koupit , doma zkusit a pokud Ti to nebude tak to můžeš do 30 dnů vrátit taky to tak dělám
19. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Když máš klimu tak ne :wink: a pokud máš kůži, tak máš v autě i klimu :wink:
@druidee Na Chicco je ta základna levnější jakou máte autosedačku?
19. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka No práve by se me souprava tedka šikla....se tam v pondelí stavím.....pač už pomalu ani doma nemám co na sebe,to je fakt hruza....jenom jedny tepláky jsou mi dobré a trika jsou už všechno malý......tak nosím trika,co jsem si koupila věčší....si připadám už jak velryba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo dneska se miminko teda od rána snaží a kopká jak blázen.....hlavne tedka,když jsem nad počítačem ohnutá a břiško mám stlačený....asi se to miminu nelíbí.... :grinning:
19. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a stříkáš i tu vodu jak vyplouváš na hladinu .....? :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu zase něco dělat, můj se pustil do vaření guláše (u nás výhradně jeho záležitost-to zas bude extra pálivý :grinning: )

Když jsem teď platila u pokladny v Kiku mimi věcičky, pokladní-taková fajn mladá holčina- mě chtěla potěšit a prý: jé vy se máte a vám to sluší a kdy to čekáte... tož moc milé :slight_smile: a pak že: že by ráda taky, ale že se teprve zařizují se svojím atd a když to vidí u své ségry .... co stát (porodné) a co se děje teď ve světě, tak že dítě ani do tohoto přivést teď vlastně rozhodně nechce.... :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem jí to se smíchem odkývala :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka zatím ne,ale taky to dlouho nepotrvá a budu stříkat i vodu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne v lete,když me ve vedru nic nepomuže, jenom studená sprcha....
19. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo,kdybych se mela tímhle zaoberat,že svět je takovej nebo makovej,tak neotehotním nikdy.... :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka máme maxi cosi sedačku :slight_smile:
@tasmailla1 mě takhle mimís odnaučuje dávat si nohu přes nohu...taky pokaždé hned šťourá a už vím... :grinning:
19. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě :slight_smile: ale ona je to mladá holčina, tak její názor i chápu.., hm :grinning:
19. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek